Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kubatbg

kubatbg

#6094390 Napisano: 15.10.2015 13:22:13 w Wkurza mnie...
padłem na twarz tym tryskającym żalem wpisem thefirm i jeszcze mieszanie w to Ojczyzny i Obywateli .... hahahah

może damy mu odstępstwo od normy i faktycznie zamiast tego OGROMNEGO WYSIŁKU dodania AŻ TRZECH konkursów miesięcznie, przydzielimy mu comiesięczne wpłaty 200zł na domy dziecka ? ! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6089986 Napisano: 08.10.2015 11:56:03 w Wkurza mnie...
0 0

kubatbg

#6089979 Napisano: 08.10.2015 11:50:28 w Wkurza mnie...
nom ale za to poźniej było mnustwo prezentów emotka także chyba nie było tak źle  emotka chyba ze wszystkie gówniane.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6089973 Napisano: 08.10.2015 11:42:25 w Wkurza mnie...
albo zapas rexony w biedronce zeby robota zminiła się na pachnąca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6089964 Napisano: 08.10.2015 11:33:16 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

Jeśli się weszło w g...o na dobry początek dnia, to dobrze wróży, czy źle? emotka emotka

moja babcia mawiała, że to dobrze, bo zostaniesz sołtysową emotka

Znaczy... mój mąż zostanie sołtysem? emotka


wróżbita Maciej po postawieniu 3 tarota i po doknęciu magicznej kuli stwierdza ... że wróży to tylko jednemu....  w tak rozpoczętym dniu....czeka cię.....


"gówniana" robota bo trzeba będzie pantofelka wyszorować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6088465 Napisano: 06.10.2015 10:50:13 w SZUKAM....
pistacja9 napisał(a):

Czym najlepiej wysłać rower? Karton ma wymiary 180x120x30 i tylko na jednej stronie mi wyceniło K-ex za 85zł, reszta przesyłki paletowe. Da się coś taniej wykombinować?

http://www.wysylajtaniej.pl/

sprawdź tutaj Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6088427 Napisano: 06.10.2015 10:27:54 w Oddam za darmo
2 kody na zakup kawy na orlenie za połowę ceny Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6088373 Napisano: 06.10.2015 09:05:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6088370 Napisano: 06.10.2015 09:01:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
Karty do empiku przychodzą pocztą fizycznie ? czy na @ kodem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6085834 Napisano: 02.10.2015 14:25:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
Uwielbiam te aukcje emotka

Blender ręczny  dla DORFII
+
po długiej zabawie karta do empiku dla siebie emotka



jak ktoś chce jeszcze karte to szybko prosze o dane i hasło Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6085767 Napisano: 02.10.2015 13:34:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
ja dzisiaj odpuszczam nie stać mnie na nic ciekawego ale mogę komuś spróbować zagrać Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6085065 Napisano: 01.10.2015 14:33:45 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
malutka456 napisał(a):

kubatbg napisał(a):

malutka456 napisał(a):

bon na 15 tyś. - poleciałam an Kubę emotka  ale mam nadzieję, że największa wygrana przede mną emotka

 
Przyznaje że poleciała, ale do tej pory malutka czekam na 15 tys za tę noc emotka

Oj Kuba, a ja na alimenty...pojechałam sama a wróciłam w dwupaku emotka  - to też moja nagroda emotka


emotka emotka emotka ...... I właśnie dla tego jak jadę gdziekolwiek w trasę po Polsce zabieram ze sobą torbę cukierków i rozrzucam napotkanym dzieciakom ............................. a nóż jakięś "moje" złapie ....emotka
w tamcie

1. Autko
2. 20 000 zł na karcie Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6085053 Napisano: 01.10.2015 14:25:56 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
malutka456 napisał(a):

bon na 15 tyś. - poleciałam an Kubę emotka  ale mam nadzieję, że największa wygrana przede mną emotka

 
Przyznaje że poleciała, ale do tej pory malutka czekam na 15 tys za tę noc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6085027 Napisano: 01.10.2015 14:08:23 w SZUKAM....
szukam kogoś kto potrafi zaktualizować mapy w nawigacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6081339 Napisano: 25.09.2015 14:57:10 w Popraw sobie humor...
niby śmieszne .. ale jak emocje opadną okazuje się że to żałosne ...

Była "chytra baba z Radomia" , "walczący o telewizory w Real" przyszedł czas na "Łamoczuszków z Łodzi"
w końcu za darmowego hamburgera to i pod prąd zajdę emotka
ŁÓDŹ TO NIE MIASTO, ŁÓDŹ TO STAN UMYSŁU
http://youtu.be/lD4UCjTxX24 Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6080377 Napisano: 24.09.2015 13:22:27 w Wkurza mnie...
erychta00 napisał(a):

Ciekawe czy inne zwierzaki i robaki mają duszę czy tylko te które ukochaliśmy we własnym domu? A uznanie, że zwierzak ma duszę wiąże się z wegetarianizmem?

to jest dobre pytanie  emotka   bo kazdy tu mowi o swoich przyjacielach z domu emotka
ale już ani słowa o tych "duszyczkach" które opuszczaja swoje ciałka na nasze.... niedzielne rosołki, schobowe czy wędlinkę emotka

ale to juz moim zdaniem temat czysto filozoficzny ....
Moje osobiste zdanie co do zwierząt jest takie że ostanio ludzie za bardzo chcą stawiać zwierzęta na równi z ludźmi ...niestety tak nigdy nie było i nie może być ... (w moim miescie jest wiecej schronisk dla zwierząt niż np placówke wychowawczych dla dzieci czy miejsc w których moga poszukac normalnego dzieciństwa lub wsparacia)

ale z drugiej strony krew mnie jasna zalewa jak widze jak jakieś chore po...by usilnie znęcaja sie kopiac psa, kota czy wrzucając go do wody w worku..

Przesada w każdą stronę wychodzi na minus ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6080252 Napisano: 24.09.2015 12:05:51 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

Zgadzam się, tak jak jest teraz jest ok. A kto chce dokonać aborcji i tak ją zrobi.
Mnie bardziej wkurza to, że jeśli chodzi właśnie o aborcję i in vitro to pełno mądrych głów jest. I krzyczą, że nie wolno, że zabijanie itp. I paragrafów mnóstwo przywołuję. A jak się pojawił przypadek kobiety w 8 miesiącu ciąży, która od początku, dzień w dzień chodziła zalana w trupa, to każdy umył ręce. Bo nie mają podstaw by ją ukarać. A przecież jest różnica między płodem, niezdolnym do samodzielnego życia, a 8 miesięcznym płodem, które po urodzeniu da już sobie radę. Gdzie sens gdzie logika? I takie przypadki w całej tej dyskusji są najbardziej tragiczne, bo nimi się już rządzący nie interesują.



i własnie w takich przypadkach powinno działac prawo do paki i nie ze pod nos wszystko
tylko jak chce jeść i mieć światło to niech zapier... i zarabia na swoj byt łopata i ogień !!!!

a nie że teraz wychodzi tak ze  człowiek placacy podatki składki ciezko pracujacy i uczciwy całe życie idąc do szpitala nie może sobie nawet głupiej telewizji oglądać bo musi wrzucać w puszkę kasiurkę ...

a gó.. z sosnowca czy tam inni zwyrodnialcy gwałciciele , pedofile itp Krzyczą że im się NALEŻY TELEWIZOR  I BASTA !!!

Polecam oglądnąć ciekawy dokument Rinke za kratami... w 3 odcinku jest typ który sam sie przyznał że nigdy w zyciu nic nie ugotował, a teraz w puszcze siedzi i tylko pisze wnioski do sądu o to ze obiad jest 30 min późniejj niz powinien lub ze mu nie smakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6080219 Napisano: 24.09.2015 11:44:55 w Wkurza mnie...
To tak jak osatania kampania...

kiedy rzad próbował mowić ze wie lepiej kiedy nasze dzieci powinny iść do szkoły ...

.... czyli my wybraliśmy sobie sami rzad (do tego zdolni byliśmy) ale już to czy nasze dzieci pojda w wieku 6 czy 7 lat do szkoły to już za trudna dla nas decyzja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6080197 Napisano: 24.09.2015 11:34:53 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

Staram się o dziecko od dłuższego czasu i jak słyszę, że jakaś baba zabiła dziecko, albo porzuciła w krzakach sama mam ochotę ją zabić. Aborcja? takie zasady jakie teraz obowiązują powinny zostać (poczęcie w wyniku gwałtu czy zagrożenie życia dla matki bądź wada genetyczna płodu), jeżeli ktoś uprawia seks to wie jakie są jego konsekwencje, więc aborcja nie powinna być "widzi mi się" tylko mieć jakieś podstawy.... o aborcji nie powinni się wypowiadać Ci co nie mają macicy albo kościół, bo to nie ich sprawa....amen



czuje sie zdyskryminowany ... chyba coś "naszego" najpierw musi w tej macicy zagościć zeby bya mowa o aborcji wiec dla czego nie mamy prawa sie wypowiadac ? emotka

Poskreślam seks jest dla 2 osób dorosłych odpowiedzialnych za swoje czyny ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6080188 Napisano: 24.09.2015 11:30:18 w Wkurza mnie...
dokładnie TAK !

a druga sprawa że ... szczerze mowiac ta su**a do dzisiaj nie dostał Żadnej podkreślam  ŻADNEJ dotkliwej dla niej kary za to co zrobiła ...

a pewnie znając życie napisała ze sto pozwów cywilnych ( jeszcze wtrące że wiezień może pisac takich pozwów milion dziennie bo jest zwolniony z opłat sądowych w przeciwieństwie do uczciwie pracującego obywatela...) jak to jest jej źle w więzieniu że obiad był podany królwenie poł godzinie poźniej niz powinien .... że był nie dobry... że nie mogła dzisiaj wyjśc do biblioteki ... itp itd

a mostów, dróg czy innych rzeczy uzytku publicznego nie ma kto budować ... Wyświetl w wątku >>
0 0