Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7068759 Napisano: 16.12.2022 16:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Addicters nie podaje rodzaju przy wszystkich nagrodach, czy tylko przy wyższego stopnia?

Niestety oni nigdy nie podają rodzaju nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7067230 Napisano: 09.12.2022 15:55:33 w Wkurza mnie...
żappka emotka  zbierałam cały rok te głupie żappsy, spora ilośc mi się ich uzbierała, chciałam więc przelać znajomej na kawie, bo przyszedł mi komunikat, że niedługo stracą ważność, zweryfikowałam więc numer... weszłam w  opcję przelewania... i bach... wylogowało mnie. Próbowałam się zalogować, ale nic... błąd i błąd. A tu na e-mail przychodzi mi informacja, że usunęli moje konto... bo zauważyli, że posiadam kilka kont, co jest bzdurą, bo mam tylko jedno... i pierwszy raz podpinam coś od nich pod numer telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7066864 Napisano: 08.12.2022 13:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

maverick napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu z Delicji Żabka.Rozumiem,że te kody trzeba podać przy kasie ?Bo tylko to dostałam na maila .

Spróbuj wpisać kod tutaj i daj generuj, potem pokaż kasjerce, aby zeskanowała jak kartę do sklepu i powinno zrabatować
https://romek.inf.../barcode/ean8-13.php

Mi nie przechodzi emotka a podajecie numer wraz z literami?

Ja dziś robiłam na tej stronie, wkleiłam cały kod z literami i normalnie przeszło jednym kliknięciem. 
Generator kodów kreskowych pojedynczy kod (kreseczki.pl) Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7066784 Napisano: 08.12.2022 11:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwadracik napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu z Delicji Żabka.Rozumiem,że te kody trzeba podać przy kasie ?Bo tylko to dostałam na maila .

Ktoś tu wcześniej polecił stronę do generowania kodów kreskowych, wklejasz tam ten kod alfanumeryczny z Delicji i generuje Ci taki kreskowy. Ja tak zrobiłam i dzisiaj normalnie Pani mi go zeskanowała z telefonu w sklepie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7066098 Napisano: 05.12.2022 19:56:54 w Popraw sobie humor...
Po wynikach Morlin czuję się jak Kiepski... 
Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7065348 Napisano: 02.12.2022 10:08:07 w Czy informują/ informowali?
Boczek Morliny? Czas niby do 4, ale to przeca niedziela... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065198 Napisano: 01.12.2022 18:33:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamadam napisał(a):

Mam krótkie pytanie bo jutro wysyłają karty przedpłacone z "Milka od nowa" Delikatesy Centrum  Karlsbad.

czy te karty są od razu aktywne? bo dawno nic od nich nie wygrałem

Tak, teraz wysyłają karty od razu aktywne i zasilone. Płaciłam normalnie w dzień otrzymania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065134 Napisano: 01.12.2022 16:14:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka

Dostałam informację od dobrej duszyczki , że kod ten KW  podaje się kasjerowi emotka

Dziekuję za podpowiedź. Czyli w mojej Żabie będą cyrki z realizacją, bo oni tam nigdy o niczym nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065121 Napisano: 01.12.2022 15:37:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7065056 Napisano: 01.12.2022 14:34:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7065033 Napisano: 01.12.2022 13:47:07 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

Czy te vouchery do Suntago z Captain Jack&Hardmade mogę wykorzystać na dzieci? Na voucherze napisane, ze dla osoby dorosłej ale czy to jakaś różnica przy wykorzystaniu ? Ktoś był? Wie ?  emotka

Organizaor pisał tak: strefa Relax i Saunaria dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia, więc wygląda na to, że dzieci (poniżej 16 roku) mogą wejśc do strefy Jamango. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

lasiglasty

#7064675 Napisano: 30.11.2022 15:33:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś też nie dostał dziś Żabki z Delicji? Wysyłają partiami? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063916 Napisano: 28.11.2022 07:41:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy za bony Netto można kupić piwo z alkoholem? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063915 Napisano: 28.11.2022 07:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki?

Warto przeczytać regulamin, tam wszystko jest opisane szczegółowo emotka  

Przyznam szczerze, że umknęło mi to przy czytaniu regulaminu, kiedy się zgłaszałam, bo unikam konkursów z podawaniem takich danych. Wolę, kiedy sprawa jest jasno postawiona jak np. u Albedo "2.2. Uczestnik nie jest zobowiązany do dokonywania żadnych samodzielnych rozliczeń podatkowych". A w tych Fitosach widzę tylko, że przekażą informację do US, ale nie wiem, czy to nakłada na mnie jakiś dodatkowy obowiązek z rozliczeniem.

Organizator jest płatnikiem podatku od nagród w przypadku Fitosów. Podanie numeru pesel jest spotykane dla laureatów konkursów, o Urząd Skarbowy też czasem pytają, to nic nadzwyczajnego;) 

Dziękuję za wyjaśnienie, bo nie lubię ty spraw urzędowych emotka  a pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce coś wysyłać do mojego US. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063566 Napisano: 26.11.2022 07:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki?

Warto przeczytać regulamin, tam wszystko jest opisane szczegółowo emotka  

Przyznam szczerze, że umknęło mi to przy czytaniu regulaminu, kiedy się zgłaszałam, bo unikam konkursów z podawaniem takich danych. Wolę, kiedy sprawa jest jasno postawiona jak np. u Albedo "2.2. Uczestnik nie jest zobowiązany do dokonywania żadnych samodzielnych rozliczeń podatkowych". A w tych Fitosach widzę tylko, że przekażą informację do US, ale nie wiem, czy to nakłada na mnie jakiś dodatkowy obowiązek z rozliczeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7063561 Napisano: 26.11.2022 06:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrałam 350 zł do Żabki w Fitosach, ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że organizator chce PESEL i adres urzędu skarbowego, zawsze w regulaminach była informacja, że to organizator jest płatnikiem, a laureat nie musi podejmować żadnych czynności w tym kierunku. A w tej sytuacji jak to jest? Oni zapłacą do mojego US podatek jako ja, a ja będę musiała to potem wpisać w PIT? Czy to jest warte tych 350 zł do Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7062240 Napisano: 21.11.2022 14:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

domika napisał(a):

mary18 napisał(a):

Mam pytanie czy bonem z danego sklepu można kupić kolejną rzecz na loterie. Kilka miesięcy temu obiło mi się gdzieś o uszy , że agencja nie przyjęła takiego paragonu właśnie przez to , że było zapłacone bonem. Nigdy nie kupowałam jeszcze produktów na loterie z bonu więc wolę się upewnić jak to teraz jest .

Często kupuje na konkursy produkty płacac bonem i nigdy nie zdarzyło mi się by któraś z agencji miała jakikolwiek z tym problem emotka

czasami w regulaminie jest zapis, że realnie (czy jakoś tam - synonim) należy zapłacić za produkt. Ostatnio było/jest właśnie w którymś konkursie, bodajże Smolara.

A czy to nie chodzi o wyciąganie paragonów ze śmietników? Bo bon to przecież środek płatniczy.  Wyświetl w wątku >>
1 FBmarta22 0

lasiglasty

#7061566 Napisano: 18.11.2022 10:48:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe po co to komuś? Zbieranie danych? Czy chciał mieć bazę gotowych zgłoszeń do prawdziwego konkursu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7061347 Napisano: 17.11.2022 16:40:46 w Avanti
Ale do tych stów mogli odpuścić wysyłkę oryginału emotka  List prawie 10 zł, do tego chrupki i ze stówki mało co zostaje.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7061307 Napisano: 17.11.2022 15:21:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"Amoococo" znowu ma mnie głęboko emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0