Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7051327 Napisano: 05.10.2022 20:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Wedlu Carrefour prefiks musi być jak w regulaminie dużymi literami WEDEL? Bo wpisałam Wedel i nie mam zwrotki, zastanawiam się, czy wysłać jeszcze raz, bo nie zapisało się w systemie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7051078 Napisano: 04.10.2022 17:16:57 w Avanti
rufus napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na przelew za drugi etap?

A w ogole ruszyli z 2 etapem?

Widziałam wpis, że tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7051074 Napisano: 04.10.2022 17:03:02 w Avanti
Ktoś jeszcze czeka na przelew za drugi etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7050852 Napisano: 03.10.2022 18:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Płacił już ktoś bonami od Unique One z konkursu Nałęczowianki w Carrefour? Są już aktywne? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7050836 Napisano: 03.10.2022 17:16:28 w Informują
Informują z Konkurs "Nic nie budzi lepiej niż..." Tchibo Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
ekspres Wyświetl w wątku >>
2 mia, madllen 0

lasiglasty

#7049754 Napisano: 28.09.2022 16:37:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Garage Smolara muszę wpisać w formularzu zgłoszeniowy ten sam e-mail, co mam w aplikacji Żabki? Jak to jest u Smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7049412 Napisano: 27.09.2022 11:43:18 w Wkurza mnie...
Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

lasiglasty

#7049398 Napisano: 27.09.2022 11:30:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zł z Milki i 500 z Lay'sów emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7048344 Napisano: 21.09.2022 20:02:15 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):


Tu nie chodzi o politykę rządzących, ale o elementarny szacunek do ludzi starszych. Ja mam go w sobie do dziś.

Szacunek należy się każdemu - bez względu na wiek. Niestety, w naszej kulturze często brakuje go wobec najmłodszych. Jak możesz nazywać tego chłopczyka "gówniakiem" albo pisać, że nikt go nie nauczył manier. Być może ma spektrum autyzmu, jest nieśmiały lub odrzucany przez rówiesników, dlatego siedział sam. Nie wiemy, co spotkało go tamtego dnia, może coś przykrego, może był smutny. Dzieci też odczuwają różne emocje. Przecież nie zwyzywał tej Pani, tylko grzecznie odmówił. Wychowawczyni powinna mu na spokojnie wytłumaczyć sytuację, a nie nakazywać coś natychmiastowo...  To dziecko dopiero uczy się interakcji społecznych. Na pewno niczego dobrego nie wyniósł po takim przedstawieniu.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7048117 Napisano: 20.09.2022 19:58:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
@Kwiat napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy wysyłali już wejściówki do Suntago z konkursu "Korzystaj z lata"?

Nie, i raczej długo sobie jeszcze poczekamy, mają czas do końca października, a z tego, co odpisali wynika, że nie ma co liczyć na wcześniejszą wysyłkę. 

Mi odpisali ze wyślą zgodnie z regulaminem czyli do końca października 

Czyli ogólnie poczekamy sobie 3 miesiące od sierpnia, chociaż część osób już dostała emotka  jakby to był taki wielki problem wysłać e-mailem kilka voucherów, które dostepne są od ręki. Takie to korzystanie z lata w listopadzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7048074 Napisano: 20.09.2022 16:39:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewunia napisał(a):

Czy wysyłali już wejściówki do Suntago z konkursu "Korzystaj z lata"?

Nie, i raczej długo sobie jeszcze poczekamy, mają czas do końca października, a z tego, co odpisali wynika, że nie ma co liczyć na wcześniejszą wysyłkę.  Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

lasiglasty

#7046966 Napisano: 14.09.2022 15:46:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy możecie napisać na kiedy jest zaplanowana dostawa słuchawek? Na jutro czy na piątek? Też na nie czekam, a nie mam tej aplikacji, i nie wiem czy mogę zaplanowac wyjście z domu na jutro czy w piątek, żeby się z kurierem nie minąć.

Już jest "odebrane od nadawcy", więc pewnie jutro będą.

Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7046964 Napisano: 14.09.2022 15:44:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy możecie napisać na kiedy jest zaplanowana dostawa słuchawek? Na jutro czy na piątek? Też na nie czekam, a nie mam tej aplikacji, i nie wiem czy mogę zaplanowac wyjście z domu na jutro czy w piątek, żeby się z kurierem nie minąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7005035 Napisano: 12.09.2022 10:01:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pawelkoo napisał(a):

Słuchawki z Żabki (Żywiec zdrój)? Dzisiaj mijają 4 tygodnie od powiadomienia i w ciągu tego czasu mieli już wysłać nagrodę.

Dostał ktoś już jakąś informację o wysyłce? Ponad miesiąc minął i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6887438 Napisano: 08.09.2022 16:55:20 w Wkurza mnie...

cb656 napisał(a):
Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

To prawda, ale wydaje się, że niektórzy ludzie są na tym świecie od zawsze i że zawsze na nim będą, a potem rzeczywistość to weryfikuje. Królowa Elzbieta ma ogromny wpływ na cały świat i jej odejście zakończy pewną epokę. Trudno nie czuć podniosłości takiej chwili.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6887431 Napisano: 08.09.2022 16:31:56 w Wkurza mnie...
Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6881081 Napisano: 07.09.2022 10:59:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że agencja zwleka tyle czasu z wysyłką bonów do Suntago... weryfikacja zakończona ponad miesiąc temu, nagród mało, bony dostępne od ręki, wysyłka na e-mial, no ileż można czekać... a teraz się dowiaduję, że jeszcze prawie 2 miesiące mają na wysyłkę, więc może sobie kwartał poczekamemotka  niedługo te nagrody będą po roku przychodzić, człowiek zapomni co wygrał... Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#6880928 Napisano: 06.09.2022 16:57:53 w Avanti
ReneK napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś kontakował się z Avanti, że strona im padła? Bo nie wiem, czy jest sens, żeby kolejna osoba im głowę tym samym zawracała. 

Działa!
wyników jak narazie za 4 etap brak!

A u mnie cały czas takie coś:
Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6880926 Napisano: 06.09.2022 16:52:02 w Avanti
Czy ktoś kontakował się z Avanti, że strona im padła? Bo nie wiem, czy jest sens, żeby kolejna osoba im głowę tym samym zawracała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#6880317 Napisano: 03.09.2022 00:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy na konkurs Velveta "Naturalne wygrywanie" Carrefour trzeba zrobić w sklepie tylko Carrefour, czy Carrefour Expres też może być? Na mam najbliżej Expressa, ale nie ma go na liście na stronie Carrefoura w zakładce lista sklepów. I to mnie zastanawia. A może im chodzi tylko o te hipermarkety. Nieraz jest napisane Carrefour lub Carrefour Market lub w sklepie internetowym. Wtedy też te Expressy nie podlegały... A teraz w tym konkursie Smolara jest: w dowolnym sklepie Carrefour lub sklepie internetowym. Słowo "dowolny" wiele mówi. Z jednej strony chodzi o dowolny dowolny, a z drugiej dowolny hipermarket Carrefour. Jak myślicie?

Regulamin jasno określa, że dowolny sklep Carrefour, więc każdy. Gdyby chodziło o hipermarkety, to by napisali, że tam zrobić zakup.  Wyświetl w wątku >>