Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika GreenEK

GreenEK

#7167919 Napisano: 04.04.2024 10:25:55 w Czy informują/ informowali?
Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

7. Organizator powiadomi Zwycięskie Szkoły o przyznaniu Nagrody Specjalnej w terminieczternastu dni roboczych od daty zakończenia Konkursu.

8. Lista Zwycięskich Szkół zostanie opublikowana przez Organizatora w terminie czternastu dniroboczych od zakończenia Konkursu, w Witrynie Organizatora pod adresem
https://www.everydayme.pl/dziennamedal.

lista szkół już jest na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7167901 Napisano: 04.04.2024 09:23:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Od kilku dni, na telefonie przeglądając na chrom, mam tylko stronę główną a próba przejścia na jakąkolwiek inną wywala błąd 400.
Ktoś wie co za licho i jak to rozwiązać? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

GreenEK

#7167897 Napisano: 04.04.2024 09:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

maverick napisał(a):

samuraj napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Jak cenowo wychodzą herbaty Lipton? Czy jako owocowe traktowane są tylko te 3 pokazane na stronie konkursowej czy np. też piramidki?

W biedrze jest 1+1 i wychodzi 10zł za dwie,owocowe piramidki.

samuraj jesteś pewien, że piramidki te "owocowe" wg Ciebie to to samo co owocowe wg Smolara, chodzi mi oto czy poza 2x piramidki nie musi być 1x do tego owocowa w normalnych torebkach typu malina i bez? emotka ja się nie znam, ale jakieś wątpliwości mam emotka może trzeba by dopytać, Wieniawa pewnie wie emotka

Pewny nie jestem ale owocowa to owocowa  emotka Ja takie kupiłem i będę grał  emotka Te piramidki są owocowe i wg  mnie nie potrzeba nic do tego.

U mnie 1+1 to jest herbata zielona o smaku owocowym. Nie sądzę, żeby taki zakup liczył się jako konkursowy. Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

GreenEK

#7167250 Napisano: 29.03.2024 19:47:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mili05 napisał(a):

GreenEK napisał(a):

ktoś dostał już zwrot ze strączków?
nie czas na nie?

Wg moich zapisków zwrot ma być do 19.04

dzięki
pierwszego sma mam z połowy stycznia, z info - jak wszystkie później- że zwroty w ciągu 60 dni...
czyli: czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7167092 Napisano: 28.03.2024 18:32:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ktoś dostał już zwrot ze strączków?
nie czas na nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7166479 Napisano: 25.03.2024 18:36:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nasionka od Nestle
 Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7164921 Napisano: 16.03.2024 20:25:29 w WC - rozmowy o wszystkim

GreenEK

#7164121 Napisano: 13.03.2024 09:07:15 w Mam problem...
yreks napisał(a):

Wczoraj przed południem i wieczorem dodawałem konkursy, ten wieczorny jest dodany te wcześniejsze nie. Nie ma też info o odrzuceniu.  Jest może jakiś wiekszy problem z zatwierdzaniem?

Mam podobnie od jakiegoś czasu.
Wrzucam 3-4 konkursy - pojawia się jeden.
Brak powiadomienia o odrzuceniu.
Brak danego konkursu zgłoszonego przez innego użytkownika. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

GreenEK

#7162267 Napisano: 02.03.2024 20:31:23 w skojarzenia
kabaret - polityka Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7159624 Napisano: 16.02.2024 21:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

GreenEK napisał(a):

notta napisał(a):

GreenEK napisał(a):

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

z tego co widzę, karty nadal są. Dzisiaj wpłacałam kartą i wypłacałam. dzięki za pomysł emotka

O! Po twoim wpisie namierzyłam wpłaty z karty, ale... od 30 minut system myśli, stan: w trakcie weryfikacji. U ciebie też tyle to trwało? Trzeba wyklikać coś jeszcze?

status ma nadal w trakcie weryfikacji, więc czekam aż wskoczy na konto. Nie wiem czy u nich wszystko tak długo trwa. Ale sama zmiana limitu na płatności trwa niby 24 h a wskoczyło mi info że odblokują mnie dopiero po 23.02

Dawniej, kiedy z tego korzystałam, nie było opóźnień, blokad 24h,  ( i odmów realizacji). Zobaczymy jak teraz. Może to piątunio, weekend emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

GreenEK

#7159622 Napisano: 16.02.2024 21:32:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

GreenEK napisał(a):

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

z tego co widzę, karty nadal są. Dzisiaj wpłacałam kartą i wypłacałam. dzięki za pomysł emotka

O! Po twoim wpisie namierzyłam wpłaty z karty, ale... od 30 minut system myśli, stan: w trakcie weryfikacji. U ciebie też tyle to trwało? Trzeba wyklikać coś jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7159527 Napisano: 16.02.2024 12:19:45 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

Iloska napisał(a):

Hejka mam pytanie. Wygrałam zegarek w konkursie banku CA.  Jak to jest z gwarancją? Wygrane rzeczy je posiadają? Co jeśli nie działa bądź przestanie działać? Do wyrzucenia?

to chyba różnie bywa. Niby gwarancja jest ale czasami papierka na to nie ma i trochę utrudnione jest reklamowanie. Choć teraz chyba tego pilnują, nie wiem bo dawno nic nie wygrałam takiego co nadawało by się do zepsucia. Kilka lat wstecz wygrałam słuchawki JBL, zepsuły się po 3 miesiącach a że nie miałam żadnego papierka a organizator nie odpowiadał na maile to pozostało żyć z zepsutymi.

Po wygraniu namiotu napisałam do Smolara pytanie o zasady gwarancji. Dostałam piękne oświadczenie, że to wygrana, podlega gwarancji itd. 
Postanowienie na przyszłość: przy cennych nagrodach od razu ustalać z agencją, najlepiej pisemnie, co i jak z gwarancją. Wyświetl w wątku >>

GreenEK

#7159391 Napisano: 15.02.2024 14:54:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

GreenEK , dziękuję. Faktycznie, jest taka informacja w polu "Informacja o karcie". A czy jest w ogóle taka możliwość uniknięcia tej opłaty, np. robiąc zakupy sobie gdzieś wypłacić. Np. kupię baton za 2 zł, a resztę wypłacę w sklepie. Którym sklepie?
Załóżmy, że mam 300 zł, prowizja 3% tej kwoty, czyli 9zł. Niektóre bankomaty euronetu nie wypłacają 10 zł. Załóżmy, że uda mi się wypłacić te 290 zł, 9 pobierze mi bankomat, a 1 zł zostanie. Aż wstyd iść do sklepu i mówić 1 zł zapłacę kartą, a resztę dopłacę, haha! emotka

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji. Wyświetl w wątku >>

GreenEK

#7159379 Napisano: 15.02.2024 14:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Pytanie moje dotyczy wygranych kart w konkursach od Karlsbadu oraz Smolara. Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo?

Z pluxee nie ma prowizji przy wypłacie?

Nie wiem, dlatego zapytałem. Nie mogę tego nigdzie sprawdzić, logując się na ich stronie, gdzie mam zarejestrowaną kartę. Nie ma telefonu do nich, jest tylko formularz kontaktowy. Napisałem do Pluxi i czisza. A bardzo zależy mi na wypłacie.

Po zalogowaniu, w szczegółach karty jest info:
(Jest też dostępny regulamin konkretnej karty).
Wyświetl w wątku >>

GreenEK

#7159334 Napisano: 15.02.2024 11:39:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
e kody z Kubusia do Empiku
wygrana 21.01
weryfikacja 25.01 Wyświetl w wątku >>
2 aja, mili05 0

GreenEK

#7158587 Napisano: 10.02.2024 19:17:07 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...et=a.709512034555260
https://drive.goo...tg8L_GAkjuCbHCsznzwI

Weź udział w naszym konkursie i wygraj smartfon dla siebie oraz dla ukochanej osoby! 
Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem napiszesz, z kim możesz rozmawiać dniami
i nocami bez przerwy przez telefon i dlaczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7158528 Napisano: 10.02.2024 13:13:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Z serii: pierdółki emotka
W formularzu dodawania konkursu można by umieścić info jaki  jest preferowany wymiar obrazka. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

GreenEK

#7158527 Napisano: 10.02.2024 13:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzieliście już gdzieś Żatecky w promocyjnym opakowaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

GreenEK

#7157817 Napisano: 07.02.2024 12:31:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

GreenEK napisał(a):

ankabialy napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

mountain napisał(a):

A czy ktoś jeszcze czeka na kartę sodexo z konkursu oszczędzaj w pięknym stylu?

Ja:)

Nadal ja emotka

ja też

Nadal cisza z kartami sodexo ?


nie spieszą się, fakt ale mam zanotowane, że mają czas do 23.02 Wyświetl w wątku >>
2 Monika11, aja 0

GreenEK

#7156910 Napisano: 03.02.2024 16:46:29 w Opisy z paragonów

Sklep:  Netto
Konkurs: Loteria "Lisner"
Zakupiony produkt: śledzik na raz w pikantnym oleju
Widnieje na paragonie: śledz. na raz 100g
Stan na dzień: 3.02.2024

Wyświetl w wątku >>