Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7125154 Napisano: 20.09.2023 21:55:54 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś wie jak skutecznie zablokować stronę na laptopie, żeby nie dało się na nią wejść? Próbowałam kilku wtyczek blokujących, ale one są śmiesznie proste do obejścia, wystarczy włączyć tryb incognito przeglądarki albo zainstalować inną przeglądarkę. A ja potrzebuję rozwiązania, które calkowicie zablokuje możliwość wchodzenia na stronę z laptopa.

detox od e-konków robisz?

Od e-konków nigdy w życiu  emotka  to moje okno na konkursowy świat. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

lasiglasty

#7125133 Napisano: 20.09.2023 20:24:49 w SZUKAM....
Czy ktoś wie jak skutecznie zablokować stronę na laptopie, żeby nie dało się na nią wejść? Próbowałam kilku wtyczek blokujących, ale one są śmiesznie proste do obejścia, wystarczy włączyć tryb incognito przeglądarki albo zainstalować inną przeglądarkę. A ja potrzebuję rozwiązania, które calkowicie zablokuje możliwość wchodzenia na stronę z laptopa. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7124823 Napisano: 19.09.2023 19:44:14 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Na jakiej zasadzie działają aplikacje wykrywające zawartość AI? Z ciekawości wkleiłam do nich swój tekst bodajże z 2017 roku i raz wyskoczyło mi 94% prawdopodobieństwa zawartości AI, a na innej stronie 12,4%. Dodam, że tekst napisany jest w 100% przeze mnie bez wzorowania się na czymkolwiek

Analizują pewne schematy, nie dają 100% pewności, możesz po prostu mieć taki styl pisania, który jest bardziej zachowawczy jak AI. Natomiast najlepiej wkleić do Chatu pytanie konkursowe, on generuje bardzo podobne odpowiedzi, i potem od razu można wyłapać, kto korzysta z AI, bo nawet jak coś zmienią, to wciąż powtarzają te same zdania, motywy, itp... z ciekawości wrzuciłam do czau pytanie konkursowe, wygenerowało mi kilka odpowiedzi, no i doszukałam się już kilkunastu komentarzy pod postem konkursowym, które powtarzają ten motyw z AI: Ziemianie są różnorodnymi istotami i reprezentują wiele kultur, języków i tradycji czy podpis: Z poważaniem, Ludzie z Ziemi. 

Ci oszuści są tak leniwi i bezczelni, że wklejając te sztuczne odpowiedzi, nie sprawdzili nawet, że w komentarzach roi się od niemal identyczny odpowiedzi. Powtarzają się te same motywy, zdania, schematy i podpisy. To najlepsza pułapka na tych cwaniaków, że wysyłają takie same odpowiedzi i każdy ogarnięta komisja od razu rozpozna o co chodzi. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7124799 Napisano: 19.09.2023 18:33:47 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

To przy okazji wrzucę link do konka (nie wiem, czy jest już w bazie). W każdym razie: o co to chodzi, że 4 ROŻNE osoby zamieszczają słowo w słowo taką samą pracę emotka

https://www.faceb...s2KQMRegAGfXsiaZtSMl

"Hej kosmito! Jestem tak podekscytowany, że mogę z Tobą rozmawiać! Na Ziemi mamy wiele różnych rzeczy (...)"

To również ChatGPT? emotka

Tak, również Chat:




  dla porównania analiza mojego tekstu, który pisałam sama na inny konkurs:
Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123488 Napisano: 13.09.2023 23:45:01 w SZUKAM....
agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

A masz jakiś trop kto mógł go użyć i w jaki sposób wszedł w jego posiadanie? Ktoś musiałby włamać ci się na pocztę lub na komputer, bo sama raczej chyba nikomu nie pokazałaś kodu? Może to bardziej błąd techniczny niż kradzież. Jak kwota mała i brak dowodów, to policja raczej umorzy. Bo raczej ot tak Wyjątkowy Prezent im danych nie udostępni. Ale próbować można. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123357 Napisano: 13.09.2023 15:29:19 w Informują
Informują z Konkurs "Garage wydłuża wakacje" Żabka

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7123337 Napisano: 13.09.2023 14:39:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7123141 Napisano: 12.09.2023 19:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Always w Carrefourze

Trzeba im jakąś akceptację w mejlu wpisać:

akceptację postanowień Regulaminu konkursu „Poczuj komfort, zyskaj piękno” dostępnego nastronie www.karlsbad.pl/regulaminy ; dane są przetwarzane zgodnie z pkt 30-34,

To trzeba jakąś regułkę wkleić, w stylu: akceptuję postanowienie... Czy wystarczy to TAK w prefiksie: Przykład: ALWAYS.TAK.23761

No i który numer paragonu im wpisać? Ten z góry, czy z dołu jak zawsze, bo nic nie ma w regulaminie emotka  jakiś niedopracowany jak na nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122953 Napisano: 12.09.2023 07:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Przyszedł już komuś zestaw z Nestle Crayola i przeszedł pozytywną weryfikacje? Kupilam płatki mam nazwe na paragonie płat.CornFlakes  , bez napisania marki Nestle .Przejdzie , czy lecieć po pieczątke? Nie ukrywam że troche mi nie po drodze bo na 2 końcu miasta sklep emotka  Jak Avanti do tego podchodzi ?

Avanti to świetna agencja, pracują tam bardzo mili ludzie i naprawdę starają się, aby wydać nagrody, jeśli coś będzie nie tak, to na pewno cię powiadomią i dadzą czas na dostarczenie czego potrzeba. Ja kiedyś zrobiłam literówkę w e-mailu i zadzwonili, żeby poprawić, bo nie mogą wysłać powiadomienia o wygranej. Więc naprawdę super z ich strony. W konkursie Lay's miałam opis "Chipsy L" i przeszło bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122764 Napisano: 11.09.2023 11:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy ktoś z Was grał już w konkursie Auchan Chakalaka? W regulaminie jest mowa o 320 znakach, w formularz 300 znakow, a ja nie mogę wysłać zgłoszenia choć licznik w formularzu pokazuje, że zostaje mi 8 znaków. Napisałam do organizatora, ale cisza emotka

Mi też nie przepuściło 299 znaków, poszło dopiero jak skróciłam do 284. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7122313 Napisano: 08.09.2023 15:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Czy może ktoś uciąć to co się dzieje w MDW bo rzygać się chce

Zgadzam się, może warto przemyśleć modyfikację tego tematu? Tak jak w wątku informują. Zrobić jedną rubrykę na link do konkursu, a drugą na rozdzaj wygranej nagrody i dać jakiś limit znaków, żeby ktoś po protu wpisał: bon, iphone, rower, itp... a nie mógł się rozpisać na tematy poboczne.

Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7120942 Napisano: 02.09.2023 12:17:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ineska1991 napisał(a):

Udało wam się gdzieś kupić kinder opakowania promocyjne ? Paragony chyba nie są potrzebne ?

Obeszłam wczoraj u siebie Netto, Dino, Żabkę, Biedronkę, Chatę Polską, C4 i nigdzie nie było promocyjnych opakowań. Chyba nie zadbali o to, żeby rzucić te opakowania na sklepy w pierwsze dni loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7120799 Napisano: 01.09.2023 15:21:08 w Czy informują/ informowali?
Czy Albedo powiadomił też Activię z Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7120574 Napisano: 01.09.2023 02:02:56 w Wkurza mnie...
Na butelkę Metaxy chcą oryginał paragonu pocztą emotka  jakby ta nagroda była nie wiadomo ile warta. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

lasiglasty

#7120428 Napisano: 31.08.2023 16:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytam regulamin loterii Almettę i nie widzę zapisu, czy mogę na jednym paragonie mieć dwa serki? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7120370 Napisano: 31.08.2023 12:54:35 w Wkurza mnie...
Koniec miesiąca i ilość kończących się z tej okazji konkursów i loterii. Paragony czekają, chęci brak, a presja czasu, że trzeba wyrobić się do północy nie pomaga emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7119693 Napisano: 29.08.2023 00:49:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon Netto z letniego orzeźwienia 3 etap Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7119692 Napisano: 29.08.2023 00:48:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Jak informowali mailem czy SMS z konkursu Letnie orzeźwienie z Netto?

E-mailem Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7119628 Napisano: 28.08.2023 19:20:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
darog napisał(a):

dwadziesciaisiedem napisał(a):

aja napisał(a):

darog napisał(a):

Wg moich obliczeń koce ANDANTE prześlą do 11.09.2023 (30 dni roboczych od publikacji wyników)

To dziwne, bo mi 22go sierpnia napisali  na @, że w tym tyg. będą wysyłali, a już mamy następny. Z Wawel kubki to samo, w zeszłym tyg. miała być wysyłka, a dziś kuriera brak. Rozumiem wszystko, ale po co tak piszą.

Ja już mam koc Andante w przygotowaniu w apce Inpost. Nadawca Ancymony.

a to dziwne, czy tylko u mnie zniknęly wyniki-lista laureatów? 
za dużo do wysyłki nie mieli, bo chyba tylko 25 osób w III etapie było?? 
https://www.andantemini.pl/

U mnie też już nie ma listy. Może im było głupio, że nie było chętnych na te koce i tylko garstka osób zagrała, mniej niż nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7117133 Napisano: 17.08.2023 16:11:42 w Informują
Informują z Konkurs "Poczuj letnie orzeźwienie" Netto, 18+

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
bon 1 etap Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0