Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szaradzista1

szaradzista1

#6304434 Napisano: 23.12.2016 17:15:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, czy ktoś z forum orientuje się w logistyce wydawania nagród z wypasionego mleka, trafiłem wczoraj na 77 zł, późnym wieczorem, podałem im dane, i co dalej? Czy oni przysyłają te nagrody już teraz, czy dopiero po zakończeniu całego konkursu?
Z konkursu wygraj swoje marzenie już dawno odesłałem paragon i swoje dane, z piątej edycji i cisza jak makiem zasiał.
Czy inni też mają takie zdarzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6302854 Napisano: 19.12.2016 23:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja nie dostalem jeszcze nagrody z 5 etapu....
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6302852 Napisano: 19.12.2016 23:54:50 w Wkurza mnie...
Dzisiaj o 9.00 rano przechodzilem przez ten plac, w ostatnich czasach wybudowano nowe wiezowce, odrestaurowano resztke pozostala po bombardowaniu kosciola Gedächtniskirche. Wkurza mnie, ze co chwile w niemieckim radiu podaja, ze ciezarowka na polskich numerach rejestracyjnych z poskiej firmy wjechala w tlum ludzi, po drodze niszczac i lamiac budy kramarzy.
Podejrzewam, ze to robota islamistow, a Polaka zamordowano. Tutaj cisza co do zamachowcow, tylko stale o polskiej ciezarowce, z Polski i polskim kierowcy lub wspolkierowcy. Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6302846 Napisano: 19.12.2016 23:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chasia napisał(a):

joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

nie widzę Cię joan emotka ja udziału nie brałam,ale przejrzałam fotki, wiem że na konkursy hasłowe też często zmuszamy się do pisania głupot, ale jak tak się patrzy na niektóre fotki to takie hmm wymuszone, bez frajdy.. sztucznie się uśmiechnąć czy zrobić głupią minę, wykorzystać po raz setny ten sam pomysł.. pstryknąc i gotowe! Za to jest wiele zwykłych nawet fotek,które są pełne radości i wywołują sympatię emotka  


Obiektywnie stwierdzam, że jestem znacznie mniej fotogeniczna od Pana Drugiej Połówki, więc przeważnie nie występuję na żadnych zdjęciach emotka

Jak dla mnie, za dużo Świętych Mikołajów i Pań Mikołajkowych w tym konkursie; niektórzy przesadzili - w sensie formy nad treścią. Ale nie mnie oceniać emotka

O jakim konkursie mówiecie? Znaleźć nie mogę.

Najbardziej wulgarne zdjecie, mezczyzna przyklada pistolet do brzucha wysoko ciezarnej zony i mowi: zawsze nalewam do pelna.
Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

szaradzista1

#6302611 Napisano: 19.12.2016 17:39:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest oficjalne rozwiazanie Volvo Expert?
Czy kto z forum bral udzial w tym konkursie?
Czy ktos z forum bral udzial w konkursie mikolajkowym Shella, bo zgloszenia sa obledne, od postaci balwana zbudowanego z pomalowanych na bialo opon po rekwizyt samolotu, przez dzieci i dziecinne autka BMW i nie tylko na naped elektryczny? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6302101 Napisano: 18.12.2016 15:08:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy baterie Duracell z Biedronki już są rozwiązane?
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6301924 Napisano: 17.12.2016 21:04:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):


Konkurs "Volvo Ekspert" - 15.XII miało być rozwiązanie.Czy ktoś coś wie na ten temat?

Czy ktoś coś słyszał? Na stronie zamiast listy nagrodzonych jest info,że konkurs jest zakończony, z laureatami skontaktują się telefonicznie lub mailowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6301673 Napisano: 16.12.2016 21:33:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Konkurs "Volvo Ekspert" - 15.XII miało być rozwiązanie.Czy ktoś coś wie na ten temat?
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6298614 Napisano: 09.12.2016 21:43:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratulujemy!


Wygrałeś w konkursie „Spełnij swoje marzenia”.

Prosimy o wiadomość zwrotną z potwierdzeniem udziału w konkursie. W załączniku
przesyłamy wymagane oświadczenia, które Zwycięzca zobowiązany jest
odesłać wraz z paragonem na adres Organizatora w ciągu 7 dni. Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6297608 Napisano: 07.12.2016 23:16:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika81 napisał(a):

Wygrałam w biedronce zapas płynów Eden i odesłałam na maila niezbedne dane i fotkę paragonu a dziś dostałam maila ze nie dostali jeszcze danych. W wysłanych mam, jak to możliwe ze nie dostali?

Ja jeszcze nie odesłałem i dzisiaj dostałem przypomnienie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6295931 Napisano: 04.12.2016 23:59:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw płynów Eden  Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6295728 Napisano: 04.12.2016 16:45:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane odpowiedzi.
Listę zwycięzców opublikujemy 4 grudnia.

Taki komunikat ma Biedronka odnośnie EDENU ( płyn do płukania). Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6295710 Napisano: 04.12.2016 15:58:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

co macie napisane na paragonie C4 blendandmed?

kupiłam te dwie różne pasty z regulaminu, a nazwa ta sama jest

Też mam to samo niestety ;/

Sprawdziłem, mam tak samo, dwie różne pasty kupione, a opisane na paragonie jako te same. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6295685 Napisano: 04.12.2016 14:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj tj. 4 grudnia miało ukazać się rozwiązanie konkursu z Biedronki z płynu Eden o luksusie. Czy faktycznie tak się stało, czy oni pracują w niedzielę?
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6291549 Napisano: 27.11.2016 20:23:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

jokan napisał(a):

violka88 napisał(a):

Jogav napisał(a):

bethc napisał(a):

Jogav napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie dotyczace konkursu dr gerard w biedrze jak wychodzi najtaniej produkt bo ja u siebie widzialam tylko te wielkie ciastka po 10 zł opakowanie, a co jest z tych mniejszych rzeczy. ja tam nie widze nic tej firmy:(

ok 4 zł kosztują ciastka pokazane na zdjęciu dotyczącym konkursu http://www.biedro...jalne/slodkie-swieta

biszkopciki Paryskie z nadzieniem truskawkowym/morelowym i kremem o smaku śmietankowym - 2,99 zł  

dziekuję, o to nawet nie wiedziałam, że biszkopty, które często kupuję są od Gerarda emotka

ale czy na  pewno te biszkopciki biorą udział w loterii, bo na opakowaniu nie ma znaczka Dr Gerard?????

jest znaczek Biedronka i ze wyprodukowane przez Dr Gerard i to wystarczy wg mnie

Na bank, bo na plakacie nawet w sklepie jest napisane,kup produkty wyprodukowane przez Dr Gerard emotka  



Moje pytanie, czy trzeba kupić trzy różne produkty, czy mogą być 3 takie same.
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6291288 Napisano: 26.11.2016 20:11:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

Chciałem wziąć udział w konkursie, niestety mimo wielokrotnych prób nie udaje mi się ta sztuka. Chodzi mi po plebiscyt "Top restauracja z dowozem 2016", po wypełnieniu rubryk : imię, adres
internetowy, powód, regulamin, captchta ukazuje się komunikat podaj
powód. ( na czerwono). Nie wiem co mam robić , o jaki powód chodzi...Czy inni też tak mają? Ten konkurs jest też w zasobach Forum.( www.pyszne.pl)
Pozdrawiam!


Dostałem informację,że jest to tylko konkurs dla zalogowanych klientów, którzy już coś kiedyś zamawiali! Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

szaradzista1

#6291262 Napisano: 26.11.2016 18:04:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
  Chciałem wziąć udział w konkursie, niestety mimo wielokrotnych prób nie udaje mi się ta sztuka. Chodzi mi po plebiscyt
"Top restauracja z dowozem 2016", po wypełnieniu rubryk : imię, adres
internetowy, powód, regulamin, captchta ukazuje się komunikat podaj
powód. ( na czerwono). Nie wiem co mam robić , o jaki powód chodzi...Czy inni też tak mają? Ten konkurs jest też w zasobach Forum.( www.pyszne.pl)
Pozdrawiam! Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6289288 Napisano: 23.11.2016 20:33:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

nie wiem czy to jakiś żart, ale zobaczcie jakie zdjęcie wygrało w konkursie "SchwarzkopfLooks". Albedo się popisało, nie ma co...http://schwarzkopflooks.com.pl/

Pomysl z lustrem dobry, ale zdjecie tragiczne, szczegolnie osoba"modelki"..... Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6288666 Napisano: 22.11.2016 20:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pierwsza sprawa, od poczatku, tj. od wtorku 18.10 do dzisiaj przez caly dzien usiluje kupic bilet za 1 zl na przewozy regionalne,nie nalazlem takiej mozliwosci. Czy moze komus z forumowiczow udala sie ta sztuka? Jesli tak, to jak?
Druga sprawa, bedac  u llekarza w poczekalni znalazlem stara gazete, w niej artykulik: Najfartowniejsze kobiety w Polsce- gazeta ta to Info&Tips, ale to byl przedruk z GW, Otoz poruszony jest tam temat szczesliwych osob w PL, ktore wygrywaja w krotkim czasie glowne nagrody. Podaja przyklady, konkurs cyfrowego Polsatu wygrywa Beata Skorzanek z Lodzi, druga jest Rena Puk. Nastepny konkurs wygrywa wakacje na Dominikanie Beata Skorzanek, a za nia Rena Puk, nastepny konkurs firma Nasz Kurczak funduje Hiszpanie Beacie Skorzanek, tym razem z Szamotul., pozniej znow wyjazd do Hiszpanii wygrywa Beata Skorzanek z Silesia City Center w Katowicach. Tygodnik ABC w konkursie Wakacje marzen , voucher za 7 tys. wygrywa Renata Puk z Poznania oraz Beata Skorzanek z Warszawy. W listopadzie 2015 Costa Coffee wygrywa pobyt w Londynie Beata Skorzanek( tym razem o jest z kreska, o kreskowane). W konkursie ABC wygrywa Daniel Pawlak z Kolobrzegu, 2 auta Lancie Musa i Dacia Duste w konkursach sieci PTK Centertel oraz Decathlon. Zastanawiam sie czy to byl artykul prima aprilis, czy kaczka dziennikarska, czy sezon ogorkowy. Czy kiedys juz ten problem ktos podnosil na Forum, bo gazeta stara, a przyklady sa nawet z 2011 do 2015, czy te fartowne osoby sa z naszego Forum? Co o tym sadzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6287214 Napisano: 19.11.2016 21:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w ramach konkursu Henkel w Carrefour wystarczy kupić jeden produkt, np.mydło FA, czy to wystarczy? Czy już ktoś coś wygrał w tym konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0