Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiaj110

kasiaj110

#6316085 Napisano: 30.01.2017 21:35:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lego star wars z interii -mail
Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6315759 Napisano: 30.01.2017 10:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A rybnik lub Żory ktoś też ogarnia emotka  marzenia ściętej głowy że tylko ja emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6314292 Napisano: 25.01.2017 11:04:42 w Poczta kradnie
Gram  w konkursy około 15 lat- nigdy nie miałam problemu z pocztą polską- czy to były kufle  z tyskiego które szły  listami zwykłymi, a przyszło sporo- ani jeden nie stłuczony, czy gratisy, jakieś próbki, wszystko docierało i tak do dzisiaj. Wszystko zależy od listonosza- czy chce mu się śmigać do nas  z kopertką z mikro szamponikiem emotka
Nie wysyłam niczego listem zwykłym! Wole mieć świstek w garści  emotka  
Nie mówię że u wszystkich jest idealnie ale u mnie wszystko śmiga emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6314059 Napisano: 24.01.2017 16:31:42 w Wkurza mnie...
Telefon trzeba mieć zawsze! Jak ja dzisiaj na sankach! Telefon w kieszeni i hop siup i już go nie ma , były poszukiwania białej noki w śniegu, płacz synka i moje epitety! Odnalazł sie wdeptany w śnieg - od jutra nie noszę wszędzie telefonu!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6314017 Napisano: 24.01.2017 14:32:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
gra dla chłopca - czyli dla syna z lokalnego. Pierwsza wygrana  w Nowym Roku emotka  

https://www.e-kon...ry.html#.WIdWPYWcHIU Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

kasiaj110

#6311564 Napisano: 16.01.2017 22:14:19 w Lay's
bruce napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki a raczej z innej paczki - który dzisiaj jest dzień konkursowy, i czy weekend- sobota i niedziela się liczą. Może głupiutkie te moje pytania ale nie ogarniam tego konkursu a mam jeden jedyny kod emotka

Nie jestem pewna, ale zerkając do regulaminu i na stronę konkursową widzę, że konkurs trwa od 2 stycznia do 15 marca, a to jest dokładnie 73 dni (razem nawet ze świętem), a tyle właśnie jest wyświetlonych "przydziałów" nagród dziennych, zatem chyba soboty i niedziele też wchodzą w grę. Co do dnia konkursowego - trudno mi orzec... Chyba byłby dziś 15-ty. emotka


dzięki za rozjaśnienie sytuacji emotka

  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kasiaj110

#6311546 Napisano: 16.01.2017 21:21:35 w Lay's
Mam pytanie z innej beczki a raczej z innej paczki - który dzisiaj jest dzień konkursowy, i czy weekend- sobota i niedziela się liczą. Może głupiutkie te moje pytania ale nie ogarniam tego konkursu a mam jeden jedyny kod emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kasiaj110

#6305645 Napisano: 29.12.2016 15:54:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
kawa za marzenie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6305583 Napisano: 29.12.2016 13:23:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przeglądając wyniki konkursów rzuciłam sama do siebie jakieś tam niecenzuralne słówko- syn z drugiego pokoju podłapał i podchodzi do mnie i mówi- czemu się denerwujesz? To tylko konkursy, to tylko zabawa...

Nie gram  w loteriach,  nie kupuję produktów na paragonowe - nigdy  w takowej nie wygrałam- no nie licząc pojemników za wieczka od majonezów co z 15 lat temu się zbierało emotka  i z  pierwszych Kubusiów co dostałam długopis na sznurku emotka  a jaka frajda była!

Warto wrócić do konkursów w formie zabawy- kiedyś nie sprawdzało się wyników , nie wyczekiwało- podjeżdżał kurier i była wielka niespodzianka! Pamiętam tę pierwszą niespodziankę i meeeega radość...

a tak na marginesie to dzisiaj też nic nie wygrałam ale młoda godzina jeszcze emotka   Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6304429 Napisano: 23.12.2016 16:43:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Książka "Mama odeszła" z  konkursu na portalu dojrzałakobieta.pl emotka   będzie co czytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6302735 Napisano: 19.12.2016 20:28:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
kubek i koszulka  z serialu Lost  z konkursu "Gotowe na święta"  emotka  . Pierwsza nagroda po dłuuugim urlopie emotka

i książka  "Mężczyzna w chwili, gdy zostaje sam" z facebooka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6301923 Napisano: 17.12.2016 21:02:41 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

kasiaj110 emotka

Dzięki bardzo za pogłaskanko emotka  bo chyba na czułości od domowników w najbliższym czasie nie ma co liczyć emotka  , no ale pies mnie jeszcze kocha i merda na mój widok... jeszcze ...zobaczymy rano czy znowu będzie miał problemy z chce mi się o 4 w nocy a pani śpi! Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6301915 Napisano: 17.12.2016 20:55:07 w co chcielibyście wygrać?
Moje marzenia po długiej przerwie nie są wygórowane emotka  ucieszyłabym się z kosmetyków . Największym  marzeniem jest tablet , taki porządny dla syna bo kupić udaje nam się tylko same paścidła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6301913 Napisano: 17.12.2016 20:50:24 w Wkurza mnie...
A mnie dzisiaj nie tylko wszystko wkurza jak wkur....! Rodzinne zakupy przerodziły się w horror! Syn w zabawkach mąż w gadżetach a ja latałam za masłem i rybami! Ogrom ludu mnie przeraża, czuję się źle! Nerwy mi puściły i nakrzyczałam i na męża i na syna, na ostatek na siebie... syn ogarnął - olał mnie  a mąż rozpoczął ciche dni... a wkurza mnie to jeszcze bardziej i atmosfera napięta!
Lampki na choince przed domem odmówiły posłuszeństwa- niebieski kolor zanikł- ma mnie w cenzura. Choinka czerwono żółta będzie i tyle!
A do tego jutro kolęda! A ja n e-konkursy siedzę .... Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6000440 Napisano: 03.04.2015 13:14:06 w Wkurza mnie...
frysbi napisał(a):

joan napisał(a):

napisał(a):frysbi napisał(a):Wkurza mnie podłość ludzi ....
Ktoś otruł mi  jamnika ..... Znalazło by bydle takie przeciwnika równego sobie a nie pieska 15 cm ponad ziemię emotka emotka emotka emotka


Najgorsze jest niezrozumienie ze strony społeczeństwa. Sryliard osób rzeknie "Jeja, przecież to był tylko pies, co to ma za znacznie..." Pomijając bezmyślność tej wypowiedzi, warto zastanowić się nad jednym - czy powierzyłbym na godzinę dziecko sąsiadowi, który otruł komuś psa? Czy pozwoliłbym synkowi wyjść z domu i spędzić czas z dziećmi, które zabiły kamieniami ciężarną kotkę? Czy chciałbym, żeby moja córka bawiła się z koleżanką, która co roku pakuje szczeniaki do worka i topi je w rzece? Że niby niska szkodliwość społeczna czynu? A dla Twojego dziecka też bez znaczenia?

Kilka lat temu ktoś otruł mi kotkę emotka  wróciła do domu już dziwnie się zachowując a kiedy zorientowałam się że naprawdę zaczyna się dziać źle  było już za późno- do dzisiaj pamiętam oczęta wpatrzone  we mnie ...prosiła o pomoc lecz niestety nim dojechałam do weta było już za późno emotka  
Wet jednoznacznie stwierdził otrucie emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#5999827 Napisano: 02.04.2015 10:10:59 w Konkursy to ... ciężka praca!
Wielu znajomych i z rodziny pyta- "Ty to masz szczęście a w lotto grasz?" odpowiadam że nie  gram w lotto bo szczęścia to ja nie mam tylko  z rozumku korzystam! Ten kto "gra" wie że szczęście nie ma tu nic do rzeczy- umiesz wymyślić coś fajnego, zaprezentować swoje dzieło, siebie to wygrywasz! Trzeba nieźle "nawymyślać" by coś dostać! Nie lubię upubliczniania się - często znajomi pytają o to co pisze w konkursach na face - a mnie by się nie chciało "bzdur" wymyślać i zdjęć dodawać a ja na to-  za te bzdury to ja mam kuchnie umeblowaną emotka  . 
A co do tego czy są fajne konkursy teraz- są - ale konkurencja większa!
Wspominam pierwsze konkursy - np wysyłałam zakrętki z majonezów= ło matko co ja znajomych nachodziłam emotka  by dostać pojemniczek emotka  ale co była za radość- a teraz jak  w tygodniu nie idę za free do kina czy teatru to się zastanawiam co się dzieje emotka
Fakt że ja cieszę się z każdej wygranej jak małe dziecko-  synek z radością otwiera np sosy knorr czy magnesik  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#5999752 Napisano: 01.04.2015 22:14:34 w WC - rozmowy o wszystkim
jarko44 napisał(a):

Napisz do nich odpowiadając na wiadomość o wygranej, wysyłają kod jeszcze raz emotka

Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#5999748 Napisano: 01.04.2015 22:05:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie odnośnie smakomani - wygrałam tam kupon do smyka i jakoś tak wyszło że synek nic nie chciał- chciałam na święta teraz coś wybrać i tu niespodzianka-  w miejscu gdzie kiedyś był kupon- główna strona guseppe i kodu brak emotka  nigdzie nie zapisałam sobie tego kodu emotka  miał ktoś tak? Szkoda mi tego bo jednak 50 zł. Widzę że można wybrać do stycznia 2016 roku ehhh wieczorem się zdenerwowałam!  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#5999662 Napisano: 01.04.2015 19:44:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Wszystko zależy jakiej profesji jest pan doktór emotka nie chciałabym by mój partner był ginekologiem emotka darmowy przegląd podwozia jest ok emotka ale raczej dziwnie bym się z tym czuła.

A co do związków zawiązanych przez portale randkowe to mój tato ( było to 2 lata po śmierci mamy) poznał swoją partnerkę właśnie przez portal randkowy- sama robiłam mu fotki na profil emotka - odezwała się pewna pani i są już ze sobą 7 lat emotka . Pamiętam jak jechał na pierwszą randkę - co to były za emocje emotka i jak dzwonił że nie wraca do domu na noc żebym się nie martwiła o niego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#5995132 Napisano: 21.03.2015 17:43:50 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

kupiłam dzisiaj pierwsze opakowanie mąki szymanowskiej  emotka   z kodem -  jest jakaś godzina o której się wysyła czy coś?  Większa wygrywalnośc smsem czy formularzem  emotka  ? Mam jeden kod i nie chcę go zmarnować :

najlepiej wysylac w godzinach 10-17 emotka  aczkolwiek od 17 - 10 nastepnego dnia, spokojnie też można wygrac emotka

Dzięki bardzo emotka  właśnie wysłałam bo niecierpliwa jestem a co tam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0