Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#2179015 Napisano: 18.02.2009 10:03:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Paryż-niet
Wenecja-niet
od początku roku na internecie tylko Teletubisie emotka

czy coś jest ze mną nie tak?! Kochany Nowy 2009 ROKU no proszę Cię wreszcie zlituj się nade mną i zrób coś z tym! Chyba nie chcesz być gorszy od 2008?! Chyba masz jakieś większe ambicje?! emotka

Czary-mary już od dziś mam same wygrane!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#2148641 Napisano: 03.02.2009 08:38:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
można na to spojrzeć inaczej: Ten Pan Fachowiec nie ma okresu - ale jeśli przeliczymy tonę podpasek na pieniądze to kasjerka zarabiająca 500 zł,biedna studentka albo bezrobotna będą wiedziały jaką wartośćmiało dla nich wysłane hasło emotka a kubek, no cóż-pomijam
ja też nie gram o pierdoły ale jako bezrobotna poczułam w kieszeniwygrane,które wykorzystuję bardzo często na prezenty (nie mówiąc o świętach)

Fajnie powiedzieć-naiwniacy a przecież już kiedyś ktoś śpiewał: Każdy jakieś hobby ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#2033036 Napisano: 19.12.2008 09:13:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że organizatorzy konkursów sms-owych się wycwanili i żeby więcej zarobić każą wysyłać najpierw sms-a zgłoszeniowego a później następnego z odpowiedzią

Kiedyś można było pograć a teraz już nie warto - więcej się wydaje niż wygrywa brrr kasa,kasa,kasa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1877969 Napisano: 13.10.2008 03:42:16 w Pomocy!!!!
czy ktoś wie jakie produkty trzeba kupić w promocji appetity?? nie otwiera mi się regulamin emotka

proszę napiszcie
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1849803 Napisano: 01.10.2008 04:46:42 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
i jeszcze jedno tylko nie wiem czy dobrze napiszę żeby mnie zrozumieć:
wchodzę w konkursy
później np w aktualne,których jest akurat np 700
wchodzę na stronę np 26 bo tam są akurat fajne konki
wchodzę w info o konkursie -czytam o czym jest i robię cofnij żeby wrócić do spisu konkursów na stronie 26 ale on wraca do strony 1
i zawsze jest tak,że wraca na stronę pierwszą

czy można ustawić aby jak się robi konkursy na stronie 26 albo 45 albo jeszcze innej to po wciśnięciu cofnij wracało się do listy konkursów na stronie na której się było a nie zawsze na 1 ?

uff nie wiem,czy to zrozumiałe ale inaczej chyba już nie dam rady wyjaśnić
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1848225 Napisano: 01.10.2008 06:52:53 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
brakuje mi zakładki do której mogłabym wrzucać konkursy cykliczne, powtarzające się ,do wysłania o określonej porze lub dniu: np jak wybierzmisia lub wakacyjny carpenoctem - takie konkursy trwają miesiąc, dwa lub dłużej -odpowiedzi wysyła się np raz na tydzień lub każdego dnia o innej porze.

W natłoku konkursów gdzieś one się gubią i ciągle zapominam,że w niedzielę mogę zagrać o misia, w poniedziałki o 10:00 o książkę a gdzie indziej tylko we środy o płytę...

telefon mam zapchany ciągłymi przypomnieniami-a tak przypominałaby mi o tym taka zakładka, do której możnaby wrzucać tego typu konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1796222 Napisano: 09.09.2008 10:17:27 w Pomocy!!!!
I jeszcze jedno

Czy konkursy z Carrefoura obejmują tylko supermarkety czy te ich małe sklepy też (mam u siebie Globi ale na paragonach drukuje się adres Carrefoura) - w regulaminie nie ma wyszczególnienia a nie wiem czy mi później uznają te paragony ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1796215 Napisano: 09.09.2008 10:14:41 w Pomocy!!!!
czy ktoś będzie taki dobry i podeśle mi link na PW z regulaminem Hellmannsa - nie otwiera mi się stronka
Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1756011 Napisano: 22.08.2008 10:31:59 w Wkurza mnie...
marionzzz napisał(a):

dita napisał(a):

zeida napisał(a):

Ja zawsze chodzę odbierać tuż przed zamknięciem poczty, bo listonosz musi dostarczyć coś tam na czym się trzeba podpisać. Dlatego wcześniej nie mogę.

A dzisiaj mnie zdenerwowal nowy listonosz, przyszedl o godz. 10, dzwonil i dzwonil, a zanim się wygramolilam z lóżka to zdążyl zniknąć, awizo po nim zostalo. Poprzedni wiedzial że do mnie przychodzi się po 12 emotka



no to mu wytłumacz, jakie sa u ciebie zwyczaje
emotka
a może zobaczył cię w negliżu i teraz zawsze będzie przychodził o tej porze licząc, że na coś się może załapie? emotka



dzisiaj nie byłam sama i otworzył mu ktoś inny, więc nawet jeśli miał wobec mnie jakieś zamiary to już mu przeszło emotka

niemniej jednak znowu mocno mnie wkurzył, przychodząc o 9 i budząc mnie dzwonkiem do drzwi emotka ojjj coś trzeba będzie z tym zrobić, nie zdążę się wyspać do października emotka


emotka

O, i jeszcze mnie klawiatura denerwuje, 'shift+l' mi nie dziala emotka




O 10? do mnie dzwonią przed 8 a najpóźniej 8:10 rano-ale sie nie wkurzam bo wiem, że przynoszą wygrane prezenciki

za to wkurza mnie ciągłe patrzenie na telefon -zadzwoni czy nie,przyjdzie sms czy nie-czekam tak na Kasię,Hellmannsa, knorra itd,itp
i wkurzam się bo nie dzwonią!! emotka

i wkurza mnie jak przysyłają nagrody nie takie jak się wygrało!! emotka

miało być tak

I jeszcze wkurza mnie jak się staram i napracuję,nawymyślam i nic nie wychodzi-żadnej wygranej - a jak na odwal się i szybko bo już koniec konkursu to zawsze coś wygram
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1755966 Napisano: 22.08.2008 09:33:01 w Wkurza mnie...
dita napisał(a):

zeida napisał(a):

Ja zawsze chodzę odbierać tuż przed zamknięciem poczty, bo listonosz musi dostarczyć coś tam na czym się trzeba podpisać. Dlatego wcześniej nie mogę.

A dzisiaj mnie zdenerwowal nowy listonosz, przyszedl o godz. 10, dzwonil i dzwonil, a zanim się wygramolilam z lóżka to zdążyl zniknąć, awizo po nim zostalo. Poprzedni wiedzial że do mnie przychodzi się po 12 emotka

O 10? do mnie dzwonią przed 8 a najpóźniej 8:10 rano-ale sie nie wkurzam bo wiem, że przynoszą wygrane prezenciki
O, i jeszcze mnie klawiatura denerwuje, 'shift+l' mi nie dziala emotka



no to mu wytłumacz, jakie sa u ciebie zwyczaje
emotka
a może zobaczył cię w negliżu i teraz zawsze będzie przychodził o tej porze licząc, że na coś się może załapie? emotka



dzisiaj nie byłam sama i otworzył mu ktoś inny, więc nawet jeśli miał wobec mnie jakieś zamiary to już mu przeszło emotka

niemniej jednak znowu mocno mnie wkurzył, przychodząc o 9 i budząc mnie dzwonkiem do drzwi emotka ojjj coś trzeba będzie z tym zrobić, nie zdążę się wyspać do października emotka
emotka
za to wkurza mnie ciągłe patrzenie na telefon -zadzwoni czy nie,przyjdzie sms czy nie-czekam tak na Kasię,Hellmannsa, knorra itd,itp
i wkurzam się bo nie dzwonią!! emotka

i wkurza mnie jak przysyłają nagrody nie takie jak się wygrało!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1755567 Napisano: 22.08.2008 05:22:31 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

meeyka napisał(a):

mam pytanko do wszystkich konkursowiczow: jakie macie patenty na przechowywanie paragonow, zeby nie blakly? Bardzo prosze o pomoc!

osoby, ktore chcialyby sie podzielic swoim sekretem, zapraszam na PW emotka


pw emotka



poszukajcie - jakiś czas temu był otwarty temat na forum jak przechowywać paragony,ulotki,kapsle,pudełka,opakowania itp,itd
może tam znajdziecie jakieś ciekawe patenty
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1703654 Napisano: 24.07.2008 11:35:52 w Pomocy!!!!
Bardzo proszę - nie otwiera mi się strona Hellmannsa - czy ktoś mógłby podać mi ich adres e-mail lub telefon kontaktowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1698768 Napisano: 21.07.2008 11:34:56 w Wkurza mnie...
agusagus2 napisał(a):

annea20 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Wkurza mnie, że mimo wysyłanie kilkanaście, czasem kilkadziesąt sms-ów na konkursy z gazet nigdy nie wygrywam emotka
Nie wiem czy mam pechowe numery czy coś... emotka



Witam w klubie emotka Też mnie to wkurza emotka Mamy zaczarowane numery emotka



Czasem wydaje mi się to, aż niemożliwe...
Niedawno na jeden z konkursów wysłałam ponad 40 smsów i nic, kompletnie nic nie wpadło
emotka
Jak pech to pech....




skad ja to znam....np nagrod ponad 50 z czego moich sms cos tez kolo tego a wygrana wielkie zero



Przynajmniej wiem, że nie jestem sama emotka



oj nie jesteś, nie jesteś...
np statnio w Naj 700 nagród i zero wygranej na kilkanaście sms-ów!! a niektórzy po kilka! jak to jest ???!!!

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1677559 Napisano: 10.07.2008 07:49:10 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza plagiatowanie cudzycn prac i podpisywanie się pod nimi jako własnymi!

I konkursy z klikaniem-nie biorę w nich udziału bo nie wierzę że można tam uczciwie wygrać!!!
W takich konkursach organizatorzy idą chyba na łatwiznę - nie chce im się samym siedzieć i wybierać a za złe wybory nie ponosić odpowiedzialności, że maja gusta do bani!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1659641 Napisano: 01.07.2008 01:32:58 w Stopklatka
melisa napisał(a):

od miesiąca??? Ja pierwszą nagrodę na stopklatce wygrałam chyba dopiero po roku emotka Do tej strony trzeba mieć cierpliwość i zacięcie. emotka



a mi się udało juz w pirerwszym konkursie w jakim tam brałam udział i wygrałam juz tam parę razy.
Mnie nie lubią Polki i Uroda.Onet
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1637897 Napisano: 21.06.2008 11:58:09 w Avatar
coś mi się zablokowało! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1637896 Napisano: 21.06.2008 11:57:18 w Avatar

marionzzz

#1637895 Napisano: 21.06.2008 11:57:10 w Avatar

marionzzz

#1607054 Napisano: 09.06.2008 12:07:36 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
a mnie się nie podoba ,że ktoś splagiatował mój tekst z jednego konkursu aby wygrać w innym!!!!!i jeszcze wymyślił podobny nick!!!
czy tak trudno samemu pomyśleć i coś napisać??? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#1561948 Napisano: 20.05.2008 09:57:10 w Zbieramy kasę!