Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7117688 Napisano: 20.08.2023 10:45:47 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował


- też mam stos paragonów, których nie chce mi się zgłaszać
- nie chcę Cię martwić ale większość chipsów ma torebki coraz mniejsze a ceny coraz większe
- kot Cię próbuje zmobilizować do spacery - dobry kot!
- ważne że sor otwarty i Cię przyjęli
- kicha emotka ale trzeba być dobrej myśli! zrobili tomografię - zrobili! może wynik będzie wcześniej
- pamiętaj! Ruch to zdrowie! emotka i schody idealne są na spalanie ... chipsów emotka
- u mnie tak myśli: bonprix, befado, mohito, wojas, burda, ceneo, house, itd... - co chwila się wypisuję i ciągle mam pełno "super okazji"

A w dzisiejszym dniu wkurza mnie kiepskie samopoczucie bo teściowie świętowali szmaragdowe gody i deser czyli tort był o 20:30... Nażarłam się słodkiego i całą noc nie mogłam spać bo bolał mnie brzuch...

Dzięki, na każdą rzecz można spojrzeć z pozytywnej strony jak widać emotka . Akurat chipsy jeszcze można przeboleć, ale czekolad nie wybaczę - 80g?!
Akurat ten kot to z takich niespacerowych, ale może faktycznie stwierdził, że przesadzam z siedzeniem na kompie i poszedł do kuwety, bo wie, że posprzątam. Co do SORu to nie był nasz docelowy kierunek, chcieliśmy zrobić rekonesans na oddział, ale nie udało się przebrnąć przez SOR właśnie.. Wynik nie będzie wcześniej napewno, bo byłem 27 czerwca emotka . A lekarze nie chcą podjąć żadnych działań bez wyników.. Winda to akurat nie dla mnie była istotna emotka .

To dzisiaj detoks polecam po takim trawieniu całonocnym emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117627 Napisano: 19.08.2023 19:21:54 w NA CO CZEKAMY?
------------ (25.07 - wybór) Konkurs 'Rusz po nagrody, a przygoda sama Cię znajdzie' Intermarche - TEL - w grudniu popołudniu
do 08.09 (16.08 + 14dr + 3dr) Konkurs "RUSZAJ Z ENERGIĄ" Intermarche - SMS Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

radziosny

#7117625 Napisano: 19.08.2023 19:04:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7117510 Napisano: 18.08.2023 19:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

simonapp napisał(a):

adamo86 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Dawno już powinno  być rozstrzygnięcie konkursu  /PRO BEST/ COLIAN  
TRWAŁ OD 6.07-19.07 w Intermarche 
www.teameraft.com.pl/wielkaprzygoda 
Przegapiłam jakikolwiek wpis o wygranej, czy ich nie było?

25.07 wybór, a zwykle informują co najmniej miesiąc od wyboru

emotka
Dzięki za odpowiedź  emotka

W poprzednim konkursie informowali tydzień po komisji emotka

To chyba przez przypadek emotka

Ja pamiętam, że w nicnierobieniu to chyba z 2 miesiące to było.. chyba, że aż tak nie mogłem się doczekać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117476 Napisano: 18.08.2023 17:31:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Oleje + głośniczek z Circle K 
Po wielu porażkach idzie coraz lepiej.
Grosz do grosza, a będzie kokosza emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7117436 Napisano: 18.08.2023 15:44:09 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

wleczka musi być pełna bez dziury

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117411 Napisano: 18.08.2023 14:56:16 w SZUKAM....
Szukam sklepu, w którym można kupić Kinleya w puszce z kodem promocyjnym. Jak w ogóle rozpoznać, że będzie tam kod? Butelki nie kupię, bo nie dam rady wypić.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117346 Napisano: 18.08.2023 12:33:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dealz nie wypalił emotka , a chciałem tą nerkę na rower..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117283 Napisano: 18.08.2023 10:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj idzie tylko DEALZ? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

radziosny

#7117098 Napisano: 17.08.2023 14:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

To bym musiał chyba na ich ogólny mail napisać, bo nie podali żadnego w regulaminie emotka

Faktycznie nie ma nic w regulaminie, to można spróbować na ten, z którego zwrotka przyszła (konkursmoya@they.pl), może a nóż się uda;) trzymam kciuki żeby odpowiedzieli😊

Wysłałem, dam znać jak odpowiedzą. Dzięki za radę  emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7117094 Napisano: 17.08.2023 14:10:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

radziosny

#7117092 Napisano: 17.08.2023 14:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Niedobrze to słyszeć, puściłam dwa zgłoszenia w zeszłym tyg, w obydwu na zdjęciach w oddali ludzie 🫠 a odnajdujesz swoje 'pinezki' na tej mapie? Moich jeszcze nie dodali.

Tak, jest moja pinezka.. może się mylę z tymi ludźmi, bo tak, by w ogóle nie umieścili chyba na stronie emotka

Kurcze, jeśli zostały nierozdane nagrody a Twoje zgłoszenie nie zostało nagrodzone, mimo że jest ciekawie napisane i z zdjęciami (bo rozumiem, że nie chcieliby nagrodzić np. zgłoszenia typu sam tekst w stylu 'Kostrzyn nad Odrą to fajne miasto.'), to najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że organizator jest mega nieogarnięty i jakimś cudem pominął Twoje zgłoszenia, bo jak to inaczej wytłumaczyć emotka 😊 może napisz do nich, w sumie nic do stracenia:)

To bym musiał chyba na ich ogólny mail napisać, bo nie podali żadnego w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117018 Napisano: 17.08.2023 11:35:03 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

A Rockstar Circle K pierwszy etap?
Listy puste, na @ też cisza? emotka

Cisza jak makiem zasiał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117009 Napisano: 17.08.2023 11:21:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajmak napisał(a):

radziosny napisał(a):

kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia.

A czy Twoje zgłoszenie jest widoczne na mapie? emotka  Zaczęło mnie to zastanawiać bo przykładowo moje jest. Według regulaminu weryfikacja następuje przed opublikowaniem go na mapie. Nie otrzymałem żadnej nagrody, a zważywszy że nie wszystkie zostały rozdane coś mi się tu ostro nie łączy emotka  Czy zgłoszenia, które w jakikolwiek sposób były niezgodne z regulaminem lub godziły interesy Fundatora/Organizatora byłyby pomyślnie zweryfikowane i opublikowane? emotka

Tak
Nie wiem, może nasze zgłoszenia będą walczyć o główną emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

radziosny

#7117002 Napisano: 17.08.2023 11:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Niedobrze to słyszeć, puściłam dwa zgłoszenia w zeszłym tyg, w obydwu na zdjęciach w oddali ludzie 🫠 a odnajdujesz swoje 'pinezki' na tej mapie? Moich jeszcze nie dodali.

Tak, jest moja pinezka.. może się mylę z tymi ludźmi, bo tak, by w ogóle nie umieścili chyba na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7116998 Napisano: 17.08.2023 11:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7116931 Napisano: 17.08.2023 07:30:48 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

radziosny napisał(a):

To jutro leci elmex Rossmann?

raczej Colgate... emotka  
na 99%

Ano tak, już późno było..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7116910 Napisano: 16.08.2023 22:38:32 w Czy informują/ informowali?
To jutro leci elmex Rossmann? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7116563 Napisano: 15.08.2023 11:04:28 w Paragony na trwające konkursy
2x Gulliver najchętniej wymienię. Wyświetl w wątku >>
0 0