Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6108898 Napisano: 08.11.2015 20:07:24 w Wkurza mnie...
koncert Adele w NY z Eski był tak blisko emotka emotka
najgorsze jest to dawanie nadziei a później takie rozczarowanie emotka emotka

mimo wszystko gratuluję wygranej osobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6105613 Napisano: 03.11.2015 11:00:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
MOC emotka
WEDEL emotka
nie mówiąc o reszcie... emotka
czekam...czekam cierpliwie...i nie, nie wkurzam się tylko ćwiczę cierpliwość bo ponoć cierpliwość to wielka cnota...no więc jestem cierpliwa-tak jestem baaaardzo cierpliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6105527 Napisano: 03.11.2015 09:54:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
fiolecik2012 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

emotka emotka emotka Gratulacje Whiskasy emotka

Ja też gratuluję emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6102881 Napisano: 29.10.2015 11:35:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gdzie moja moc?! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6102281 Napisano: 28.10.2015 12:50:47 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

Wkurza mnie że jak na rasową konkursowiczkę przystało trudno mi dziś cokolwiek kupić bez sprawdzenia czy aby nie ma konkursu z danym produktememotka   Bo jak nie ma to jakoś tak dziwnie kupować... emotka  Zboczenie zawodowe emotka

mam to samo emotka  dziś jak wstawiałam zmywarkę to pomyślałam -o proszek mi się kończy! potrzebuję konkurs!  (i proszę -jak na zamówienie niezawodny Columbit w Leclerc emotka )

wkurzają mnie za to robotnicy, którzy nie szanują cudzej własności-zrobią co mają do zrobienia a przy okazji rozwalą/popsują co innego emotka  i zawsze niechcący oczywiście...jakby uważali to by nie rozwalili...

Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6102140 Napisano: 28.10.2015 09:22:35 w co chcielibyście wygrać?
spa i wycieczki -w dużych ilościach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6101716 Napisano: 27.10.2015 11:02:50 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że chciałam odesłać kod z Łaciatego na wygraną miskę,a tu patrzę, ojciec wyrzucił już opakowanie z kodem, które wcześniej zostało opróżnione z mleka.Nie wiem od kiedy on taki nadgorliwyemotka Przecież tam na opakowaniu jak byk stoi,że jest promocja emotka Mama radzi,żeby przeszukać kosze na zewnątrz,ale bez przesady,aż tak nisko nie upadłam,aby za durną miskę w śmieciach grzebać,he,he.Szkoda mi tylko,że tato nie ma poszanowania dla mojej pasji konkursowej,echemotka Następnym razem chyba sobie to mleko pod kołdrę wsadzęemotka

 a ja powycinałam kody konkursowe, odłożyłam na stolik przy komputerze aby dopiero wypełnić formularz... i co? mój małżonek się nudził jak siedział w kompie i kartoniki porozrywał i pościerał kody-bo  tak sobie leżały i on nie wiedział,że to konkursowe a musiał sobie czymś ręce zająć...
a na pytanie czy nie zastanowił się po co tak mogą tam leżeć wycięte -bo przecież ja nie z nudów czy z jakiejś dziwnej pasji wycinam sobie te kartoniki z mleka odpowiedział,że miał tak głowę zajętą że już sobie tym "głowy nie zaprzątał.".. no cóż, traktuję to tak jakbym po prostu nie wygrała... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6101149 Napisano: 26.10.2015 12:32:35 w SZUKAM....
potrzebuje kupić czajnik elektryczny

czy ktoś kojarzy jakiś konkurs na który mogłabym go kupić ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6092060 Napisano: 12.10.2015 12:38:53 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

basiag napisał(a):

że nie mogę wejść na pocztę na wp.pl emotka   mają jakąś awarię ? też tak macie ?

u mnie jest info, że hasło nieprawidłowe mimo wpisywania dobrego hasła emotka

przed chwilą się logowałam -bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6090774 Napisano: 09.10.2015 12:16:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
apeluję do Graala, Prince polo, Ferrero i jeszcze kilku innych-jak nic nie wygram to się na Was obrażę !!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6090714 Napisano: 09.10.2015 11:18:46 w SZUKAM....
xena napisał(a):

kto mi powie jak skontaktować się z 4frame??  Dzwonię na 2 nr i nikt nie odbiera! Oni pracują po południu czy jak?? Zabieram sie właśnie do odsyłania paragonu na BAM -Carrefour i widzę na paragonie zapisy takie : SZCZOTECZKA D/ZEB  i *SZCZOT.D/DZIECI, kurcze nie zwróciłam uwagi przy zakupie, że nie pisze marki ORAL-B  i teraz nie wiem czy to uznają. Ma ktoś z nimi doświadczenia w tym względzie?? A to oświadczenie to drukujecie, podpisujecie, skanujecie i dopiero odsyłacie czy wystarczy skopiować w treści meila ??

zawsze na oświadczeniach wymagają oryginalny podpis więc trzeba wydrukować i podpisać  Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6089310 Napisano: 07.10.2015 12:56:41 w Carrefour konkursy
rkvi napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czy markety brały udział w konkursie BAM, z którego wczoraj były wyniki?

Ponawiam pytanie

wystarczy zajrzeć do regulaminu ,w którym jest jasno napisane:
"Konkurs organizowany jest na terenie wszystkich sklepów Carrefour (dalej: „Sklepy”)znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej"  Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6088400 Napisano: 06.10.2015 09:55:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mn112 napisał(a):

Z jakiego numeru dzwonia z colgate? Zastrzezonego czy normalnego?

z normalnego zaczyna się na 602... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6087452 Napisano: 05.10.2015 13:16:32 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

A czy ktoś jest w stanie napisać dlaczego nie rozdano wszystkich nagród II stopnia? emotka Wczoraj byłam w średniej dyspozycji i chyba coś mi umknęło.

 po co dać wszystkie nagrody II stopnia skoro bilety do kina są tańsze?!

przecież nie udowodnisz,że w tych wygranych biletach jest też  dużo fajnych zgłoszeń wartych ipoda emotka
niestety mam wrażenie,że poza "konkursowymi cwaniakami" agencje też stają się "cwaniakami" ... (nie obrażając nikogo!!!) bo nie da się ukryć, że jest to robienie konkursowiczów w balona...
bo rozumiem gdyby zgłoszeń było mniej ale jest tyle biletów wygranych... a jeśli w wygranyc II stopnia niektórzy pomyllli nr paragonów to powinni poprzesuwać na ich miejsce wygranych z biletów Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6087416 Napisano: 05.10.2015 12:59:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratulacje autek emotka
ja wciąż czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6085022 Napisano: 01.10.2015 14:06:21 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

Ja wysłałam jedno, uda się to się uda, ale nie zamierzam specjalnie kupować pół szafy kosmetyków emotka

ja też tylko jedno-już mam tych kosmetyków i tak mnóstwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6084844 Napisano: 01.10.2015 09:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Pomóżcie ciężąrnej na ostatnich nogach, która wybrała się dzis do Lidla na zakupy i nagle wpadła na pomysł zakupu pasty Colgate.emotka
Nie gram w loteriach no ale skoro wyczytalam, ze jakas loteria jest a pasta potrzebna szybko zerknełam na regulamin i kupiłam szt. 2 .
Patrze na paragon przy kasie a tam info na paragonie" Pasta do zębów" pytam panią czy może mi potwierdzic + pieczątka, ze jest to pasta Colgate. Pani odmawia.emotka Pytam dlaczego: "Bo mamy tak w systemie". Proszę o kierownika. Pani odmawiająca jest kierownikiem.emotka
Co w takiej sytuacji? Help!emotka

zwracasz pasty i udajesz się do innego sklepu ...niestety, ewentualnie możesz wrócić później do innego kierownika
ja przeważnie mówię,że muszę paragon rozliczyć  i że muszą być opisane  marki żebym nie miała problemu z odzyskaniem pieniędzy-skutkuje i nikt się nigdy nie zapytał gdzie rozliczyć i po co? samo słowo-rozliczyć wystarcza 
ja zawsze sprawdzam najpierw na czytniku opis aby później się tak nie wykłócać Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6084276 Napisano: 30.09.2015 13:54:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
lusienka napisał(a):

A mój telefon dziś milczy jak zaklęty emotka

mój też...
i Prince polo, i Rexona, i Graal, i Syrena, i Nivea Tesco, i Colgate...wszystko mnie olałoemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6082692 Napisano: 28.09.2015 11:50:12 w SZUKAM....
rosik93 napisał(a):

Czy Smolar przypisuje laureata do nr telefonu? Czy mogę teraz podać inne dane skoro powiedzmy pół roku temu podałem na ten sam nr inną osobę?

w każdym regulaminie jest przeważnie napisane, że podajesz dane na potrzeby danego  konkretnego konkursu a nie do przetrzymywania w ich bazie w celu weryfikacji przy wszystkich ich konkach

więc to w zasadzie powinna być Twoja sprawa jak rozporządzasz nr swoich telefonów i jakie dane podajesz a nie ich -najważniejsze żebyś  spełniał/spełniała wszystkie warunki regulaminu co przeważnie odnosi się do posiadania odpowiednich paragonów, pełnoletności itp
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6080072 Napisano: 24.09.2015 10:15:59 w Carrefour konkursy
aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś zapisany regulamin konkursu Blend-a-med, który skończył się kilka dni temu, a organizowała Agencja 4Frame????do wygrania były bony i szczoteczki elektryczne dla dzieci.

http://regulaminy.4frame.com.pl/bam Wyświetl w wątku >>
0 0