Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6344204 Napisano: 09.04.2017 23:45:15 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

defed napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Nie nawidze robić zakupów w niedziele! Jako,iż dzisiaj byłam do tego wręcz zmuszona, bo z braku czasu w tygodniu to braki wszystkiego w domu.. byłam w tym markecie, łapiąc szybko co potrzebne, zamiast Mlekovity nakupiłam Wypasionego bo coś mi się ubzdurało emotka   emotka

A chciałaś kupić mleko Mlekovity w kartonie? Jak mleko na loteri, to tylko w butelce  emotka
Ja z kolei nakupiłam jogurtów Mlekovity 1,5% tłuszczu, których także na liście produktów dozwolonych brak...  emotka

No nie gadaj, z tylko butelkowane. To sie teraz tez wkurzylam  emotka   trzy paragony w kosz emotka  czwarty na mleko smakowe, ide sprawdzic czy choc to przejdzie emotka

hi hi u mnie to samo - sprawdzałam w regulaminie i przeczytałam tylko,że za mleko 1pkt -nie doczytałam,że tylko butelkowe emotka  i jeszcze tak strasznie opisane te paragony!!!!emotka Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6342892 Napisano: 06.04.2017 09:16:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odkurzacz z Columbita TNT Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6341217 Napisano: 02.04.2017 14:11:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darxxx napisał(a):

Mam pytanie odnośnie do loterii Nescafé. Kupiłam opakowanie 10 szt., jedna z saszetek wygrała. Teraz muszę pocztą odesłać im oryginał paragonu, który podejrzewam już do mnie nie wróci, a mam jeszcze kilka niewykorzystanych sztuk z tego opakowania. Co zrobić?  emotka

zrób ksero paragonu i całego listu do nich wysłanego i w razie kolejnej wygranej załącz ksero paragonu z adnotacją,że oryginał znajduje się u nich wysłany do wygranego zgłoszenia tego to a tego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6341216 Napisano: 02.04.2017 14:09:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

cb656 napisał(a):

mamamichasia napisał(a):

Z konkursu Darmowy suplement diety Calcium od Gal wysyłają całe opakowanie Calcium, ale data ważności jest do końca marca 2017... Przyszło i musiałam wyrzucić, bo nie zaryzykuję łykania po terminie. A dane osobowe już u nich.

Słusznie zrobiłaś emotka
W kodzie określającym datę przydatności do spożycia jest również godzina i minuta. Jakby było godzinę przed końcem terminu waznosci, to ja bym jeszcze zaryzykował, ale jak już pięć minut po, to nie. emotka

taaa.... bo w kodzie jest ukryta bomba zegarowa i jak tylko minie np. godzina 00:00 31.03.2017 to od razu z korka, czy z dna opakowania zaczyna się ulatniać gaz zanieczyszczający lek (lub artykuły spożywcze) i dany produkt nie nadaje się już do spożycia... też bym nie ryzykowała, bo nie wiadomo co to może być  emotka emotka emotka

A na serio... co to za problem?? naprawdę uważacie, że od razu dana rzecz traci swoje walory użytkowe, bo jest np. 1 kwietnia, a napisane jest, że do końca marca użyć?? 
Ja tam używam witaminy i art. spożywcze nawet kilka miesięcy po orientacyjnej dacie do spożycia  emotka  np. witaminy, makarony, mąkę, kaszę,  konserwy itp. Oprócz witamin, są tzw. produkty trwałe.
Jeśli były przechowywane w odpowiednich warunkach, tzn. nie za ciepło, nie za mokro, ocena organoleptyczna jest właściwa to po co mam wyrzucać kasę do kosza? 
Przecież produkt może się popsuć nawet przed końcem czasu podanego na opakowaniu, np. produkty mleczne, mięsne, konserwy (jeśli były przechowywane w za wysokiej temperaturze), mąki i inne produkty sypkie, jeśli wdały się mole.

pracowałam w firmie farmaceutycznej i wiem,że leki mają dla bezpieczeństwa dłuższy okres przydatności niż ten podany na opakowaniu - jest to spowodowane tym,że wiele osób nie sprawdza terminów przydatności i łyka leki kiedy nawet one miną. Oczywiście nie jest to dobre, nie namawiam nikogo aby to robił!!! ale dzień czy tydzień po terminie w tym przypadku nie robi różnicy. Przy żywności z konserwantami jest podobnie. Najczęściej kiedy termin przydatności ma znaczenie to wędliny, mięso, nabiał -te produkty faktycznie szybciutko się psują  Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6339952 Napisano: 30.03.2017 10:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

marionzzz napisał(a):

deva napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na nagrode z Konkursu Dobrych Rad "Hit Kosmetyczny 2016" ?

ja dostałam juz dawno temu

ja czekam i moja znajoma - oni to chyba partiami wysyłają...byłyśmy na drugiej części listy zwycięzców więc może jeszcze do nas z wysyłką nie doszli emotka  czekamy cierpliwie

Na Fb teraz napisali, żeby im na Pw napisać kto nie dostał i sprawdzą co się dzieje

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6339919 Napisano: 30.03.2017 09:09:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na nagrode z Konkursu Dobrych Rad "Hit Kosmetyczny 2016" ?

ja dostałam juz dawno temu

ja czekam i moja znajoma - oni to chyba partiami wysyłają...byłyśmy na drugiej części listy zwycięzców więc może jeszcze do nas z wysyłką nie doszli emotka  czekamy cierpliwie Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6336550 Napisano: 22.03.2017 13:28:47 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Wkurzam się na siebie.. moje postanowienie noworoczne... NIE ODKŁADAĆ NICZEGO NA OSTATNIĄ CHWILĘ... i co... jogobella, paragon z pierwszego dnia i zostawiłem na koniec wszytsko emotka  gdzie najwiecej zgłoszeń będzie emotka  i najlepszych emotka  nie ma szans emotka  


emotka emotka emotka  nic ino walić się po tym głupim łbie emotka  

widzę,że gram tyle lat co Ty i co roku tak sobie obiecuję emotka  i co roku efekt jest taki sam - na ostatnią chwilę! a najgorzej jak często sobie przypominam dzień po emotka  przy każdym konkursie sobie obiecuję-wyślę już pierwszego dnia! I co? I tak nie wychodzi-wysyłam w ostatniej minucie...ach...życie... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6334469 Napisano: 17.03.2017 13:14:56 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

załamka, podałam nie ten nr i nie chcą mi uwzględnić budżetu.................. emotka

mam to samo-wysyłałam na feriach i zapisałam sobie w notatkach że nr paragonu a nie systemowy... emotka  myślałam,że uwzględnią bo cała reszta się zgadza...niestety...

bez sensu ...ważne żeby paragon się zgadzał co za podejście typowo urzędnicze...masakra ...

niby tak, ale względem innych uczestników... wysyłając systemowy masz juz 12 znaków a numer paragonu i jest 6... wiec juz ktoś kto wysyła paragonu jest 6 znaków do przodu a to jak w budżecie przy takim prefiksie to jest mnóstwo.... 
zresztą grając potwierdzicie znajomość regulaminu a tam wyraźnie jest napisane co należy wysłać... 

moje gapiostwo-a czytałam regulamin bo jeszcze zapisywałam co trzeba kupić-to po prostu siła przyzwyczajenia do nr paragonu i włączony automat... za gapiostwo trzeba płacić... dlatego się nie buntuję choć szkoda...mam nadzieję,że ktoś ucieszy się z rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6334459 Napisano: 17.03.2017 13:00:53 w Kaufland konkursy
Claudia77 napisał(a):

załamka, podałam nie ten nr i nie chcą mi uwzględnić budżetu.................. emotka

mam to samo-wysyłałam na feriach i zapisałam sobie w notatkach że nr paragonu a nie systemowy... emotka  myślałam,że uwzględnią bo cała reszta się zgadza...niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6333297 Napisano: 15.03.2017 12:16:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
hehatka31 napisał(a):

monisss napisał(a):

nawet biletów z Reddsa emotka

To tak jak u mnie emotka

no właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6331204 Napisano: 10.03.2017 00:06:18 w Giełda Kodów ; )
szukam kodu zniżkowego do Zalando -jakby ktoś miał na zbyciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6329118 Napisano: 06.03.2017 09:42:13 w Zjazd e-konkursowiczów
ktosiek1 napisał(a):

Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Prad napisał(a):

mczarna napisał(a):

Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Warszawa nie jest chętna? emotka

jest emotka

pewnie,że jest emotka

Tylko kiedy?

Warszawa pasuje emotka

rzućcie jakiś weekend to się dopasuje. Następne dwa weekendy mam wolne a potem 1 pracujący i znow 2 wolne emotka

To idziemy za ciosem i bierzemy pierwszy weekend czyli 11.03 lub 12.03 emotka

pasuje. Gdzies w centrum?

Może być i centrum emotka

Jeszcze nie wiem, który dzień będę miała wolny, ale ewentualnie też się piszę emotka

tak, tak, tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6327082 Napisano: 01.03.2017 10:11:32 w WC - rozmowy o wszystkim
spotkanie dla kobiet temat: Rusz ciało, uspokój umysł -może kogoś zainteresuje emotka  dla mieszkających w Krakowie i pobliżu emotka  za darmo ale na zapisy 

http://www.miasto...-joanna-hussakowska/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6320812 Napisano: 10.02.2017 13:17:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy wszyscy dostali maile z Nivea?

nie myślę,że ślą ratami więc trzeba spokojnie poczekać emotka  najpierw poszły pierwsze 22 o Zalando emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6320679 Napisano: 10.02.2017 09:55:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
gagi napisał(a):

kalafior napisał(a):

Widzę swoją pracę w galerii zwycięzców w konkursie Glamour BORN ORIGINAL
Jednak nikt się ze mną nie kontaktował. Czy ktoś wie jak to u nich wygląda? Trzeba się do nich zgłosić, czy się sami odezwą

rok temu wygrałam z Glamour - Glammies 2016 nagrodę za recenzję. Dużą paczkę bardzo dobrych kosmetyków.
W działaniu mają duuuuuuży poślizg. Informacja przyszła sms, że mam wysłać dane.
Wysłałam w lutym 2016
Nagroda przyszła kwiecień 2016
Teraz wygrałam z Claudia (ten sam wydawca czyli Burda media) kosmetyki za recenzję.
Informacja, że wygrałam priv na fb (zatem może sprawdź skrzynkę inne, jeżeli to był fb) grudzień 2016
Nagroda przyszła luty 2017.

na wiadomości odpowiadają z tygodniowym poślizgiem, więc cierpliwości życzę.

oni mają w regulaminach swoich konkursów prawie zawsze informację,że wysyłka nagród do 3 miesięcy-zawsze cierpliwie trzeba przeczekać ten okres a dopiero później można zacząć się martwić emotka   mnie się nigdy nie przytrafiło aby nagroda nie dotarła Wyświetl w wątku >>
2 gagi, kalafior 0

marionzzz

#6319118 Napisano: 06.02.2017 12:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

To zdjęcie z konkursu Itaki rozwala system emotka emotka emotka
https://konkurs.itaka.pl/zgloszenia/99 (zdjęcie na samym środku, autor: Piotr)
Jeśli to ktoś z forum, to serdecznie pozdrawiam emotka

już wiem czemu mój mąż na każdą propozycję wyjazdu rzuca zdawkowo: do Radomia bliżej emotka Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6318080 Napisano: 03.02.2017 12:52:40 w Auchan
cb656 napisał(a):

mmika26 napisał(a):

ciekawostka o mnie - wierzę w ludzi i w to, że dobro powraca 

emotka
Nie tylko dobro powraca emotka Na szczęście nie tylko emotka

 cała prawda!!!!  szkoda,że tak mało kto o tym chce pamiętać... Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

marionzzz

#6317468 Napisano: 02.02.2017 10:22:31 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
bruce napisał(a):

marionzzz napisał(a):

dziś w sklepie: wchodzi dostawca i mówi -"przywiozłem Harnasie! postawcie sobie blisko bo mnóstwo nagród do wygrania!" na co ekspedientki odpowiedziały: "super, zaraz zabierzemy się za otwieranie i picie "  :)  

emotka Chyba na razie nie ma co liczyć w tym sklepie na poprawnie wydawane paragony... emotka

nie robię tam zakupów konkursowych bo to baaardzo drogi sklep osiedlowy  emotka  ale cała sytuacja nieźle mnie ubawiła bo pomyślałam sobie,że  jeśli dostawca daje w każdym sklepie do którego wozi piwo  takie ogłoszenie to się nie dziwię, że później tu na forum tak mało wygranych jest emotka

kiedyś kolega,(gdy jeszcze byłam prawdziwym"mugolem" ) który pracował w browarze opowiadał mi,że zorganizowali konkurs na zbieranie kapsli po ich piwie i za najwięcej kapsli był samochód do wygrania. Wygrała go kobiecina z jakiejś zapadłej wsi,która pracowała w lokalnym sklepiku. Zanim zaczęła zbierać kapsle zapytała się szefa czy nie ma nic przeciwko a ten podobno ją nieźle wyśmiał, powiedział,że wszystkie śmieci z całego sklepu może sobie zbierać a i tak nikt nigdy jej nic za to nie da! a z pewnością samochodu! i później jak okazało się,że go wygrała szef podobno kazał jej pilnować każdej promocji i go o niej informować emotka  To wszystko opowiedziała koledze gdy uroczyście odbierała samochód emotka   Kolega opowiedział mi to jako jedną z wielu ciekawostek z jego bardzo ciekawej wtedy pracy emotka Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6316804 Napisano: 01.02.2017 09:58:52 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
dziś w sklepie: wchodzi dostawca i mówi -"przywiozłem Harnasie! postawcie sobie blisko bo mnóstwo nagród do wygrania!" na co ekspedientki odpowiedziały: "super, zaraz zabierzemy się za otwieranie i picie "  :)   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

marionzzz

#6316372 Napisano: 31.01.2017 15:22:04 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

83huda napisał(a):

marionzzz napisał(a):

wkurza mnie,że nie mogę wysłać zgłoszenia na Nivea - cały czas pokazuje mi problem z zalogowaniem choć jestem zalogowana  emotka

Miałam podobnie. Kliknęłam opcję przypominania hasła, a potem przestawiłam na swojevi jest ok.

ja też zmieniałam i nadal to samo mam emotka

przypomnienie nic nie dało, założenie nowego konta też-najgorsze jest to,że generalnie jestem zalogowana i z tym nie ma problemu ale żeby wysłać odpowiedź pokazuje mi pole do zalogowania i tam już ani hasło ani nic nie przechodzi wrrr i nie wiem jak mam to inaczej wysłać ?
Wyświetl w wątku >>
0 0