Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basiag

basiag

#3896401 Napisano: 24.11.2010 05:25:11 w Połączenia nieodebrane
i radio zet tez dziś sekretarkę pod zastrzeżonym miało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3892311 Napisano: 23.11.2010 03:22:57 w Wkurza mnie...
mnie wkurza zielony mikołaj emotka
tylko mi szmal wyciągnął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3848369 Napisano: 09.11.2010 01:45:40 w Połączenia nieodebrane
kozuszka38 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

13.10 telefon zastrzeżony nie zdążyłam odebrać emotka kto to mógł być dzwonili z czegoś?


moze winiary karta dan...



dziekuję za odpowiedź, ale to chyba nie to bo na ten numer nie grałam w winiarach ::)


do mnie o tej porze dzwonił z jakąś ankieta ale nie wiem nawet z jaką bo na pytanie czy się zgodzę usłyszał stanowcze NIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3831758 Napisano: 04.11.2010 10:52:30 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

bip napisał(a):

czy ktoś sie orientuje kiedy powinni rozwiązać Winiary z Bomi? nie moge wogole tego regulaminu znaleść, miałem tylko ulotke ze sklepu.



a czy ktoś się dowiedział co z tymi sms-ami między 23 a północą?

a rozwiązać mają chyba do 15 listopada


https://www.e-kon...rticles-2-70888.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3753147 Napisano: 04.10.2010 02:28:03 w Oddam za darmo
oddam pojedyńcze zaproszenie na Kino na Obcasach
Warszawa Wola ul. Górczewska
05.10.2010 godz. 20.00
film :Jedz, módl się, kochaj

pierwszej osobie na PW podam dane do odbioru wejściówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3719287 Napisano: 23.09.2010 12:37:08 w Inne mniejsze markety
ciasssteczko napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

janiek napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

Kto bral udzial w konku Samsung w Almie w Promenadzie lub Skoroszach?


Na Skoroszach był wielki błąd że kuponu leżały w POK i można było sobie zapas czystych wziąsć emotka
I nie dziwię się czemu w urnie są setki kuponów wiem to od pani z informacji



no właśnie też mnie to zdziwiło...
Ale wiesz, z drugiej strony nie tak łatwo jest wymysleć hasło najlepsze na cały sklep, no i oczywiście paragon trzeba mieć.


pamiętaj, że są różne gusta, a mając więcej szans tym samym masz większe pole do popisu i większą szanse, że hasło spodoba się komisji.

zapewne każdy wysłał zgłoszenia na całą swoją rodzinę, mając tylko jeden paragon.



kiedy mamy do czynienia z konkursem sms i nagrodą na sklep, to o ile nie podaje się numeru paragonu mamy do czynienia z analogiczną sytuacją, bo właściwie ilość zgłoszeń ograniczać może tylko ilość posiadanych starterów emotka wtedy gramy i nie marudzimy, tu też trzeba liczyć, że hasła zostaną wybrane, a nie wylosowane, i że właśnie nasze hasełko trafi w gust komisji emotka

(grałam na skoroszach i zwycięzców, do promenady już mi się nie chciało jechać emotka



w/g mnie większym problemem jest to że np. na Zwyciężców urna była tak rozwalona ze swobodnie można było do niej włożyc całą rekę i wyjąć/podmienić zgłoszenia emotka
lodówka na sklepie prezentowała się kusząco myślę że również dla personelu była kuszacym kąskiem, a przecież to nie problem wpisać np. dane sąsiadki czy kogoś z rodziny emotka
też wczoraj napisałam o tym do organizatora z prośbą o wydrukowanie obok zwycięzkich nazwisk również haseł, choć generalnie ze względu na plagiaty jestem przeciwna pokazywaniu haseł, zobaczymy co zrobią
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3717056 Napisano: 22.09.2010 02:38:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
yaro2004 napisał(a):



Ale to nic, jak nie wygram w Obi to dopiero sie zdenerwuje emotka



a co to był za konkurs w OBI ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3711741 Napisano: 20.09.2010 12:04:35 w Zakupy na konkursy - usługi
ivisia napisał(a):

Znalazłam MOLÊ za 6,99 - może ktoś chętny na kody i paragony?



u mnie Mola za 5,49
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3701872 Napisano: 15.09.2010 03:36:15 w Inne mniejsze markety
olus15 napisał(a):


musiałabym jechać z 80km do najbliższego Groszka


emotka
łooo matko, wzbudziło to we mnie większy podziw niż sama wygrana emotka
no, no, ale może i warto było się tak poświęcać, powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3662200 Napisano: 30.08.2010 02:09:58 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

mala1984 napisał(a):

A ile osób gra w konkursie Brefa z Mysiorkami emotka emotka emotka emotka


z Mysiorkami nie wygrasz emotka


gdyby e-konki zrobiły solidarny bojkot to Mysiorkowo poszłoby z torbami po jednym konku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3654534 Napisano: 27.08.2010 07:49:48 w Konkursy ABC
olus15 napisał(a):

joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

emotka emotka ja tez kiedyś zaszłam do pewnego ABC i chciałam produkty winiary na 10 złotych, a pania na cały sklep nie znalazła na na tę kwotę produktów emotka emotka


emotka
A co mnie najbardziej dziwi - przecież promocje & konki mają zwiększać sprzedaż konkretnego towaru, więc z mojego punktu widzenia, franczyzobiorcy powinni być zobligowani do zamówienia tego towaru i promowania konka. Tymczasem w sklepach ABC miałam wrażenie, że pytam o kawior z kaszalota pakowany w słoiki 7 L emotka
PS: Kaszalot, to ssak emotka



Ja pamiętam, że jakikolwiek byl konkurs i wysyłałam męża po drodze z pracy do ABC (u nas niestety nie ma)to nigdy nic nie było a jak już było to za absurdalną kwotę , którą i tak godziłam się zapłacić
Jak byłam u teściowej i był konkurs z sokami to sklep był tak wielki, że z trudem mógł pomieścić 2 osoby a o asortyment lepiej nie pytać


w moich abc handlują wódką i piwem, a spożywka to atrapy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3653756 Napisano: 26.08.2010 07:14:01 w Połączenia nieodebrane
663 501 803
i
662 211 211

zna ktoś?
oba na konkursowym numerze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3648611 Napisano: 25.08.2010 07:16:19 w Konkursy ABC
judyta74 napisał(a):

i znowu czasówka ehh ja wysyłając z twixa to tak trafiałam -koło 18.00:(...., ze szkoda pisać ... emotka emotka


a były już wyniki z twixa ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3641988 Napisano: 22.08.2010 10:22:15 w Żegnamy zmarłych

basiag

#3629487 Napisano: 17.08.2010 04:14:53 w Wkurza mnie...
ela napisał(a):

wkurza mnie że wczoraj przez własną glupotę zostawiłam telefon na balkonie i przypomniałam sobie o nim po burzy i cały zamókł no i się suszy ale nie wiem czy jeszcze bedzie coś z niego emotka emotka emotka emotka emotka


daj do przeczyszczenia, warto zainwestować parę złotych to się uratuje, a jak sam wyschnie i nawet bedzie działał to nie ma sie co cieszyć, za niedługi czas i tak padnie, woda jest wredna i napewno gdzieś korozję rozpocznie emotka
tylko przeczyszczenie daje szanse ze się trwale uratuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3628328 Napisano: 17.08.2010 10:36:41 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

basiag napisał(a):

szukam chętnego na wymianę w razie potrzeby emotka

czyli kogoś kto ma paragon na konek Naturelli z Carrefoura Wileńska, czyli Targowa 72 emotka
robiłam wczoraj zakupy w Carrefourze na Głębockiej a w domu byłam bardzo późno i słałam dopiero przed 24.00 i wpisałam z pośpiechu kod który mi się rzucił pierwszy w oczy a ze byłam zmeczona to nie zauważyłam ze to kod Targowej, bo przeciez na paragonach sa adresy ich obu emotka

teraz z rana dopiero jak sie wyspałam to zauwazyłam ten bład emotka
czyli mam paragony z wczoraj na Głębocką a zgłoszenia poszły na Targową emotka
ot emotka emotka emotka



Ja mam paragon z Targowej emotka
jak bedzie samochód to dzielimy się na pół



:D

takich marzeń to nawet nie mam emotka
raczej o bonie myślałam emotka
ale dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3627622 Napisano: 17.08.2010 05:26:10 w Carrefour konkursy
szukam chętnego na wymianę w razie potrzeby emotka

czyli kogoś kto ma paragon na konek Naturelli z Carrefoura Wileńska, czyli Targowa 72 emotka
robiłam wczoraj zakupy w Carrefourze na Głębockiej a w domu byłam bardzo późno i słałam dopiero przed 24.00 i wpisałam z pośpiechu kod który mi się rzucił pierwszy w oczy a ze byłam zmeczona to nie zauważyłam ze to kod Targowej, bo przeciez na paragonach sa adresy ich obu emotka

teraz z rana dopiero jak sie wyspałam to zauwazyłam ten bład emotka
czyli mam paragony z wczoraj na Głębocką a zgłoszenia poszły na Targową emotka
ot emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3618895 Napisano: 13.08.2010 07:04:16 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.



też znam takich kulturalnych szefów i przedstawicieli handlowych emotka



ja miałam jazdy z samym przedstawicielem sponsora bo to on mi wydawał zmywarkę, zresztą w swoim mieście gdzie robie zakupy, kierowniczka sklepu była ok i nawet powiedziała ze dla niej to tylko kłopot takie akcje konkursowe.
Gostek najpierw przez telefon spytał czy należe do mafii wygrywającej a potem czy to mój sposób na życie emotka na nastepny dzień przy odbiorze spytałam czy przemyślał na ile niestosowne były jego uwagi i wtedy zaczęła sie jazda emotka
najpierw udawał głupka o co mi wogóle chodzi, później powiedział ze to żart (tu tylko mu współczuć ze taki poziom reprezentuje emotka ) a na końcu jak poprosiłam o jego wizytówkę to sie wyparł ze nic takiego nie powiedział i czy mam to nagrane.Awantura była na całe zaplecze emotka Skończyło się na rozmowie z jego bezpośrednim przełożonym (pewnie jego kolega, no ale co wygarnęłam to moje)i przeprosinach z ich strony emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3608277 Napisano: 09.08.2010 03:05:53 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

Z Vanisha dzwonią, a nie ślą sms- y emotka
Tak właściwie, to są listy rezerwowe, czy tak jak jest napisane w Regulaminie- nagrody przechodzą na własność Organizatora?



miałam dzwonienie na myśli emotka
a jest regulamin dla Topazów? bo nie widziałam ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3608245 Napisano: 09.08.2010 02:56:17 w Inne mniejsze markety
były w końcu te smsy z Topaza?
jedna osoba na forum to trochę mało emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0