Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sania30

sania30

#7165821 Napisano: 21.03.2024 18:27:40 w Smolar
emi napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Pechowe to Eveline. Dostałam w piątek o 15.58 info od InPost, że przyjęli przesyłkę w oddziale, o 20.19 była w trasie,
                                            w sobotę o4,48 znów przesyłka przyjęta w oddziale InPost,
                                            dziś o 11,38- przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do nadawcy.
Miał tak ktoś?

Ja tak miałam, przesyłka nigdy nie dotarła a wróciła do nadawcy. 
Minął tydzień i nie dzieje się nic. Nawet nie wiem od czego w tej chwili się odwołać

Ja dzisiaj dostałam zestaw z ostatniego dnia promocji. Oczywiście podziurkowana maska do włosów.  Napisałam ci o tym myślę, wysłałam zdjęcia odpisali ze zespół przeanalizował zgłoszenie i mam pisać do Smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165820 Napisano: 21.03.2024 18:24:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drugi i ostatni zestaw Eveline z maską z dziutkami Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

sania30

#7165787 Napisano: 21.03.2024 15:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Znalazł,ktoś tego silana nowego w biedronce ? Mi nogi już wchodzą nie powiem gdzie   byłam w sumie w 5 biedronkach i nie ma

obeszłam też kilka i nigdzie nie ma...
Panie powiedziały że mają na magazynie pełno palet, więc może tam będą, ale nie ma kto rozłożyć...

U mnie też nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165524 Napisano: 20.03.2024 14:04:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Napisałam do Eveline na FB. Poprosili o kontakt  ze sklepem, podali emaila. Opisałam całą sytuację związaną z cudowną paczką, Też miałam przebity numer, uszkodzoną maseczke i ogólnie napisałam co myślę o takim podejściu do klientów. Dostałam odpowiedź,, Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem przeanalizowaliśmy Pani zgłoszenie. Prosimy  o zgłoszenie wad do działu Reklamacji : [email protected]
Walka z wiatrakami. Nic tu się nie wskóra. Zostanie tylko niesmak i niechęć do marki Eveline. I nauczka żeby nie brać udziału w konkursach z niespodziankami.

A Smolar robi kopiuj wklej tą samą odpowiedź do wszystkich. W skrócie , że według Eveline jest wszystko ok.  I koniec. I z tym nas zostawia. Ja również miałam maskę przedziurawiona i wypływało z nirn po odkręcaniu, taki rdzawy plyn był. Wygląda jak stare i przeterminowane. Lakiery wyrzucone, bo śmierdzą niemiłosiernie. Ogółem Nigdy w życiu już z Eveline nie kupie nic!

Dzięki za info, 
W takim razie ja nigdzie nie pisze.Do Smolara nie ma po co (uważam, że to nie ich wina, co wiecej licze na to ze przestana z nimi wspolpracowac),a do Eveline nawet mi sie nie chce marnowac czasu, skoro spławiają odpowiedzi.
Po prostu przestane kupowac ich produkty i zakaze wszystkim domownikom emotka
Wygrałam już wiele 'dziadostw' ale ta akcje uwazam za creme de la creme obciachu.

Ja napiszę do nich o usunięcie moich danych ze sklepu internetowego.  Nie zamierzam już kupować ich kosmetyków po tej akcji. Czekam jeszcze na drugą paczkę, ale nie spodziewam się niczego innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7165296 Napisano: 19.03.2024 11:14:04 w Smolar
niewyspanamama napisał(a):

A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...

Na komentarze na instagramie nawet nie reagują. Zarówno na te dotyczące zawartości paczek jak i zapytania o losowanie nagród głownych Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164991 Napisano: 17.03.2024 15:17:26 w Smolar
szmuli napisał(a):

Odebrał ktoś może kolejną paczkę wysłaną po bojkocie tej pierwszej? Jest równie słabo? Mam 3km do paczkomatu i nie wiem, czy jest sens się fatygować emotka u mnie maska do włosów wysokoporowatych bez dziur i jeden lakier trochę mniej różowy emotka , ale obydwa brokatowy. Podkład vanilia beige - chyba ten sam co wcześniej 

Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164962 Napisano: 17.03.2024 11:50:26 w Zdjęcia naszych wygranych
sania30 napisał(a):

Drogocenny zestaw od eveline. Tym razem maska do włosów wysokoporowatych ważna do 10.2024, bez uszkodzeń. 2 lakiery brokatowe i dodatkowa kredka dla barbie w gratisie emotka Wyświetl w wątku >>

sania30

sania30

#7164476 Napisano: 14.03.2024 18:40:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

Moja paczka została dzisiaj wysłana. Jeszcze wczoraj łudziłam się, że coś się zmini ale raczej nie ma na co liczyc

Przepraszam za powtórzenia, mam chyba problem z internetem i powiela mi wiadomości Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164473 Napisano: 14.03.2024 17:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moja paczka została dzisiaj wysłana. Jeszcze wczoraj łudziłam się, że coś się zmini ale raczej nie ma na co liczyc Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164472 Napisano: 14.03.2024 17:39:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moja paczka została dzisiaj wysłana. Jeszcze wczoraj łudziłam się, że coś się zmini ale raczej nie ma na co liczyc Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164471 Napisano: 14.03.2024 17:39:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moja paczka została dzisiaj wysłana. Jeszcze wczoraj łudziłam się, że coś się zmini ale raczej nie ma na co liczyc Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164326 Napisano: 13.03.2024 22:49:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejne pudła, nawet tołpaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164222 Napisano: 13.03.2024 15:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinia1503 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Osoby ktore nie dostały jeszcze paczek z Eveline  sprawdźcie sobie status paczki w In Post apce emotka  Te które wczoraj wysyłali dzis mają status ZWROT DO NADAWCYemotka

U mnie jedna paczka wisi od 11.03 i zero ruchów na niej

Moja nadal w przygotowaniu z 7 lutego. Mam nadzieję, że zmienia zawartość 🙂 Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

sania30

#7164154 Napisano: 13.03.2024 11:59:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 100 zł lisner Wyświetl w wątku >>

sania30

#7164153 Napisano: 13.03.2024 11:59:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 100 zł lisner Wyświetl w wątku >>

sania30

#7164133 Napisano: 13.03.2024 10:21:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę

Pod każdym postem wrzucają taka sama odpowiedź,  w której zapewniają, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164115 Napisano: 13.03.2024 08:09:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7164114 Napisano: 13.03.2024 08:04:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta Wyświetl w wątku >>
0 0

sania30

#7163928 Napisano: 12.03.2024 12:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czarnykot napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy wszyscy dostali już pozytywne weryfikacje z tego Eveline? Dostałam 2/3, dwie paczki już czekają w paczkomacie, a o trzeciej ani widu, ani słychu. Ma ktoś podobnie? Pisać do nich? Zakupy zrobione tak jak trzeba.

Ja mam podobnie, 1 paczka w drodze, a co do drugiej nie było żadnej weryfikacji. Ale patrząc na zdjęcia wygranej, to mam wątpliwości czy w ogóle pisać do nich...

Ja mam dwie pozytywne weryfikację i na razie jedna paczka w przygotowaniu.  Ale druga wygrana miałam w ostatni dzień Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0