Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika byekitty

byekitty

#6837905 Napisano: 16.01.2022 16:25:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

czy w T-mobile po wysłaniu zgłoszenia przychodzi potwierdzenie na maila,lub jest jakiś komunikat na stronie?emotka

kiedyś na dole było podziękowanie. teraz nie ma nic. nie mam pojęcia czy dotarło, wygląda jakby poszło w próżnię...
tydzień temu w ogóle nie można było wziąć udziału, bo był komunikat bad gateway, coś im nie poszło z naprawą... Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6837492 Napisano: 13.01.2022 20:07:39 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka

No dokładnie, ha,ha,ha. Nie każdy wpisuje swoje większe wygrane w mdw.Ludzie czasem poczta pantoflowa dowiadują się, że ktoś tam coś wygral- np w wiadomościach na priv czy fb, a potem szukaj wiatru w polu, he,he. Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

o, mamo. gdybym wygrała coś wielkiego i ktoś, komu o tym powiedziałam pogratulowałby mi na forum to następnego dnia bałby się wyjść rano po bułki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6837054 Napisano: 12.01.2022 12:37:14 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Corega?

Podbijam, ruszyło coś?

cichutko na razie Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6836980 Napisano: 12.01.2022 08:33:06 w Avanti
Czy tylko ja mam dylemat moralny emotka  pisząc odpowiedź na pytanie z Cheetosów? Takie wjeżdżanie na poczucie obowiązku, szantaż emocjonalny i podprogowe namawianie do wydawania ewentualnej wygranej w określony sposób? No bo jak wygram te 5000 zł to może nie powinnam lecieć na kanary, a zasponsorować box w schronisku lub kupić tonę karmy? Co myślicie?
i nie wiem jak się zabrać za pytanie emotka  Czy tylko ja mam ten problem?

przypominam: „Co byś kupił zwierzakom gdybyś wygrał nagrodę główną w konkursie i uzasadnij dlaczego?” Wyświetl w wątku >>

byekitty

#6836783 Napisano: 11.01.2022 12:12:19 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

Corega?

Jeszcze nie. Dziś wybierają, mają czas 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6836377 Napisano: 09.01.2022 10:45:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rare85 napisał(a):

Gdzie można kupić małe opakowania płatków Nestle?

kupowałam w auchanie  Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

byekitty

#6836016 Napisano: 06.01.2022 22:23:11 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Ocho. czekałam, aż zacznie się wylewać zawiść na konkursowe poletko. Dlatego ja nigdy nie napiszę na forum żadnego podsumowania, ani jednej najmniejszej nagrody, którą wygrałam. Zdecyduj się, czy się wkurzasz, czy podziwiasz. Rozumiem żal, że się nie wygrało/wygrało za mało - też mnie wkurza tyskie, że mnie nie doceniło mimo kilkudziesięciu zgłoszeń, ale idę dalej i szacun dla tych, którzy znaleźli klucz. Mam pytanie czysto teoretyczne: czy gdybyś wygrała główną w laysach serio nie próbowałabyś kolejny raz i kolejny? Przecież wygrana motywuje, a nie demotywuje... Wyświetl w wątku >>

byekitty

#6835652 Napisano: 05.01.2022 12:44:42 w Avanti
Były główne? Może być pw.
Już kiedyś 5000 leciały po 500tkach, może i tym razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6835401 Napisano: 04.01.2022 18:05:07 w Avanti
Rybonukleotydy disodowe
odbierają moją mowę,
a monosodowy glutek
taki, o, przyniesie skutek:
michy pełne psiaki mają
(dobrze, że lepiej od nas jadają...) Wyświetl w wątku >>

byekitty

#6834494 Napisano: 30.12.2021 15:57:10 w Czy informują/ informowali?
byekitty napisał(a):

Corega ostatnia była? Może być pw emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6834458 Napisano: 30.12.2021 14:53:37 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

Spokojnie, to na pewno nic takiego. Możesz być np. Świadkiem kupując kiedyś coś na allegro od osoby, która później okazała się oszustem. Daj znać! Wyświetl w wątku >>

byekitty

#6834149 Napisano: 29.12.2021 13:09:16 w Czy informują/ informowali?
Corega ostatnia była? Może być pw emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

byekitty

#6833962 Napisano: 28.12.2021 20:02:32 w Avanti
diabkate napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Pojawiła się lista z VI etapu i znów moja imienniczka zgarnęła 500zł. Aż przeszukałam maila z nadzieją, że wiadomość się zawieruszyła, ale jednak to nie byłam ja.

Imiennik mojego kumpla jest dwa razy, to aż niewiarygodne  emotka

Może to 2 różne osoby? emotka

Zapewne tak, ale i tak dalej dla mnie to jakiś niefajny żart, że akurat ktoś, kto ma tak samo na imię jak ja i taką samą pierwszą literę nazwiska kolejny raz zgarnia pieniądze. Dobrze, że najpierw informują a potem wrzucają listę, bo bym chyba zaklikała pocztę na amen odświeżając ją w oczekiwaniu na maila od avanti.emotka

Jest tyle popularnych kombinacji.... Na przykład do tej pory wygrało 13 Ann K. i idę o zakład, że większość to inne Anny K.
No, chyba, że nazywasz się Beatrycze Ź, to faktycznie możesz się złościć emotka Wyświetl w wątku >>

byekitty

#6833094 Napisano: 23.12.2021 10:14:13 w Zdjęcia naszych wygranych
Wrzuci ktoś lodówkę z jagera? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6832853 Napisano: 22.12.2021 13:27:05 w Czy informują/ informowali?

byekitty

#6832835 Napisano: 22.12.2021 12:17:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś czeka jeszcze na lodówkę jagera z 1 etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6832436 Napisano: 20.12.2021 16:34:45 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

Pamięta ktoś, po jakim czasie od zakończenia etapu miesięcznego Minutka informowała o nagrodach?

to był dzień z regulaminu. zajrzyj. Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

byekitty

#6832162 Napisano: 18.12.2021 20:00:36 w Avanti
gregory napisał(a):

Mam pytanie: czy w Avanti można wygrać prozą? Czy raczej szansę marne, szkoda próbować i lepiej rymować ☺️ powiedzcie jakie macie doswiadczenie

Da się. Wszystko się da. "Tylko" trzeba się wstrzelić w gust jury. A tego nikt za Ciebie nie zrobi... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

byekitty

#6831405 Napisano: 15.12.2021 18:44:16 w Czy informują/ informowali?
at-babska napisał(a):

Czy ubiegłotygodniowa Coregą już pozamiatana? 

nieeeeeeeeeee emotka
ostatnio wyniki były w piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

byekitty

#6831041 Napisano: 14.12.2021 19:23:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf

już mi się podoba ta agencja, że zamiast "zwykłej" zmiany w reg dają aneks. bardzo pro! Wyświetl w wątku >>
0 0