Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6835768 Napisano: 05.01.2022 17:16:29 w Wkurza mnie...
[quote=

misiamarysia napisał(a):

diabkate napisał(a):

diabkate]Moja ogólna sytuacja mnie wkurza. Zdrowotnie się poprawiło na 3 miesiące i znów równia pochyła. Nie mogę przez to zacząć szukać pracy, bo przecież nie wsadzę nikogo na taką minę, że podpiszę umowę, a za niedługo okaże się, że nie mogę pracować i będę na lekarskim.😣 Jeszcze kilka godzin temu się nawet nie przejmowałam podwójnym tak, jak w poprzednich etapach, a teraz się okazuje, że jak tak dalej pójdzie, to będę jadła tylko te chipsy, których mam zapas i które mnie w końcu dobiją... Kupiłam nawet jedne star, żeby chociaż raz zagrać i z tego wszystkiego paragonu nie wzięłam. Znów zaczynam myśleć, że nic mi nie wychodzi, a konkursy, które miały być jedynie odskocznią, tylko mnie pogrążają. Nie wiem czemu się łudziłam, że w ogóle to ma jakiś sens i że to będzie jakiś sposób na przetrwanie tej beznadziejnej sytuacji, skoro wiadome, że bez umiejętności i doświadczenia nie mam szans...Dziś jestem na nie. Ze wszystkim. Składam reklamację na życie.

Dzięki!

asantesana napisał(a):

diabkate napisał(a):

Moja ogólna sytuacja mnie wkurza. Zdrowotnie się poprawiło na 3 miesiące i znów równia pochyła. Nie mogę przez to zacząć szukać pracy, bo przecież nie wsadzę nikogo na taką minę, że podpiszę umowę, a za niedługo okaże się, że nie mogę pracować i będę na lekarskim.😣 Jeszcze kilka godzin temu się nawet nie przejmowałam podwójnym tak, jak w poprzednich etapach, a teraz się okazuje, że jak tak dalej pójdzie, to będę jadła tylko te chipsy, których mam zapas i które mnie w końcu dobiją... Kupiłam nawet jedne star, żeby chociaż raz zagrać i z tego wszystkiego paragonu nie wzięłam. Znów zaczynam myśleć, że nic mi nie wychodzi, a konkursy, które miały być jedynie odskocznią, tylko mnie pogrążają. Nie wiem czemu się łudziłam, że w ogóle to ma jakiś sens i że to będzie jakiś sposób na przetrwanie tej beznadziejnej sytuacji, skoro wiadome, że bez umiejętności i doświadczenia nie mam szans...Dziś jestem na nie. Ze wszystkim. Składam reklamację na życie.

Reklamacja odrzucona. Życie jest w porządku, nie wymaga naprawy, lecz jest używane niezgodnie z przeznaczeniem emotka  Przytulam!

Dzięki!
O tym, że nie umiem w życie to wiem, ale i tak mnie to wkurza.
Zaczynam myśleć, że ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic, więc jak ktoś marudzi, że jeden raz coś nie poszło po jego myśli, to we mnie się gotuje i tylko się zastanawiam, kiedy w końcu pękne i powiem, co o tym myślę... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835758 Napisano: 05.01.2022 16:57:55 w Wkurza mnie...
Moja ogólna sytuacja mnie wkurza. Zdrowotnie się poprawiło na 3 miesiące i znów równia pochyła. Nie mogę przez to zacząć szukać pracy, bo przecież nie wsadzę nikogo na taką minę, że podpiszę umowę, a za niedługo okaże się, że nie mogę pracować i będę na lekarskim.😣 Jeszcze kilka godzin temu się nawet nie przejmowałam podwójnym tak, jak w poprzednich etapach, a teraz się okazuje, że jak tak dalej pójdzie, to będę jadła tylko te chipsy, których mam zapas i które mnie w końcu dobiją... Kupiłam nawet jedne star, żeby chociaż raz zagrać i z tego wszystkiego paragonu nie wzięłam. Znów zaczynam myśleć, że nic mi nie wychodzi, a konkursy, które miały być jedynie odskocznią, tylko mnie pogrążają. Nie wiem czemu się łudziłam, że w ogóle to ma jakiś sens i że to będzie jakiś sposób na przetrwanie tej beznadziejnej sytuacji, skoro wiadome, że bez umiejętności i doświadczenia nie mam szans...

Dziś jestem na nie. Ze wszystkim. Składam reklamację na życie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835753 Napisano: 05.01.2022 16:41:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dala napisał(a):

diabkate napisał(a):

blanca napisał(a):

Ja dostałam odpowiedź, że zgłoszenie z mojego maila nie dotarło i mam wysłać jeszcze raz. Pisałam na swieta@tyskie.pl

Też dostałam, więc jednak miałam rację, że sylwester jeszcze nierozstrzygnięty.

Czy wysyłacie jeszcze raz zgłoszenie na ten właśnie email załączając zdjęcie/skan paragonu?

Nie. Na tego maila pisałam i z tego maila dostałam wiadomość z informacją, co mam zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835733 Napisano: 05.01.2022 15:56:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
domika napisał(a):

Thermomix od Fortuny. Szybko.

Kto rozwozi? Dostałam jakiegoś maila o nadaniu przesyłki, ale nie wiem co to.🙄 Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835732 Napisano: 05.01.2022 15:55:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
blanca napisał(a):

Ja dostałam odpowiedź, że zgłoszenie z mojego maila nie dotarło i mam wysłać jeszcze raz. Pisałam na swieta@tyskie.pl

Też dostałam, więc jednak miałam rację, że sylwester jeszcze nierozstrzygnięty. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835710 Napisano: 05.01.2022 14:16:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
atanerka napisał(a):

Skoro Avanti pominęła mnie na każdym etapie...
może czas się udać  na konkursową fizjoterapię,
czy lepiej na psychoterapię?
Dobra już jęzorem nie kłapię,
może na Kia Rio z Pepsi się załapię?!

Psychoterapia na to nie pomoże,
już wypróbowałam nawet tego w tym konkursowym ferworze. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835708 Napisano: 05.01.2022 14:10:34 w Avanti
Tak jak już wspominałam - wszystkie zgłoszenia prawie takie same w ostatnim etapie wysłałam, więc w sumie nie jestem jakoś bardzo rozczarowana, jak tak teraz nad tym pomyślę. Ba. Pewnie dla mnie z cheetosów główną trzymają i to dlatego teraz nic nie trafiłam.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835596 Napisano: 05.01.2022 11:34:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kalmia86 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Za te wszystkie cheetosy, lay'sy i tyskie, to mi się samochód należy.emotka

Wszystkim nam się należą emotka

Jakbym cokolwiek wygrała, to bym tak nie marudziła. Za brak wygranych należy się duże pocieszenie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835589 Napisano: 05.01.2022 11:26:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Za te wszystkie cheetosy, lay'sy i tyskie, to mi się samochód należy.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835582 Napisano: 05.01.2022 11:20:04 w Avanti
misiapysiamisia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja też od początku nic nie wygralam

Ja też. Fakt nie słałam jakos duzo bo tylko po 1 jednym zgłoszeniu w 3 etapach, ale próbowałam emotka

Ja 1-2 w 4 etapach i nic. Teraz w ostatnim zaszalałam przy końcu etapu, ale kompletnie nie wiedziałam, co pisać, żeby im pasowało... Chyba muszę jednak mniej analizować.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835567 Napisano: 05.01.2022 11:02:20 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Podwójne idą @

Już się załamałam na zapas.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835533 Napisano: 05.01.2022 10:10:12 w Czy informują/ informowali?
takaja86 napisał(a):

diabkate napisał(a):

anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Tyskie już skończone?

Na pewno nie, bo w Sylwestra mieli awarię i dopiero teraz to ogarniają.Nie wiem, do którego dnia wyłonili zwycięzców.

Dajesz sobie rękę uciąć, że nie stwierdzili "a, pie*rzyć to, wylosujemy, poinformujemy i zlecenie z czapy!"? emotka

Wypowiadam się w oparciu o dostępne informacje. Pisałam do nich w związku z brakiem potwierdzenia, a co za tym idzie powtórnym zgłoszeniem na ten sam dowód zakupu (żeby nie było - szanse na wygraną nikłe, to wiem, ale skoro grałam, to jakąś nadzieję miałam. emotka  ) i dziś mi odpisali. Stąd wiem, że dopiero ogarniają. emotka  

Również do nich pisalam w związku z brakiem potwierdzeń za sylwester i odpowiedzi brak. Mysle ze juz po wszystkim. 

Hm. No ja tam dalej mam nadzieję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835531 Napisano: 05.01.2022 10:05:17 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

marzenier napisał(a):

Absolutnie nie chce Cie urazić, ale za bardzo wszystko analizujesz...

Nie uraziłaś.  emotka Są sprawy niezależne od nas. Gdybym umiała myśleć inaczej, to bym to robiła, bo wiele sytuacji byłoby łatwiejszych. Niestety, tak mam zbudowany mózg, że nie chce działać inaczej.

aZBhyPiyeOs

Patrząc na to zdjęcie stwierdzam, że nie jestem typową kobietą. emotka  
Nie mam szafy z butami i torebkami, a jakbym miała to na pewno nie byłoby tam porządku. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835493 Napisano: 05.01.2022 08:10:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
maverick napisał(a):

diabkate napisał(a):

Jakby ktoś chciał wziąc udział w konkursie Jesteś o włos od nagrody i szukał produktów w promocyjnych cenach, to w carrefour market (nie wiem czy w hipermarketach też jest ta promocja) jest 30% na produkty schwarzkopf. emotka  

Biedronka przebija C4 i dla fanów loterii chyba lepiej znaczy się taniej emotka

Carrefour za to wcześniej pomyślał. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835468 Napisano: 04.01.2022 22:44:53 w Avanti
marzenier napisał(a):

diabkate napisał(a):

anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Pomaga zwierzętom gdy zjadamy trashfood sami i nie częstujemy ich Laysami!Włala! Jest i lokowanie produktu nie na siłę 

Tak bardzo na siłę, że zastanawiam się, kto normalny częstuje zwierzęta chipsami + jest to antyreklama Lay'sów + akurat ten konkurs jest z cheetosów. emotka  I przede wszystkim nie jest to odpowiedź na pytanie (chyba że o innym mowa): dlaczego warto pomagać zwierzętom? emotka

No dobra, już wypluj tego kija, którego połknęłaś, bo traktujesz forum zbyt poważnie emotka

Tak już mam, że czasem nie panuję nad swoją potrzebą znalezienia logiki. emotka  Nawet myjąc zęby doszłam do wniosku, że to, że komuś się nie szkodzi nie oznacza, że mu się pomaga.emotka Nie umiem inaczej, staram się hamować, ale jak mi się nie udaję, to próbuję chociaż wyrażać swoje zdanie w bardziej żartobliwy niż atakujący sposób. emotka

Absolutnie nie chce Cie urazić,ale za bardzo wszystko analizujesz...Tu na serio nie trzeba rozkładać pytania na części pierwsze,Ino pisać tak żeby nagrodę dali emotka

Nie uraziłaś. emotka  
Są sprawy niezależne od nas. Gdybym umiała myśleć inaczej, to bym to robiła, bo wiele sytuacji byłoby łatwiejszych. Niestety, tak mam zbudowany mózg, że nie chce działać inaczej. 

Co do pisania - nie wydaje mi się, żeby ktoś nagrodził podkreślanie szkodliwości produktu. emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

diabkate

#6835460 Napisano: 04.01.2022 22:19:18 w Avanti
anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Pomaga zwierzętom gdy zjadamy trashfood sami i nie częstujemy ich Laysami!Włala! Jest i lokowanie produktu nie na siłę 

Tak bardzo na siłę, że zastanawiam się, kto normalny częstuje zwierzęta chipsami + jest to antyreklama Lay'sów + akurat ten konkurs jest z cheetosów. emotka  I przede wszystkim nie jest to odpowiedź na pytanie (chyba że o innym mowa): dlaczego warto pomagać zwierzętom? emotka

No dobra, już wypluj tego kija, którego połknęłaś, bo traktujesz forum zbyt poważnie emotka

Tak już mam, że czasem nie panuję nad swoją potrzebą znalezienia logiki. emotka  
Nawet myjąc zęby doszłam do wniosku, że to, że komuś się nie szkodzi nie oznacza, że mu się pomaga.emotka
Nie umiem inaczej, staram się hamować, ale jak mi się nie udaję, to próbuję chociaż wyrażać swoje zdanie w bardziej żartobliwy niż atakujący sposób. emotka Wyświetl w wątku >>
3 cb656, mia, bethan 0

diabkate

#6835457 Napisano: 04.01.2022 22:05:01 w Avanti
trebor1 napisał(a):

Pomaga zwierzętom gdy zjadamy trashfood sami i nie częstujemy ich Laysami!Włala! Jest i lokowanie produktu nie na siłę 

Tak bardzo na siłę, że zastanawiam się, kto normalny częstuje zwierzęta chipsami + jest to antyreklama Lay'sów + akurat ten konkurs jest z cheetosów. emotka  

I przede wszystkim nie jest to odpowiedź na pytanie (chyba że o innym mowa): dlaczego warto pomagać zwierzętom? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835435 Napisano: 04.01.2022 20:39:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i znów nic. Niech już zaczną rozstrzygać te konkursy i loterie (na moją korzyść oczywiście).emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835416 Napisano: 04.01.2022 19:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Dobra, to zapytam, a co mi tam emotka Ile ślecie/macie zamiar słać zgłoszeń na Cheetos że każdy chce kupić kody? W ilościach hurtowych? Czy cheetosów nikt nie lubi i nie przełknie 1,2,3 paczek  emotka  

Hm. No ja tylko wczoraj wysłałam 3.emotka  Uznałam, że skoro wysyłanie 1-2 na etap nic nie dało, to może jak wyślę więcej, to moje szanse wzrosną.
Tu nawet nie chodzi o to, co kto lubi, ale dopiero co się skończyło podwójne świętowanie, gdzie trzeba było kupić 2 paczki na jedno zgłoszenie, więc nie dziwi mnie, że ludzie mają po prostu dość - nie tylko Ci, którzy nie jadają takich rzeczy. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0

diabkate

#6835406 Napisano: 04.01.2022 18:31:48 w Avanti
fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

I ja się  podpiszę pod tą opinią ...ale w moim przypadku może to być wypalenie zawodowe bo w "podwójnym" też się męczyłam jak żuczek gnojarek toczący swoją kulkę emotka

Niekoniecznie to wypalenie zawodowe, bo w podwójnym i w cheetosach większość pytań odbiega od typowych pytań Avanti. Ja zdecydowanie wolę pytania typu Opisz idealny wieczór z pepsi i Lays, albo z kim podzielisz się Pepsi itd - przynajmniej wiem co mniej więcej pisać i wiem że trzeba mocno słodzić emotka  A w takim pytaniu o zwierzaki nie wiadomo czy trzeba pisać serio czy raczej pisać że zwierzaki kochają chrupać Cheetos emotka

No trochę trudno w odpowiedziach do tych pytań ulokować produkty emotka

A ja Wam powiem,że jestem zaskoczona tematem dyskusji, bo mnie nawet do głowy w tym temacie nie przyszło, żeby produkt lokować emotka  Gdzie trzeba to trzeba, ale tam gdzie niekoniecznie pasuje to produktu nie lokuję i wbrew pozorom mnóstwo "ważniejszych" nagród w moim życiu wpadło bez lokowania czegokolwiek. Nie żebym była taka pewna swoich zgłoszeń, po "podwójnym" mój światopogląd runął i nie jestem już pewna niczego , ale w tematach zwierzęcych lokować nie będę , zobaczymy jaki będzie efekt  emotka

No już myślałam, że jestem jakaś dziwna, że nawet przez myśl mi nie przeszło lokować w tym konkursie. emotka  W podwójnym jedynie w ostatnim etapie to zrobiłam, bo nie było opcji przy takim pytaniu, a były osoby, które pisały, że wygrywały, mimo że nie wspominały w zgłoszeniach o produktach (wierzę na słowo). Co innego, kiedy organizator chce zareklamować produkt sam w sobie, a co innego, kiedy to robi "przy okazji", niebezpośrednio. Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0