Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#5051745 Napisano: 03.03.2012 08:47:50 w PODZIĘKOWANIA
..a jednak dobrzy ludzie są na tym forum!! emotka

amif emotka gdy będziesz potrzebować pomocy, rady albo czegokolwiek w czym mogłabym pomóc to pisz śmiało!! emotka dzięki wielgachne!!

P.S.
emotka za tą mniejszą mniejszość, która spieszy ku pomocy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5051712 Napisano: 03.03.2012 08:32:23 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie to,że byłam dziś u fryzjera, a po powrocie do domu siostra stwierdziła,że źle się ścięłam, bo niby za krótko ( a ja ci przecież mówiłam jak masz się kazać obciąć)A ja sobie myślę,że włosy to przecież nie ręce ani nogi-kiedyś odrosną
emotka W końcu na zapałkę nie dałam się ostrzyc emotka


o matko?? emotka wygoliłaś się?? dawaj fotę.. ja to muszę zobaczyć!! bo jak nie to się wkurzę!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5050085 Napisano: 02.03.2012 03:19:01 w PODZIĘKOWANIA
emotka bardzo dziękuję weronetce za szybki odzew i podarowanie koszulki Tyskiego! emotka chciałabym się odwdzięczyć a weronetka nie chce.. emotka ale ja Ci to kochana odrobię!! emotka sama się przypomnę! jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5049754 Napisano: 02.03.2012 12:28:11 w Wkurza mnie...
emotka ziółkowa nie marudź!! emotka wkurzasz noo.. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5049746 Napisano: 02.03.2012 12:24:08 w Wkurza mnie...
kala405 napisał(a):

aaa no i w wakacje dopiero się spytał własciwie jakie syn przedmioty ma w szkole:/


emotka wógole dobrze, że zauważył, że syn do szkoły już chodzi.. emotka współczuje i podziwiam Cię.. ja wcześniej dokonałam wyboru co do chłopa i być może dzięki temu uniknę tych sytuacji na przyszłość.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5049743 Napisano: 02.03.2012 12:21:13 w Wkurza mnie...
lolo napisał(a):

swibek napisał(a):

kala405 napisał(a):

dajar35 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka z reguły faceci potrzebują duuużo więcej czasu żeby pomyśleć o co chodzi.. porywają się na wszystko, w gorącej wodzie kąpani.. jeszcze nie wiedzą co za pismo, co za telefon a już panikują i sieją zamęt.. nie wszyscy tak mają ale większość niestety tak się zachowuje.. więc szacun dla tej bardziej odpowiedzialnej mniejszości.. emotka


nie narzekajcie na nas , czasem się przydajemy

dobrze ujete-czasem:p ale nerwy musicie psuc z rana
emotka


szkoda, że to czasem jest tak rzadko.. emotka noo to Panowie - sruuu do garów, mycia i sprzątania!! aa i jeszcze zająć się dzieckiem, albo dwójką rozbrykanych bąbli!! emotka i tak cały tydzień.. wystarczy po 8 godzin dziennie.. emotka jest dobrze.. emotka

już nie narzekaj nie narzekaj jak masz czas na konkursy to chyba nie taka to kara dla kobiety... sama jestem kobieta ale myślę, że każdy sam podejmuje wybory czy chce być kurą domową czy jakoś inaczej a i chłopa można sobie wychować... jednak trzeba cierpliwości i spokoju. Myślę że mi się udało


emotka nie znasz sytuacji to nie oceniaj.. emotka kto powiedział, że mam czas na konkursy? 2 konkursy na tydzień to już dla mnie dużo.. emotka niestety ale nie mam czasu.. co do chłopa to pozostawie to bez komentarza.. emotka świetnie sobie radzę bez niego.. i dlatego mówię, że gdyby on był na moim miejscu i musiałby sam wszystko ogarnąć to nie wiem czy by był taki szczęśliwy.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5049626 Napisano: 02.03.2012 11:19:50 w Wkurza mnie...
kala405 napisał(a):

dajar35 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka z reguły faceci potrzebują duuużo więcej czasu żeby pomyśleć o co chodzi.. porywają się na wszystko, w gorącej wodzie kąpani.. jeszcze nie wiedzą co za pismo, co za telefon a już panikują i sieją zamęt.. nie wszyscy tak mają ale większość niestety tak się zachowuje.. więc szacun dla tej bardziej odpowiedzialnej mniejszości.. emotka


nie narzekajcie na nas , czasem się przydajemy

dobrze ujete-czasem:p ale nerwy musicie psuc z rana
emotka


szkoda, że to czasem jest tak rzadko.. emotka noo to Panowie - sruuu do garów, mycia i sprzątania!! aa i jeszcze zająć się dzieckiem, albo dwójką rozbrykanych bąbli!! emotka i tak cały tydzień.. wystarczy po 8 godzin dziennie.. emotka jest dobrze.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5049401 Napisano: 02.03.2012 08:58:49 w Wkurza mnie...
emotka z reguły faceci potrzebują duuużo więcej czasu żeby pomyśleć o co chodzi.. porywają się na wszystko, w gorącej wodzie kąpani.. jeszcze nie wiedzą co za pismo, co za telefon a już panikują i sieją zamęt.. nie wszyscy tak mają ale większość niestety tak się zachowuje.. więc szacun dla tej bardziej odpowiedzialnej mniejszości.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5047561 Napisano: 01.03.2012 01:02:00 w Konkursowiczki w ciąży
emotka babeczki, kupcie sobie w aptece szczoteczkę silikonową! mozna kupić ją samą a czasem jest w zestawie z pastą do pierwszych ząbków (od 6 mies. życia).. szczoteczka wygląda jak naparstek, taki silikonowy palec z malutkimi silikonowymi igiełkami.. przesuper sprawa dla maluszka i mamy! ja codziennie swojemu maluchowi od 4 mies. dwa razy dziennie masowałam dziąsełka tym.. emotka pierwsze ząbki miał w 7 miesiącu, masowałam cały czas i smarowałam tylko dentinoxem.. kropelka na całe dziąsełka.. tym szorowaniem wyrobiłam nawyk mycia ząbków.. Kacper tak to zapamiętał, że ok 10 miesiąca sam pchał do buzi ten silikonowy naparstek a ja myłam mu ząbki już tą pastą i szczoteczką dla juniora od 1 roku emotka dziś ma 2,5 roku i tak kocha myć zęby, że mógłby cały czas.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5047065 Napisano: 29.02.2012 07:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edyslu napisał(a):

Ja mam pytanie bo już sama się pogubiłam, który numer wpisujecie w szybko i słodko jako numer paragonu? tam jest tyle numerów ze nie wiem który wpisać.


numer paragonu jest zazwyczaj po prawej stronie naprzeciw daty.. bywa 4-cyfrowy a czasem i 7 cyfrowy, a bywa też z literką na początku.. emotka ale napewno nie ma przed sobą znaków specjalnych typu #.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5040048 Napisano: 25.02.2012 04:56:03 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

iva napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka o jejuu jejuuuu.. nie wkurza mnie ale się denerwuję.. Aga Radwańska tak ładnie prowadziła.. coś się dzieje.. remis już.. emotka ech..



jeszcze wygra.. emotka

mnie wkurza nudny wykład na którym utknęłam
emotka


chciałabym zeby wygrała.. a walka zacięta.. !! wygrzeb się wykładu i mykaj na piffko.. emotka trza się odkazić na weekend! emotka


emotka emotka wygraaałaaa!!! emotka emotka nie ten top ale co tam.. emotka wkurza tylko to, że się niepotrzebnie wkurzałam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5039986 Napisano: 25.02.2012 03:57:31 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

A mnie wkurza,że specjalnie na jakiś konkurs kulinarny,już nie wiem jaki,zrobiłam wymyślną sałatkę z przepisu w jakiejś gazecie.Zrobiłam zdjęcie,a teraz nadszedł czas degustacji i...wielkie rozczarowanie,bo sałatka zupełnie mi nie smakuje,w konkursie udział weźmie tylko kto ją zje emotka emotka


dlatego ja robię tylko to co sprawdzone.. a do konkursu nie potrzeba smaku tylko dobrze pokazane na zdjęciu.. bo jak wiadomo najpierw je się oczyma.. emotka więc zrób coś swojego sprawdzonego i ładnie skomponuj zdjęcie.. emotka i będziesz zadowolona.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5039972 Napisano: 25.02.2012 03:49:04 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka o jejuu jejuuuu.. nie wkurza mnie ale się denerwuję.. Aga Radwańska tak ładnie prowadziła.. coś się dzieje.. remis już.. emotka ech..



jeszcze wygra.. emotka

mnie wkurza nudny wykład na którym utknęłam
emotka


chciałabym zeby wygrała.. a walka zacięta.. !! wygrzeb się wykładu i mykaj na piffko.. emotka trza się odkazić na weekend! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5039967 Napisano: 25.02.2012 03:44:38 w Wkurza mnie...
emotka o jejuu jejuuuu.. nie wkurza mnie ale się denerwuję.. Aga Radwańska tak ładnie prowadziła.. coś się dzieje.. remis już.. emotka ech.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5036012 Napisano: 23.02.2012 05:23:47 w Wkurza mnie...
emotka emotka emotka WKURZA MNIE.. TO MAŁO POWIEDZIANE!! wq..wia mnie fakt, iż jakaś menda zbolała zamieściła se w necie jakieś ogłoszenie o sprzedaży albo wynajmie mieszkania i pomyliła numer kontaktowy, wpisując mój numer!! MÓJ PRYWATNY NUMER TELEFONU, którego nie podaję publicznie!! emotka po godz. 16 rozdzwoniły się telefony, najpierw mówiłam, że to pomyłka ale przy 5 próbie juz zapytałam o co chodzi i jakie to ogłoszenie.. emotka gościu się zaczął rzucać i rozłączył się.. przy każdej następnej rozmowie też pytałam skąd to ogłoszenie i tylko mi odpowiadali, że w necie jest ale się szybko rozłączali.. no tak, połączenie na komórke kosztuje!! emotka próbowałam oddzwonić na 3 numery ale nikt nie odbierał!! ZABIÆ TO MAŁO tego co taki błąd popełnił!! pfff.. emotka

szukałam w necie tego ogłoszenia, swojego numeru ale znaleść nie mogę.. więc nie wiem co jest grane!! Jeśli więc jest tu ktoś na forum, kto próbował się dodzwonić dziś gdzieś w sprawie mieszkania i ktoś (czyli ja) odpowiedział, że to pomyłka to .. proszę o kontakt na PW!! emotka

A swoją drogą gdyby agencje tak chciały dzwonić z wygranymi.. emotka ech.. 46 połączeń.. i zapewnie jeszcze drugie tyle będzie do wieczora.. emotka ładną mam bazę danych.. tyle komórek.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5033212 Napisano: 22.02.2012 02:36:12 w Avatar
martunik3 napisał(a):

daje po oczach emotka


emotka oj daje daje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5017574 Napisano: 14.02.2012 04:37:32 w Wkurza mnie...
abodak napisał(a):

pola731 napisał(a):


a złoszczę się ,bo im bardziej pilnuję tym bardziej broi - chciałam jej coś urozmaicić żeby sie nie pętała to mam


ja mojemu wlasnie zrobilam urozmaicenie-dalam mu szminki,cienie,puder i do dyspozycji swoja twarz-wygladam hmmm karnawałowo emotka


to mnie pocieszacie.. emotka mój 2,5 latek narazie potrafi się bawić tak, że szkód nie wyrzadza.. najbardziej lubi kolorowanki, ciastoline i wycina nożyczkami papier kolorowy, tasiemki, sznurki i oczywiście klej!! emotka ale ma swój kącik i jeszcze się na ściany nie przeniósł.. emotka ale wszystko przed nami!! emotka

wkurza mnie, że już tyle godzin a ja się nie mogę zabrać za konkretną robotę.. emotka niechcica mnie ogarnęła.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5017531 Napisano: 14.02.2012 04:18:39 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

agamaty napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurzyła mnie córka - siedzi od tygodnia w domu chora, nudzi się jak mops - więc siadłam z nią porysować , kolorować - bardzo to lubi - poszłam na 2 minuty do łazienki a ta artystka całe nowe rajstopki zarysowała czarnym permanentnym markerem we wzorki ...bo jej gładkie do bluzki z kwiatkiem nie pasowały


ty się ciesz, jeszcze trochę to zacznie ci konkursy twórczością wizualną wygrywać emotka emotka


narazie kreatywnie wymalowała wczoraj wszystkie mebelki dla Barbie kredkami świecowymi , w sobotę pomagała mi w pieczeniu - smarowała blachę masłem - efekt - blacha prawie sucha za to ściana w kuchni na wysokości metra cudownie i równiutko wysmarowana masłem...
psa karmiła czekoladą - a że mam psa mądrego i nie chciał ruszyć to mu wtarła w brodę emotka (mam sznaucera więc z taką efektowną bródką psiak)
w trakcie wizyty w toalecie przerobiła całą rolkę papieru toaletowego na kuleczki do grania (bo tymi Wojtka mi się nie pozwalasz bawić)

czego jak czego ale kreatywności jej nie brakuje


emotka o co się wkurzać.. to tylko dziecko!! emotka uczy się życia a Ty się złościsz.. emotka a ile ona ma lat?? bo to chyba taki rozkoszny wiek.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#5007286 Napisano: 10.02.2012 08:13:32 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

nocti napisał(a):

Wkurza mnie, że duże nagrody omijają mnie szerokim łukiem. Wiem, że dopiero luty, ale coś by się przydało na podładowanie konkursowych baterii emotka




służę pomocą...

http://www.google...biw=1366&bih=653


emotka emotka emotka

wkurza mnie zbyt krótka doba.. emotka pasowałoby wogóle nie spać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#4996223 Napisano: 05.02.2012 05:57:04 w Wkurza mnie...
wsciekly.. no nie mów, żeś nigdy nie podglądał?? emotka po za tym na taki mróz wypada do WC-ta bo inaczej Ci zamarznie i tak już zostanie.. emotka sruuu do kibla i nie gadaj!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0