Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza1

barcza1

barcza1

barcza1

barcza1

barcza1

barcza1

barcza1

#6859526 Napisano: 15.05.2022 13:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy macie problem z dodaniem zdjęcia z Lidl w konkursie z góralkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

barcza1

#6856834 Napisano: 01.05.2022 12:16:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zmiana przeglądarki też nic nie daje Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6856833 Napisano: 01.05.2022 12:15:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon?

Ktoś już pisał o tym. Gdy jest za ciemne zdjęcie to strona nie wykrywa. Trzeba doświetlić zdjęcia. Pewnie są problemy z tymi niebieskimi paragonami z Lidla.

Dzięki, ale to nic nie daje. Zdjęcie doświetlone, robione pod różnym kątem, na wszystkie możliwe sposoby, noż kurde, jeśli organizator wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu fotograficznego do zrobienia zdjęcia paragonu, to mógłby o tym wspomnieć. Niestety jakkolwiek bym nie próbowała, nieustannie pojawia się komunikat o błędzie emotka

a może z innej przeglądarki spróbuj ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6856832 Napisano: 01.05.2022 12:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon?

Ktoś już pisał o tym. Gdy jest za ciemne zdjęcie to strona nie wykrywa. Trzeba doświetlić zdjęcia. Pewnie są problemy z tymi niebieskimi paragonami z Lidla.

Dzięki, ale to nic nie daje. Zdjęcie doświetlone, robione pod różnym kątem, na wszystkie możliwe sposoby, noż kurde, jeśli organizator wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu fotograficznego do zrobienia zdjęcia paragonu, to mógłby o tym wspomnieć. Niestety jakkolwiek bym nie próbowała, nieustannie pojawia się komunikat o błędzie emotka

a może z innej przeglądarki spróbuj ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6856829 Napisano: 01.05.2022 12:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zmniejszenie zdjęcia ani doświetlenie nic nie daje cały czas komunikat o błędzie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6856828 Napisano: 01.05.2022 12:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zmniejszenie zdjęcia ani doświetlenie nic nie daje cały czas komunikat o błędzie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6856827 Napisano: 01.05.2022 12:08:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon?

Ktoś już pisał o tym. Gdy jest za ciemne zdjęcie to strona nie wykrywa. Trzeba doświetlić zdjęcia. Pewnie są problemy z tymi niebieskimi paragonami z Lidla.

Dzięki, ale to nic nie daje. Zdjęcie doświetlone, robione pod różnym kątem, na wszystkie możliwe sposoby, noż kurde, jeśli organizator wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu fotograficznego do zrobienia zdjęcia paragonu, to mógłby o tym wspomnieć. Niestety jakkolwiek bym nie próbowała, nieustannie pojawia się komunikat o błędzie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

barcza1

#6854561 Napisano: 17.04.2022 08:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

kerocna napisał(a):

Czy przychodzą dziś zwrotki z Winiar? emotka

U mnie była, niestety znowu o treści "Tym razem nie wygrałeś". Wysyłałam około 2 godziny temu.

U mnie niestety nie miałam zwrotki z Winiar, zgłoszenie wysłane o 21. Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6854560 Napisano: 17.04.2022 08:22:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
danaaa napisał(a):

kerocna napisał(a):

Czy przychodzą dziś zwrotki z Winiar? emotka

U mnie była, niestety znowu o treści "Tym razem nie wygrałeś". Wysyłałam około 2 godziny temu.

danaaa]
kerocna napisał(a):

Czy przychodzą dziś zwrotki z Winiar? emotka

U mnie była, niestety znowu o treści "Tym razem nie wygrałeś". Wysyłałam około 2 godziny temu.U nie niestety brak zwrotki z Winiar , zgłoszenie wysłane o 21 . Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

#6852849 Napisano: 04.04.2022 18:34:28 w Czy informują/ informowali?
czy z Fortis już informowaliemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza1

barcza1