Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6273256 Napisano: 21.10.2016 15:34:52 w Paragony na trwające konkursy
przyjmę paragony na konkurs w ITM Winiary Jesień od kuchni

w zamian oferuję paragony na konkurs w
Leclerc Twój sposób na idealną czystość 
i colę w carrefour Radość z wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6273147 Napisano: 21.10.2016 13:20:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
torba i 10 kg pralinek Lindt + 10 kilogramów dodatkowo w promocji od PrincePolo,Ferrero i Lindt... Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6272537 Napisano: 20.10.2016 13:35:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

marionzzz

#6272455 Napisano: 20.10.2016 12:04:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

marionzzz

#6271888 Napisano: 19.10.2016 13:11:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
agniehaha89 napisał(a):

Będąc jeszcze w podstawówce miałam koleżankę, która potrafiła tak ładnie rysować. Naprawdę ! Rozumiem wasze rozgoryczenie ale może jury poprostu nie wzieło pod uwagę oszustwa (bo inaczej tego nazwać nie można) i uznało, że dzieci rzeczywiście mają taki talent, więc powinno się je nagrodzić. Nie wiem czy tam było jakieś ograniczenie wiekowe? Jeśli nie, to już samo to jest niesprawiedliwe, bo wiadomo, że inaczej narysuje 7- latek a inaczej 13- latek.

nie bede nikogo bronic,nie bralam udzialu,nie ogladalam wygranych prac -wiem,ze rysuja dorosli za dzieci ale zdarza sie ,ze dziecko tez nie rysuje jak dziecko-moja dziesiecioletnia corka niektore prace Tak maluje I robi metoda quilingu ze niektorzy kompletnie nie wierza,ze robila je sama!nawet ja gdybym nie widziala I wiedziala jak ke tworzy to bym nie uwierzyla! Dlatego czasem tak trudno w takich konkursach ocenic czy to faktycznie dziecko tworzylo czy rodzic... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6269356 Napisano: 14.10.2016 10:01:20 w Biedronka
leman8 napisał(a):

aga17 napisał(a):

monisss napisał(a):

a kto nie trafił i w cole i w winiary?:P zmniejszy się lista dotycząca coli? emotka
 słuchajcie jest jeszcze przeciez 4 etap, może coś nam skapnie?

Ja się zgłaszam

ja też w żadnej z tych loterii ...

jeszcze ani w Coli ani w Winiarach emotka  cierpliwie czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6266745 Napisano: 10.10.2016 11:32:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

marionzzz

#6262064 Napisano: 30.09.2016 13:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluegirl napisał(a):

koala33 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

scrabble napisał(a):

koala33 napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Curvera (Leclerc)? Widzę jaki jest limit znaków, moje zgłoszenie ma mniej, a mimo to nie przechodzi i wyskakuje informacja, że odpowiedź jest za długa... emotka

Mi dziś przeszło bez problemu.

Nie wiem czy chodzi o ten am konkurs, bo kojarzę jeden, ale nie ma tam w regulaminie o Leclercu, ale faktycznie miałam ilość znaków mniejszą niż dopuszczalna, a i tak musiałam kasować, bo niby zbyt wieke.

A pamiętasz do jakiej ilości musiałaś ostatecznie zmniejszyć, żeby przeszło? Masz może zapisane? 

Niesteety kasowałam po całych zdaniach i próbowalam do skutku. Nie wiem więc przy ilu ostatecznie przeszło.

też dziś tak miałam -pomimo mniejszej ilości znaków nie przechodziło-kasowałam słowa aż przeszło Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6253407 Napisano: 12.09.2016 23:03:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MartaZey napisał(a):

mattadore napisał(a):

Świeżaki Biedronka -rysunek , oglądam galerie to mało tam prac dzieci małoletnich. Czy matki konkursowiczki kiedyś ogarną fakt, że jak jest napisane wspólnie z dzieckiem, to organizator ma na myśli, że masz tylko trzymać dziecku kartkę, ewentualnie zrobić prostą kreske lub zasugerować coś jeszcze, aby wyobraźnie dziecka pobudzić.  emotka emotka A tu w galerii 95 % dorosłych dzieci... w sumie... może rysowała córka lat 35, a matka lat 58 darła się z kuchni : Justyna zrób zakupy w Biedrze, liste se narysuj... emotka emotka

Dokładnie! Ja przestałam grac w takie konkursy, gdy na konkurs Kauflanda jakieś półtora roku temu zrobiłam Z SYNKIEM pracę. Nie była idealna, była zrobiona przez 4-latka głównie. A to co wygrało...łomatko. Jakieś hafty, pizza USZYTA z filcu. never again

to też chyba zależy od organizatora-moja córka ostatnio wygrała parę razy w konkursach rysunkowych w tym gołębiewskiego  z biedronki - prace malowała sama -nawet palcem ich nie dotknęłam emotka  bo wychodzę z założenia,że wyręczanie dzieci jest jedną z najgorszych rzeczy jakie rodzic może zrobić dziecku nie mówiąc o tym,czego dobrego/złego dziecko się przez to uczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6251436 Napisano: 08.09.2016 11:03:21 w Wkurza mnie...
kachakacha napisał(a):

kalka napisał(a):

Nie otwiera mi się poczta na Onecie emotka  Też tak macie?

Też mi się nie otwiera

napisali że już naprawiają problem  Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6250414 Napisano: 06.09.2016 09:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

monisss napisał(a):

tłumaczę to sobie, że w końcu wygram samochód no bo żeby aż tak nie wygrywać? inwestuje pieniędze.. i nic

Jak się czegoś bardzo chce, to się nie wygrywa emotka
Musisz przyjąć taką taktykę: wysyłam i zapominam o konkursie. Wtedy trafisz samochód emotka   emotka  

najlepiej sprawdza się taktyka gdy najpierw sobie kupisz to o czym marzysz i o co tak dłuuugo grałaś a zaraz po zakupie to wygrasz emotka  wiele osób na forum łącznie ze mną chyba to już przerobiło emotka   Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6249331 Napisano: 02.09.2016 16:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kemli napisał(a):

Skoro tacy chcemy być uczciwi to proponuje wprowadzić bany dla osób które grają na cała rodzine i sasiadow. Bo to tez przecież nieuczciwe emotka



czemu zaraz nieuczciwe emotka jeśli uczciwie zrobili zakupy, wydali pieniądze  i  mają uczciwe paragony  i na ojca, i na sąsiada i na chomika to czemu to nieuczciwe? przecież nie grali bez paragonów emotka Wyświetl w wątku >>

marionzzz

#6249255 Napisano: 02.09.2016 14:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleopatra napisał(a):

blackana napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Chyba nie jestem w temacie ... Gdzie się podział wątek paragonowy?

Został zamknięty emotka

emotka emotka emotka

BRAWO emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6244278 Napisano: 22.08.2016 15:11:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

toudikot napisał(a):

szczupak napisał(a):

pamiętacie taki konkurs z SPH gdzie były wygrane vouchery PREZENT MARZEŃ PRZYGODA?
Sprawdzaliście może ich ważność?
Ja wczoraj sprawdziłam i okazało się ze był ważny do 14-07-2016 emotka  a on doszedł chyba w czerwcu dopiero emotka

yyy serio? mi jeszcze kilka zostało...

jak możesz to sprawdź i daj mi znać na pw albo tu na forum, może są różne terminy a ja mam takiego pecha, jakiś stary dostałam
bo wszędzie piszą ze rok ważne od wykupienia, a konkurs był chyba w maju to kiedy oni to kupili emotka

własnie sprawdziłam -też miałam do lipca emotka  jeleni z nas zrobili-pozbyli się starych zapasów nagród ale zakupy i paragony musiały być aktualne wrrremotka  TQG nic z tym nie zrobi nie wiem czy nie napisać do Henkela czy Unilevera-nie pamiętam której firmy produkty trzeba było kupić... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6239100 Napisano: 09.08.2016 12:17:09 w Rossmann
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pitach napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi powiedzieć,co jest nagrodą w sierpniowej krzyżówce Skarb,do kiedy można wysyłać rozwiązanie i na jaki numer ? emotka

Nie mam dostępu do papierowej wersji,a e-wydanie nie otwiera mi się w żadnej z przeglądarek emotka

7175
SKARB.(kreatywne zdanie z hasłem Ruch to zdrowie)
do kiedy wysyłać nie pamiętam (26ty?)
do wygrania zestaw kosmetykow TOŁPA do twarzy (tez za bardzo nie pamietam jakie dokladnie, papierowe wydanie juz pofrunelo do szwagierki)

a mnie ciekawi czy tam faktycznie wybieraja czy moze losuja?

jak losowali to ani razu nie wygrałam nigdy -jak zmienili zasady to się udało kilka razy- nie wiem czy mniej osób gra i łatwiej wygrać czy czytają i wybierają i dlatego się udaje -ale różnicę widzę kolosalną emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

marionzzz

#6234135 Napisano: 27.07.2016 22:58:48 w Zjazd e-konkursowiczów
Warszawa byłaby super emotka Wyświetl w wątku >>
1 kadett33 0

marionzzz

#6228725 Napisano: 13.07.2016 16:12:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja
luko922 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Kurier zostawił mi w skrzynce bon 100 do C4, a w protokole odbioru nagrody mam TV LG z Tesco?? Miał ktos tak, bo ja nie pamietam żebym brała udział w tyskim tesco....


Właśnie mama dzis dostała i nie podpisała tego, tylko wróciło dalej,bo mówiła że się boi podpisać że odebrała telewizor.... 


ja też tak miałam odesłałam bo kurier nie chciał zostawić bez protokołu Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6224468 Napisano: 04.07.2016 11:36:24 w Informują
Tago Twój przyjaciel zwierzak dzwonią Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6221102 Napisano: 27.06.2016 14:59:30 w Informują
Le Petit w Hebe Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6220935 Napisano: 27.06.2016 11:57:47 w Informują
Kibicuj z Groszkiem -tygodniowe Wyświetl w wątku >>
0 0