Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7167063 Napisano: 28.03.2024 17:03:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kapsułki do testowania z Everyday (nie miałam maila że się załapałam na testy) - do podpisania papiery DHL
Bony z intermarche - DHL - ważność bonów do 30 czerwca 2024 r. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7167001 Napisano: 28.03.2024 14:14:42 w Co można dostać gratis?
aniolka2310 napisał(a):

Gratis za pomaganie emotka

https://www.koszyczekrobiroznice.pl/

Przekaż symboliczną kwotę 5 zł na rzecz podopiecznych Ekostraży i otrzymaj w podziękowaniu zestaw produktów Paclan o wartości ok. 50 zł!

brak w magazynie Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166680 Napisano: 26.03.2024 18:31:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
as32572 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nique napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam...

kapsułki Fairy

nie dostałam informacji że je wygrałam...

Ale z jakiego konkursu?

Testowanie Fairy z Everydayme

a przychodziły maile że się na to testowanie załapało???

do mnie przyszły, ale wydaje mi się, że przy poprzedniej akcji było tak, że ktoś dostał nagrodę a maila nie

siostra dostała maila ale zapomniała potwierdzić adres i jak się ogarnęła to napisali jej że kapsułki przepadły więc będę zdziwiona jak ja je dostanę bez potwierdzenia adresu...

Ale ja nie potwierdzalam adresu,jest cały  czas wpisany na stronie.

no mój też ale siostra dostała maila ze wygrała i ma potwierdzić swój adres w ciągu 5 dni i nie zrobiła tego. A ja nie dostałam nic że wygrałam więc nie rozumiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166649 Napisano: 26.03.2024 16:15:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
as32572 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nique napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam...

kapsułki Fairy

nie dostałam informacji że je wygrałam...

Ale z jakiego konkursu?

Testowanie Fairy z Everydayme

a przychodziły maile że się na to testowanie załapało???

do mnie przyszły, ale wydaje mi się, że przy poprzedniej akcji było tak, że ktoś dostał nagrodę a maila nie

siostra dostała maila ale zapomniała potwierdzić adres i jak się ogarnęła to napisali jej że kapsułki przepadły więc będę zdziwiona jak ja je dostanę bez potwierdzenia adresu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166645 Napisano: 26.03.2024 15:58:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
as32572 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nique napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam...

kapsułki Fairy

nie dostałam informacji że je wygrałam...

Ale z jakiego konkursu?

Testowanie Fairy z Everydayme

a przychodziły maile że się na to testowanie załapało??? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166590 Napisano: 26.03.2024 13:28:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nique napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam...

kapsułki Fairy

nie dostałam informacji że je wygrałam... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nanajka81

#7166580 Napisano: 26.03.2024 12:54:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166573 Napisano: 26.03.2024 12:24:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

straciłam bon do yes bo na paragonie jeden z produktów nie podlegał konkursowi, straciłam słuchawki bo kupiłam produkt w niewłaściwym sklepie, straciłam głośnik bo nie załączyłam zdjęć wieczek do zgłoszenia... No przez przypadek kilka nagród poszło się paść...☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166564 Napisano: 26.03.2024 11:44:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak po prostu nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166387 Napisano: 25.03.2024 13:20:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZycieToKonkurs napisał(a):

Oho, są wyniki wakacje.pl

Poświęciłem chwilę czasu i sprawdziłem i nie nagrodzili ani jednej osoby, która dała zgłoszenie "po czasie".

No i Creme de la Creme - zablokowali komentowanie posta z wynikami 🤣🤣

Nie wiem czy miało to znaczenie ale główna nagroda powędrowała do osoby która miała najwięcej polubień swojej odpowiedzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7166343 Napisano: 25.03.2024 10:01:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Hej, gdzie można napisać w sprawie konkursu Kinder Chocolate - Słodkie wiadomości? Brałam udział wczoraj przed północą. Wysłalam zdjęcie, zaakceptowałam wymagane zgody i następnie zaczęłam tworzyć opis. Wysłałam go, ale w międzyczasie wyskoczyła opcja "Jak możemy pomóc?". OStatecznie po wysłaniu opisu nie dostałam żadnego potwierdzenia. Czy powinno przyjść?

Po wprowadzeniu wszystkiego pokazuje się takie coś: Jak nie masz to zgłoś jeszcze raz to samo i tyle. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7166287 Napisano: 24.03.2024 19:28:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bramki... emotka WHY???? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165884 Napisano: 22.03.2024 07:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ta dawno się Silan uzupełniający wyprzedał jak to nowość i wczoraj dostali pewnie produkt.Oni teraz chodzą w Biedrach jak zombie bo i ludzi masa i walczą o te podwyżki niby.A bałagan tam taki,że wszystko stoi nie rozpakowane w przejściach.Ale swoją drogą fajnie ,że pomyśleli by nie generować nowych butli z plastiku.

Silan pewnie gdzieś tam sobie leży na magazynie i czeka na swoje miejsce i kolejkę do rozpakowania - przynajmniej w większości Biedronek, bo już na forum ktoś się chwalił wygraną 100 więc dostęp do "nowości" ma. U nas w Biedronkach też syf, mam nawet nagrane gdy ich radio zachęca do zastanawiania się przez lodówkami a potem szybkiego zamykania lodówek gdy tymczasem u nas co niektóre lodówki przez ponad miesiąc nie miały drzwi... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165790 Napisano: 21.03.2024 15:29:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nagród ni widu ni słychu Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165789 Napisano: 21.03.2024 15:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u mnie w dwóch brak... Jak zwykle super promocja, pewnie za pierwsze dni wygrają rodzinnie ci którym się uda dostać silana Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165643 Napisano: 21.03.2024 05:36:54 w Czy informują/ informowali?
roksana2802 napisał(a):

Sensodyne -do którego dnia informowali?

chyba 11.03 bo wtedy ktoś pisał że wygrał. A C4 "Kochaj, smakuj, zaskakuj?" Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165611 Napisano: 20.03.2024 20:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

Gdzie kupujecie Kinder z konkursu: 
Konkurs "Kinder Chocolate – słodkie wiadomości"? 

W c4, Lidlu, Biedronce nie ma tych opakowań - są ze starszych promocji albo już świąteczne... 
Albo po prostu taka posucha u mnie 🤨

znalazłam je kilka dni temu w Chortenie... Wcześniej były tam ze starej promocji więc bardzo się ucieszyłam gdy odkryłam że nowe przywieźli. Wyświetl w wątku >>
1 Oczko08 0

nanajka81

#7165604 Napisano: 20.03.2024 19:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330...

Wygrałam kiedyś telefon, w regulaminie był wskazany model, nie pamiętam już, czy to był Samsung XYZ, czy Ajfon 1157, ale nie było podanych szczegółów. Po otrzymaniu nagrody zapytałam organizatora skąd wynika rozbieżność pomiędzy realną wartością, a tą regulaminową. Zaznaczyłam, że w cenie regulaminowej można kupić ten telefon z większą pamięcią. W odpowiedzi otrzymałam kartę zasiloną kwotą 500 zł.

Kiedy to było i kto był organizatorem?

Jakoś z 6-7 lat wstecz, Albedo.

No to tyle lat temu to w konkursach było zupełnie inaczej. Teraz organizatorzy lubią sobie lecieć w kulki (choć nie wszyscy). W sumie pewnie wszystko zależy od ilości nagród, sponsora i uczciwości organizatora. Np. To co się dzieje z Eveline jest dla mnie nie zrozumiałe. Rozumiem że do nagród przeznaczyli leżaki, które się nie sprzedawały ale stan ich z tego co piszą obdarowani jest żenujący. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165601 Napisano: 20.03.2024 19:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330...

Wygrałam kiedyś telefon, w regulaminie był wskazany model, nie pamiętam już, czy to był Samsung XYZ, czy Ajfon 1157, ale nie było podanych szczegółów. Po otrzymaniu nagrody zapytałam organizatora skąd wynika rozbieżność pomiędzy realną wartością, a tą regulaminową. Zaznaczyłam, że w cenie regulaminowej można kupić ten telefon z większą pamięcią. W odpowiedzi otrzymałam kartę zasiloną kwotą 500 zł.

Kiedy to było i kto był organizatorem? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165585 Napisano: 20.03.2024 18:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330... Wyświetl w wątku >>
0 0