Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6811804 Napisano: 29.09.2021 21:01:53 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ma konto w ING? Dzisiaj pobrano mi 10 zł jako opłatę za przelew elixir, ale ja żadnego przelewu nie robiłam... poza tymi 10 zł, żadne pieniądze nie zniknęły mi z konta... Jeden przelew dostałam, ale czy to możliwe, że ktoś wysyłając mi pieniądze, wyslała je elixirem na mój koszt? Zastanawiam się czy nie przelać tych pieniędzy na inne konto, zanim jutro nie pójdę do banku, bo tylko tyle dowiedziałam się na infolini. Do niczego mi to nie pasuje... czy to może być jakieś oszustwo? Odbiorcą tych 10 zł jest Bank... ale nie mam w historii transakcji żadnego przelewu, za który mogłaby być to opłata. Żadnej wypłaty z bankomatu, ani nic z tych rzeczy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6810604 Napisano: 24.09.2021 16:50:27 w Smolar
belca napisał(a):

melancholia napisał(a):

A o grille z Knorra też wysłali powiadomienia o wysyłce? Bo nic nie mam od kuriera. A weryfikacja była pozytywna. 

U mnie też cisza z grillem... 

Ech, to chyba na te grille będziemy czekać do 30.10 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6810591 Napisano: 24.09.2021 16:30:24 w Smolar
A o grille z Knorra też wysłali powiadomienia o wysyłce? Bo nic nie mam od kuriera. A weryfikacja była pozytywna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

melancholia

#6808937 Napisano: 17.09.2021 13:58:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

mrmax napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

ktoś kiedyś pytał czy Ferrero będzie coś robiło
https://www.loteria.ferrerorocher.pl/

dom tylko na rok - słabo emotka , szczególnie patrząc po wartości regulaminowej, daliby lepiej ten budżet (~350 tys. zł) na karty przedpłacone

pewnie jakiś pracownik agencji sobie kupił dom i teraz chcę odzyskać pieniądze za zakup tego domu wynajmując agencji i po roku będzie miał zwrot albo za niewielką kwotę dom na całe życie.

To jest część dużego  hotelu emotka  chyba im nie szedł wynajem, skoro mają rok wolnego terminu. Domek jak domek, jak dla mnie daleko mu do jakiegoś luksusu, standardowo mają tam 2499 za noc... trochę dużo. Jest też hotelowy serwis - sprzątanie, wymiana  pościeli. Jak ktoś lubi prywatność, to może być kiepsko, zwłaszcza jak w seoznie zjadą się goście do hotelu. Chyba liczą, że ktoś zostawi jeszcze sporo kasy w hotelowej restauracji... bo okolica piękna, ale do sklepu daleko. No i boję się pomyśleć, co będzie jak ktoś przez rok mieszkania w takim domu coś "uszkodzi", bo przecież wiadomo, że przez taki czas wszystko się zużywa. A jak to wszystko takie luksusowe, to jeszcze dowalą taką karę, że ten cały domek bokiem wyjdzie. Zresztą, ile przeciętny człowiek spędzi tam czasu? Tydzień wakacji, ferie i święta? A tak to domek będzie stał pusty. Za zwierzęta są dodatkowe opłaty, których nie pokrywa regulamin... Nagroda, która pewnie się zmarnuje, o ile nie trafi na bezdzietnego singla, który nie ma zwierząt, pracuje zdalnie i ma samochód.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6808320 Napisano: 15.09.2021 00:54:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

GoldenSubmarine Sp. z o. o. Sp. k. i PMICombera Sp. z o. o
= jedna agencja?>

Raczej nie. Inne miasta. I w rejestrach nie mają żadnych powiązań.  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

melancholia

#6808319 Napisano: 15.09.2021 00:40:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawlis11 napisał(a):

W konkursach Korpka Bordo podobno wystarczy skan paragonu. A czy agencji ASPE Sp. z o. o. wystarczy skan paragonu w razie wygranej?

W konkursach nie ma "podobno" tylko są regulaminy - warto je czytać, żeby potem nie było zaskoczenia   emotka  Bo np. w konkursie Lechendy kręci muzyka Kropka Bordo chce oryginał paragonu.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6808060 Napisano: 13.09.2021 22:55:23 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

pikawka napisał(a):

fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

Wkurza mnie ze tak słabo idzie handel konkursowy emotka  ludzie chcą kupować za pol darmo bo wygrane w konkursach a to przecież nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane markowe sprzęty…

a mnie wkurza pewien typ ludzi z olx... np. wystawiam rzecz za cenę X. Przy czym zawsze gdy widzę, że ktoś jest realnie zainteresowany, jestem skłonna do sensownej negocjacji i upustu, gdyż zazwyczaj chce się fanta po prostu pozbyć. Natomiast dostaję widomości typu: "jaka cena ostateczna?" i tyle. No przecież ja swoją cenę podaję, jeżeli ktoś chciałby kupić za inną, to chyba powinien mi ją zaproponować? Odpisuję więc właśnie w ten sposób, na co odpowiedzi zawsze brak. Nie rozumiem o co chodzi, czego taki typ kupującego oczekuje? Ze napiszę, że za darmo i jeszcze zapłacę za przesyłkę, czy jak? Nigdy nie otrzymałam potem od takiego delikwenta jego propozycji ceny...

A mnie jeszcze wkurza jak wystawiam dajmy na to konsole za 1300zl a typ mi pisze 500zl i biorę. Najlepiej za darmo oddać.


Ooo! To mnie najbardziej wkurza! 

nawet nie wiecie ile mi krwi psując tacy ludzie w ciągu dnia.. mam swój patent. Na vinted jak dostaje śmieszne oferty to wtedy idę w górę i nawet podnoszę cenę niż była na początku emotka . Na olx niestety Januszy nie brakuje. Nie wiem dlaczego ale umiłowali sobie ten portal. Zaraz po rosyjskobrzmiących naciągaczach.. Pamiętam hitem dla mnie był głośnik JBL Xtreme 3 - akurat na wakacjach byłam ale dziennie przychodziło mi po 15 wiadomości z pytaniami za ile jestem w stanie sprzedać, mimo że w ofercie nie było opcji negocjacji a wystawione miałam już z 300zł mniej niż w sklepie. Faktycznie większość tych ofert była w granicach 400zł a sprzęt koło 1000 w sklepie.. Ale wiecie co jest najlepsze. Pisze im wiadomości że już mam zarezerwowany sprzęt dla kogoś za kwotę o 50zł mniejszą niż proponują emotka . Spróbujcie, może im się odechce. 

Ja wolę od razu blokować bez wdawania się w dyskusję. Bo niestety ludzie bywają mściwi. Raz odmówiłam sprzedaży za śmieszną cenę, to zaraz usunęli mi ogłoszenie, miałam tylko informację, że ktoś zgłosił sprzedaż niedzowolonych substancji czy coś takiego. Nikt chyba nawet nie sprawdził mojego ogłoszenia, bo sprzedawałam wtedy kamerę go pro. Innym razem jak nie chciałam taniej sprzedać, to facet groził mi, że w takim razie zgłosi moje ogłoszenie, że produkt jest niedostępny, a ja nie chcę wyłączyć ogłoszenia. Ludzie bywają tam podli... od dawna też nie podaję już tam swojego numeru telefonu, bo wydzwaniali na okrągło.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6807638 Napisano: 11.09.2021 12:43:18 w PLAGIATY
maria1980 napisał(a):

Nie wiem ,dla mnie to plagiat , chyba ,ze mogę w konkursie na nazwę alkoholu zgłosić nazwę Gorzka Żołądkowa bo to tylko gra slow. Po drugie to jest jawne złamanie 4.9 regulaminu , bo jak zobaczyłam nazwę orzeszzz Ty pomyślałam „mniam Pszczółka „ emotka  
emotka  
ps.Niczego nigdzie nie zgłaszałam i nie zamierzam  ,bo zobaczyłam wyniki zupełnie przez przypadek nie biorąc nawet udziału w tym konkursie emotka

Wystarczy wpisać frazę "orzesz ty" w google, żeby zobaczyć, że od wielu lat pojawia się w różnych formach, ludzie tak nazywają produkty, dania w menu resturacji, przepisy na blogach kulinarnych, itp... skąd akurat pewność, że to plagiat pszczółki? To nie są jakieś popularne cukierki, ja np. słyszę o nich pierwszy raz, a już wcześniej ludzie tak przerabiali ten zwrot. Nie jest trudno na niego wpaść samemu, skoro ludzie od lat tak robią, chyba że wszyscy tworzą plagiaty. A gorzka żołądkowa, to inna historia, bo to nie jest taka prosta gra słów na powszechnym powiedzeniu. Ja sama w konkursie Lindt wpadłam na grę słów Sweetzerland od Switzerland, a jak wpisałam w google, to okazało się, że jest taki sklep w Szwajcarii. I pewnie jakbym nie sprawdziła, to ktoś też oskarżyłby mnie o plagiat.  Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

melancholia

#6807607 Napisano: 11.09.2021 03:27:51 w PLAGIATY
dzidziapiernik napisał(a):

pusheen napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Jak dla mnie plagiat w https://www.kreatormilka.pl/laureaci pani Weroniki „orzesz Ty” to przecież nazwa produktów Pszczółka

Moim zdaniem to już lekkie czepialstwo. Plagiatem bym tego nie nazwała emotka

Zaiste, "nie plagiat" emotka Jedynie "inspiracja" emotka Tak, jak kreatywna księgowość. Ta sama kategoria. emotka

To jest popularna gra słów. Wiele razy ją widziałam przy produktach z orzechami. Wątpie, że uda się ustalić kto to pierwszy wymyślił i pewnie wiele osób jeszcze na to wpadnie wcale nie inspirując się konkretną marką. To jak z przepisem na naleśniki. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6807006 Napisano: 08.09.2021 20:00:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczesliwa13 napisał(a):

Pierwszy raz wygrałam w Loteria Karmelkowa w Fortuna  telefon o wartości 2500, mam zapytanie odnośnie podania swoich danych, a konkretnie pesel.
Chcą w oświadczeniu zwycięzcy:
Pesel.....(a w przypadku braku numeru PESEL adres zamieszkania, datę urodzenia i obywatelstwo).
To znaczy że mogę podać sam adres, date urodzenia i obywatelstwo? 
Czy pesel jest jednak konieczny?

Będę wdzięczna za informacje bo to pierwsza taka grubsza wygrana a nie chce podawać numeru pesel jeśli nie jest to konieczne.

Wydaje mi się, że chodzi o to, że jak nie masz numeru PESEL, a przebywasz w Polsce, to wtedy podajesz adres zamieszkania, datę urodzenia i obywatelstwo swojego kraju, np. Ukraińskie.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6805491 Napisano: 02.09.2021 11:48:44 w Czy informują/ informowali?
Finish w Selgros informowali już? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6805012 Napisano: 31.08.2021 16:10:30 w SZUKAM....
slonecznik1309 napisał(a):

wygrałam zestaw kosmetyków Nivea z loterii emotka kiedy przychodzi jakieś info na emaila? bo otrzymałam tylko takie coś:
Już jutro kolejna edycja konkursu Sianokosy z Sielskim!  no-reply no-reply@sianokosy.pl   Tak jakby mieli podpiętą zwrotkę z innego konkursu ;( ktoś tak miał?

Te sianokosy to nie z Nivea, to przyszło do każdego, kto grał w poprzedniej edycji sianokosów. Ja nie grałam w NIVEA a też mam to od sianokosów. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6804555 Napisano: 29.08.2021 20:46:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Mam pytanko  czy do agencji Avanti paragon lepiej wysłać poleconym czy normalnym listem.? 
pytam bo nie mam doświadczenia z tą agencją  emotka

Trzeba wysłac poleconym, zawsze zaznaczają to w mejlu z informacją o wygranej emotka

W celu odbioru nagrody prosimy w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania e-maila z informacją o wygranej, przesłać Organizatorowi przesyłką rejestrowaną na adres: Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

melancholia

#6802702 Napisano: 20.08.2021 23:45:18 w SZUKAM....
Szukam osoby, która przechodziła przez proces zmiany imienia w urzędzie stanu cywilnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6802653 Napisano: 20.08.2021 17:47:07 w Zapowiedzi konkursów
@gnieszk@ napisał(a):

melancholia napisał(a):

Niby od 17 a strona nie działa


W jakiej sieci?

Carrefour. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

melancholia

#6802645 Napisano: 20.08.2021 17:14:39 w Zapowiedzi konkursów
Niby od 17 a strona nie działa
Wyświetl w wątku >>
2 andii, notta 0

melancholia

melancholia

#6802638 Napisano: 20.08.2021 17:03:02 w Zapowiedzi konkursów
Zakup za 60 zł... do wygrania 200...
Wyświetl w wątku >>
2 andii, notta 0

melancholia

#6802621 Napisano: 20.08.2021 16:12:35 w Informują
Informują z Konkurs "Miej w sobie pragnienie zakupów" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>