Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#7050942 Napisano: 04.10.2022 08:59:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Kurierzy zawsze do mnie dzwonią, mam też zwykle powiadomienie o nadaniu.. Nigdy nie zdarzyło mi się przeoczyć nagrody, zwykle ktoś jest w domu, a kurierzy zawsze dzwonią i informują kiedy będą emotka  A nawet jeśli cudem kurier był i przesyłka została zawrócona do nadawcy to chyba Los Mejores by mnie powiadomiło? Sama nie wiem, czekam na odpowiedź od nich emotka  

Agencje mają różne podejścia do zwrotów. Smolar nie informuje i nie wysyła ponownie sam z siebie. A np. Unique One sam wysyła paczkę jeszcze raz. Nie wiem jak Los Mejores, ale niekoniecznie agencje informują. 


Dla mnie to dziwne, że ze strony firmy kurierskiej bym nie miała powiadomienia o próbie dostarczenia albo o zwrocie do nadawcy... Nie wiem jaka to firma, ale Dpd, InPost czy UPS zawsze informują mailowo albo dzwonią, że będzie kurier.. Ale sprawdziłam i faktycznie okres koło 9 września nie było mnie kilka dni w domu.. Więc może faktycznie walizka przyszła i nikt o tym nie powiedział. Ciekawe czy jeśli tak się stało to czy Los Mejores wyśle to jeszcze raz czy co emotka

Czasami nie ma powiadomienia sms ani maila, bo to zależy jaką zaznaczyli opcję przy wysyłce i czy w ogóle podali takie dane jak mail. U mnie zazwyczaj DPD informuje smsem czy mailem, ale zdarzyły się sytuacje, że paczka została zwrócona z adnotacją "adresat odmówił odebrania przesyłki" o czym dowiadywałam się dopiero dzwoniąc na infolinię. A kurier, który zawsze był w porządku, twierdził, że nie miał takiej paczki i nic takiego nie zaznaczał, chociaż po sprawdzeniu historii połączeń, miałam nieodebrane połączenie od niego w dniu dostawy. No w życiu bym nie powiedziała, że może taki numer wywinąć i kłamać w żywe oczy. Więc i z kurierami i nadaniami różnie bywa. Czekaj na odpowiedź Los Mejores, a jeśli rzeczywiście paczka wróciła, to napisz grzecznego maila z prośbą o ponowną wysyłkę, bo bardzo Ci zależy na nagrodzie. Akurat wiem, że Ty napiszesz kulturalnego, nieroszczeniowego maila, ale to też informacja dla innych, bo jestem przekonana, że niektórzy wysmarowaliby taką wiadomość, że więcej by tej nagrody nie zobaczyli emotka

Dzięki, w razie jak nagroda jest z powrotem u agencji to na pewno spróbuję jakoś z nimi się dogadać, żeby wysłali znowu. Słyszałam, że zdarzają się sytuacje, że nie ma powiadomienia o przesyłce, ale wygrałam u Los Mejores naprawdę wiele razy i zawsze nagroda do mnie docierała i jakieś info wcześniej miałam emotka   Ale na wakacje była duża rotacja kurierów u mnie w okolicy więc może faktycznie wtedy trafił się akurat jakiś burak, który nie poinformował mnie o tym, że będzie i po jednej próbie dostarczenia olał dalsze próby i jakikolwiek kontakt emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050933 Napisano: 04.10.2022 08:37:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peppa7 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Kurierzy zawsze do mnie dzwonią, mam też zwykle powiadomienie o nadaniu.. Nigdy nie zdarzyło mi się przeoczyć nagrody, zwykle ktoś jest w domu, a kurierzy zawsze dzwonią i informują kiedy będą emotka  A nawet jeśli cudem kurier był i przesyłka została zawrócona do nadawcy to chyba Los Mejores by mnie powiadomiło? Sama nie wiem, czekam na odpowiedź od nich emotka  

Agencje mają różne podejścia do zwrotów. Smolar nie informuje i nie wysyła ponownie sam z siebie. A np. Unique One sam wysyła paczkę jeszcze raz. Nie wiem jak Los Mejores, ale niekoniecznie agencje informują. 


Dla mnie to dziwne, że ze strony firmy kurierskiej bym nie miała powiadomienia o próbie dostarczenia albo o zwrocie do nadawcy... Nie wiem jaka to firma, ale Dpd, InPost czy UPS zawsze informują mailowo albo dzwonią, że będzie kurier.. Ale sprawdziłam i faktycznie okres koło 9 września nie było mnie kilka dni w domu.. Więc może faktycznie walizka przyszła i nikt o tym nie powiedział. Ciekawe czy jeśli tak się stało to czy Los Mejores wyśle to jeszcze raz czy co emotka

Przychodzi mi do głowy, że ktoś inny to odebrał. I oby nie emotka

No jak kurier dostarczył to pod jakiś zły adres albo bez mojej zgody paczka wylądowała u jakiegoś sąsiada.. To nie odpuszczę emotka  Ale mieszkam w małym bloku i raczej z sąsiadami mamy dobre stosunki, więc wątpię żeby nikt nic mi nie powiedział. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź na maila. Coś się boję, że rzeczywiście paczka nie dotarła I cokolwiek się z nią stało to jest to raczej wina firmy kurierskiej. Ciekawe czy w razie co to ja mam się nimi bić, że nie dostałam paczki czy Los Mejores się zainteresuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050929 Napisano: 04.10.2022 08:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Kurierzy zawsze do mnie dzwonią, mam też zwykle powiadomienie o nadaniu.. Nigdy nie zdarzyło mi się przeoczyć nagrody, zwykle ktoś jest w domu, a kurierzy zawsze dzwonią i informują kiedy będą emotka  A nawet jeśli cudem kurier był i przesyłka została zawrócona do nadawcy to chyba Los Mejores by mnie powiadomiło? Sama nie wiem, czekam na odpowiedź od nich emotka  

Agencje mają różne podejścia do zwrotów. Smolar nie informuje i nie wysyła ponownie sam z siebie. A np. Unique One sam wysyła paczkę jeszcze raz. Nie wiem jak Los Mejores, ale niekoniecznie agencje informują. 


Dla mnie to dziwne, że ze strony firmy kurierskiej bym nie miała powiadomienia o próbie dostarczenia albo o zwrocie do nadawcy... Nie wiem jaka to firma, ale Dpd, InPost czy UPS zawsze informują mailowo albo dzwonią, że będzie kurier.. Ale sprawdziłam i faktycznie okres koło 9 września nie było mnie kilka dni w domu.. Więc może faktycznie walizka przyszła i nikt o tym nie powiedział. Ciekawe czy jeśli tak się stało to czy Los Mejores wyśle to jeszcze raz czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050923 Napisano: 04.10.2022 06:28:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

picola1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja nie otrzymał jeszcze nagrody z konkursu "Gotowi na wakacje" Itm z Los mejores? Nie mam żadnego info o walizce, którą tam wygrałam. Wszystko odesłałam w regulaminowym czasie, paragon też jest ok, sprawdzałam kilka razy czy wszystko się zgadza. Nawet gdyby z niewiadomego powodu miała być negatywna weryfikacja, to chyba by mnie o tym poinformowali?
Napisalam maila do Los Mejores.
Czy ktoś się orientuje czy odpisują na maile w miarę szybko? 

Ja dostałam walizkę z tego konkursu 9 września, więc dobrze, że do nich napisałaś, bo coś chyba im umknęło.

Mam nadzieję że to tylko jakaś pomyłka i coś im po prostu umknęło i wyślą jak zweryfikują sytuację.. emotka

A jesteś na 100% pewna, że kuriera nie przeoczyłaś kuriera? Raczej "wpadki" z niewysyłaniem nagród im się nie zdarzają.

Kurierzy zawsze do mnie dzwonią, mam też zwykle powiadomienie o nadaniu.. Nigdy nie zdarzyło mi się przeoczyć nagrody, zwykle ktoś jest w domu, a kurierzy zawsze dzwonią i informują kiedy będą emotka  A nawet jeśli cudem kurier był i przesyłka została zawrócona do nadawcy to chyba Los Mejores by mnie powiadomiło? Sama nie wiem, czekam na odpowiedź od nich emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050904 Napisano: 03.10.2022 22:47:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja nie otrzymał jeszcze nagrody z konkursu "Gotowi na wakacje" Itm z Los mejores? Nie mam żadnego info o walizce, którą tam wygrałam. Wszystko odesłałam w regulaminowym czasie, paragon też jest ok, sprawdzałam kilka razy czy wszystko się zgadza. Nawet gdyby z niewiadomego powodu miała być negatywna weryfikacja, to chyba by mnie o tym poinformowali?
Napisalam maila do Los Mejores.
Czy ktoś się orientuje czy odpisują na maile w miarę szybko? 

Ja dostałam walizkę z tego konkursu 9 września, więc dobrze, że do nich napisałaś, bo coś chyba im umknęło.

Mam nadzieję że to tylko jakaś pomyłka i coś im po prostu umknęło i wyślą jak zweryfikują sytuację.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050894 Napisano: 03.10.2022 20:34:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś tak jak ja nie otrzymał jeszcze nagrody z konkursu "Gotowi na wakacje" Itm z Los mejores? Nie mam żadnego info o walizce, którą tam wygrałam. Wszystko odesłałam w regulaminowym czasie, paragon też jest ok, sprawdzałam kilka razy czy wszystko się zgadza. Nawet gdyby z niewiadomego powodu miała być negatywna weryfikacja, to chyba by mnie o tym poinformowali?
Napisalam maila do Los Mejores.
Czy ktoś się orientuje czy odpisują na maile w miarę szybko?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050879 Napisano: 03.10.2022 19:42:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olunka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat wysylki nagród z konkursu "Gotowi na Wakacje" Itm - Los Mejores? Tam były do wygranie Walizki i kosmetyczki Ochnik. Wg regulaminu "Ostateczna data wydania Nagród w Konkursie to 30.09.2022 r."  emotka  Niby dopiero kilka dni po terminie, ale żadnego info nie ma i zaczynam się niepokoić emotka  

kosmetyczkę dostałam już jakis czas temu

emotka  O kurcze nikt nic nie pisał tu, myślałam że po prostu nikt nie dostał nagrody. To chyba muszę do nich napisać maila co z moją Walizką..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050877 Napisano: 03.10.2022 19:38:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś coś wie na temat wysylki nagród z konkursu "Gotowi na Wakacje" Itm - Los Mejores? Tam były do wygranie Walizki i kosmetyczki Ochnik. Wg regulaminu "Ostateczna data wydania Nagród w Konkursie to 30.09.2022 r."  emotka  Niby dopiero kilka dni po terminie, ale żadnego info nie ma i zaczynam się niepokoić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7050356 Napisano: 30.09.2022 22:04:55 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Żywiec Zdrój Orlen emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048841 Napisano: 23.09.2022 17:33:33 w Avanti
sabart napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy do słuchawek JBL z Doritos C4 (przyszły dziś, wygrane w 1 etapie) dostaliście paragon albo potwierdzenie otrzymania nagrody? Avanti zawsze daje paragon, a tutaj go nie ma. Do tego nie ma potwierdzenia odbioru nagrody. Co z gwarancją? Może tylko ja nie dostałam paragonu i to jakiś błąd? emotka  

U mnie był paragon załączony.z dokumentem przekazania nagrody .

Dzięki  emotka  Tak się kartka zawinęła w paczce że nie zauważylam jej w ogóle emotka  Także mam i dokument i paragon, wszyskto ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

incendio12

#7048838 Napisano: 23.09.2022 17:26:42 w Avanti
Czy do słuchawek JBL z Doritos C4 (przyszły dziś, wygrane w 1 etapie) dostaliście paragon albo potwierdzenie otrzymania nagrody? Avanti zawsze daje paragon, a tutaj go nie ma. Do tego nie ma potwierdzenia odbioru nagrody. Co z gwarancją? Może tylko ja nie dostałam paragonu i to jakiś błąd? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048639 Napisano: 22.09.2022 21:29:12 w Czy informują/ informowali?
agaga napisał(a):

Czy cheetos Lidl za wszystkie dni informował?

Nie emotka  Jeszcze zostały im 2 albo 3 ostatnie  Wyświetl w wątku >>
1 agaga 0

incendio12

#7048503 Napisano: 22.09.2022 13:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja Podałam akurat dobry numer paragonu, więc się nie martwię, ale dla mnie bardzo to dziwne by było, że będą weryfikować numery paragonów dopiero po wysłaniu oświadczeń.. To po co by im były te zdjęcia? Moim zdaniem jest jakaś szansa, że stwierdzili, że skoro mają zdjęcia paragonów to uznają te złe numery.. Przecież jak nie uznają to organizator utonie w tych hulajnogach, patrząc po wpisach ile ludzi wpisało zły numer emotka   Wyświetl w wątku >>
2 mia, darog 0

incendio12

#7048471 Napisano: 22.09.2022 12:19:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Omg u mnie też hulajka jednym zgłoszeniem  emotka  To już czwarta hulajnoga elektryczna w ciągu dwóch miesięcy.. Chyba otworzę sklep emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7048403 Napisano: 22.09.2022 08:51:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kod player z reklamami dam za 5 kodów Kinder Bueno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048342 Napisano: 21.09.2022 19:55:43 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam jeden paragon Cheetos Lidl - nie widziałam wcześniej, że mam jeszcze jeden i nie zdążę nic wymyślić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048341 Napisano: 21.09.2022 19:53:18 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

@adamo86  Moim zdaniem, numer paragonu jest tu drugorzędny, jak chodzi o założenie konkursu. Oczywiście masz rację, że mogą się tego czepić - ale wg mnie popełnili błąd żądając paragonu, zamiast wydruku potwierdzenia transakcji, który by potwierdzał i płatność w Empiku, i płatność mobilną. I nie wiem, czy w wąskim gronie kandydatów do nagrody nie znajdą się ci, którzy mają to jednoznacznie na paragonie (ktoś pisał, że ma).
U mnie niestety na paragonie jest "płatność kartą". Pomijając, że zapewne numer dałam z góry - nie pamiętam, ale pewnie tak, na zasadzie że "zawsze u Smolara..." .emotka

Jak chcesz, to przypomnij - ja, jak widać, nie bardzo mam o czym przypominać. emotka

SMOLAR dał ciała z tą akcją już w dniu jej zakończenia...kończąc 3 godziny przed północą emotka
Ciekawe czy w ogóle zamierzają to rozwiązać?!


Mama chciała wysłać zgłoszenie w ostatni dzień i nie działał formularz, wysłała do nich zgłoszenie na maila razem ze zdjęciem paragonu, danymi i tekstem - odpisali po paru dniach, że przepraszają za niedziałajacy formularz i że jej zgłoszenie wysłane na maila jest poprawne i weźmie udział w konkursie.. Ale czy na pewno wezmą te mailowe zgłoszenia pod uwagę.. Dowiemy się tylko jak ktoś wygra emotka  Ogólnie żenada z tym konkursem emotka Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, mia 0

incendio12

#7048282 Napisano: 21.09.2022 15:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

Pojawił się jakiś nowy konkurs w aplikacji żappki ale po kliknięciu w "messenger" przenosi do jakieś strony z instalacją. Ktoś tez tak ma? emotka  


Nie przekonuje mnie zdanie "Odpowiedz na pytanie konkursowe i weź udział w LOSOWANIU nagród emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#7048235 Napisano: 21.09.2022 12:48:31 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mixik napisał(a):

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach.

Może mają problem z weryfikacją płatności mobilnej. emotka Skoro tak genialnie, zamiast potwierdzeń płatności kartą, zażądali paragonów...

Ja myślę że tam też był problem z tym numerem paragonu, który był inny niż zawsze. I napisali o tym numerze tylko w regulaminie. Podejrzewam, że duża część zgłoszeń ma inny numer paragonu niż ten na dodanym zdjęciu. Powinni najpierw odrzucić wszystkie zgłoszenia niespełniające kryteriów, a dopiero potem wybierać laureatów. Ale czy tak robią? Bo jak nie, to podejrzewam, że bardzo dużo nagrody będzie do dyspozycji organizatora emotka  

O kurcze, dopiero mi uświadomiłaś, że wpisywało się nr transakcji a nie nr paragonu, a ja niestety nr paragonu wpisałam, jak zwykle u Smolaraemotka


emotka  No właśnie, mi tuż przed wysłaniem zgłoszenia uświadomiła to koleżanka z forum, a tak to też jest szansa, że wysłałabym z normalnym numerem paragonu. Dla mnie to było okropnie chamskie, że nie dali w formularzu podglądu paragonu z zaznaczonym numerem jaki mamy wpisać. Tak jakby liczyli na to, że dużo osób nie przeczyta dokładnie regulaminu i nie będą musieli wydawać wszystkich nagród. Ja wiem, że trzeba czytać regulaminy itd, ale nie ma też nic dziwnego w tym, że jak ktoś bierze udział w setnym konkursie Smolara to nawet z przyzwyczajenia wpisze górny numer paragonu.. 


Ale tam też załączało się chyba zdjęcie paragonu, czy się mylę?

Tak załączało się emotka  Ale jak ktoś wpisał inny numer paragonu niż numer transakcji to zdjęcie paragonu nic nie zmieni, i tak zgłoszenie do kosza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#7048227 Napisano: 21.09.2022 12:17:33 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

mia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mixik napisał(a):

Cisza.. brak SMSów, brak w wynikach i laureatach.

Może mają problem z weryfikacją płatności mobilnej. emotka Skoro tak genialnie, zamiast potwierdzeń płatności kartą, zażądali paragonów...

Ja myślę że tam też był problem z tym numerem paragonu, który był inny niż zawsze. I napisali o tym numerze tylko w regulaminie. Podejrzewam, że duża część zgłoszeń ma inny numer paragonu niż ten na dodanym zdjęciu. Powinni najpierw odrzucić wszystkie zgłoszenia niespełniające kryteriów, a dopiero potem wybierać laureatów. Ale czy tak robią? Bo jak nie, to podejrzewam, że bardzo dużo nagrody będzie do dyspozycji organizatora emotka  

O kurcze, dopiero mi uświadomiłaś, że wpisywało się nr transakcji a nie nr paragonu, a ja niestety nr paragonu wpisałam, jak zwykle u Smolaraemotka


emotka  No właśnie, mi tuż przed wysłaniem zgłoszenia uświadomiła to koleżanka z forum, a tak to też jest szansa, że wysłałabym z normalnym numerem paragonu. Dla mnie to było okropnie chamskie, że nie dali w formularzu podglądu paragonu z zaznaczonym numerem jaki mamy wpisać. Tak jakby liczyli na to, że dużo osób nie przeczyta dokładnie regulaminu i nie będą musieli wydawać wszystkich nagród. Ja wiem, że trzeba czytać regulaminy itd, ale nie ma też nic dziwnego w tym, że jak ktoś bierze udział w setnym konkursie Smolara to nawet z przyzwyczajenia wpisze górny numer paragonu..  Wyświetl w wątku >>
0 0