Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika termitek99

termitek99

#6737205 Napisano: 18.10.2020 13:50:34 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

bruce napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

Gardvit jest dość dobry. Zdrówka życzę.  emotka

Mnie od tej maski strasznie sie wysuszył nos, zaczęły boleć zatoki. Wczoraj dostałam gorączki - już lekka panika była. A dzis zaczęło bolec ucho - raadość, że gorączka nie od korony, ale chyba od ucha.

Ucho może być objawem. Wpisz w Google: koronawirus ucho Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

termitek99

#6731118 Napisano: 23.09.2020 13:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

monia0303 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

an7aesth napisał(a):

Do laureatów T-mobile: mniej więcej na jakim etapie konkursu wysłaliście swoje zgłoszenia? Początek, środek, koniec? emotka

Oni obdzwaniają w kolejności od najwyższej nagrody do najniższej. Przynajmniej ostatnio tak było.  emotka
Chyba nie ma znaczenia kiedy kto wysłał.... 

A, okej. Były kiedyś spekulacje, że idą wg dnia zgłoszenia emotka

(i tak już straciłam nadzieję)

Ja powoli też tracę  emotka

W grudniu ostatniego roku dzwonili od końca listy bo miałem doładowanie telefonu w nagrodę (NJU Mobile).

To chyba coś przeskrobałeś, bo z doładowaniami raczej nie dzwonią emotka  obdzwaniają tylko rzeczowe, a doładowanie...po prostu przychodzi SMSem.

Inni forumowicze pisali wtedy w wątku że tych co obdzwonili w grudniu mieli doładowania. Nie tylko ja byłem w tej sytuacji.... Sięgnijcie do archiwum forum, na pewno są te wiadomości. O proszę tu jest link, kilka osób o tym pisało, że byli pierwszymi, a dostali doładowania. LINK https://www.e-kon...trona/6100/#p6672488

Potwierdzam. Do mnie dzwonili 2 razy i wtedy nie odebralam. A okazało się że wygrałam doładowanie. Inna teoria była taka że jak nie odebrałam to powiadomili rezerwę i nagrodę rzeczową straciłam.


Ale to zupełnie inny konkurs......my nie o nim

Ta sama firma obsługiwała konkurs, Bluemedia. Konkurs inny, ale organizator ten sam. Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6731111 Napisano: 23.09.2020 12:59:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Do laureatów T-mobile: mniej więcej na jakim etapie konkursu wysłaliście swoje zgłoszenia? Początek, środek, koniec? emotka

Oni obdzwaniają w kolejności od najwyższej nagrody do najniższej. Przynajmniej ostatnio tak było.  emotka
Chyba nie ma znaczenia kiedy kto wysłał.... 

A, okej. Były kiedyś spekulacje, że idą wg dnia zgłoszenia emotka

(i tak już straciłam nadzieję)

Ja powoli też tracę  emotka

W grudniu ostatniego roku dzwonili od końca listy bo miałem doładowanie telefonu w nagrodę (NJU Mobile).

To chyba coś przeskrobałeś, bo z doładowaniami raczej nie dzwonią emotka  obdzwaniają tylko rzeczowe, a doładowanie...po prostu przychodzi SMSem.

Inni forumowicze pisali wtedy w wątku że tych co obdzwonili w grudniu mieli doładowania. Nie tylko ja byłem w tej sytuacji.... Sięgnijcie do archiwum forum, na pewno są te wiadomości. O proszę tu jest link, kilka osób o tym pisało, że byli pierwszymi, a dostali doładowania. LINK https://www.e-kon...trona/6100/#p6672488

Mylisz konkursy.....

Może tak, bo to było Nju Mobile, ale też Bluemedia obsługiwała akcję. Ta sama firma. Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6731106 Napisano: 23.09.2020 12:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Do laureatów T-mobile: mniej więcej na jakim etapie konkursu wysłaliście swoje zgłoszenia? Początek, środek, koniec? emotka

Oni obdzwaniają w kolejności od najwyższej nagrody do najniższej. Przynajmniej ostatnio tak było.  emotka
Chyba nie ma znaczenia kiedy kto wysłał.... 

A, okej. Były kiedyś spekulacje, że idą wg dnia zgłoszenia emotka

(i tak już straciłam nadzieję)

Ja powoli też tracę  emotka

W grudniu ostatniego roku dzwonili od końca listy bo miałem doładowanie telefonu w nagrodę (NJU Mobile).

To chyba coś przeskrobałeś, bo z doładowaniami raczej nie dzwonią emotka  obdzwaniają tylko rzeczowe, a doładowanie...po prostu przychodzi SMSem.

Inni forumowicze pisali wtedy w wątku że tych co obdzwonili w grudniu mieli doładowania. Nie tylko ja byłem w tej sytuacji.... Sięgnijcie do archiwum forum, na pewno są te wiadomości. O proszę tu jest link, kilka osób o tym pisało, że byli pierwszymi, a dostali doładowania. LINK https://www.e-kon...trona/6100/#p6672488 Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6731097 Napisano: 23.09.2020 12:31:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Do laureatów T-mobile: mniej więcej na jakim etapie konkursu wysłaliście swoje zgłoszenia? Początek, środek, koniec? emotka

Oni obdzwaniają w kolejności od najwyższej nagrody do najniższej. Przynajmniej ostatnio tak było.  emotka
Chyba nie ma znaczenia kiedy kto wysłał.... 

A, okej. Były kiedyś spekulacje, że idą wg dnia zgłoszenia emotka

(i tak już straciłam nadzieję)

Ja powoli też tracę  emotka

W grudniu ostatniego roku dzwonili od końca listy bo miałem doładowanie telefonu w nagrodę (NJU Mobile). Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6724988 Napisano: 27.08.2020 11:52:31 w Czy informują/ informowali?
Czy Intermarche Nestle już informowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6724238 Napisano: 24.08.2020 17:12:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na te materace z rybim ogonem trzeba odsyłać paragon poleconym czy można mailem? Czy ktoś się może dowiadywał? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6723483 Napisano: 21.08.2020 09:13:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

A czy ja dobrze doczytałam, że w Mrągowskiej jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie na konkurs ?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

termitek99

#6721044 Napisano: 10.08.2020 11:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś brał udział w konkursie PORÓWNEO? Czy wysyłali już bony do Allegro? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6718438 Napisano: 28.07.2020 10:57:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Czy z Pepsi Shell przychodzi powiadomienie o przyjęciu zgłoszenia?

Tak, ale np. WP ostatnio nawala i nic nie przychodzi

Kurczę... A na go2 ktoś ma?

Na o2, go2 nie przychodzą zwrotki, ale zgłoszenia do nich docierają - sprawdzone telefonicznie

Cóż z tego, jak informacja o ewentualnej wygranej też może nie dotrzeć.... Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6718403 Napisano: 28.07.2020 08:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

Czy z Pepsi Shell przychodzi powiadomienie o przyjęciu zgłoszenia?

Tak, ale np. WP ostatnio nawala i nic nie przychodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6717993 Napisano: 25.07.2020 17:14:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Czy z parówek Jedynek przychodzi potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na maila? Nic mi nie przyszło, a chyba powinno  emotka

tak przychodzi

Dzięki bardzo emotka  to nie wiem, dlaczego nie mam, może jeszcze dojdzie  emotka

Na WP ostatnio nic nie przychodzi Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

termitek99

#6717942 Napisano: 25.07.2020 07:50:12 w Paragony na trwające konkursy
Jak ktoś ma te mrożone Tetley w Intermarche, chętnie kupię 1 paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6715600 Napisano: 13.07.2020 17:48:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

witam ma pytanie miał ktoś tak ze istnieje na liście w wynikach cheetos na @ o wygranej nie otrzymał poczta wp.pl

Niestety na WP nie dochodzą maile ostatnio od Avanti. Trzeba reklamować. Potwierdzenia udziału także nie dochodzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6713548 Napisano: 02.07.2020 10:36:00 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma może niedaleko TWÓJ MARKET? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6713432 Napisano: 01.07.2020 18:52:50 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma TWÓJ MARKET w pobliżu? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6713427 Napisano: 01.07.2020 18:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w Familijnych nie można używać dużych liter? Chyba pierwszy raz się spotykam z takim zapisem...

(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych).

familijne to loteria

Tutaj autor miał na myśli konkurs z Intermarche emotka Aktywne lato emotka

p.s tak max 640 znaków, małe litery, bez polskich znaków i tych specjalnych  emotka


A kropka i przecinek to chyba też znaki specjalne? Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

termitek99

#6713261 Napisano: 01.07.2020 09:34:22 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma TWÓJ MARKET w pobliżu? Wyświetl w wątku >>
0 0

termitek99

#6713232 Napisano: 01.07.2020 07:58:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 1 paragon Astra w Twój Market (skan lub zdjęcie). Wyświetl w wątku >>
0 0