Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6808041 Napisano: 13.09.2021 20:47:00 w Zabawa ostatnia litera
ludzka_istota napisał(a):

aparat - trzmiel

A może by tak odrobinkę zmodyfikować zasady? emotka Bo to takie... zbyt proste i automatyczne się wydaje... emotka

Na przykład wprowadzić przemienność - jeśli ostatnie słowo jest rodzaju żeńskiego, to kolejne powinno być rodzaju męskiego i odwrotnie? emotka ...albo że słowa nie mogą się kończyć samogłoską emotka
Co o tym sądzicie? emotka Jakieś inne propozycje? Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6807941 Napisano: 13.09.2021 13:44:04 w Żegnamy zmarłych
Maria Mendiola zmarła 11 września w wieku 69 lat. emotka
Wyświetl w wątku >>
[*] 1 olivsko

cb656

cb656

#6807875 Napisano: 13.09.2021 10:57:51 w Pomocy!!!!
uleczkaa napisał(a):

Moze ktoś poratować załącznikiem nr 1 w loterii płatków Nestle? Na telefonie regulamin się otwiera ale nie ma opcji pobrania czy wydrukowania tegoż załącznika. 

strona pierwsza

i druga
Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

cb656

cb656

#6807605 Napisano: 10.09.2021 23:37:50 w PLAGIATY
pusheen napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Jak dla mnie plagiat w https://www.kreatormilka.pl/laureaci pani Weroniki „orzesz Ty” to przecież nazwa produktów Pszczółka

Moim zdaniem to już lekkie czepialstwo. Plagiatem bym tego nie nazwała emotka

Zaiste, "nie plagiat" emotka Jedynie "inspiracja" emotka Tak, jak kreatywna księgowość. Ta sama kategoria. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6807409 Napisano: 10.09.2021 11:24:24 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Back To School - Motorola"



KOREKTA WYNIKÓW z powodu oszustwa emotka

Motorola:
Dziękujemy Wam za zgłoszenie fałszywego komentarza. Na miejsce Pani ***** wchodzi Pan ***** do którego wędruje motorola moto g50. Gratulacje!

Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

cb656

cb656

cb656

#6806164 Napisano: 06.09.2021 09:34:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Zmiana maila, nie mam wpływu na to że ktoś na FB zmieni sobie maila i nie zmieni u nas w systemie

emotka Ale taka sytuacja występuje chyba tylko wtedy, kiedy do logowania używa Facebooka, prawda? Z tym że jak później zmieni na przykład nazwę (bo można) i już nie będzie się zaczynało od FBilona2, tylko jakoś inaczej i już nie będzie się logować Facebookiem, ale nową nazwą i hasłem, to chyba nie ma znaczenia, że FB ma innego maila, prawda? Tak tylko teoretycznie pytam... Bo jak rozumiem, logowanie za pomocą Facebooka bazuje na zgodności maila FB i ekonkowego, czy tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6806161 Napisano: 06.09.2021 09:23:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

...kiedyś można było pisać tym samym loginem jako gość i jako osoba zalogowana, później zostało to zablokowane a jeśli ktoś posiadał konto, to wszystkie gościnne wpisy zostały do niego przypisane stąd tak bug.

OK emotka rozumiem. A co może być powodem opisanego tutaj błędu z datami? To świeża sprawa... https://www.e-kon...strona/4785#p6806050 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6806132 Napisano: 05.09.2021 21:45:48 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#6806094 Napisano: 05.09.2021 13:44:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas, czy da się poprawić ten błąd podczas cytowania długich linków (w wiadomościach PW)?
Jak link jest długi, to podczas cytowania ulega skróceniu (część jest zastępowana kropkami) no i niestety adres podpięty pod taki skrócony tekst jest bezużyteczny. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6806091 Napisano: 05.09.2021 13:01:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas pytanie mam...
Dotyczy pomieszanych DAT.
Przykład: https://www.e-kon...strona/210/#p3013153


Jak to możliwe, że osoba, która (ponoć) ma konto od 2013 umieściła wpis na forum w 2010 roku, czyli trzy lata przed założeniem konta?
To jakaś bzdura, bo konto miała dużo wcześniej, niż od 2013, wie to każdy bywalec.

O podobnym pomieszaniu dat pisze też inny użytkownik: https://www.e-kon...strona/4785#p6806050 Wyświetl w wątku >>
1 bajm 0

cb656

#6805938 Napisano: 03.09.2021 20:28:38 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj hulajkę z Mi-Home.pl!



WYNIKI:

Wybór jak zawsze nie należał do najłatwiejszych, a ilość konkursowych zgłoszeń niech będzie tego najlepszym dowodem. Obradom nie było końca, ale wielogodzinna dyskusja pozwoliła nam wyłonić zwycięzcę! Nagrodę główną w postaci hulajnogi elektrycznej Mi Electric Scooter Essential otrzymuje... emotka

emotka https://www.facebook.com/mihomepl/posts/1297470817361533 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6804582 Napisano: 30.08.2021 07:26:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Kłania się Słownik Języka Polskiego. Z uporem maniaka będę twierdzić, że BONUS to nie to samo co GRATIS.

pionas napisał(a):Wystarczy, że przyjdziesz do NETTO (wybrane sklepy, patrz link do listy) w dniach od 23.08 do 29.08.2021 i zrobisz zakupy za min. 60 zł, a odbierzesz kupon rabatowy o wartości 10 zł na kolejne zakupy. https://netto.pl/cash-back-voucher


Gratis jest wtedy, kiedy coś dostajesz totalnie za free, nie ponosząc kosztów, a bonus to jest jakaś premia, dodatek do poniesionych nakładów. Umieszczanie takiego wpisu w topie "CO MOŻNA DOSTAĆ GRATIS" jest klasycznym pisaniem "nie na temat" i pionas powinien dostać punkt karny. emotka emotka

Składam wniosek o przemianowanie nazwy topu na bardziej realny. Coś w rodzaju "DODATKI, GRATISY, BONUSY" Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6803740 Napisano: 25.08.2021 19:55:20 w Wkurza mnie...
dzidziapiernik napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak tak cwaniakują, to nie mam wyrzutów, że z siostrą i my zacwaniakowaliśmy. Zamówienie ze sklepu przyszło w 4 paczkach, ale zaginęła tylko jedna, no ale jak dostali fakturę i dowód wpłaty na kwotę z faktury, to zwrócili całość emotka nie mój problem, że formularz był skonstruowany bez możliwości swobodnej wypowiedzi

Zdecydowanie naganne zachowanie. NIC nie usprawiedliwia nieuczciwości. emotka
Słonimski sformułował ironiczne "minimum moralne":

Jeśli nie wiesz, jak się zachować, to na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie

Zawsze jest możliwość znalezienia wyjścia, trzeba tylko CHCIEĆ. Wystarczyło na kopii/skanie faktury zaznaczyć TYLKO TE PRODUKTY, które były w czwartej, zaginionej paczce i zrobić dopisek (choćby ołówkiem na oryginale, jeśli nie możesz/umiesz użyć do tego programu graficznego. Zawsze działa podstawowa zasada - dla chcącego nic trudnego, a ten, kto ma skłonności do oszukiwania, zawsze wykorzysta nadarzającą się okazję. Niedawno w Jeleniej Górze facet ukradł samochód tylko dlatego, że przechodząc zauważył, iż właściciel zostawił na chwilę auto otwarte z kluczykami w środku. Zawsze jest tak, że okazja czyni złodzieja, o ile ma taką naturę, bo uczciwy człowiek nawet jak znajdzie portfel z pieniędzmi, to go po prostu odniesie tam, gdzie trzeba, a nie tłumaczy się, że nie do jego obowiązków należy szukanie właściciela, choćby nawet w portfelu był dowód osobisty.
Po prostu są ludzie i ludziska. Jednym się chce, inni są zbyt leniwi, by podjąć jakikolwiek wysiłek. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#6803647 Napisano: 25.08.2021 15:15:41 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

...co mi będzie o moralności pisał ktoś ze słabą historią na forum.

Fakt - możesz być z pewnością autorytetem dla wielu... sobie podobnych emotka Zaciekawiasz mnie...
Tą uwagą potwierdzasz tylko to, co tak często ganili Admini - pisanie nie na temat. emotka Zaimponowałeś mi osiągami klik  Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

cb656

#6803578 Napisano: 25.08.2021 11:52:30 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Znow masz jazde. Nie zadaje pytan DLA SIEBIE. Sugeruje, ze moga byc ROZNE opcje ubezpieczenia przesylki inPost w zaleznosci od sposobu dostarczenia lub tez uzytej uslugi przez "partnerskie" umowy miedzy inpost a Allegro, olx.

I taka jest podstawowa różnica. Jedni po prostu z pewną taką ufną naiwnością usiłują realnie i bezpośrednio pomagać innym, mniej samodzielnym dotrzeć do poszukiwanych informacji, dzieląc się konkretami, inni zaś jedynie wtykają kij w mrowisko, "sugerując" albo czepiając się, szydząc i wykpiwając wszystkich dookoła. Jesteś osobą mało sympatyczną, trudno w twojej aktywności na forum znaleźć jakieś pozytywy, zawsze z wyższością i pogardą. Trudno. Wyświetl w wątku >>