Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7141460 Napisano: 22.11.2023 14:41:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Będzie poewnie na święta coś z majonezów emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7141450 Napisano: 22.11.2023 14:02:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zawiodłem się na Los Majores, oj zawiodłem.. emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

radziosny

#7141439 Napisano: 22.11.2023 13:44:53 w Czy informują/ informowali?
Los Majores informowało coś dziś?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7141437 Napisano: 22.11.2023 13:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniaaa131 napisał(a):

radziosny napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Działa Wam strona z loterią Jacobs ?

Działa

Kurcze u mnie kręci cały czas i nie wysyła się zgłoszenie 😌

Aa ok myślałem czy pytasz czy w ogóle działa.. nie wiem czy formularz przyjmuje zgłoszenia :/ Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7141435 Napisano: 22.11.2023 13:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniaaa131 napisał(a):

Działa Wam strona z loterią Jacobs ?

Działa Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7141082 Napisano: 21.11.2023 14:38:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wiecie po jakim czasie wysyłają kosmetyki Bielenda? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

radziosny

#7141020 Napisano: 21.11.2023 12:29:39 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

radziosny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy LOS MEJORES informowalo dzisiaj z konkursu w C4?

A o jaki konkurs chodzi?

Zadbaj o swoje ubrania

A ok dzięki, nie wiem czemu myślałem, że już dawno informowali z tego konkursu.. coś mi się pomieszało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7141013 Napisano: 21.11.2023 12:14:28 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

Czy LOS MEJORES informowalo dzisiaj z konkursu w C4?

A o jaki konkurs chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7139561 Napisano: 16.11.2023 11:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

radziosny napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka

Spróbuj otworzyć zdjęcie w paint i zapisać jako PNG. U mnie tylko to pomogło w orbit

No właśnie chciałem tego sposobu spróbować, ale zdjęcie z 3Mb zrobiło mi się 15mb po zapisaniu z painta.. ale może spróbuję je jeszcze później okroić z rozdzielczości.. ale szkoda, że takie cyrki robią.. plik do 5mb jest dla mnie plikiem do 5mb!!!!

Otwórz w paint ibzapisz normalnie w jpeg - powinno być mniejsze niż png. Druga opcja to wyślij do siebie zdjęcie mailem i takie pobierz ponownie i dopiero spróbuj wysłać. Trzecia opcja to właśnie otworzenie w paint, zapisanie w PNG i konwersja online do mniejszego rozmiaru.

Ok, spróbuję tak zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7139553 Napisano: 16.11.2023 10:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

radziosny napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka

Spróbuj otworzyć zdjęcie w paint i zapisać jako PNG. U mnie tylko to pomogło w orbit

No właśnie chciałem tego sposobu spróbować, ale zdjęcie z 3Mb zrobiło mi się 15mb po zapisaniu z painta.. ale może spróbuję je jeszcze później okroić z rozdzielczości.. ale szkoda, że takie cyrki robią.. plik do 5mb jest dla mnie plikiem do 5mb!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7139547 Napisano: 16.11.2023 10:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7139358 Napisano: 15.11.2023 15:10:12 w Czy informują/ informowali?
Claudia77 napisał(a):

a Actimel z żabki już było info?

Z tego co kojarzę to chyba było info na forum Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

radziosny

#7138300 Napisano: 12.11.2023 07:12:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może podesłać fotkę lub opisać jak wygląda promocyjne opakowanie Kinleya? Widziałem w Biedronce butelki wyglądają całkiem normalnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7138050 Napisano: 10.11.2023 13:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MamaKinga napisał(a):

czy to ten zamazany numer?

Nie, na tym sreberku powinien być. Widocznie nie masz promocyjnego opakowania (z ikoną głośniczków). Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7137845 Napisano: 09.11.2023 16:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

radziosny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Somersby żabka to smsy były czy przez stronę sprawdzaliscie?

Najpierw przez stronę, a później SMS dotarl

A co wpisujecie przez stronę w miejscu paragonu? Bo mam zablokowany numer i nie wiem czy coś jest czy nie emotka  
Ten numer z apki?

Dokładnie, kod z apki Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

radziosny

#7137843 Napisano: 09.11.2023 16:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Somersby żabka to smsy były czy przez stronę sprawdzaliscie?

Najpierw przez stronę, a później SMS dotarl Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

radziosny

#7137749 Napisano: 09.11.2023 13:36:30 w Smolar
mrmax napisał(a):

radziosny napisał(a):

mrmax napisał(a):

donia7 napisał(a):

Somersby przepuszcza emotka

przepuszcza ale w laureatach, w wynikach jeszcze nie

To jak mam pole do uzupełnienia danych, to znaczy, że wygrałem?

tak

A Smolar długo czeka z SMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7137747 Napisano: 09.11.2023 13:33:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Decathlon Somersby emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7137744 Napisano: 09.11.2023 13:30:41 w Smolar
mrmax napisał(a):

donia7 napisał(a):

Somersby przepuszcza emotka

przepuszcza ale w laureatach, w wynikach jeszcze nie

To jak mam pole do uzupełnienia danych, to znaczy, że wygrałem? Wyświetl w wątku >>
0 0