Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Catcat

Catcat

#7135100 Napisano: 30.10.2023 20:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Serio mam w Biedronce iść po pieczątkę, że kupiłem Bonduelle? Co to za durna agencja to organizuje?:/

W biedronce jedynie warto kupić dwupaki malutkich puszek typu buraczki lub te z fasolą itd ze standu. Klasycznie dostępna kukurydza w dwupaku ma zły opis, ale robię zdjęcie paragonu z produktem z widoczną tą gramaturą, co na opisie na paragonie i liczę na cud emotka

" Dzień dobry, dziękujemy za kontakt.
....Zalecamy, aby w opisanej sytuacji zgłosiła się Pani do punktu sprzedaży, w którym dokonano zakupu i uzyskała pieczątkę potwierdzającą, że zakup dotyczy produktu Bonduelle - zdjęcie paragonu wraz z produktem promocyjnym obok nie jest wystarczające do poprawnej weryfikacji zgłoszenia." 

pytałam o to już na początku loterii.. emotka

Żarty sobie robią. Dzięki temu chociaż normalnie kupuję bonduelle to w czasie tej loterii przerzucam się na inną kukukrydzę, bo nie będę z siebie robiła idiotki przy każdej kupionej puszcze z opisem "kukurydza złocista" i w ramach buntu nie będę jej kupować.

Przyłączam się do buntu. Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7135095 Napisano: 30.10.2023 20:38:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
notta napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

notta napisał(a):

majchrowski napisał(a):

Ktoś dostał już nagrodę z MONSTER UFC ?

cisza...PRZYGODA NA PUSTYNI 2023 - Monster była wysyłka?

Ktoś wie, kiedy roześlą? Czy liczą, że odpuścimy?  emotka

oj chyba nie emotka

Wedle regulaminu PRZYGODA NA PUSTYNI 2023 czas mają do 31,12,2023 xddd Mówicie o czapkach? bo zgrzewkę dostałam już dawno.
 MONSTER UFC do 15.11.2023 Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7135093 Napisano: 30.10.2023 20:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Serio mam w Biedronce iść po pieczątkę, że kupiłem Bonduelle? Co to za durna agencja to organizuje?:/

W biedronce jedynie warto kupić dwupaki malutkich puszek typu buraczki lub te z fasolą itd ze standu. Klasycznie dostępna kukurydza w dwupaku ma zły opis, ale robię zdjęcie paragonu z produktem z widoczną tą gramaturą, co na opisie na paragonie i liczę na cud emotka

Bez sensu ja mam paragon z Dino, też źle opisany. Rozumiem jak już się wygra jakąś bardziej wartościową nagrodę iść po pieczątkę, ale tak za każdym paragonem? o.O Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7134828 Napisano: 29.10.2023 22:04:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

agawaga napisał(a):

Nivea Black&white. Czy na stronie po wysłaniu zgłoszenia pojawia się jakieś potwierdzenie? U mnie pojawiło się logowanie emotka

Tak, że dziękują za zgłoszenie i weryfikacja w ciągu 5 dni. Widocznie pisałas na żywca, długo ci zajęło i w tym czasie cię wylogowalo?

Ja nigdzie sie nie logowalem, a zgloszenie poszlo

Bo chyba bez konta też można było wysłać z tego, co widziałam....

Też się nie logowałam i normalnie poszło. Później przyszedł mail o weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7134820 Napisano: 29.10.2023 21:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

szramus napisał(a):

w okresie sprzedaży promocyjnej (tj. od 10 października 2023 r. od godziny 00:00:00 do
30 listopada 2023 r. do godziny 23:59:58) zakupić co najmniej jeden Produkt Promocyjny
i dalej coś takiego

4.8.2. muszą być wyraźnie widoczne w szczególności następujące informacje: data i miejsce
dokonania zakupu, numer paragonu oraz słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, że
zakupione zostały dwa Produkty promocyjne

ja się trzymam zapisu, że należy zakupić 1 produkt promocyjny.

Też trzymam się, że jeden produkt - nawet na grafice jest napisane: produkt, nie produkty.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7133943 Napisano: 25.10.2023 18:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Zastanawiam się co może być w zestawie Czakalaka skoro jego wartość to 30zł a jedne chipsy kosztują 8zł??emotka

W loterii Przysnacki wedle regulaminu, wartość nagrody która zawiera dziesięć paczek chipsów to 39zł, Chciałabym kupować w sklepie z takimi cenami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7133789 Napisano: 25.10.2023 11:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Całoroczny bilet wstępu tak sie nazywa do Suntago ważny do końca tego roku emotka

no to rzeczywiście "całoroczny"... Pisałabym reklamację...

eee słabo, serio napisz Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

Catcat

#7133256 Napisano: 23.10.2023 15:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

U mnie też nic z amocco . Na tyle nagród nic nie trafić ? To się nazywa szczęście

Łącze się w bólu u mnie też pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7132794 Napisano: 21.10.2023 13:34:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
darog napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie, kiedy planują wysłać czapki Monster?

Z tego starego konkursu? Mieli wysłać ostatecznie we wrześniu. Nie ma.

Tak, z tego konkursu z maja xd Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7132405 Napisano: 19.10.2023 20:10:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
moskala22 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Haribo Owocasne Pary?
Czy wysyłali już rękawice z Monstera?

Czekam na rekawice Monster i zgrzewki

Wedle regulaminu jeszcze mają czas. emotka
"Wszystkie nagrody w Loterii zostaną wysłane do zwycięzców nie później niż do dnia 15listopada 2023r" Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7132400 Napisano: 19.10.2023 19:51:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Ktoś wie, kiedy planują wysłać czapki Monster? Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

Catcat

#7132142 Napisano: 19.10.2023 00:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Columbit - SMS z polskimi znakami czy lepiej bez? emotka

EDIT: nigdy u nich nie wygrałem, więc chciałbym w końcu się dowiedzieć dlaczego emotka

Nie ważne czy columbit czy inna agencja, smsy zawsze bez polskich znaków

Dzięki emotka  czyli po prostu z kilkoma Agencjami się nie dogaduję emotka

Każdy musi znaleźć swój sposób na dogadanie się emotka

Wiem, wiem emotka  ale do niektórych to nie wiem już jakim językiem trzeba przemawiać żeby trafić emotka

Ja tak mam ze Smolarem. Nie docenia moich wypocin. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7131090 Napisano: 14.10.2023 13:09:02 w moje dzisiejsze wygrane :)

Catcat

#7131083 Napisano: 14.10.2023 12:01:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Czy ten serek Rolmlecz taki zdrowszy to nie wiem ja mam 0 na 2 i jeszcze mam z 2 do zgłoszenia ale nie liczę na nic u nich.W poprzednim ich rozdaniu pewnie ponad 20 zgłoszeń i nic.Miałam ich olać ale no niech znają dobre serce i trochę im dam zarobić:P


wg mnie lepszy niż baton zalany cukrem 🙂,ale to tak działa że człowiek Mówi że już koniec gry gdyż same pudła A i tak gra. Chyba Coś dosypują do tych konkursów 😏😏

właśnie bramki tak działają. Więcej wygrywam jak jest losowanie niż w bramkach, ale i tak większe emocje gdy klikniesz "wyślij" i od razu wiesz na czym stoisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7130688 Napisano: 13.10.2023 00:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak rozumiecie zapis "nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów trzecich lub konkurencyjnych". Czy odniesienie się do popularnego serialu, aktora lub gry będzie uznane za naruszanie tego punktu regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7130687 Napisano: 12.10.2023 23:52:33 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

hehe mnie też zaspamowali i nie wiem co myśleć?

Chyba wszyscy dostaliśmy takie alerty.
cb656  - oczywiście, że wybory zagrażają zdrowiu i życiu! Mogą spowodować nadciśnienie, wylewy, nerwicę i uderzenia gorąca w potylicę (tak to jest, jak się myśli o polityce).

spokojnie, rano dostałem sms-a ze jak zagłosuje na Pis to będę miał darmowy pogrzeb.

SMS o pogrzebie podobno dostali tylko ludzie w takim wieku jacy byliby zainteresowani taką usługą haha Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7130686 Napisano: 12.10.2023 23:51:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Majkii napisał(a):

Ile czekaliście dni na bilety z Kinder?

Niby piszą, że tydzień, ale u mnie były około dwóch tygodni od weryfikacji paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7130576 Napisano: 12.10.2023 14:36:57 w co chcielibyście wygrać?
Wszechświecie jeśli mnie słyszysz, ześlij samochód! Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7130227 Napisano: 11.10.2023 12:15:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Catcat napisał(a):

zof83 napisał(a):

Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP

L O L Może pomyśleli, że słodkie kotki są popularne na tik toku i aż zapomnieli o "pytaniu" konkursowym.

Nie znam konkursu, nie wiem co tam trzeba było zrobić, ale na mnie kotki tez tak działają emotka  Wczoraj widziałam na MakeLifeHarder kotka we frytkownicy emotka

Zawsze tak było, że abstrakcyjne wstawienie do zgłoszenia konkursowego kota/pieska/dzieciaka o którego nikt nie pytał, raz na jakiś czas zadziała. emotka  Wystarczy że w komisji trafisz na totalnego fana zwierzaków u którego uczucia przegrywają ze zdrowym rozsądkiem, albo kogoś z silnym instynktem macierzyńskim i już masz na starcie przychylność. Oczywiście zwykle komisje składają się z więcej niż jednej osoby, więc przekonanie jednego członka jury to dopiero pierwszy krok, ale nie oszukujmy się, nie wszędzie są głosowania i rzetelne obrady, czasem to jest na zasadzie "za 10 minut koniec pracy, każdy wybiera szybko po jednym fajnym zgłoszeniu które wpadło mu w oko, wypełnimy protokół i mamy konkurs z głowy".

Też myślę, że nie zastanawiają się nie wiadomo ile nad tym które zgłoszenie wygrywa. Ewentualnie dłużej myślą nad główną nagrodą. Wyświetl w wątku >>
0 0