Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7166231 Napisano: 24.03.2024 15:21:54 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

emotka emotka emotka emotka
Nie pogniewasz się, jeśli wykorzystam ten pomysł i zaproponuję im to wprost, napiszę o tym do LIDLA? emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7165788 Napisano: 21.03.2024 15:26:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 wiosna Ci do głowy uderzyła? emotka
Jeśli jest zgłoszenie to je analizuję, jeśli nie to jak mam chwilę i przejrzę i faktycznie znajdę coś co jest błędne to zmieniam.
Co do tej małpy to gdyby była użyta to byś dostał powiadomienie, skoro nie dostałeś tzn. że nie została użyta albo posypał się serwis, baza danych, cokolwiek co mogłoby zakłócić ścieżkę dodanie komentarza + wysłanie odpowiednich powiadomień.
Nie jestem w stanie tego udowodnić bo nie ma zaimplementowanych takich mechanizmów to strona hobbistyczna a nie system bankowy 

Fakt. To wiosna. Na pewno, no bo niby co innego, hę... emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7165749 Napisano: 21.03.2024 13:18:29 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiaj mija mi 18 lat na e- konkursach (...) To niesamowite jak na przestrzeni tych niemal 2 dekad zmieniło się moje życie i ja sama. W świecie realnym w listopadzie stuknie mi już 40-tka, jak ten czas leci...

To niewiarygodne Kasieńko, ech! emotka W mojej pamięci pozostałaś (chyba już na zawsze, ech) spanikowanym, szczuplutkim podlotkiem w kwiecistej, dziewczęcej sukienusi, ech... emotka emotka Bardzo się cieszę gzubie, że dało się nam zetknąć na wizji, ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7165745 Napisano: 21.03.2024 13:02:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cudaczek121 napisał(a):

Janusz, to może zgłoś swoją kandydaturę na bycie adminem, tudzież moderatorem tego forum?

Już wiem Kasieńko, dlaczego tak Cię nieustająco UWIELBIAM... emotka emotka Bo jesteś tak uroczo, naturalnie, bezkompromisowo PRAWDZIWA!!! Mrau... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7165742 Napisano: 21.03.2024 12:57:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
byekitty napisał(a):

ja użyłam małpy w komentarzu i wydaje mi się, że cb656 nie dostał powiadomienia, bo znając Jego, na pewno by odpowiedział  emotka

BŁAGAM!!!! NIEEE! Tylko nie to!!! Dostałem zajadów ze śmiechu! emotka UWIELBIAM TO!!!! emotka
P.S. (proszę częściej, ech...) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7165733 Napisano: 21.03.2024 12:34:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał: serwis prowadzony jest po godzinach, pracuję normalnie na etacie po 8h (czasami nawet dłużej), tak że przykro mi, iż nie mam na tyle ogarniętej głowy, aby pracować i prowadzić serwis na pełnym etacie emotka

OJEJKU! emotka Tylko się nie popłacz!
Nie znoszę widoku ryczącego faceta. Zaraz leją mi się łzy rzęsiste towarzyszące, bo mam ogromną dozę empatii, ech... emotka
Napisz jeszcze tylko (zagroź, obiecaj) że kiniesz w diabły cały ten serwis, skoro tyle nerwów kosztuje jego utrzymanie w jako-takiej sprawności i będziemy mieli komplet, ech... emotka
P.S. Dodatkowo wkurza mnie nie podoba mi się pewna taka dwoistość obyczajowa, by nie rzec: moralna. emotka
Z jednej strony reakcja przesadna: "o rety, ktoś NAPISAŁ NIE NA TEMAT, to straszne, trzeba go ukarać natychmiast, bo daje zły przykład innym!! emotka " emotka emotka emotka No fakt. "Pisanie nie na temat" to jest takie straszne przestępstwo, ze tylko dożywocie ciężkich robót na Syberii może je zneutralizować, ech... emotka
...a z drugiej totalna olewka sytuacji, że Admin nie wywiązuje się ze swoich DOBROWOLNIE PRZYJĘTYCH obowiązków, na przykład właściwego zaszeregowania do odpowiedniej kategorii MODEROWANYCH zgłoszeń konkursów. emotka
To przepraszam, ale po kiego grzyba jest ta niby "moderacja", hę?! emotka No bo ja uważam, że po to, by prostować błędy i niedopatrzenia Zgłaszających! Mylę się? emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7165590 Napisano: 20.03.2024 18:35:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mnie to się nieustannie NIE podoba, że Admin ma wszystko  nosie i nie umie ogarnąć swym rozumem całości.... Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7165561 Napisano: 20.03.2024 16:12:57 w Wkurza mnie...
WKURZA, to mało powiedziane!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Idiotyczne przepychanki Lidla z Biedronką! Każda strona oczywiście ma "dowody" na swoją rację, a cierpi na tym tylko Planeta, ech... emotka
TYLE MARNOTRAWSTWA PAPIERU, że ojacię! emotka
Jak dzieci, dosłownie jak dzieci. "Bo moja prawda jest mojsza niż twoja!"
WWrrr... emotka
 Wyświetl w wątku >>

cb656

#7165441 Napisano: 19.03.2024 22:38:55 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" (...) Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam (...)   pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik...

Słusznie. Tylko zamknięcie tematu jest uczciwym wyjściem w tej sytuacji. Ze wszystkimi argumentami się zgadzam - sami jesteśmy sobie winni, gnani chęcią zwycięstwa, ech... Zwycięstwa (sic!) dosłownie ZA WSZELKA CENĘ! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7165435 Napisano: 19.03.2024 22:20:34 w Smolar
atyde25 napisał(a):

...ja to jestem starej daty, ale im powinno być wstyd, że takimi super paczkami niespodziankami zrazili do siebie potencjalnych klientów albo może to, co musieliśmy zamówić, by brać udział w tej loterii (...) jak oglądam sponsorowane przez Evelinkę filmy to mam zwrot... (haft angielski).

Aha. Krótko mówiąc: uruchamiasz rzygacz. No okej, okej... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7165147 Napisano: 18.03.2024 16:10:07 w Wkurza mnie...

southlander napisał(a):
Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów.
Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.   Tak, marca. Mamy 18.03.2024 (...)  Tak czy inaczej, nie dać nawet miesiąca, tym bardziej poza sezonem, to
naprawdę absurd. Nie jestem szczególnie wybredny, cieszę się z każdej wygranej, nagroda to nagroda, ale dać laureatowi tydzień...?

Ty się ciesz!
Nie zapomnę do końca życia, jak kiedyś w Multikinie wygrałem we wrześniu wycieczkę do Chorwacji i dostałem powiadomienie listem (sic!) nawet nie poleconym. List dostałem w dniu, w którym zaczynała się wycieczka... emotka
Narobiłem szumu. Zaproponowali, bym skorzystał w zastępstwie z oferty zimowej, ale ja na nartach i na śniegu to się nie bawię, więc zyskałem tyle w biurze podróży, że zgodzili się przełożyć na następny sezon letni. I tu się zaczęły schody, ech... emotka
Bo do lata biuro turystyczne... PODZIELIŁO SIĘ NA DWA i żaden z podmiotów nie czuł się zobligowany do realizacji mojej wygranej. WRRRR... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Nic nie wskórałem, a do sądu nie chciało mi się iść, ech dziś  żałuję emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7164300 Napisano: 13.03.2024 20:12:09 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Jaka tv jest lepsza, Toya czy Vectra? Bo mi Azart od 1 maja wyłączają bo walne zgromadzenie tak zagłosowało, a muszę mieć dostęp do jedynego programu, jaki jest oglądany...

Najlepsza jest własna antena i dostęp do pakietów BEZPŁATNEJ (jeśli nie liczyć opłat abonamentowych) telewizji naziemnej.

Multipleks 1
:
Stopklatka TV
– kanał filmowy
Eska TV
– kanał muzyczny głównie z muzyką dance, pop, hip-hop
TTV
– kanał społeczno-interwencyjny
Polo TV – kanał muzyczny głównie z muzyką disco polo
TV Trwam – kanał religijny
Fokus TV
– kanał edukacyjno-poznawczy
Antena HD
– kanał dla seniorów

Multipleks 2:
Polsat
– kanał komercyjny
TVN kanał komercyjny
TV 4 – kanał komercyjny z grupy Polsat
TV 6 – kanał komercyjny z grupy Polsat
TV Puls
– kanał komercyjny
TV Puls 2 – kanał komercyjny
TVN 7 – kanał komercyjny z grupy TVN
Super Polsat – kanał z grupy Polsat

Multipleks 3:
TVP 1 HD
– pierwszy program Telewizji Polskiej
TVP 2 HD
– drugi program Telewizji Polskiej
TVP Info HD
– kanał informacyjny Telewizji Polskiej
TVP 3
– regionalny program 16 ośrodków Telewizji Polskiej
TVP Sport HD
– kanał o tematyce sportowej Telewizji Polskiej
TVP Historia – kanał TVP o tematyce historycznej
TVP Kultura – kanał TVP o tematyce kultury

Multipleks 4:
Kanały kodowane (czytaj: płatne):

Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eurosport 1 Eurosport 2 Polsat News Polsat Sport Polsat Sport Extra TVN Turbo TVN24 Antyradio Radio Bezpieczna Podróż Radio Eska Rock Radio Jasna Góra Radio Kaszëbë Radio Kolor 103 FM Radio MUZO.FM Radio Plus Radio Rekord FM Radio RMF FM Radio RMF MAXX Radio TOK FM Radio VOX FM Radio Wielkopolska Radio ZET Radio Złote Przeboje Rock Radio 103,7 FM
Kanały niekodowane:
Polsat News Polityka 

Multipleks 6:
TVP Polonia

TVP ABC
TVP Rozrywka
TVP Dokument
TVP Nauka
TVP Kultura
TVP Kobieta
TVP Alfa
TV Belsat


Multipleks 8:
Nowa TV – kanał uniwersalny o profilu filmowo-rozrywkowym
Metro
– filmy, seriale kryminalne i programy Discovery.
Zoom TV
– dokumenty, tajemnicze historie, filmy i seriale oraz najlepsze polskie kabarety
WP
– programy lifestylowe, technologiczne, dokumenty oraz programy rozrywkowe

Do tego trzeba doliczyć kanały tak zwane lokalne, zależnie od regionu no i kanały wymagające, by telewizor obsługiwał standardy HbbTV czyli takie z dostępem do internetu, ech... Wyświetl w wątku >>

cb656

#7164297 Napisano: 13.03.2024 20:01:42 w SZUKAM....
bingo9842 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie kodów z butelek Warka. Dzisiaj rzuciła mi się w oczy butelka z napisem Złoto dla kibiców -, wygraj codziennie złoty medal o wartości 10.000 zł.
To stara loteria czy coś nowego?

https://www.e-kon...s/loteria-warka-1821
Start loterii: 28.03.2024
Start rejestracji kodów: 01.04.2024 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#7164296 Napisano: 13.03.2024 19:59:48 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło: dostałam reprymendę od starego, że wszystkie szafki, lodówka (w tym zamrażalnik) pękają od jedzenia, a ja po nowe zakupy chodzę (...) Wiecie co, nie widział znowu zepsutego piekarnika, a tam skitrałam kindery z piniaty...

Reprymenda ze wszech miar słuszna. To nie jest zdrowe, ech... emotka To się kwalifikuje na terapię uzależnień, ech... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7164257 Napisano: 13.03.2024 17:23:43 w Co można dostać gratis?
https://www.faceb...osts/891388202996589
Kupujesz płytę indukcyjną, wystawiasz opinię i odbierasz 250 zł z bankomatu. Proste? Banalne!
Akcja trwa od 1 lutego 2024 do 14 maja 2024 roku do godz. 23:59 lub do wyczerpania liczby przewidzianych nagród. Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

cb656

#7164248 Napisano: 13.03.2024 16:52:17 w Smolar
Smolarze, Smolarze, wygrane z Tobą w parze! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7164191 Napisano: 13.03.2024 13:47:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka

a jesteś pewien że ktoś użył @?



Hm... emotka Przyznam, że to pytanie mnie zaskoczyło. Uważam, ze to Admin jest w stanie zweryfikować z zapisanych danych na serwerze, CZY User użył malpy (@) przy nicku, czy nie. Zakładam bowiem naiwnie, że skoro widzę swój nick, to ktoś UŻYŁ jednak dostępnego narzędzia przywołania, bo niby czemu nie miałby użyć?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163988 Napisano: 12.03.2024 16:19:08 w WC - rozmowy o wszystkim
radosna napisał(a):

Pytanie do znawców, bo nigdy nie popsuł mi się sprzęt RTV/AGD.
Mam protokół odbioru nagrody. I gdzie z nim idę w przypadku zepsucia się sprzętu?
Od razu do punktu naprawy i tam protokół będzie od razu honorowany?

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

cb656

#7163987 Napisano: 12.03.2024 16:17:49 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło, dostałam reprymendę od starego, że wszystkie szafki, lodówka (w tym zamrażalnik) pękają od jedzenia, a ja po nowe zakupy chodzę. Wiecie... on boomer, do tego mugol - nie rozumie, że każdy zakup przybliża do złotego garnca emotka
Koniec z tym, chyba się wezmę za jedzenie, najgorsze to, że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca emotka
Wiecie co... nie widział znowu zepsutego piekarnika, a tam skitrałam kindery z piniaty. No co emotka nie mam gdzie trzymać emotka
Ale wtedy już nic nie napiszę, bo tego nie przeżyję.

DRAMAT. Czysty, żywy dramat CZŁOWIEKA, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163431 Napisano: 09.03.2024 14:36:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0