Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6362171 Napisano: 31.05.2017 11:18:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jak Kaufland mnie dziś oleje jak Lays z walizkami to się załamię...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6362023 Napisano: 31.05.2017 09:09:16 w Lay's
paula9891 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

magie1982 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A to dziady emotka  Nie mam walizki, dobrze, że w II etapie też zagrałam.

U mnie to samo, a myślałam, że będzie prościej niż w poprzednich konkursach...

u mnie też 0/2 emotka

U mnie też 0/2 emotka  Tak mi zależało na tej walizce...

u mnie 0/3 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6361714 Napisano: 30.05.2017 12:37:20 w SZUKAM....
Claudia77 napisał(a):

a czy ktoś ma jakieś sprawdzone biuro żeby jedenastolatka wysłać na kolonię?

http://obozyikolonie.eu/ - WONDERLANDS - Agencja Turystyczna-https://www.faceb...t/?ref=page_internal

duży wybór obozów- mój syn jeździ tam od 8 roku życia tam i jest zachwycony emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

marionzzz

#6361686 Napisano: 30.05.2017 12:00:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ikki napisał(a):

chyba ze 100 paragonów wysłałam na auchan i nic emotka

emotka  ja miałam kilka i myślałam,że to...dużo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6361126 Napisano: 29.05.2017 11:50:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Czy ktoś ma oświadczenie z tego konkurs Superpharm/Nivea?

https://www.e-kon...rm.html#.WSvs0miLRPY

musisz wejść na stronę Versus.pl i tam jest zakładka chyba się nazywa pliki do pobrania lub coś w tym stylu -tam są regulaminy i oświadczenia do konkursów Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

marionzzz

#6361094 Napisano: 29.05.2017 11:05:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Jak myślicie, czy na loterię Nestle można kupić tylko jeden produkt? 

jeśli kosztuje min 20zł to tak  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6361052 Napisano: 29.05.2017 10:04:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Błędnie obliczyłam, że z samego rana żaden kurier nie podjedzie. Weszłam pod prysznic, namydliłam ciało... DING DONG! Noż jego mać, skoki w dal po łazience, cały przedpokój w wodzie, poszukiwania szlafroka...

skąd ja to znam emotka  o której godzinie nie poszłabym do łazienki-rano, w południe, po południu to zawsze dokładnie w tym czasie! albo kurier albo listonosz...nie wiem, jakiś kurde szósty zmysł mają, żeby akurat wtedy przyjechać... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

marionzzz

#6360405 Napisano: 26.05.2017 11:50:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nestle, Pudliszki i cała reszta...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6358574 Napisano: 22.05.2017 13:21:42 w Smolar
mdepfs napisał(a):

nie mam teraz dostępu do drukarki ( i nie będę mieć w najbliższym czasie) , a muszę odesłać oświadczenie do Smolara. Czy ktoś kiedyś pisał odręcznie, przepisywał oświadczenie i przeszło? to jedyna opcja jaką widzę, aby zmieścić się w terminie z odesłaniem dokumentów...

ja w większości konkursów piszę odręcznie oświadczenia i nigdy nie miałam problemów emotka  przecież oświadczenie to oświadczenie- a co zależy w jakiej formie- drukowanej czy pisanej?! Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

marionzzz

#6353899 Napisano: 09.05.2017 10:01:42 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

"chcę wygrać, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałem"
"chcę wygrać, bo koleżanka ma urodziny"
"chcę wygrać, bo lewandowska urodziła dziecko"
"chcę wygrać, bo byłoby miło"
"chcę wygrać, bo to fajny film"
"chcę wygrać, bo nie mam nogi"

słowem... wszyscy chcą wygrać, bo nie mają nic do przekazania, ale chcą wygrać i k, wygrywają.

mnie tez to wkurza, ale jak widzę miliontysięczny konkurs z pytaniem"napisz dlaczego to Ty masz wygrać" to mi ręce opadają i jedyne co mi się chce jeszcze napisać to dokładnie taką bzdurę typu- a, bo tak, bo dzis ja zasłużyłam na wygraną, bo już mi sie pomysły wyczerpały, dlaczego ja...emotka   a tak naprawdę, to już mi się w ogóle nie chce brać udziału w takich konkursach...a później sie wkurzam,że nic nie wygrywam...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6353606 Napisano: 08.05.2017 13:21:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

I co??? i nico emotka emotka emotka Kiedy otwiera się ta holerna bramka z Nescaffe.Następne kody poszły l

no właśnie!!!!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6353566 Napisano: 08.05.2017 12:09:41 w WC - rozmowy o wszystkim
paula9891 napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Czy ktoś z Was albo waszych bliskich jeździ Toyotą Yaris?  emotka  Moi rodzice zastanawiają się nad zakupem auta z salonu w przedziale cenowym 40-50 tys. zł. Wybór padł na Toyotę, benzynową z małym silnikiem 1.2. Wiem, że było sporo konkursów w których do wygrania były właśnie Toyoty i stąd moje pytanie. Polecacie ten samochód? Jak się ma sprawa z awaryjnością/komfortem jazdy? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi  emotka

Ja! emotka  Uwielbiam Toyotę! U mnie bezawaryjna, a jest ze mną już ponad 3 lata. Zakup z salonu wiąże się z początkowymi wyższymi kosztami przeglądów, ale za to pakiet ubezpieczeniowy może mieć preferencyjne stawki przez ten okres.
Nie jest to samochód wyścigowy, wyprzedzanie nim jest hmm... Dosyć trudne. Jeżeli szukają małego samochodu do miasta, to jest idealny. Nie pali za dużo, około 5-6 litrów. Ja jestem zadowolona, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto ma odmienne zdanie.

my mamy dwie toyoty od lat i uważamy z mężem,że to jedne z najlepszych samochodów jakie mogą być emotka !! tylko nie wiem jak z yariską bo mamy inne modele... Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

marionzzz

#6349813 Napisano: 25.04.2017 12:03:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ilonaxx5 napisał(a):

donia7 napisał(a):

nic z Fantasii  emotka

u mnie tez nic emotka

dołączam się emotka  i nie tylko Fantasia...olej polski, coca cola, wedel, colgate...baaardzo dłuuuga lista porażek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6349749 Napisano: 25.04.2017 10:45:50 w PLAGIATY
cleopatra napisał(a):

Halszka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://www.e-kon...owar-na-7-jajek.html

AfgComputers.pl udostępnił(a) swoje zdjęcie.3 min · Kochani, bardzo nam przykro o tym informować, ale osoba którą ogłosiliśmy zwycięzcą do konkursu zgłosiła zdjęcie, które nie jest jej autorstwa. Skontaktowała się z nami Pani, która jest autorką zdjęcia.Halina Borkowska nagrody nie otrzyma. A my wybierzemy innego zwycięzcę - dajcie nam kilka dni na ponowne obrady!Wiemy, że zostaną podjęte kroki prawne wobec Pani Haliny, dlatego jeszcze raz zwracamy Waszą uwagę na regulaminy konkursów! Biorąc udział w konkursie oświadczacie, że jesteście autorami zdjęć - publikacji nie swoich materiałów jest kradzieżą.

Bardzo dobrze!
ale jak opisała to zdjecie! 
"Moje cudne pisanki, barwione w cebuliniu i póżniej skrobane, sa skromne, bo innych nie umiem"

a wystarczy by organiator wszedł w zdjęcie, prawym klawiszem myszy dał szukaj obrazu w google i miał na tacy skąd zdjęcie....skoro wybierają 1 zgłoszenie to tak ciężko im to zweryfkiować? 

myślę,że nie jest trudno tylko... my konkursowicze wiemy, ile jest w konkursach plagiatów bo się z tym non stop spotykamy a takiemu organizatorowi konkursu -szczególnie na facebooku, który np organizuje konkurs sporadycznie lub raz do roku nie przychodzi kompletnie do głowy, że ludzie mogą kraść zdjęcia, wstawiać plagiaty szczególnie gdy do wygrania jest jedna nagroda lub kilka.  Mi z pewnością gdybym nie grała coś takiego by nie przyszło do głowy!!! Pamiętam jak na początku mojego grania zobaczyłam w jakimś konkursie mój tekst- ukradziony przez kogoś z innego konkursu. Nie mogłam uwierzyć, że ktoś mógł to zrobić!!! Bo jaki to był problem napisać samemu parę słów? dla mnie mniejszy niż szukać po internecie cudzych tekstów-ale mi to nigdy nie przyszło do głowy nawet! Teraz, po tylu latach grania nic mnie już nie dziwi... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6346189 Napisano: 13.04.2017 18:16:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Joy,Aquafresh...takie fajne zgloszenia poszly...jakos smutno Tak... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6344620 Napisano: 10.04.2017 20:04:11 w Biedronka
malenka89 napisał(a):

Mnie się już nawet nie chce gadać na temat tego konkursu... Agencja jest dla mnie skreślona, skoro dzieci to zwierzęta, tak samo przebrane panienki za kociaki.... Ciekawe czemu w ich kartach ze zwierzętami nie ma takich cudów? ja szukałam oryginalnego zwierzęcia, robiłam własnoręcznie fotkę, kombinowałam ciekawostki, a widać znowu postawiłam sobie za wysoko poprzeczkę emotka  mogłam swojego psa przebrać za żółwia i pewnie byśmy się dostali... o dziecku to nawet nie pomyślałabym...

nie ty jedna się starałaś, niestety... Wyświetl w wątku >>
1 endzi1984 0

marionzzz

#6344371 Napisano: 10.04.2017 12:20:53 w Biedronka
szprotka napisał(a):

Na moją reklamację już odpisali
Witamy,Komisja wybierająca prace oceniała całokształt. Kierowała się przede
wszystkim oryginalnością i pomysłowością i wybrała prace, które
zostaną
poddane dalszemu głosowaniu, decydującemu o przydziale nagród. Regulamin
nie wykluczał prac ze zwierzakami wymyślonymi czy też takich o aspekcie
humorystycznym odnoszącym się do "zwierzęcych" zachowań.

szkoda czasu na "takie" konkursy

"zwierzęcych zachowań"...bez komentarza...myślę,że to co się dookoła wszędzie dzieje to niestety coraz więcej wokół nas jest tych "zwierzęcych zachowań"... i tylko szkoda w tym wszystkim niewinnych zwierzaków-bo u nich te "zwierzęce zachowania" są dla nich naturalne i instynktowne a my niestety do tych "zwierzęcych zachować" zniżamy się w pełni świadomie nieczęsto tym swym "zwierzęcym zachowaniem" wręcz obrażając zwierzęta... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

marionzzz

#6344315 Napisano: 10.04.2017 11:23:58 w Biedronka
nkba napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Niektóre wybrane prace to nieporozumienie, albo losowanie, albo ktoś był ślepy  emotka

Przyznam szczerze, że się trochę zagotowałam emotka Byłam przekonana, że chodzi o prawdziwe zwierzęta emotka

ja, niestety też...emotka Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6344311 Napisano: 10.04.2017 11:22:37 w Biedronka
szprotka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

Czy widzieliscie jakie karty jury wybralo do konkursu dzika przygoda????..... jak dla mnie to jakas porazka!!!! 

Moje zgłoszenie nie przeszło - dla mnie wybrane prace są porażką

ja chyba zupełnie inaczej zrozumiałam temat tego konkursu...niestety emotka  zwierzę to dla mnie zwierzę! Koniec.Kropka. Może być nawet i wymyślone! ale w życiu nie przyszło by mi do głowy robić z mojego dziecka zwierzę i w dodatku wystawiać je na forum publicznym bez Jego zgody... emotka  szanuję wybory innych, to Wasze wybory, ale bardzo kocham moje dzieci i chyba nie chciałabym aby kiedyś w przyszłości ktoś odkopał na ich temat takie"ciekawostki" . Podziwiam innych rodziców,że takich oporów co do swoich ukochanych dzieci nie mają... I nie chodzi mi tylko o ten konkurs ale i wszystkie inne. Ja bym nie chciała aby moi rodzice lub znajomi epatowali moimi zdjęciami-lepszymi,gorszymi i w różnych dziwnych ujęciach w internecie bez mojej zgody!!! I niezależnie w jakim kontekście... Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6344208 Napisano: 09.04.2017 23:57:15 w Pomocy!!!!
darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

darog napisał(a):

Czy normalnie u was przechodzi ten formularz "podwójna.." Aquafresh? wciąż na czerwono wyskakuje " wprowadzono niepoprawne dane" w polu: imie i nazwisko

Wszelkie znaki interpunkcyjne usuń. Ja miałam myślnik emotka




ale ja nie mam znaków interpunkcyjnych w imieniu i nazwisku...

przeszły bez problemu, w telefonie jak wpisałam myslnik był problem ale jak skasowałam poszło Wyświetl w wątku >>
1 darog 0