Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bajm

bajm

#2323134 Napisano: 17.04.2009 08:03:46 w Oddam za darmo
Pewnie dostanę karniaka, ale trudno.
Jedna z bibliotek szkolnych w mojej miejscowości co roku organizuje loterię fantową i za uzyskane pieniądze kupuje książki. Regularnie oddaję tam moje wszystkie nietrafione nagrody. Może ktoś z Was też się dołączy?
Adres biblioteki wyślę na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#2173907 Napisano: 14.02.2009 11:25:04 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
bajm napisał(a):

eje napisał(a):

Nie wiem czy już ktoś proponował, ale ja widziłabym opcję Konkursy dodane w ciągu ostatnich 24h
Konkursy czesto dodawane sa pozno wieczorem i nie wszysyc je przegladaja tego dnia a opcja Konkursy dzisiaj dodane nie pokazuje ich juz dnia nastepnego i trzeba wertowac baze.


Jestem za, zamiast Konkursy dzisiaj dodane


Albo Konkursy dodane wczoraj i dzisiaj - może będzie to prostsze technicznie
Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#2160170 Napisano: 08.02.2009 03:32:45 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
snupy3 napisał(a):

bajm napisał(a):

Dorotka napisał(a):

rachel napisał(a):

Ostatnio w bazie pojawia sie coraz wiecej konkursów regionalnych róznego rodzaju wejciówki które mozna tylko i wyłacznie zrelizowac w okreslonym kinie czy tez nagordy rzeczowe które koniecznie trzeba odebrac w siedzibie organizatora. Mam pytranie czy dałoby sie te konkursy jakos wydzielic z ogólnej bazy. Np. konkursy aktualne regionalne. Wtedy ktos kto szuka wejsciowek miałby zebrane wszytsko w jednym miejcu, a ten kto z tego niekorzysta miałby mniej do odznaczania na szaro




Też jestem za, wchodzę na stronkę a tam z 10 nowych regionalnych kompletnie nie z mojego regionu. Lepiej zrobić jakis podział.Jeśli to możliwe?


Ja też popieram!


Ja też popieram,zwłaszcza,ze z mojego regionu nic nigdy nie ma.Nawet jak są bilety do kin Helios to chociaż w Bielsku to kino jest to nigdy nie ma wejściówek do Bielska. emotka


Świetnie! Dziękuję za regionalne! Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#2123474 Napisano: 25.01.2009 01:45:16 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
ewelcia napisał(a):

joanne napisał(a):

zupa napisał(a):

I apeluję po raz kolejny, by była obowiązkowa rejestracja/logowanie do strony.


tez jestem za tym emotka


i ja:)


i ja też
Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#2123471 Napisano: 25.01.2009 01:42:05 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
eje napisał(a):

Nie wiem czy już ktoś proponował, ale ja widziłabym opcję Konkursy dodane w ciągu ostatnich 24h
Konkursy czesto dodawane sa pozno wieczorem i nie wszysyc je przegladaja tego dnia a opcja Konkursy dzisiaj dodane nie pokazuje ich juz dnia nastepnego i trzeba wertowac baze.


Jestem za, zamiast Konkursy dzisiaj dodane Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#2123316 Napisano: 25.01.2009 12:43:06 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Dorotka napisał(a):

rachel napisał(a):

Ostatnio w bazie pojawia sie coraz wiecej konkursów regionalnych róznego rodzaju wejciówki które mozna tylko i wyłacznie zrelizowac w okreslonym kinie czy tez nagordy rzeczowe które koniecznie trzeba odebrac w siedzibie organizatora. Mam pytranie czy dałoby sie te konkursy jakos wydzielic z ogólnej bazy. Np. konkursy aktualne regionalne. Wtedy ktos kto szuka wejsciowek miałby zebrane wszytsko w jednym miejcu, a ten kto z tego niekorzysta miałby mniej do odznaczania na szaro




Też jestem za, wchodzę na stronkę a tam z 10 nowych regionalnych kompletnie nie z mojego regionu. Lepiej zrobić jakis podział.Jeśli to możliwe?


Ja też popieram!
Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1619672 Napisano: 14.06.2008 07:49:49 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
Otrzymałam nagrodę specjalną dla kierowcy nie posiadającego punktów karnych: Nalepka z napisem: Kierowca godny zaufania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1444668 Napisano: 29.03.2008 12:23:39 w Segregacja konkursów.
avent napisał(a):

samantha22 napisał(a):

mjane napisał(a):

mjane napisał(a):


nie chciałam zakładać nowego tematu, a mam jeszcze jedną propozycję nt. doskonalenia forum emotka

Może dałoby się zrobić coś takiego, żeby do konkursów w bazie można było dopisać sobie notatkę (taką tylko dla tego kto ją pisze). Najlepiej gdyby notatka wyświetlała się już po najechaniu myszką na link do opisu, bez klikania.
Już tłumaczę po co to: Często tytuły konkursów są okazjonalne np. świąteczny czy walentynkowy. Potem w bazie nagle jest 40 konkursów opisanych jako walentynkowy. Jak potem chce się coś znaleźć to trzeba oblecieć wszystkie po kolei (nie zawsze pamiętam serwis czy nagrody żeby skorzystać z wyszukiwarki). Druga sprawa - wyniki konkursów. Po zakończeniu niemal codziennie sprawdzam czy pojawiła się lista zwycięzców bo nie pamiętam które wyniki już się pojawiły i w jakich dniach pojawią się następne. Jakby była taka notatka mogłabym sobie wpisać, że ten już sprawdziłam, a te wyniki będą dopiero tego i tego dnia. I trzecie sprawa - jak są konkursy na wiersze, zdjęcia itp to w notatce mogłabym sobie wpisać co ja właściwie na ten konkurs wysłałam emotka
co wy na to?



ponawiam bo nikt nie wyraził opinii emotka


to ja wyraze opinie - jestem za emotka



Też jestem za emotka emotka emotka

Ja też jestem ZA Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1022960 Napisano: 01.09.2007 09:47:28 w Dowcipy
Przychodzi zajaczek do sklepu i pyta: - Czy sa zgnile marchewki? Sprzedawca odpowiada: - Nie ma. Nastepnego dnia zajaczek znów przychodzi do sklepu i pyta: - Czy sa zgnile marchewki? - Nie ma. Trzeciego dnia sprzedawca mysli sobie: Pewnie dzisiaj tez przyjdzie i przyszykowal dla zajaczka troche zgnilych marchewek. Przychodzi zajaczek do sklepu i pyta: - Czy sa zgnile marchewki? - Sa. Na to zajaczek: - Saneeepid! Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1021044 Napisano: 31.08.2007 09:40:37 w Dowcipy
Ida dwaj skini a za nimi babcie. Babcie mówią:
- Jakie biedne dzieci, nie dość, ze po chemioterapii, to jeszcze w butach ortopedycznych! Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1015186 Napisano: 29.08.2007 06:50:47 w Dowcipy
Pan Bóg stwarzal swiat. Stworzyl ziemie, rosliny, zwierzeta... Wszystko mu sie podobalo. Stworzyl mezczyzne i mówi: - Ty mi wyszedles bardzo dobrze. Stworzyl kobiete i mówi: - A ty to sie bedziesz musiala malowac. Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1015124 Napisano: 29.08.2007 06:23:51 w Dowcipy
Rzad Ukrainy zastanawia sie, co zrobic z ziemia wokól Czernobyla.
- Nie mozemy tam nic uprawiac: ani ziemniaków, ani kukurydzy...
- Mozemy zasiac tyton, a na paczkach papierosów umiescimy napis: Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni. Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#1015052 Napisano: 29.08.2007 06:05:36 w Może nowa sonda?
A może :
Ile miesięcznie wydajesz na konkursy (SMS, znaczki)?
i dalej przedziały liczb
Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#946495 Napisano: 06.08.2007 04:19:33 w Dowcipy
- Skad wracasz?
- Z salonu pieknosci!
- Byl zamkniety??? Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#942389 Napisano: 05.08.2007 08:03:49 w Dowcipy
Jesli piekna, mloda kobieta prosi cie, niemlodego, przecietnego mezczyzne, abys zostal na noc i na dodatek daje ci za to pieniadze, to znaczy, ze ona jest szefowa firmy, a ty - nocnym strózem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wchodzi blondynka do sklepu i pyta sie: - Co to jest, takie duze i czerwone? - Jablka, prosze pani - odpowiada uprzejmie sprzedawca. - To poprosze kilogram i kazde oddzielnie zapakowac. Sprzedawca pakuje jablka. - A co to jest, takie kudlate i brazowe? - pyta blondynka. - To jest kiwi. - Aha, to poprosze kilo i kazde oddzielnie zapakowac. Sprzedawca jest troche sfrustrowany, ale pakuje... - Prosze pana, a co to takie male i czarne? - Mak, ale cholera nie jest do sprzedania

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sala operacyjna, pacjent lezy na lezance, podchodzi anastezjolog.
- Dzien dobry, dzisiaj ma pan operacje, bede pana usypial, ale mam jedno pytanie. Czy leczy pan w naszym szpitalu prywatnie, czy na kase chorych?
Pacjent na to:
- Na kase chorych.
- No to aaa... kotki dwa....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stoi dwóch policjantów na skrzyzowaniu. W pewnym momencie podjezdza jakis zagraniczny turysta i mówi do nich po niemiecku. Oni nic. Turysta usmiechnal sie i próbuje po angielsku. Policjanci nic. Turysta ponawia próbe po angielsku, hiszpansku, nawet po rosyjsku. Bez rezultatu. Dal wiec za wygrana i odjezdza. Jeden policjant mówi do drugiego:
-Ty, Heniek, moze zaczniemy uczyc sie jezyków obcych??
- Po co?? Zobacz ile ten ich umial i na co mu sie to przydalo??

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Drogi bialy kolego, powinienes zrozumiec kilka rzeczy: kiedy sie rodze, jestem czarny, kiedy dorosne jestem czarny, kiedy prazy mnie slonce jestem czarny, kiedy jest mi zimno jestem czarny, kiedy jestem przerazony jestem czarny, kiedy jestem chory jestem czarny, kiedy umieram jestem czarny!
Ty, bialy kolego: kiedy sie rodzisz jestes rózowy, kiedy dorosniesz jestes bialy, kiedy prazy cie slonce jestes czerwony, kiedy jest ci zimnio jestes fioletowy, kiedy jestes przerazony jestes zielony, kiedy jestes chory jestes zólty, kiedy umierasz jestes szary...
I ty masz czelnosc nazywac mnie kolorowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#902744 Napisano: 18.07.2007 07:17:49 w Dowcipy
Co widac w tunelu?
Pesymista widzi na koncu tunelu -ciemnosc
Optymista-swiatelko w tunelu
Realista-lokomotywe na torach

Maszynista- 3 wariatów stojacych na torach Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#902737 Napisano: 18.07.2007 07:16:17 w Dowcipy
Wiezie taksówkarz kobiete. Na zakonczenie kursu okazuje sie, ze ta nie ma kasy. Wiec taksówkarz zawraca, jedzie za miasto na piekna, zielona laczke. Zatrzymuje sie, otwiera bagaznik, wyciaga koc i kladzie na trawe. - Ale prosze pana, ja na pewno oddam panu pieniadze, prosze nic mi nie robic, mam dzieci i meza... - mówi prawie placzac kobieta. - A ja 40 królików, rwij trawe! - odpowiada taksówkarz. Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#902731 Napisano: 18.07.2007 07:10:51 w Dowcipy
Jasiu obserwuje matke, która naklada sobie starannie maseczke na twarz. - Dlaczego tak sie smarujesz mamo? - pyta. - Zeby byc piekna... Po paru minutach matka czysci twarz. Na to Jasiu: - Co jest? Poddajesz sie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#902726 Napisano: 18.07.2007 07:08:23 w Dowcipy
- Baco, macie takiego małego pieska i wieszacie na furtce napis:Uwaga pies!? - A bo mi go już 3 razy zdeptali... Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

#902723 Napisano: 18.07.2007 07:06:47 w Dowcipy
Poszli studenci na egzamin. Profesor: - Mam dwa pytania: Jak ja się nazywam i z czego jest ten egzamin? A studenci spojrzeli po sobie: - Cholera! A mówili, ze z niego jest taki luzak!!! Wyświetl w wątku >>
0 0