Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzanna

marzanna

#1905042 Napisano: 24.10.2008 05:02:54 w TESCO konkursy
Już wszystkich obdzwonili? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1904934 Napisano: 24.10.2008 04:08:08 w TESCO konkursy
tropi napisał(a):

janiek napisał(a):

Laptop z Tesco z warszawy emotka emotka Telefon miałem 5 min temu



a z jakiej ulicy emotka Gratki emotka



Tropi, Ty z jakiej ulicy słałaś? Ja ze Stalowej, ale tylko 3 SMSy, więc.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1844161 Napisano: 29.09.2008 03:03:15 w TESCO konkursy
Aaa, to chyba jeszcze nie ten weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1844155 Napisano: 29.09.2008 03:02:14 w TESCO konkursy
crism napisał(a):

Kupie paragony nivea do tesco lub zamienie na cos -> PW



Crism, a Ty czemu nie na Korsyce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1742423 Napisano: 14.08.2008 11:56:51 w TESCO konkursy
Aha, wyrazy ci i ciebie pisałam z małej litery celowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1742422 Napisano: 14.08.2008 11:55:30 w TESCO konkursy
Ty właśnie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze i powiem ci chłopie - lepiej nie pokazuj się tutaj przez następny rok bo chamstwo z ciebie aż bucha. Spójrz najpierw na siebie zanim weźmiesz się za pouczanie innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1742399 Napisano: 14.08.2008 10:02:00 w TESCO konkursy
Ale co to właściwie jest ten bon za 500 zł? Bo w regulaminie jest napisane, że bon Travel Pass... Z ciekawości pytam, bo nie brałam udziału, nie było mnie wtedy w Polsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1741900 Napisano: 14.08.2008 05:02:02 w TESCO konkursy
Nie krzyczcie na maa. To taka dobra duszyczka, a tak rzadko wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1707112 Napisano: 26.07.2008 05:28:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
No cóż, ja np. nie zacznę palić tylko dlatego, że są konkursy West emotka Za szamponem Head & Shoulders nie przepadam, ale kupiłam dla celów konkursu i dwukrotnie przyniósł mi szczęście - telewizor i voucher na 5000 zł. Tak więc czasem się naginam i czasem naprawdę warto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1707073 Napisano: 26.07.2008 04:01:10 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
cudaczek121 napisał(a):

Moim zdaniem ten artykuł powinien powstać,ale właśnie bardziej opowiadać o zwykłych szaraczkach,którzy mają ciekawe,nietypowe hobby emotka Ja wygrywam rzeczy przydatne dla mnie i mojej rodziny oraz znajomych.Fajnie byłoby oczywiście wygrać laptopa,samochód,aparat fotograficzny czy też egzotyczną wycieczkę,ale gdybym wygrywała tylko te nagrody z wyższej półki,to mój konkursoholizm straciłby swoją magię emotka Może to głupio zabrzmi,ale czuję się emocjonalnie związana z nagrodami,które wygrywam i raczej nigdy nie sprzedałabym żadnej z nich na Allegro, chyba że sytuacja życiowa by mnie do tego zmusiła.Każda, nawet najmniejsza wygrana, sprawia mi dużą radochę.Konkursomaniak jest jak aktor oczekujący na telefon od reżysera z propozycją zagrania jakiejś roli. Nie znamy dnia ani godziny,kiedy zadzwoni telefon z informacją o wygranej,czy też info smsem lub na maila.Mottem wielu z nas,ludzi ze społeczności konkursowej jest: Dzień bez wygranej,to dzień stracony emotka



I jeszcze jedno: największy horror to nieodebrane połączenie emotka (a swoją drogą horror o takim tytule też istnieje) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1704523 Napisano: 24.07.2008 09:48:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emotka Bez urazy, ale co ma ta historyjka to tematu i czemu miałaby zostać wykorzystana w artykule emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1695070 Napisano: 19.07.2008 08:06:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
No w Zetce w esemesowych jeszcze nigdy nie wygrałam. A tak chciałam na tę Korsykę jechać... Ale nic, jadę z Crismem, tylko że on jeszcze nic o tym nie wie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1695058 Napisano: 19.07.2008 07:56:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
drzemek napisał(a):

marzanna napisał(a):

Dla mnie załamka to Radio Zet emotka Te konkursy dla pierwszych osób, które wyślą SMSa to nie są konkursy dla przeciętnych użytkowników komórki tylko dla zawodowców z najnowocześniejszym sprzętem a może i kombinatorów. Kiedyś próbowałam, teraz dałam sobie spokój, po co tracić kasę i nerwy... Większa satysfakcja jest wtedy, kiedy samemu wymyśli się tekst albo hasło i wygra. Nawet nieźle mi idzie ostatnio emotka


kto co lubi
emotka



Wygrałeś samochód w ten sposób, gratki! A jak długo ćwiczyłeś pisanie? I jaki masz telefon? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1695054 Napisano: 19.07.2008 07:52:48 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Dla mnie załamka to Radio Zet emotka Te konkursy dla pierwszych osób, które wyślą SMSa to nie są konkursy dla przeciętnych użytkowników komórki tylko dla zawodowców z najnowocześniejszym sprzętem a może i kombinatorów. Kiedyś próbowałam, teraz dałam sobie spokój, po co tracić kasę i nerwy... Większa satysfakcja jest wtedy, kiedy samemu wymyśli się tekst albo hasło i wygra. Nawet nieźle mi idzie ostatnio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1695032 Napisano: 19.07.2008 07:37:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Anja napisał(a):

Traktujemy Pana Redaktora jak amatora, któremu nie dość, że trzeba powiedzieć, co ma napisać, to jeszcze jak emotka
Prawda jest taka, że mało osób żyje z samego grania. Tutaj jest kilku bezrobotnych co grają... ale i pracy szukają. Są dorabiający do pensji nauczyciele (pasożyty - są w czołówce najlepiej zarabiających zawodów w Polsce emotka ) Są tacy, co dużo wygrywają, ale poza godzinami pracy (chyba że jakaś pani z urzędu się przyzna, że zamiast druczki wypełniać drobnym makiem, rymowanki układa... a są też i takie osoby emotka )
Są tacy, co mają dużo, ale im mało - więc się nie odezwą publicznie, żeby wstydu sobie nie przynieść.
Gdyby artykuł pisany był rok temu, wówczas łatwiej byłoby znaleźć tzw. konkursowe hieny. Dziś grają, ale już ich tak nie widać jak kiedyś.
Choć spodobała mi się zagadka, jaką raz usłyszałam od osoby, która miała oceniać konkursowe prace.
- Jak napisać świetny tekst, który zasługuje na nagrodę, a nagrody nie dostać?
*
*
*
- Napisać, że sie mieszka w Tarnowskich Górach emotka

Niektórym firmom to miasto wyszło bokiem emotka
Nie no, dużo zabawnych rzeczy widziałam i słyszałam. Kilka firm poddało się - konkursów na razie nie będzie.
I tak już na koniec.
Jestem ciekawa, czy Pan Redaktor zagości tu na dłużej... w końcu, tu niezłe siedlisko tematów emotka



Może jestem niedoinformowana, ale sądziłam, że Tarnowskie Góry przodują w konkursach, w których liczy się szybkość wysyłania SMSów, ewentualnie ich ilość, ale teksty/rymowanki to nie ich domena emotka , ale mogę być w błędzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1693498 Napisano: 18.07.2008 04:48:45 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Wygląda na to, że wśród konkursowiczów wyodrębniły się kasty - dla jednych 3 samochody rocznie to kiepski wynik, a inni cieszą się jak dzieci z wygranego t-shirta. Gdzie ja się plasuję? Hmmm samochodu ani jednego nie wygrałam, a o koszulki po prostu nie gram bo trudno byłoby mi z takiej wygranej się ucieszyć emotka Myślę, że pan redaktor powinien uwzględnić te niuanse w artykule, jeśli się ukaże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#1687021 Napisano: 15.07.2008 09:01:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Niech napiszą o plebiscycie na najbrzydszy mebel i o tym jak Polacy kombinowali żeby wygrać najlepsze nagrody. I udało im się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#618448 Napisano: 22.02.2007 10:54:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
To samo u mnie. Jakieś nieznane mi nicki proszą o kliki albo rejestrację. Kogo znam i lubię - klikam. A reszta - niech.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#527263 Napisano: 17.01.2007 12:06:07 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Karniaki są przyznawane wybiórczo! Ktoś zadał pytanie w topicu teraz, a ja odpowiedziałam i zaraz karniak! A w topicu moje dzisiejsze wygrane są gadki o d... Maryny, ale admin tam nie zajrzy! Człowiek Bogu ducha winien, a wygląda z tymi karniakami jak przestępca! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#221757 Napisano: 13.08.2006 12:04:57 w Zostań testerem.
pepol napisał(a):

wiesz, że nie wiem dokł jakis wiatraczek



Po testowaniu trzeba to oddać? Wyświetl w wątku >>
0 0