Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7165585 Napisano: 20.03.2024 18:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165572 Napisano: 20.03.2024 17:18:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać. Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

nanajka81

#7165558 Napisano: 20.03.2024 15:52:10 w SZUKAM....
apacz_ napisał(a):

Hej
Ma ktoś już w tel aktualizację Androida do 14? Ja ze swoją Motorolą Edge 40 jeszcze czekam, choć już powinienem mieć.

Ja mam od kilku dni zaktualizowane do 14. Tel. One Plus 8 T Wyświetl w wątku >>
1 apacz_ 0

nanajka81

#7165325 Napisano: 19.03.2024 13:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka

Tak, musi być. Jeżeli na pudełku nie ma nadrukowane że jest konkurs to takie pudełko nie ma kodu. W biedronce nie ma tych jeżyków. Ja też się tego po okolicznych sklepach naszukałam i niestety, muszę porzucić konkurs. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

nanajka81

#7165224 Napisano: 19.03.2024 07:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.


Widziałam na plakacie wersję płynu dla dzieci, kojarzyłam go z rossmanna o pojemności 250 ml, nie myślałam, ze też są większe ale teraz zerkłam jeszcze raz na plakat konkursowy i widzę że ma być Listerine Kids Berry o pojemności 500 ml za 14,99 zł czyli pytanie juz nie aktualne  Podejrzewam, że może jeszcze na sklep przyjechać jakiś stand promocyjny z produktami listerine.
Też często bywam w biedronce ale rzadko zaszywam się w kolejki z kosmetykami 😜 Wczoraj też byłam i dla zainteresowanych konkursem dodam, że warto rozglądać się za wariantem cool mint o poj. 500 ml. U nas był to najtańszy wariant po 8,99 zł.

W ramach konkursu cena pewnie wzrośnie albo te tanie gdzieś przeniosą aby ludzie kupowali droższe. Też nie wiedziałam że te dla dzieci są większe bo do tej pory takich nie spotkałam ale w ramach konkursu pewnie wypromują emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

nanajka81

#7165220 Napisano: 19.03.2024 05:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165099 Napisano: 18.03.2024 13:39:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
akarolcia napisał(a):

Develey zestaw emotka Mail o 13.30.  Info za drugii etap

Też mam. Wysłałam jedno zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7165029 Napisano: 18.03.2024 07:00:00 w Wkurza mnie...
śnieg za oknem i rodzinny ból gardła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164836 Napisano: 16.03.2024 07:40:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wirtualne drzewka z kit kat? Wygrałam 3. Pierwsze zweryfikowane, drugie niezweryfikowane (a wygrane dzień po tym zweryfikowanym), z trzeciego to nawet mail nie przyszedł że wygrałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164835 Napisano: 16.03.2024 07:38:17 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Wie ktoś jak odszyfrować (czy jak się to nazywa) wiadomości na messengerze? Wcześniej moglem wyświetlić dowolne wiadomości na messnegerze z nawet ostatnich 5 lat, a teraz wpisuję w wyszukiwarkę, nie ma czego szukam, wchodząc na multimedia wysyłane z innymi osobami, widzę ostatnich 10-15 zdjęć... reszty brak....
Wpisuję ustawiony PIN, który wymuszali z 2 miesiące temu, żeby go ustawić i nic nie wchodzi  emotka

mi to wyszukiwanie też przestało działać ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164718 Napisano: 15.03.2024 14:51:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
smalltrol napisał(a):

Straszna lipa, człowiek się napali a tu taka pustka

Jak ja się napalę to nigdy nic nie wygrywam. A jak myślę że poszło mi mega kiepsko to udaje się wygrać. Tyle że coraz częściej myślę że poszło mi super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164619 Napisano: 15.03.2024 12:25:52 w Smolar
rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Czytałem opinie na google i Smolar stwierdził że na e-konkursy są "etatowi" gracze chciałbym takim być emotka

Czyli ze przeszkadza im jesli ktos wiele razy wygrywa?
Moze w czarnych listach jednak jest ziarnko prawdy. emotka

co to znaczy etatowi? Tacy co ciągle u nich wygrywają? Jak mi się 2 razy zdarzy w roku u nich wygrać to jestem "etatowa"? Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7164586 Napisano: 15.03.2024 11:24:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie będę śmigać z uśmiechem ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164528 Napisano: 15.03.2024 07:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Co do Eveline dla mnie sytuacja jest już jasna. Eveline nic z tym nie zrobi. W odpowiedzi na negatywne komentarze będą wstawiać tę samą wiadomośc kopiuj wklej, na maile to samo. Po kilku dniach zaczną te komentarze systematycznie usuwać, tak jak i usuwali negatywne komentarze w poprzednich akcjach. Pomimo tego, że wygrałam u nich już sporo wartościowych rzeczy i pomimo tego, że niektóre kosmetyki od nich lubię i do tej pory je kupowałam nawet pozakonkursowo, to właśnie kończę moją przygodę z Eveline. Nic nigdy więcej od nich.  Smolara nie winię. Jestem przekonana, że dostali od nich gotowe paczki i zajmują się tylko ich rozesłaniem. Nie mieli najmniejszego wpływu na to, co w tych zestawach jest ani też wiedzy o tym, że to szajs. Teraz już to wiedzą, ale nadal nie mają co z tym zrobić. No cóż, jako że czekam jeszcze na jeden zestaw to piszę do Smolara, że rezygnuję z tej pseudo nagrody i proszę o niewysyłanie mi jej. Nie będę się bawić w odsyłanie. Jest jeszcze opcja nieodebrania paczki z paczkomatu. Proponuję podobny bojkot dla osób, które też nie chcą tej śmieciowej nagrody. Chociaż najchętniej odesłałabym to prosto do Eveline, żeby to oni musieli się bujać z utylizacją, a nie Smolar.

Komentarze na facebooku juz zaczeli usuwać a szczególnie to niewygodne na które nie potrafili udzielić konkretnej odpowiedzi.Dzisiaj nawet jedna dziewczyna pod postem napisala ze po użyciu zakupionego tuszu jej i mamie popuchły  oczy i nic nie widzi i dodatkowo dopisała dlaczego jej poprzednie komentarze są usuwane gdy opisywala problem..chwila I myk znowu magicznie usunięte... Sama zapytalam ich w wiadomosci o datę lakierów kiedy zostały wyprodukowane podając numer z opakowania- oczywiście odpowiedzieli tak sprytnie ze niczego się nie dowiedzialamemotka  I odpowiedzi konkretnej co do roku mi nie udzielili- przeciez to takie trudddnnneee zadanie... Co do tego ich "pisma" ze nie odpowiadają za jakieś aplikacje do wpisywania numerów partii itp i sprawdzania w necie kiedy produkt został wyprodukowany to pismo jest z 2023 roku.Czyżby juz przed loterią przemyśleli sprawę ?emotka  A może już ktoś miał jakieś ale kiedy i już trzeba było coś ogarnąć? ... co najlepsze posiadając kilka ich innych produktów dla jaj powpisywalam sobie daty kazda z nich w aplikacji sie zgadzała tylko lamierów ma sie nie zgadzac  ? One jakos szczegolnie są wyróznione ze w taj aplikacji muszą zostac pominiete ?emotka  gdyby nawet ten numer nie byl tym numerem to wg mnie wyskakiwalby komunikat o niepoprawnym ciagu cyfr lub błednym kodzie ,  a data wyskakuje 2010r.....to tylko takie moje przemyślenia ale jedno jest pewne PO ŻADEN PRODUKT TEJ MARKI NIGDY NIE SIĘGNE ANI NIE POLECE... - dołożyli tą akcją swoją cegiełkę do końca mojej przygody z nimi emotka  mieli mieć dzięki loterii super reklamę a pozostała totalna antyreklama.  emotka

I tak naprawdę jak nikt nie pójdzie z tym do mediów większego kalibru (telewizja, gazety, jakaś znana influencerka, której dać tą "nagrodę" aby zrecenzowała na swoim kanale) to cała ta loteria ujdzie im na sucho. Smolar mówi że nie wiedział (co  wg mnie jest dziwne bo raczej powinni sprawdzić co wysyłają),Eveline - "że pakiet kosmetyków jest za*ebi**y i czego wy chcecie, dostaliście za darmo", negatywne komentarze pousuwają i tyle. Zresztą nawet jak by nie usunęli to potencjalni czytający, którzy nie bawią się w konkursy i loterie to w ogóle nie zrozumieją o co chodzi. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7164493 Napisano: 14.03.2024 20:03:45 w Wkurza mnie...
samdej napisał(a):

mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

Albo "Gratulujemy, szybko Ci poszło z zakupami. Niestety u konkurencji klienci wciąż czekają na wydruk całego paragonu"  emotka

albo "A w Lidlu krótko, szybko, tanio i ekologicznie" Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nanajka81

#7164352 Napisano: 14.03.2024 08:51:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gdzie z Haribo - Fedex - fajna paczka z żelkami, skarpetkami i ręcznikiem Wyświetl w wątku >>
2 mili05, aja 0

nanajka81

#7164351 Napisano: 14.03.2024 08:48:19 w Zdjęcia naszych wygranych
fantastyczny zestaw z konkursu "gdzie z Haribo"
Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7164343 Napisano: 14.03.2024 06:12:10 w Zapowiedzi konkursów
pusheen napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

https://uniqueone...oteria-Rossmanna.pdf
nie wrzucałam

Po wczytaniu się w zasady stwierdzam, że dawno nie było głupszej loterii. emotka  No i te nagrody po 5 zł, masakra.

kup za 30 zł wygraj e-bon na 5 zł... No mogli sobie te najniższe darować i zrobić mniej nagród ale bardziej wartościowych... Wyświetl w wątku >>
1 pusheen 0

nanajka81

#7164289 Napisano: 13.03.2024 19:39:47 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci…

Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃

Najlepsze w tych wszystkich konkursach jest to że my - konkursowicze tego nie sprawdzimy. Nie wiemy ile jest nagród nie wydanych (nawet jak pójdzie rezerwa) czasami nawet nie wiemy czy byli laureaci bo zdarzają się laureaci "tajemni" (tak, laureaci zostali powiadomieni a na forum brak jakiegokolwiek cieszącego się z wygranej) a jeżeli byli to czy było ich tyle ile należy. Mam wrażenie że sporo konkursów jest kombinowanych a wartość nagród mocno przesadzona. No i właśnie - zaczęły się pojawiać nagrody "tajemne" - nie konkretny opis nagrody tylko jej wartość... I właściwie nie do końca wie się co się dostanie - jak w przypadku tego nieszczęsnego Eveline. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7164111 Napisano: 13.03.2024 07:44:40 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

Lubieladnerzeczy napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

lucya napisał(a):

A Lewiatan Baila się do kogoś odezwał? emotka

Tak

Smuteczek. Wydawało mi się, że miałam super zgłoszenie.

Pocieszę Cię , że tam było chyba losowanie siostra  wygrała słabym zdjęciem a drugi filmik sto razy lepszy , nawet nie został doceniony …. Wrzucili wygrane zdjęcia na fb więc możesz zobaczyć …. rzuciła mi sie nawet w oczy osoba , która bierze udział w każdym konkursie z takim samym tłem tylko zmienia produkt 😂

Nie wiedziałam, że dodali post na FB. Tylko migawki, ale niektóre filmy zapowiadały się ciekawie. Dobrze, że mojego starego pokazali tylko tyłem i znów go nie wplątałam w akcję w stylu "pokaż całemu Facebookowi jak się wygłupiasz za drewniane klocki" 🤪  Zawsze, jak go namawiam na konkursy, to go przekonuję, że oni i tak tego nigdzie nie publikują i zawsze jak on coś wygra, to się okazuje, że jednak opublikowali. 😂

A ja mam taką myśl: takie fajne, pracochłonne i pomysłowe zgłoszenia na w sumie przeciętne nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0