Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6681918 Napisano: 12.02.2020 08:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Trafił ktoś w hochland? 16 kodow wpisałam i lipa

ja dziś 6 i nic emotka  wczoraj w sumie w ciągu całego dnia 10 i też zero.... Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6681811 Napisano: 11.02.2020 17:08:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bransoletka z fantasji - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6681810 Napisano: 11.02.2020 17:06:03 w SZUKAM....
joan napisał(a):

maverick napisał(a):

informacji czy bramki w Hochland już otwarte? 25 nagród dziennie i nie widziałem jeszcze wpisu o wygranej, w takim Oreo co jest 5 nagród dziennie zdarzało się, że i 3 nagrody wpadały na forum, nawet przed południem emotka
Jeśli ktoś się wstydzi pochwalić to mu chętnie pogratuluję w PW emotka


Powinny być otwarte, ale u mnie wygrana nie wpadła emotka

Patrząc po wątku "Dziś nie wygrałem..." to bramki są zamknięte na AMEN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6681682 Napisano: 11.02.2020 10:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak czytam Wasze posty i jestem coraz bardziej zniechęcona do loterii... Skoro jest tyle osób oszukujących lub grających w grupach itd. to moje dwa, trzy paragony to kropla w morzu... Co prawda nie inwestuje na siłę tj. nie kupuję produktu gdy go nie używam jednak dziś po Waszych wpisach tracę nadzieję na jakąś wygraną w loterii emotka  
Na szczęście zostają kreatywne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6681604 Napisano: 11.02.2020 06:51:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to zaczynamy... Hochland 4/0 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

bluszczowelove

#6680699 Napisano: 07.02.2020 07:24:37 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Nie napisał(a):

escada napisał(a):

nie ma to jak kupić ketchup na konkurs dzień po zakończeniu konkursu, wrrrr

Nie ma to jak go kupić dwa tygodnie temu, ustawić centralnie na stole w kuchni, żeby przypominał o napisaniu hasła, zaznaczyć sobie konkurs na zielono... a i tak przegapić koniec! emotka

Nie wiem co gorsze. Przegapienie czy zakup na dzień przed rozpoczęciem konkursu. Tak oto kupiłam rexone bo widziałam co chciałam widzieć  czyli źle datę eeeh

Ja widziałam Rexone, kupiłam rexone a w domu okazało się że to Dove ;( Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6680475 Napisano: 06.02.2020 13:27:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Hej może to dziwne pytanie ale czy uważacie, a może wiecie, bo wygraliście, czy w konkursie captain jack wygrywają prace zrobione np.profesjonalnym sprzętem albo w profesjonalnych warunkach? Bo nie wiem czy to co robię w moich domowych warunkach jest za słabe czy z racji na jakość (nagrane telefonem) odpada już w przedbiegach i nadaje się tylko na wygranie piwa?

No nie wiem, ja w etapie z piosenką wysłałam naprawdę ekstra filmik (dobra jakość itd.) plus opis - i nawet piwa nie wygrałam. Więc wydaje mi się, że to zależy od gustu komisji...Jak ich pomysł chwyci za serce to i jakość nie będzie miała aż takiego znaczenia. 

A propos wie ktoś czy jest jakiś limit MB na film/zdjęcie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6680322 Napisano: 06.02.2020 10:36:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Czy ktoś już sprawdził ile kosztuje zakup na konkurs Persil w Auchanie? Jest promocja na kapsułki?

Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6679947 Napisano: 05.02.2020 08:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy wygrywa ktos w belvicie, milce? Oreo pieknie wczoraj zgarneliscie pule dzienna, dzis mnie forumowiczka ubiegla o minute czy dwie, tez wtedy zglaszalam emotka  jakies wpisy sie pojawiaja z platkow nestle, ale milki i belvity to dawno nie widzialam, nie gracie, nie wpisujecie sie, nie wygrywacie, jeszcze cos innego?

Ja gram i... - jak na mnie przystało - zero mam.  emotka

Ja też gram i jak do tej pory belvita 0/25, milka 0/30 emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bluszczowelove

#6679716 Napisano: 04.02.2020 09:33:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie bransoletki z Fantasi? jestem ciekawa co to za cudo emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

bluszczowelove

#6679519 Napisano: 03.02.2020 13:33:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fantagiro napisał(a):

od milki mam już zatwardzenie
a do belvity obrzydzenie..
rexony zapasy na prezenty mam do zimy
a cocolino aby zużyć ...celowo ubrania brudzimy  emotka
help ! emotka

to tak jak ja emotka  wąteczku odczaruj emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6679516 Napisano: 03.02.2020 13:30:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

olunka napisał(a):

joan napisał(a):

patyk napisał(a):

Tak z ciekawości zapytam ile płacicie za śmieci od osoby? U mnie ostatnio podwyżka gigant i aż dojść do siebie nie moge emotka  było 14 a jest 33  emotka


W tym roku będę płaciła po podwyżkach (o ile nic się nie zmieni):
- zimna woda -> 15,11 zł za m3,
- wywóz śmieci -> 12,00 zł za osobę miesięcznie (segregujemy, jakby co).

to smieci macie tanie, w Katowicach przed podwyzka bylo 14 zł, a teraz 21,30 zl (segregowane)

U mnie z 11 na 27  emotka

U mnie z 6 zł na 15 (segregowane) na msc/osoba Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6678394 Napisano: 30.01.2020 09:22:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pikawka napisał(a):

Kapitan Ty tak serio  emotka  Poprzednio 2 zdjęcia i piwka teraz najlepsza fotka i nic... poważnie?  emotka

Ja nagrałam filmik i nawet piwka nie było emotka  a uważam, że był extra..... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6678172 Napisano: 29.01.2020 13:51:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jacku przypłyń.,.. powoli tracę nadzieję... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6677818 Napisano: 28.01.2020 11:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

soulfly napisał(a):

Są już jakieś konkursy walentynkowe oprócz Glade? 


Nie emotka Nie ma nawet konkursu na proszek / płyn do prania -> do czego to doszło...

a Coccolino? 
https://www.e-konkursy.info/konkurs/wielka-loteria-coccolino.html 

Czy oni mają tylko płyny do płukania?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6677816 Napisano: 28.01.2020 11:57:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamarysia napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):


A w Kinder nie jest tak, że najpierw losują nagrodę, a potem zwycięzców wśród osób, które wybrały daną atrakcję? Szybko rzuciłam okiem na regulamin. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Ja wrzuciłam kilkanaście zgłoszeń na fotosesję....

też tak rozumiem. więc można sobie w ciągu któregoś dnia wysłać nawet 20 zgłoszeń na daną nagrodę, a i tak nie weźmie się nawet udziału w losowaniu

Ciekawe rzeczy piszecie. W takim razie jaz zwykle w loterii nie mam szans emotka

Poważnie? to bez sensu.... w takim razie się nie nastawiam na nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6676786 Napisano: 24.01.2020 11:04:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję obu wycieczek! emotka  świetne wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

bluszczowelove

#6676374 Napisano: 23.01.2020 10:16:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej wiecie może do kiedy obowiązuje aktualne pytanie z Capitan Jack? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6675983 Napisano: 22.01.2020 07:18:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

goniurka napisał(a):

Jakaś sprawdzona rada na konkurs Fantazji? Próbuję od początku konkursu i nic emotka   

Mam pomysł, zrób zdjęcie z turbanem na głowie i nogami na biurku , z Fantazją w ręku, sama bym takie zrobiła, ale nie mam modelki,  Fantazja musi być widoczna na pierwszym planie, sylwetka w ,, mocnym punkcie"- wujek google podpowie o co chodzi i nie używasz lampy, tylko jak najładniejsze światło zastane, czyli np. słoneczne.A poza tym to pewnie losują, więc liczysz na szczęście - tyle.

Ja też wysłałam chyba z 30 zdjęć zanim wygrałam. Moje zdjęcie wybrali bo było inne niż reszta. Jak robisz z kocykiem i książką - to musisz je mieć super dobre jakościowo. Przynajmniej tak mi się wydaje. Choć do teraz jak przeglądam galerię to nie wiem w czym tak naprawdę gustują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0