Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Catcat

Catcat

#7167114 Napisano: 28.03.2024 20:05:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
nagroda główna Oshee Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7165027 Napisano: 17.03.2024 23:55:32 w Wkurza mnie...
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.

Eee niszczenie papieru? Ale, że jak? To, że Biedronka marnuje tony papieru na te bzdurne paragony to fakt i to może wkurzać i jesli to masz na myśli pisząc "niszczenie" to ok, ale jeśli o niszczeniu mówisz w kontekcie odcinania czy odrywania to nie rozumiem. Poza tym skoro też odcinasz, to bez probemu mieści się w kadrze, nie? emotka

Oczywiście, że chodzi o niszczenie papieru przez biedronkę.

Mnie wkurza czekanie na wydruk xd jak kupuję 2 rzeczy to zdążę je spakować i stoję nad kasą z wyciągniętą ręką, aż kasa wydrukuje wszystko co chce Biedronka nam przekazać na paragonie Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164669 Napisano: 15.03.2024 13:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

olunka napisał(a):

mietowa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Dzięki za pocieszenie emotka  może chociaż zapas makaronu uda się wygrać emotka

Na pewno dokładają. U mnie część doszła, a wydawała się przegrana.

u mnie jakos nic nie chcę dojść emotka ciekawe czy juz koniec

Ludzie maile już dostają, a nas nadal formularz nie puszcza. 0:3  🤣

u mnie tak samo, więc chyba pora się pogodzić z porazką

W temacie Amooco, były już wyniki Wedel w Carefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164417 Napisano: 14.03.2024 12:59:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Emememe napisał(a):

Catcat napisał(a):

Oshee III etap kiedy można się spodziewać zgrzewek napojów?

4 marca dotarły nagrody, główna i dzienne. Było info w aplikacji DPD o nadaniu.

Mam i ja! Chociaż u mnie jest zgrzewka energetyka i mała zgrzewka wody witaminowej, spodziewałam się dwóch zgrzewek energetyka. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

Catcat

#7164314 Napisano: 13.03.2024 21:05:33 w Smolar
visserarthur napisał(a):

anaesth napisał(a):

visserarthur napisał(a):

bajm napisał(a):

Tak się zastanawiam nad konkursem w Kauflandzie... Ponad 5 tysięcy nagród ze zdrapek i nikt na forum się nie pochwalił. Trochę dziwne

Tak… tylko ile zdrapek było- coś mi świta, że 6,5 miliona

Tak, a na przykład moja była delikatnie drapnięta w polu, pod którym widać, czy się wygrało nagrodę natychmiastową. Nienawidzę takich przekrętów, ale co ja się będę kopać z niezadowoloną z życia kasjerką, która z wielką łaską i wielkim "eeeeeehhhhh" mi tę zdrapkę przyniosła? emotka Przynajmniej mam szansę na główną, haha.

Dlatego ja się w takie zdrapki raczej nie bawię. Zakupy robię na samoobsługowej, a tam jeszcze trzebaby znaleźć kogoś z obsługi, żeby dał zdrapkę. Powinny być zakupy z aplikacją i zdrapka powinna się pojawiać w aplikacji, choć rozumiem, że niektórzy mają karty plastikowe…

tak w Rossmannie jak było losowanie w aplikacji trafiały mi się fajne rzeczy, a jak losową nagrodę Pani kasjerka podaje z pod lady to już byle co ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164195 Napisano: 13.03.2024 14:09:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Oshee III etap kiedy można się spodziewać zgrzewek napojów? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7163948 Napisano: 12.03.2024 14:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Czy ktoś wykorzystał ostatnio kody do heliosa z konkursu kinder jaja? Odkupiłam tutaj na forum 2 pakiety biletów. Córka wykorzystała w grudniu 4 sztuki i było ok. Ja byłam teraz w kinie i kody są niewłaściwe. Córka nie pamięta, czy podawała kody czy czy był skanowany kod kreskowy. Bilety były papierowe, a wysłano mi zdjęcia. Jak je zrealizowac? Kto pomoże?

u mnie na miejscu przy kasie Pan przepisał numer z papierowej wersji do kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7163253 Napisano: 08.03.2024 11:43:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dziś dostarcza InPost z logaris ?

Też mam, może książkę z Kinder? Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7162225 Napisano: 02.03.2024 14:57:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

simonapp napisał(a):

anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  emotka   że jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że NIE MA LOSOWAŃ DODATKOWYCH i brak LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy.

Tak- jest to pozytywne, choć niestety i tak część nagród zostanie u organizatora, bo w dodatkowym losowaniu znów mogą wygrać bezparagonowe zgłoszenia lub osoby które już wygrały i nie mogą dostać drugiej nagrody, dlatego uważam, że obszerniejsze dane i  wgrywanie zdjęć paragonów przy zgłoszeniach jest dobrym zabezpieczeniem (oczywiście przynajmniej takich gdzie nie trzeba latać po pieczątki za wczasu), choć nie 100 procentowym, bo jeszcze są podrabiacze paragonów... Niemniej jednak eliminuje to jakąś  część kombinatorów...

Tak na początku mnie nużyło wgrywanie paragonów przed wygraną, ale to najlepsza metoda. Potem w razie wygranej, też wygodniej.
Oczywiście tak jak piszesz, jeśli nie trzeba za wczas robić fikołków w sklepie jak przy Bontuelle. Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

Catcat

#7161620 Napisano: 28.02.2024 14:54:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie od wyników wysyłali zgrzewki Oshee we wcześniejszych edycjach konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7161351 Napisano: 26.02.2024 23:29:34 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

Catcat napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy informowali z loterii Hortex w Netto?

Tak, ktoś pisał, że wygrał lodówkę.

Lodówki były w C4, ale Netto też ktoś się chwalił bonem

A sorry, pomyliły mi się loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7161349 Napisano: 26.02.2024 23:27:02 w Czy informują/ informowali?
tereniagno napisał(a):

Czy informowali z loterii Hortex w Netto?

Tak, ktoś pisał, że wygrał lodówkę. Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7161338 Napisano: 26.02.2024 22:07:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Pytanie, loteria Coca Cola fortis…
Mialam jakies tam paragony i nic nie przechodzi, chociaz nazwa produktu jest bez zarzutu. Odrzuca paragoj wypluwajac komunikat, ze na paragonie nie ma produktu. Wtf?

Ale masz na paragonie "Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu"? Bo coca cola to tylko kody spod nakrętki. 
Jeśli tak, to tam gdzieś było kiedyś prośba o weryfikację ręczną i trzeba poczekać i człowiek zweryfikuje, czy produkt jest na paragonie.

Rejestruj kody spod nakrętek Coca-Cola, Fanta i Sprite lub wgrywaj paragony Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu, i wymieniaj punkty na losy w loterii Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7160933 Napisano: 24.02.2024 12:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

17 lutego zgłaszałam było całkiem dużo, tak jak mówisz łącznie wszystkich książek w okolicach 10 tysięcy, jak nie więcej. 
Też się zdziwiłam, że jest zero, bo właśnie chciałam jeszcze kupić na drugą książkę.

Podobno reklamowali tę akcję w telewizji - nie wiem, nie oglądam, ale to by tłumaczyło dlaczego tak szybko się rozeszły emotka

Może... Nie wiem, dziwi mnie też, że formularz jest aktywny. Skoro książki się skończyły, powinni go zamknąć. 
Może to jednak jakiś błąd na stronie? o.O Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

Catcat

#7160931 Napisano: 24.02.2024 12:26:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
titinunu napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

U mnie zwrotki nie było i zastanawiałam się czy dobrze wysłałam.a drugi paragon zostawiłam na póżniej, jak zaakceptują pierwszy, a tu zero książek

U mnie też było bez żadnej zwrotki ani nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7160929 Napisano: 24.02.2024 12:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

17 lutego zgłaszałam było całkiem dużo, tak jak mówisz łącznie wszystkich książek w okolicach 10 tysięcy, jak nie więcej. 
Też się zdziwiłam, że jest zero, bo właśnie chciałam jeszcze kupić na drugą książkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7160907 Napisano: 24.02.2024 09:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7160353 Napisano: 21.02.2024 13:55:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
czapka Monster - Fedex Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Catcat

#7160352 Napisano: 21.02.2024 13:53:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewikewikk napisał(a):

Catcat napisał(a):

U mnie coś z Fortis:
"Twoja paczka od FORTIS - KOBYLIŃSKI, DAWIEC, CHRABONSZCZEWSKI SPÓŁKA JAWNA jest w drodze."

To chyba zaległe czapki z Monstera?

Tak już przyszła przesyłka - czapka z Monstera z konkursu z maja Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Catcat

#7160263 Napisano: 20.02.2024 22:36:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
U mnie coś z Fortis:
"Twoja paczka od FORTIS - KOBYLIŃSKI, DAWIEC, CHRABONSZCZEWSKI SPÓŁKA JAWNA jest w drodze." Wyświetl w wątku >>
0 0