Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6700122 Napisano: 30.04.2020 08:43:21 w SZUKAM....
Claudia77 napisał(a):

gdzie można sprawdzić saldo karty od karlsbada z konkursu milki - bank millennium?

Z tego co kojarzę to trzeba było dzwonić na infolinię nr 801 341 341 lub 22 598 41 41. Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

bluszczowelove

#6699962 Napisano: 29.04.2020 13:00:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku zadziałaj.... Góralki mnie dziś zawiodły... a chciałam tylko jeden malutki plecak emotka  Niech hochland już zadzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6699624 Napisano: 28.04.2020 09:09:31 w Wygraj mi / Wygram za...
kukuleczka napisał(a):

Pytanie ile z osób, które wygrały, wysylaly zgłoszenia hurtowo?
W wątku MDW jak mnie pamięć nie myli kilka osób wygralo juz 2-3 razy, wiec byłoby to raczej mało prawdopodobne, aby mialy tyle szczęścia wysyłając 1-2 zgloszenia dziennie. Jesli zgloszen bylo kilkadziesiąt to juz bardziej prawdopodobne.

Też chciałabym wygrać, chociaż raz, ale widocznie moje rymy się nikomu nie podobają emotka  

Mam podobnie.... chciałam choć raz wygrać dla teścia bo bardzo lubi Warkę. Niestety lipa a codziennie wysyłam po kilkanaście zgłoszeń emotka  Gdyby ktoś miał jakieś wskazówki to będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6698912 Napisano: 24.04.2020 11:39:43 w SZUKAM....
Szukam osób, które mają domowe biologiczne oczyszczalnie ścieków. emotka  Mam kilka pytań.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6698708 Napisano: 23.04.2020 11:28:06 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

la-princessa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ale jak sa 2 oferty na krzyz i nie ma adtesu to gdzie ja mam isc?Echh

Warto pytać tam, gdzie teraz może brakować rąk do pracy. Siedziby sklepów internetowych, magazyny wysyłkowe, dyskonty, sortownie paczek, itp... Możliwe, że w natłoku obowiązków nie mają nawet czasu wystawić ogłoszenia, a jak ktoś się do nich zgłosi, to chętnie przyjmą. Biedronki teraz chętnie przyjmują pomocników do pracy, z możliwością zostania na etat. Zawsze to coś, warto zapytać, nawet jeśli nie wystawiają się na OLX, 

Czyli chyba podrukuję same cv, bez listu motywacyjnego, bo do kazdego sklepu bylby troche inny, no i jak nie wiem czy szukaja to chyba bez listu poroznoszę. Ale to co mam w sklepie pytac o prace kierownika sklepu czy kogo?Wlasnie do biedronki juz ogarniam, pisalam do kolezanki, ktora tam pracuje, tylko kurcze jeszcze ta ksiazeczke bede miec dopeiro po 1 maja  ech:(

A może spróbuj na Poczcie? pewnie szukają listonoszy... Albo w Inpost. Może kokosów nie ma ale zawsze to coś emotka  Ja na studiach pracowałam i nawet fajnie było - oprócz kasy masz darmowy fitness emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6695827 Napisano: 09.04.2020 08:02:51 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z nadchodzących Świąt emotka  to dla mnie najpiękniejsze Święta w całym roku a w tym pomimo ograniczeń też będą superowe! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6695760 Napisano: 08.04.2020 19:33:21 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

dzisiejsza wygrana góralki: https://www.konku...ey/2068/20200629.jpg
oryginał:
https://www.facebook.com/kweilz/photos/a.1340842936036913/2877473302373861/?type=3&theater

Coz za sprytna przerobka w photoshopie...

Serio??? Ludzie robią takie rzeczy dla wafelków ;( przecież tam jest wizerunek dziecka...  Żenada. ;/  Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6695146 Napisano: 06.04.2020 12:58:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pakowa napisał(a):

pakowa napisał(a):

Poniedziałku bądź łaskawy!

Wątku czy straciłeś swoje moce - podsumowując Cheetos 0/5 emotka

też się pożalę cheetos 0/3 emotka  smutno... Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6693855 Napisano: 31.03.2020 20:26:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Havana Club przychodzi jakieś potwierdzenie zgłoszenia?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6693627 Napisano: 31.03.2020 10:37:05 w Oddam za darmo
Do bazarku dodałam kod z Cheetosa. Do dziś jest konkurs. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

bluszczowelove

#6692166 Napisano: 24.03.2020 14:08:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
najbardziej bolesna porażka miesiąca - MILKA emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6691880 Napisano: 23.03.2020 14:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

czy działa Wam ta strona T mobile?

https://kieruneknanagrody.pl/

nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6691756 Napisano: 23.03.2020 10:24:32 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Ja już nie wiem czy to się bardziej nadaje do wątku z dowcipami, czy tutaj, ale przedstawię mam historię z dzisiaj (jedną z licznych ostatnio) i wytłumaczenie dlaczego w Polsce mamy jeszcze tak mało przypadków koronawirusa (na papierku). Kolega wrócił do Polski w poniedziałek z zagranicy, ma 14 dniową kwarantanne. To nic, że odwołali mu lot krajowy i do domu musiał wrócić z Warszawy pociągiem i autobusem. 
sobota: po niemal tygodniu kwarantanny dostał gorączkę
niedziela: zaczął kaszleć i gorzej się czuć. Zgłosił to policjantom, którzy byli na kontroli. Policja olała sprawę. Zadzwonił do sanepidu, niestety sanepid działa pon-pt 7-15:00. Zadzwonił do NFZ, tam polecono mu zadzwonić w poniedziałek do sanepidu, a jeśli w niedzielę będzie się źle czuł, ma stawić się na oddział zakaźny (byle nie komunikacja miejską, więc chyba ma pofrunąć)
poniedziałek: już ciężko dyszy przy przejściu z pokoju do łazienki. Zadzwonił do sanepidu. O testach może zapomnieć, ma zadzwonić (zadzwonić! nie iść) do lekarza pierwszego kontaktu (tak, dobrze czytacie). Na pytanie co lekarz pierwszego kontaktu ma zrobić usłyszał odpowiedź od pani, ze nie wie, ale takie sa procedury... Przez PZU umówił konsultacje telefoniczną z lekarzem pierwszego kontaktu, który kazał mu zażywać (uwaga!) paracetamol i wit. C. Testów nie będzie. Nadmieniam, że za wyjście z domu z kwarantanny ma karę 30 tys. zł, więc nie wiem jak ma kupić ten paracetamol. I po co. 
Kurtyna  emotka  

No niestety ale tego można się było spodziewać. Skoro za czasów przed epidemią był problem dodzwonić się do jakiejkolwiek przychodni i uzyskać rzeczową poradę, gdzie biurokracja i odsyłanie jeden do drugiego było normą to tym bardziej teraz jest to widoczne. Zanim wejdą skrócone procedury to niektórzy naprawdę mogą się wykończyć. Dlatego ( w temacie) tak mnie wkurza nieodpowiedzialne zachowanie ludzi, którzy do Castoramy czy Obi idą tłumem bo sklep otwarty..... albo nie przyznają się do kontaktu z potencjalnie zarażonym i potem pół szpitala ma kwarantanne.... 
Współczuję koledze i życzę zdrówka wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6690865 Napisano: 18.03.2020 14:41:58 w Wkurza mnie...
Czytam Wasze wpisy i tak się zastanawiam to w każdej pracy domowej pomagacie dzieciom? (pytanie bez złośliwości to tylko ciekawość) Pamiętam, że jak ja chodziłam do szkoły to nie było mowy o tym żeby rodzice mi w czymś pomagali... Wyświetl w wątku >>
1 onmyown 0

bluszczowelove

#6690827 Napisano: 18.03.2020 13:54:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oreooooo tyle paragonów i nawet rezerwy, w Góralkach nie docenili mojego zdjęcia emotka  a telefon z T-mobile też milczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6690508 Napisano: 17.03.2020 11:36:10 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A ja się dowiedziałam, że moja starsza sąsiadka została zostawiona przez rodzinę na pastwę losu. Kobieta schorowana, ok. 90 lat, praktycznie nie wychodzi z domu. Ostatnio nosiłam jej obiady. Ktoś z rodziny był tylko na weekend podać jej kilka produktów spożywczych. Dziś się żaliła, że ma wysokie ciśnienie i została bez leków. Poprosiła o pomoc w zakupie i obiecała, że odda jak rodzina jej przywiezie.  Jeszcze chciała, żeby sprawdzić czy jej się telefon zepsuł, bo nie może się do nich dodzwonić. Strasznie mi się przykro zrobiło jak zobaczyłam, że od grudnia ma niedoładowane konto i przez cały ten czas próbowała wykonać do nich tyle połączeń, a oni nawet nie zasilili jej konta, żeby mieć z nią kontakt... Sporadycznie tylko pojedynczo przyjeżdżają zobaczyć co się tam u niej dzieje. A to ludzie wykształceni, z dobrą pozycją społeczną. Córka tej Pani publikuje na mediach społecznościowych apele, żeby w obecnej sytuacji dbać o innych. Może nieładnie tak obgadywać, ale jakoś mnie to zasmuciło dzisiaj. Zwłaszcza, że pewnie jest więcej takich starszych osób.


Wiesz, ja bym się na temat cudzych relacji rodzinnych tak jednostronnie nie wypowiadała. O moich dziadkach - z którymi nie utrzymuję kontaktów od wielu lat - również można by zrobić wzruszający reportaż, jak to rodzina się nimi nie interesuje. No bo tak: dwoje dzieci, pięcioro wnuków, prawnuki... po prostu bezpodstawna znieczulica wobec seniorów. Tylko moja mama do nich jeździ, ale po prostu ma syndrom sztokholmski i trudno, musimy z tym jakoś żyć.

Dokładnie, mam podobną sytuację. Niestety ale czasem ciężko jest pomagać komuś codziennie kto wyrządził Ci dużo krzywdy....  Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6690503 Napisano: 17.03.2020 11:22:32 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pikawka napisał(a):

as32572 napisał(a):

chleb w lokalnej piekarni od piątku podrożał z 4.60 na 5.90  emotka

Czytałam, zr mięso dwa razy droższe. Filety z kurczaka z 16 zł na 30....  emotka

To zależy od kierownika sklepu, u mnie dziś filet po 16żł ale w takich samych Delikatesach Centrum dwie miejscowości dalej filet już po 24zl. Znajoma z DC mówi, że jakby podnieśli to nikt by nie kupił, bo mamy 4 duże sklepy na małą wieś i cena musi być konkurencyjna. Chleb(w pobliskiej piekarni i z GS) też w starej cenie emotka uroki życia na wsi emotka
Niebieska_Laguna zgłoś do Waszej pomocy społecznej, niech się tym zainteresują, może "dzieciom" wreszcie przyjdzie rozum do głowy

u mnie chleb z 2,7 na 4,7... Mleko dla dziecka z 50 na 100zł... Koszmar, a myślę, że będzie jeszcze gorzej...  emotka


U nas z 5,60 duży chleb zwykły podrożał do 7,40...... pierś z kurczaka z 9,99 na 19,99. Brak słów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6689440 Napisano: 12.03.2020 12:12:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
1 defed 0

bluszczowelove

#6688709 Napisano: 09.03.2020 11:42:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
visserarthur napisał(a):

bejca11 napisał(a):

Bransoletka Fantasia - ostatni etap - DPD
Głośnik Cheetos - etap VI - DPD

Ty też wprowadzasz w błąd? W agencji twierdzą, że głośników z 6 etapu jeszcze nie wysyłali...

nie wprowadzam w błąd. Grałam tylko w 6 etapie... i dotarł do mnie głośnik więc może w agencji mają namieszane i wysłali wcześniej...   Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6687997 Napisano: 05.03.2020 10:50:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bransoletka Fantasia - ostatni etap - DPD
Głośnik Cheetos - etap VI - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0