Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#3875247 Napisano: 18.11.2010 09:32:18 w W Social Media nazywam się...
Daria Ivanotta Waskowiak

Zapraszam do siebie kto chce to dodawać emotka emotka emotka

http://www.facebo...0776#!/DariaIvanotta Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3855685 Napisano: 11.11.2010 02:04:44 w Rossmann
pytanko.. bo w skarbie była reklama że od 10.11 miał być konk z beyonce i nadal nic ... ktoś coś wie?> Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3852416 Napisano: 10.11.2010 03:39:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Laptop z kariery jest nareszcie po 2 miechach emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3851601 Napisano: 10.11.2010 11:38:53 w Rossmann
aneciaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

sa wyniki mexx ,fektima i soxo


oczywiscie nic emotka


to też do piszę się do klubu emotka


i ja niestety tez emotka




ja juz sama nie wiem bo się dwoję i troję i jak zwykle nic a na listach wciąż te same osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838713 Napisano: 06.11.2010 10:59:45 w Pomocy!!!!
Taaa.. albo ja jakaś dzisiaj zawieszona jestem albo facebook psikusy mi robi emotka

Potrzebuje pomocy z wyszukiwarką na tym portalu bo jak wpisuję frazę w nią to nie mogę szukać w starszych postach.. czy wszyscy tak mają czy tylko ja?
Kiedyś była taka opcja na samym dole a teraz tego nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838689 Napisano: 06.11.2010 10:54:44 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

kingaa napisał(a):

A mnie wczoraj wkurzył film skrzydlate świnie. Dawno nie byliśmy w kinie więc w końcu się wybraliśmy. Z opisu na cinema city ten film wydawał się fajny. Komedia obyczajowa nawet mogła być, tym bardziej, że Pazura tam grał wiec na pewno będzie śmiesznie. Film śmieszny w ogóle nie był, wręcz przeciwnie emotka Do tego w opisie na str kina powinni zamieścić, że to film o kibolach, a nie było o tym wzmianki emotka To teraz nie wystarczy przeczytać opisu na ulotkach czy na stronie kina, trzeba pogrzebać w necie o filmie, bo inaczej film może okazać się zupełnie o czymś innym emotka Chciałam wyjść z kina po pierwszych 20 minutach gdyby nie to, że ten mój stwierdził, że jak już zapłacił za bilety to obejrzy do końca emotka Dobrze, że chociaż miałam popcorn, to jak miałam go nie jeść, to z tego wszystkiego wpierdzieliłam prawie cały...


a ja wygrałam bilety na ten film i uważam, że to jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Mi się już mdło robi na widok tych ślubow panieńskich, to nie tak ja myślisz kotków czy świętych interesów. Wreszcie film bez Karolaka i Aadamczyka(choć lubię filmy z nimi ale są w każdym polskim filmie i to już mi się przejdało). Wracajac do skrzydlatych świń swietnie zagrane główne role, film mega dobrze oddaje piłkarską rzeczywistość, muzyczka lekko rockowa. Mi tam się naprawdę podobało, i widzialam wzmianki ze to będzie o kibicach:) ale jak wiadomo są gusta i guściki emotka




hehe.. a ja juz apomniałam o tym filmie a miałam być w nim statystka nawet byłam na castingu i miałam już powalającą rolę na stadionie i nie pojechałam z przyczyn technicznych... emotka . Też się wkurzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838668 Napisano: 06.11.2010 10:50:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

karol26 napisał(a):

Ferrero Rocher - Zloty miesiac

http://ferrerorocher.pl/



Gratuluje Bielszczance głównej nagrody emotka
Ciekawe czy to znana pani urzędnik ze starostwa ? emotka


Też się zastanawiałam emotka



a ja grałam i się łudziłam że może się udać a ile kasiory wydałam na ferreo bo to tanie czekoladki nie są emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779829 Napisano: 14.10.2010 01:21:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie jeszcze facebook teraz.. czy też ktoś ma problem z aplikacja kitkata?
nie chce się załadować.. ogólnie ciężko chodzi.. ;/ emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779735 Napisano: 14.10.2010 01:00:18 w Wkurza mnie...
bluesky napisał(a):

ivanotta a skąd wiesz że nie wygrałaś co pół godz wybieraja 1ego zwycięzce może jeszcze nic stracone emotka



hehe.. bluesky ale masz optymizmu w sobie emotka
Jakoś nie wierzę żeby mnie wybrali emotka
Zastanawiam się czy numeru nie pomyliłam czasami.. ajajaja.. straszne to emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779721 Napisano: 14.10.2010 12:57:07 w Wkurza mnie...
agusia32 napisał(a):

bluesky napisał(a):

bluesky napisał(a):

becia1973 napisał(a):

79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę się dodzwonić do Radia Zet emotka




nie tylko Ty dzwonię od samego rana emotka




a po co dzwonicie????




??????



Pewnie po to emotka

http://www.radioz...arzenia/Wygraj-iPada




a ja się do dzwoniłam i nagrałam ale nic nie wygrałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3775895 Napisano: 13.10.2010 08:39:39 w Wkurza mnie...
april211 napisał(a):

iva napisał(a):

a mnie wkurza konkurs loreal emotka

ledwo odejdę od kompa i już jestem daleko za murzynami emotka
Ludzie klikają chyba jak roboty emotka


ja go sobie odpuszczam emotka




a ja się juz tak napaliłam, że żal mi będzie odpuścić ale coś czuję jak sobie zrobię wolny weekend to się zdziwię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3775220 Napisano: 12.10.2010 08:48:43 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza konkurs loreal emotka

ledwo odejdę od kompa i już jestem daleko za murzynami emotka
Ludzie klikają chyba jak roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3770628 Napisano: 11.10.2010 11:35:55 w Rossmann
A ja nareszcie odebrałam bez problemów moja nagrodę z konkursu AA: idealny duet i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona mimo wcześniejszych problemów. Bo to moja pierwsza wygrana u nich a jeśli chodzi o prezenciki to ciekawa sprawa bo nie muszę ich dawać a jednak dają.. Więc ja zawsze przy okazji jak jestem to odbieram.. Mała rzecz ale tak na prawdę cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3764480 Napisano: 08.10.2010 01:06:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kurpianka napisał(a):

bransoletka z fb -Polska Wschodnia


to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3752208 Napisano: 04.10.2010 09:27:34 w Rossmann
karla0689 napisał(a):

kasiamatmsncom napisał(a):

karla0689 napisał(a):

Pofatygowałam się dziś do drogerii żeby odebrać nagrodę z AA idealny duet i co?jak zwykle problemy...Pani zażądała ode mnie paragon choć konkurs tego nie wymagał emotka wkurzyłam się bo jak zwykle z mojej drogerii mają problem emotka



A nie możesz zmienić tego Rossmanna na inny?! Wiem, że czasem to jest kłopotliwe, ale nie warto się przecież tak denerwować... Jak ktoś lubi robić problemy, to żadna ustawa tego nie zmieni emotka

Ja co prawda raz tylko odbierałam wygraną, ale u mnie wszystko odbyło się miło i sympatycznie emotka Może miałam szczęście, że na fajną kobitkę trafiłam, ale ogólnie wszystko wydaje się być w moim Rossmanie ok emotka


No właśnie już wczoraj postanowiłam,że zamienię tą drogerię.Już mam ich dosyć.Wolę się przejść kawałek dalej a mieć pewność,że wyjdę z nagrodą.W niedzielę to babka by pewnie i tak nic nie wyjaśniła a ja poczekam cierpliwie na maila od Pani Moniki emotka




ja tez byłam w sobotę po odbiór nagrody z tego samego konkursu emotka
I co? Pani wychodzi i chce paragoniku a później sie okazało ze to inny konkurs. Podała mi nr telefonu bym mogła zadzwonić w środę i wyjaśnic sytuację... z tym że ja jestem co dwa tygodnie w Poznaniu a nagrodę można odebrać w ile? 2 tygodnie?

porażka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3698629 Napisano: 14.09.2010 08:53:30 w Oddam za darmo
ziolko napisał(a):

iva napisał(a):

Oddam wino dla kogoś z Lublina emotka


ojjj.... a nie możesz dalej?? emotka




sama bym je chciała ale do odebrania w restauracji ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3698591 Napisano: 14.09.2010 08:34:26 w Oddam za darmo
Oddam wino dla kogoś z Lublina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3696519 Napisano: 13.09.2010 10:44:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Chupa Chuck nareszcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3681609 Napisano: 06.09.2010 08:27:36 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
4 stopień/GRACZ ZAAWANSOWANY - ciągle bierze udział w konkursach, interesuje się wynikami, wysyla conajmniej kilka zgłoszeń i stara się, żeby były jak najlepsze Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3680308 Napisano: 06.09.2010 11:54:14 w PODZIĘKOWANIA
A ja chciałabym wszystkim podziękować ;D
Wszystkim tym którzy pomogli mi wygrać w konkursie kariera.pl emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

ponieważ udało mi się wygrać pierwszą nagrodę ;D
Dziękuję ;* Wyświetl w wątku >>
0 0