Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szaradzista1

szaradzista1

#6283748 Napisano: 13.11.2016 23:28:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te wyniki Loterii zakupybezgotowki przypominaja PKP IC....Ilosc uczestnikow z Forum razy ilosc paragonow, to jest juz kilka tysiecy; przecietnemu klientowi nie chce sie tego robic, malo kto wie o tym konkursie, w kazdym razie zadna z kasjerek gdzie robilem zakupy na karte. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6283462 Napisano: 12.11.2016 17:38:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

wykorzystują różne aliasy (dodatkowe adresy) tego samego konta poczty elektronicznej do występowania w imieniu/zgłaszania rzekomo różnych Uczestników.

Kto mi wyjaśni w prostych słowach ten punkt regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6278317 Napisano: 02.11.2016 12:19:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

pakowa napisał(a):

mattadore napisał(a):

Ostatni dzień Auchan hasło Picie kawy- przeglądam zwycięzców- i co ??? można było wygrać odpowiedzią WYPIJE CIĘ  emotka emotka   

czy tylko ja nie widze wynikow za ostatni dzien?

ja też nie. Wypiję Cię emotka

Super! Wypije Cie! Czyli oni w Auchan nadal nie zwracaja uwagi na rozwiazanie rebusu, no moze z wyjatkiem KAWALERII.
Wyniki juz sa za 31.10! Koniec! Kropka! Wyświetl w wątku >>
1 Natie77 0

szaradzista1

#6277526 Napisano: 31.10.2016 00:10:46 w Wkurza mnie...
Picie kawy - dzisiaj aktualne! Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6277508 Napisano: 30.10.2016 22:43:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przewozy regionalne, jeżeli kupuje się przez internet, to trzeba konduktorowi okazać dowód osobisty. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6277031 Napisano: 29.10.2016 00:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nowy rebus, też łatwy, ale bardziej przejrzysty niż wczorajszy. Uważam,że kawaleria jest nadużyciem w rozwiązaniu, ia  to nie jest ja, zresztą ten narysowany chłopek jest wieloznaczny, ja myślałem, że np.niemy bo wskazywał na uszy, nie wiem jak rozumieć post błękitnej laguny, ja dopiero włączyłem stronę o 23.00, czy wcześniej były inne rozwiązania, typu kawaler? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6275291 Napisano: 26.10.2016 12:25:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wymienili w Auchan klientke z haslem pinakolada i wsadzili inna osobe z Pitna czekolada. Ciekawe, czy inne przypadki w innych miastach tez poprawili? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6275087 Napisano: 25.10.2016 21:39:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł do Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6275058 Napisano: 25.10.2016 20:37:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Swietny pomysl, szczegolnie z tym kupnem wagonu zapalek, kazde pudeleczko na oddzielny paragon! To od kiedy i od jakiego miasta zaczynamy? Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

szaradzista1

#6275046 Napisano: 25.10.2016 19:51:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do centrali Auchan oczywiscie, do dyrektora naczelnego, albo do dyr.marketingu, to jest nie do pomyslenia, ze oni sprawdzaja nagrodzonego do szpiku kosci, a sami WBREW regulaminowi, ktory sami ulozyli, nagradzaja osoby z blednym rozwiazaniem rebusu.
Moze zadzwonic do sekretariatu i to po prostu przekazac.
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6275028 Napisano: 25.10.2016 18:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Ponieważ dzień bez agencyjnych jajek byłby stracony, poniżej przedstawiam moje spostrzeżenia odnośnie konka Auchan.

Zgodnie z regulaminem, "2. Zadaniem Uczestnika jest wykonać zadanie konkursowe, które polega na: 1) odgadnięciu poprawnej odpowiedzi na publikowany w każdej rundzie na stronie konkursowej rebus (...)"

Czyli każdy rebus posiada jedną poprawną odpowiedź i jej odgadnięcie jest warunkiem uzyskania prawa do nagrody. Ale czy na pewno? Jeśli masz wątpliwości, czy organizator w ogóle czyta prace... zobacz, co zostało nagrodzone:

21.10. -> PRAWIDŁOWE hasło: smak czekolady
Anna U.: smaczna (W-wa, Modlińska)
Teresa S.: smak czekoladowy (K-ce, Reńców)
Iwona S.: smak czekolad (Gliwice, Rybnicka)
Julita M.: smak czekoladowy (Szczecin, Struga)

22:10. -> PRAWIDŁOWE hasło: rękawy
Jakub S.: rękakawy (Zabrze, Teatralny)

23:10. -> PRAWIDŁOWE hasło: poranna kawa
Daria B.: pora na kawę (Poznań, Głogowska)
Anna B.: pora na kawę (K-w, Stawowa)
Sylwester P.: pora na kawę (Jelenia Góra, JPII)

Nawet się im nie chciało przeczytać, co wylosowali, tylko pierdyknęli zgłoszenia w formularz "zwycięzcy" i wrócili do żarcia donutów 

jeszcze lepsza jest ... PINAKOLADA, wtedy gdy hasłem była PITNA CZEKOLADA  
A co by bylo gdybysmy wyslali nasze spostrzezenia, a raczej wykryte oszustwa do centali Auchan w Polsce? Wyświetl w wątku >>
2 joan, newlevel 0

szaradzista1

#6274586 Napisano: 25.10.2016 10:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyli komisja wpakowała się na całego, za to przy odbiorze bonu za 50 zł., sprawdzają człowieka,łącznie z Peselem, dowodem, jakby wygrał co najmniej samochód. Wydaje mi się,że po PKP iC to kolejna bomba niewypał..... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

szaradzista1

#6274575 Napisano: 25.10.2016 10:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Ponieważ dzień bez agencyjnych jajek byłby stracony, poniżej przedstawiam moje spostrzeżenia odnośnie konka Auchan.

Zgodnie z regulaminem, "2. Zadaniem Uczestnika jest wykonać zadanie konkursowe, które polega na: 1) odgadnięciu poprawnej odpowiedzi na publikowany w każdej rundzie na stronie konkursowej rebus (...)"

Czyli każdy rebus posiada jedną poprawną odpowiedź i jej odgadnięcie jest warunkiem uzyskania prawa do nagrody. Ale czy na pewno? Jeśli masz wątpliwości, czy organizator w ogóle czyta prace... zobacz, co zostało nagrodzone:

21.10. -> PRAWIDŁOWE hasło: smak czekolady
Anna U.: smaczna (W-wa, Modlińska)
Teresa S.: smak czekoladowy (K-ce, Reńców)
Iwona S.: smak czekolad (Gliwice, Rybnicka)
Julita M.: smak czekoladowy (Szczecin, Struga)

22:10. -> PRAWIDŁOWE hasło: rękawy
Jakub S.: rękakawy (Zabrze, Teatralny)

23:10. -> PRAWIDŁOWE hasło: poranna kawa
Daria B.: pora na kawę (Poznań, Głogowska)
Anna B.: pora na kawę (K-w, Stawowa)
Sylwester P.: pora na kawę (Jelenia Góra, JPII)

Nawet się im nie chciało przeczytać, co wylosowali, tylko pierdyknęli zgłoszenia w formularz "zwycięzcy" i wrócili do żarcia donutów emotka

Osobiście przysłali mi e-maila o wygranej w poniedziałek, dokładnie o 1.30 w nocy. Czyli wybiera komputer, w rozwiązaniu rebusu można wpisać dowolne słowo, a i tak przechodzisz dalej! Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6274396 Napisano: 24.10.2016 19:26:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 paczuszki z PKP IC, kartoniki są kapitalne, nawet do drobnych zabawek. Prawdopodobnie w środku są koszulki, zaczekam z otwarciem aż przyjdzie 3-latek mój wnuk, lubi otwierać paczki, ostatnio otworzył dwie paczki z ładnymi miśkami, misie zabrał oczywiście ze sobą. Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6274283 Napisano: 24.10.2016 16:00:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon za 50 zł do Auchan, informacja przyszła o 2 w nocy. W sumie mało, jak na 18 szans! Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6273755 Napisano: 22.10.2016 22:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie ma mlecznej kawy...
Wyświetl w wątku >>
2 monisss, andii 0

szaradzista1

#6273747 Napisano: 22.10.2016 21:53:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

ikki napisał(a):

nie mogę odgadnąć rebusu w Auchan Powie ktoś emotka

Rękawy

Ten rebus jest tak prymitywny,że nie wiedziałem jak go rozwiązać, bo zwracałem uwagę na wszystkie obrazki, szczególnie ten po lewej stronie z szafką,ladą i wieszaczkami ze szmatkami....A to ordynarna proteza RĘ i kawy, na poziomie pisma dla przedszkolaków "Miś". Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6271733 Napisano: 19.10.2016 10:15:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To bedzie dom ekologiczny ogrzewany sloncem!
Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

szaradzista1

#6271729 Napisano: 19.10.2016 10:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

joan napisał(a): harnas napisał(a):to gdzie to zgłaszamy? kręcimy afere? Nigdzie. Bo co im napiszemy? "Proszę Państwa, wnioskuję o weryfikację wyników z konkursu głównego PKP Intercity, albowiem wieloletnie doświadczenie oraz znajomość środowiska konkursowego wskazuje jednoznacznie, iż wyniki te sporządzone zostały w sposób niezgodny z regulaminem. Pośród grających były takie osoby, jak min.: ................... Wiem, że swobodnie władają słowem, na pewno znalazłyby się na liście laureatów, gdyby jury wybrało ich w sposób rzetelny. bla bla bla"

Po raz drugi pozarlo moj list, nie chce sie juz powtarzac, wszelkie reklamacje nie maja sensu. Odpowiedza, ze bylo wszystko robione rzetelnie tak jak np. w przypadku Surfu, to zbieg okolicznosci, ze tablety sa dla osob z pocztaku alfabetu, a niektore nazwiska glownych wygranych, takie same jak kolejowych szyszek, na czele z pania W. W loterii paragonowej, tez swego czasu auto wygrala znajoma pani minister.

Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6271725 Napisano: 19.10.2016 10:02:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

harnas napisał(a):

to gdzie to zgłaszamy? kręcimy afere? emotka


Nigdzie. Bo co im napiszemy? "Proszę Państwa, wnioskuję o weryfikację wyników z konkursu głównego PKP Intercity, albowiem wieloletnie doświadczenie oraz znajomość środowiska konkursowego wskazuje jednoznacznie, iż wyniki te sporządzone zostały w sposób niezgodny z regulaminem. Pośród grających były takie osoby, jak min.: ................... Wiem, że swobodnie władają słowem, na pewno znalazłyby się na liście laureatów, gdyby jury wybrało ich w sposób rzetelny. bla bla bla" emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0