Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika peppa7

peppa7

#6848239 Napisano: 06.03.2022 20:15:47 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

No to rodzice mieli pecha, bo ogromna większość to naprawdę biedni, potrzebujący ludzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6846909 Napisano: 27.02.2022 12:56:18 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dokładnie to samo pomyślałam. Boje się co on zrobi jak zostanie postawiony pod ściana .aby nie walnął bomby na cały świat. Sam zginie i ludzie z nim. A on jest zdolny do wszystkiego

Przypomniała mi się egzekucja pewnego znienawidzonego przywódcy europejskiego z 1989 r. , wykonana w Boże Narodzenie i filmowana na cały świat. 

Wojna jest straszna. Z każdej strony. Przede wszystkim dlatego, że wyzwala w ludziach najgorsze instynkty. emotka To o czym piszesz, było potworne. A mnie się przypomina jeszcze to, co działo się w Jugosławii... Rwanda, Hutu... Nie musimy wcale sięgać aż do Hitlera.emotka
I wcale mnie nie cieszą teksty na Onecie typu "Gwardia Narodowa Ukrainy opublikowała nagranie, na którym widać płonące pojazdy wojskowe należące do Rosjan". Bo przypomina mi się... Wołyń. Czy tego chcę, czy nie.emotka
Wiem, tu jest jasne, kto napadł, a kto się broni. Ale... Boję się wojny, boję się ludzi czasu wojny. A teraz niech się posypie hejt.

Mi ten Wołyń też się przypomina, ale myślę, że Ukraińcy na przestrzeni dekad się zmienili. W naszych okolicach od lat zawsze ich pełno i raczej są spokojni emotka  
Z drugiej strony oni kiedyś zabijali nam brutalnie kobiety i dzieci, teraz my pomagamy ich kobietom i  dzieciom. Ale to akurat jest wspaniałe, bo mi osobiście ich bardzo szkoda emotka

edit: swoją drogą mam przeczucia, że Ukraina wygra tę wojnę... Może tylko ja jestem optymistką emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

peppa7

#6846437 Napisano: 24.02.2022 10:53:46 w Wkurza mnie...
Jestem na feriach w Spa i się zamartwiam emotka  płakać mi się chce. Mieszkam 40 km od granicy z Ukrainą. Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6845573 Napisano: 19.02.2022 10:29:40 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Poleci ktoś jakiś dobry (naprawdę dobry) model gofrownicy…jedna mi wysiadła, wziąłem gdzieś na punkty drugą ale taki szajs, że z jednej strony gofry czarne z drugiej niedopieczone. A szukam fajnej porządnej … 

Ja mam MPM MGO-13 i polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

peppa7

#6844313 Napisano: 14.02.2022 11:59:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
sprzedam głośniczek Sony (ten z Belriso)
edit: model: SRS-XB13,  kolor niebieski, cena 150 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6841189 Napisano: 29.01.2022 09:17:23 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

fineessa napisał(a):

Może ktoś mógłby polecić dobry odkurzacz bezprzewodowy? Najlepiej gdyby się zamknął w 1000zł. W internecie jest mnóstwo opinii ale wiadomo że od kogoś zaufanego zawsze lepiej.

Podpinam sie pod zapytanie emotka

Mam xiaomi dreame v11. Trochę droższy. Przed zakupem dużo czytalam i wypadał bardzo dobrze. Ma dużą moc ssania, kilka fajnych końcówek. Trzyma też dosć długo, spokojnie na 2 duże odkurzania lub wiele takich krotkich. Jestem zadowolona allleeeee wg mnie nie zastapi standardowego klasycznego odkurzacza. Przynajmniej w moim przypadku nie jest jedyny. I nie wyobrażam sobie mieć tylko jego emotka  np. ze żwirkiem kota średnio sobie radzi. 

To ja polecę Dysona. Mam absolute v8, dużo metrów do odkurzania. Bateria długo trzyma, nawet dywanów nie muszę trzepać. Mam go niecały rok i uwielbiam go. Kosztuje około 1700 zł, ale warto. Wspomniany żwirek drze jak szalony emotka   Nawet liście na niektóych kwiatkach nim odkurzam, kratki w kominku i żaluzje drewniane. Bardzo ułatwil mi życie emotka
Swój wcześniejszy odkurzacz oddałam bratu (Philipsa bezprzewodowego) i jemu spokojnie starczy. Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6840869 Napisano: 27.01.2022 17:21:02 w NA CO CZEKAMY?
maria1980 napisał(a):

brunetka napisał(a):

Wątek poświęcony jest zakończonym konkursom, na które z niecierpliwością wyczekujemy emotka Podajemy tu nazwy i terminy, w których możemy być poinformowani o wygranej.Ułatwi to nam przede wszystkim pilnowanie telefonów, maili, jak również przejrzyste forum emotka
POWODZENIA WSZYSTKIM emotka

Tak tylko dla przypomnienia po co powstał ten wątek . Miały być konkursy zakończone , a tak widzę ,ze już czekamy na wyniki konkursu ,który kończy się w kwietniu . Jak dla mnie strasznie naciapane.

Trzeba docenić pracę osoby, która to zrobiła. Bo czasem ciężko poszukać zakończenia jednego konkursu w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6840482 Napisano: 26.01.2022 13:48:19 w Avanti
zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Idą setki.

Niech się moje pchlarze cieszą, że ich pełne miski nie zależą od Avanti emotka   0/4 emotka

dokładnie, u mnie 0/2
Przyjaźń z Avanti się skończyła już jakiś czas temu. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

peppa7

#6840355 Napisano: 25.01.2022 21:41:52 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

moskala22 napisał(a):

edi999a napisał(a):

Wraca zdalne nauczanie...

Jak mnie to wkur***, zwłaszcza że jeden syn ma zdalne (6 klasa), a drugi chodzi do szkoły (4klasa)

Jeśli mam wybierać zdalne nauczanie kontra ciągłe kwarantanny, to wybieram zdalne, bo finalnie dzieciak i tak uczy się przy komputerze, ale przynajmniej po lekcjach może wyjść z domu.

U nas odpukać póki co w szkole nie było kwarantanny od lutego 2020 ale kończymy ferie wiec zobaczymy co teraz będzie sie działo. Ale dziś w domu już wojna bo „dlaczego Kuba nie musi iść od szkoły od poniedziałku????” No a starszy tylko uśmiecha się prowokująco i zaraz kłótnia gotowa 

U nas ta sama kombinacja wiekowa, z tym, że teraz oboje do piątku mają kwarantannę. Młodszy się cieszy, że w poniedziałek wraca do szkoły,  a starsza przeżywa, że nie idzie. A ja się cieszę, że chociaż jedno idzie, bo będzie cisza w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6840177 Napisano: 25.01.2022 14:24:30 w Avanti
masza napisał(a):

byekitty napisał(a):

masza napisał(a):

Cheetos- cisza?

Tak, czekamy 

Już ze wzgl. na avatary Avanti powinno nas nagrodzić  emotka

Aż wzięłam sobie Twój plan do serca i ustawiłam swoją królewnę emotka Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6839758 Napisano: 24.01.2022 14:55:06 w SZUKAM....
domika napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

Czy na Somersby można kupić jakieś bezakoholowe piwo? Są w ogóle takie z kolorowymi zakrętkami?

emotka Ja tylko takie kupuję emotka

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6839753 Napisano: 24.01.2022 14:50:52 w SZUKAM....
Czy na Somersby można kupić jakieś bezakoholowe piwo? Są w ogóle takie z kolorowymi zakrętkami? Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6838883 Napisano: 20.01.2022 09:35:27 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

Brand space Euro z odkurzaczami ma do dziś termin, ale znając tę agencję poinformują jutro emotka  Lubią się jeden dzień spóźnić.

Oj tam, jedna mała wpadka przy odświeRZAczach emotka powietrza i zaraz lubią emotka Może tym razem postanowią wykazać się profesjonalizmem, skoro  nawet regulamin wyprostowali...
...Chociaż formularz zgłoszeniowy nadal radośnie wisi na stronie, więc na dwoje babka wróżyła emotka

Z głośnikami i słuchawkami też się spóźnili emotka  obstawiam, że jutro będą eski emotka  chyba, że w nocy wyślą eski tak jak z odświerzaczami emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

peppa7

#6838877 Napisano: 20.01.2022 09:09:51 w Czy informują/ informowali?
Brand space Euro z odkurzaczami ma do dziś termin, ale znając tę agencję poinformują jutro emotka  Lubią się jeden dzień spóźnić. Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6838669 Napisano: 19.01.2022 12:07:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mrmax napisał(a):

Nartosanki z Wedla z Leclerc (DHL)

I do mnie, fajny sprzęt emotka  syn oszaleje jak zobaczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6838468 Napisano: 18.01.2022 15:33:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
uleczkaa napisał(a):

Książka od Peppy! Brawo brawo, tak trzymać emotka

eee, ja dwie emotka  a wczoraj zegarek z Chase emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6837287 Napisano: 13.01.2022 09:31:14 w Dziś cieszę się z.....
Też czekam na wiosnę emotka  już nawet na allegro do koszyka dodałam roślinki, które na ogród będę zamawiać emotka Wyświetl w wątku >>

peppa7

#6836606 Napisano: 10.01.2022 18:25:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Crunchips Lidl Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6836272 Napisano: 08.01.2022 12:28:37 w Czy informują/ informowali?
roksanawu napisał(a):

andii napisał(a):

mdepfs napisał(a):

hej,dawno nie zerkałam na wpisy, było belriso za 3 etap? 

Jeszcze za 2 etap nie informowali;)

W "Informują" jest wpis o drugim etapie

Informowali z drugiego na 100%. Wyświetl w wątku >>
0 0

peppa7

#6836108 Napisano: 07.01.2022 12:26:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
diabkate napisał(a):

Ekspres z konkursu Wawel Groszek.

U mnie też-sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0