Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#7163758 Napisano: 11.03.2024 14:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Być może po prostu wybierają na chybił trafił? I tak jakoś mi się nie chce wierzyć że każda agencja uczciwie deleguje zespół, i płaci dniówkę np. 2-3 pracownikom którzy mają spędzić cały roboczy dzień na przeczytaniu i uczciwym przegadaniu powiedzmy tych 3000 zgłoszeń, a do tego wybraniu które zasługują na I stopień, które na II, które na III.

Ja kiedyś w konkursie Andante dostałam nagrodę dodatkową, której nie było w regulaminie, pani z agencji wytłumaczyła mi, że komisja nie wybrała mnie do stawki konkursowej, ale przedstawicielowi sponsora tak się spodobało zgłoszenie, że wyróżnił je koszem produktów, który nie był przewidziany w regulaminie. Więc też tak nie jest do końca, że te komisje się nie zbierają emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7163280 Napisano: 08.03.2024 13:46:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Voucher WestWing z Felixa? Teraz mi się o tym przypomniało... Na e-mailu nic nie mam, a w regulaminie, że termin do dziś... Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7162979 Napisano: 07.03.2024 00:14:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc. Wyświetl w wątku >>

melancholia

melancholia

#7160805 Napisano: 23.02.2024 14:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrałam pierwszy raz w Los Mejores i pytanie: skąd wiadomo jaki macie rodzaj nagrody, np. żelazko czy pralka? U mnie tylko nagroda... A jednak przy takiej różnicy gabarytów wolałabym wiedzieć co to za nagroda.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7160508 Napisano: 21.02.2024 23:35:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

Czy podpowie ktos jak załączyć fakturę z Eveline do formularza zwycięzcy? Nie moze byc w  pdf. !
To moze zrobić screen?🤔🤷 nie jestem dobra w te klocki emotka  a działam tylko na telefonie!

możesz przekonwertować z pdf w jpg np. na tej stronie Convert PDF to JPG. Extract images from a PDF (ilovepdf.com) Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7160188 Napisano: 20.02.2024 16:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś nie dostał dzisiaj Perwoll z Biedronki od Albedo? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7156474 Napisano: 01.02.2024 22:02:51 w Avanti
Luty na pokładzie, a tu nic nie słychać o konkursie STAR. Chyba w tym roku sponsor zrezygnował. Szkoda, to był mój ulubiony konkurs cykliczny i zawsze kojarzył mi się z początkiem nowego roku konkursowego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7156419 Napisano: 01.02.2024 16:40:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dala napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy komuś udało się już zapłacić kartą z Tchibo w Lidlu? Aktywowali już?

Tak, ja dzisiaj bez problemu zapłaciłam w kasie samoobsługowej. Trzeba wybrać "karta podarunkowa", gdy pojawi się ekran wyboru płatności, a potem kartę zeskanowałam nie tam gdzie kartę bankową, tylko tak jak każdy produkt.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7156416 Napisano: 01.02.2024 16:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się już zapłacić kartą z Tchibo w Lidlu? Aktywowali już? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

melancholia

#7154703 Napisano: 23.01.2024 21:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy olej Wielkopolski jest na stałe w Biedronce albo Lewiatanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7154621 Napisano: 23.01.2024 15:27:55 w WC - rozmowy o wszystkim
atyde25 napisał(a):

Tak mnie teraz naszło ,że chciałabym mieć na nagrobku.Imię,nazwisko,data ur,data śmierci.I dopisek konkursowicz.Nie lubię konkursowiczka.A i promo świr:P Umarła grając do ostatniego oddechu takie oddanie grze.

Zamiast daty śmierci napisz sobie: w dniu XX wygrała nagrodę główną w postaci życia wiecznego w niebie  emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7152364 Napisano: 10.01.2024 15:55:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś też jeszcze czeka na 100 zł z Silana od Albedo do banku Millennium? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7151144 Napisano: 04.01.2024 14:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

Co do żądania przez agencje pieczątki na paragonie potwierdzającej zakup produktu promocyjnego to powiem Wam tak:
Nie wiem czy kiedyś poruszany był tutaj taki pomysł, ale ja bym próbował rozwiązać to tak, żeby się skrzyknąć i przygotować porządnie uargumentowaną petycję online w tym temacie, którą po zebraniu wirtualnych podpisów powinno się wysłać pocztą tradycyjną do jak największej ilości agencji + do jakiejś instytucji najlepiej nadzorującej konkursy.

Czy to by coś pomogło, nie wiem. Ale sorry, od samego biadolenia w tym temacie na forum nic się nie zmieni.

Jeżeli bylibyście za tym aby w ten czy inny sposób spróbować zadziałać w tej kwestii to dobrym pomysłem na początek byłoby chyba założyć nowy wątek tutaj aby przedyskutować ten temat.

1. Większość agencji i tak o to nie prosi, to są jakieś wyjątki. Od lat mnie nikt nie poprosił o pieczątkę. Bez przesady, nie jest to globalny problem.
2. Już widzę jak ludzie podpisują się imieniem, nazwiskiem i adresem pod petycją do wszystkich agencji. Nikt nie będzie chciał podpaść 😉 
I wojować w tak błahej sprawie.
3. Najprościej nie brać udziału w loterii, w której zasady nam nie pasują. Jeśli jest wzmianka o opisie na paragonie w regulaminie, to trzeba się przygotować na chodzenie po pieczątki albo znaleźć sklep z dobrym opisem lub sobie odpuścić niż pisać petycje, żeby zmienić regulamin czy sposób pracy agencji. Ja nie mogę odbierać telefonów w godzinach pracy, więc omijam konkursy, gdzie powiadamiają telefonicznie. Życie. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7149902 Napisano: 28.12.2023 17:27:27 w Czy informują/ informowali?

melancholia

#7144804 Napisano: 05.12.2023 19:34:52 w Wkurza mnie...
Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7143580 Napisano: 30.11.2023 18:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Avanti Pepsi i Lay's w Carrefour, czy tam można kupić same Lay'sy albo samą Pepsi? Bo na strnie jest Pepsi i Lay's, a regulamin nie precyzuje, że można albo jedno albo drugie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7142721 Napisano: 27.11.2023 21:42:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

Czego by agencja nie zrobiła, to i tak zawsze obróci się przeciwko nim. Jeśli wygra zdjęcie, gdzie ktoś przemalował statek na logo sponsora, wypłynął nim w morze i sfotografował na nim rodzinę przebraną za klauny, które żonglują produktami konkursowymi, to będą pretensje, że wygrywają profesjonaliści, że to przesada i przeciętny człowiek nie ma szans w konkursie, a to niesprawiedliwe. Jak wygrają zwykłe zdjęcia, zwykłych ludzi, to na pewno losowanie, bo przecież nikt z laureatów się nie postarał, dlaczego nie wygrało zdjęcie ze statkiem, tyle pracy ktoś w to włożył. Jak nagrodzą zdjęcia ze środka, to niby fajne, ale były lepsze. Jak pomieszają, to nie fair, bo czemu ktoś, kto się napracował, wygrał to samo, kto zrobił zwykłe uśmiechnięte selfie? Miały być chwile przed telewizorem, a wygrało zdjęcie jak ktoś w sukni balowej lewituje nad fotelem, powinni wybrać coś naturalnego... Wygrało zwykłe zdjęcie realnych chwil przed telewizorem? Oj, ale powinni nagrodzić lewitującą księżniczkę, przecież więcej czasu na to poświęciła emotka  Mi kiedyś ludzie chcieli odebrać nagrodę z konkursu na Facebooku, bo choć zgłoszenie było w regulaminowej formie, to uznali, że zbyt kreatywnie je wykonałam i za luźno zinterperetowałam pytanie. I były skargi do organizatora, a potem jak taki organizator wybiera "bezpieczne" zgłoszenie, to są fochy, czemu wygrała odpowiedź bez polotu, przecież był tyle kreatywnych zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7140846 Napisano: 20.11.2023 18:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kiedyś wygrał w Fortunie (tych od Wawelu) nagrodę tego stopnia, że trzeba było im płacić 10% na podatek? Jak to wygląda, zwykły przelew na ich konto firmowe, czy więcej formalności? Może być info na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0