Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6785528 Napisano: 02.06.2021 19:49:24 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

sprzedawanie rzeczy w dziale: KUPIĘ i odwrotnie oraz dyskusje w wątkach typu MDW lub Paragony emotka

I szukanie paragonów na promocje, ktore sa w zamknietym watku  emotka
Bo niby wszyscy wiedza jaki regulaminowy zakup ma byc  emotka

Jest jakiś zamknięty watek? Dla znajomych królika? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

awi

awi

#6725659 Napisano: 31.08.2020 09:23:07 w SZUKAM....
Czy  jakaś dobra Dusza mogłaby mi doradzić którą aplikację blokującą reklamy zainstalować w telefonie??  
Reklamy przeszkadzają  mi w przeglądaniu stron Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6724912 Napisano: 26.08.2020 21:46:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A propos konkursu w Kauflandzie: czy Columbit nagradza teksty z większą ilością znaków niż w regulaminie? Ktoś wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6719109 Napisano: 30.07.2020 22:12:33 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

U mnie rodzina patrzy z niedowierzaniem na te wygrane.Podejrzewają o konszachty z diabłem, znajomości w agencjach itd.Tylko najbliższa rodzina mi bardzo kibicuje. Za to pamiętam gdy jedna osoba z forum miała nadmiar nagród typu; piłki,maskotki itd i poprosiła mnie o adresy do chorych dzieci.To wtedy dostało mi się od jednej matki która dostałą piękna paczkę z prezentami, ze szastam jej adresem, mimo że mówiłam po co mi adres. Inni byli bardzo wdzięczni.tego poszło naprawdę sporo. O ile mnIE pamięć nie myli to WŚCIEKŁY wysyłał. 

Znam ten ból. Kiedyś dość łatwo było wygrać kawę lavazza. Spytałam kuzynkę czy chciałaby kawę, zgodziła sie, podała mi adres, kawa przytuptała poleconym. Odebrał jej ojciec. Jak zobaczył paczkę, agencję jako nadawcę i dowiedział się od córki, że to moja sprawka to zmieszał z błotem wszystkich, listonosza, córkę i  mnie najbardziej. I żeby było śmiesznie, to córce tak skutecznie natłumaczył jakie zagrożenia czyhają w niezamawianych paczkach i we wszystkim co się wiąże ze mną, że kuzynka przez kilka lat miała do mnie żal. Kuzynka dorosła, miała wtedy ok. 30 lat. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

awi

#6705249 Napisano: 25.05.2020 21:53:10 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

awi napisał(a):

ziolko napisał(a):

 asia911 co Ci się nie podoba w moim komentarzu?? 

emotka  Trzeba się tłumaczyć z  wyrażonej opinii?

Po prostu byłam ciekawa. 
Nie można??

Nie wiem, chyba można?
Zatrzymałam się nad Twoim postem bo zastanowiło mnie dlaczego chcemy (tak, ja też byłabym ciekawa) drążyć negatywną opinię a pozytywy ciekawią nas mniej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6705204 Napisano: 25.05.2020 19:02:24 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

 asia911 co Ci się nie podoba w moim komentarzu?? 

emotka  Trzeba się tłumaczyć z  wyrażonej opinii? Wyświetl w wątku >>
1 onmyown 0

awi

#6699075 Napisano: 25.04.2020 10:29:27 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Jakby ktoś chciał zarobić to poczta polska poszukuje osób do pracy przy wyborach korespondencyjnych (umowa zlecenie).
Z tego co wiem, to szukają pocztą pantoflową, nie ogłaszają nigdzie.
Mają nadzieję, że wybory się odbędą. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6691844 Napisano: 23.03.2020 12:42:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nariam napisał(a):

awi napisał(a):

Witam,  po jakim czasie wpływają stówki z hochlandu ?

11 wygrałam a 13 na koncie

Wygrałam wcześniej i jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6691614 Napisano: 22.03.2020 11:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam,  po jakim czasie wpływają stówki z hochlandu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6678653 Napisano: 31.01.2020 06:06:38 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Ja to rozumiem, ale - czy Kupujący z Allegro będzie równie wyrozumiały, co i ja?  emotka
Sama bardzo się boję ... czy ja wiem... emotka  np. pilotować samolot, dlatego w życiu bym się takiej roboty nie podjęła. 

Praca w ruchu to raczej nie jest tak skomplikowana jak pilotowanie, zgoda. 
Można przypuszczać, że zatrudniono panią nie wspominając nawet o takiej sytuacji jak paczka w ruchu.
Teraz nagminnie zatrudnia się ludzi bez wprowadzenia i bez podstawowego przeszkolenia. I do tego każe się podpisać odpowiedzialność materialną. Nie ten, to inny.
Wiele razy zmieniałam pracę, były różne kwiatki i sytuacje, dlatego mam specyficzne chyba, dość wyrozumiałe podejście do ludzi.

Nie strzelaj, bruce emotka   Wyświetl w wątku >>

awi

#6677120 Napisano: 25.01.2020 14:04:03 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

po drugie mnie wkurza, że pani pracująca w punkcie Paczki w Ruchu odmówiła przyjęcia przesyłki do nadania, albowiem - jak stwierdziła - "jest nowa i się tego nie podejmuje, bo się boi".  emotka

Co się dziwisz bruce, być nowym i bać się - ludzka rzecz Wyświetl w wątku >>

awi

#6668219 Napisano: 21.12.2019 22:07:44 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Wkurza mnie, że najprawdopodobniej zgubiłam (zostawiłam w pociągu?) mój konkursowy notatnik, w którym na dodatek był paragon wysłany na dwa konkursy emotka

Proszę wpisywać adres w notatniku, bo gdybym ja go znalazła, to bym odesłała!

Kiedyś Biuro Rzeczy Znalezionych w pociągach znajdowało się na stacji Koluszki...  Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

awi

awi

#6664776 Napisano: 08.12.2019 21:08:11 w DARMOWE minuty i startery
kama.z napisał(a):

Orange
sms na nr 364 o treści MIKOLAJKI

a konkretnie o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

awi

awi

awi