Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#7160226 Napisano: 20.02.2024 17:53:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A dzisiaj co nadawał fortis fedexem? Zaległe czapki monstera? Wyświetl w wątku >>
2 psotka, darog 0

notta

#7160141 Napisano: 20.02.2024 12:10:35 w Dziś cieszę się z.....
radosna napisał(a):

17 mieć lat - to nie grzech... Umieć głośno się śmiać - to nie grzech!
Jestem tutaj z Wami od 17 lat, radość z tego powodu zapiera dech! 
Dziękuję, że jesteście! emotka

A u mnie 15! Akurat dzisiaj emotka
Ale zleciałoemotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7159623 Napisano: 16.02.2024 21:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

notta napisał(a):

GreenEK napisał(a):

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

z tego co widzę, karty nadal są. Dzisiaj wpłacałam kartą i wypłacałam. dzięki za pomysł emotka

O! Po twoim wpisie namierzyłam wpłaty z karty, ale... od 30 minut system myśli, stan: w trakcie weryfikacji. U ciebie też tyle to trwało? Trzeba wyklikać coś jeszcze?

status ma nadal w trakcie weryfikacji, więc czekam aż wskoczy na konto. Nie wiem czy u nich wszystko tak długo trwa. Ale sama zmiana limitu na płatności trwa niby 24 h a wskoczyło mi info że odblokują mnie dopiero po 23.02 Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159620 Napisano: 16.02.2024 21:09:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

GreenEK , dziękuję. Faktycznie, jest taka informacja w polu "Informacja o karcie". A czy jest w ogóle taka możliwość uniknięcia tej opłaty, np. robiąc zakupy sobie gdzieś wypłacić. Np. kupię baton za 2 zł, a resztę wypłacę w sklepie. Którym sklepie?
Załóżmy, że mam 300 zł, prowizja 3% tej kwoty, czyli 9zł. Niektóre bankomaty euronetu nie wypłacają 10 zł. Załóżmy, że uda mi się wypłacić te 290 zł, 9 pobierze mi bankomat, a 1 zł zostanie. Aż wstyd iść do sklepu i mówić 1 zł zapłacę kartą, a resztę dopłacę, haha! emotka

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

z tego co widzę, karty nadal są. Dzisiaj wpłacałam kartą i wypłacałam. dzięki za pomysł emotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7159586 Napisano: 16.02.2024 17:26:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a kubuś smsy wysyła z tygodniowymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159450 Napisano: 15.02.2024 20:56:11 w WC - rozmowy o wszystkim
maryal napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW


Kupilam rok temu
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515  i bardzo polecam. Wg producenta tusz wystarczy bez dolewania na ok. 3 lata.Drukuje duzo, jeszcze nie musialam dolewac. Drukuje swietnie,skanuje,kopiuje,podobno dziala na wf ale nie potrafilam tego zrobic i podpielam kablem.

mam od lat Drukarka Samsung ML-1670 i śmiga mi doskonale. Do drukowania oświadczeń, regulaminów, kolorowanej i innych takich, a wkład do niej kupisz już za 40 zł nieoryginalny. Starczy na długo bo raz na kwartał może nawet rzadziej wymieniam. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

notta

#7159358 Napisano: 15.02.2024 13:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Pytanie moje dotyczy wygranych kart w konkursach od Karlsbadu oraz Smolara. Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo?

Z pluxee nie ma prowizji przy wypłacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159294 Napisano: 15.02.2024 08:26:32 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie ogląd realiów, ech. emotka emotka emotka Kliki, układziki, kąciki wzajemnej adoracji, nepotyzm, "koalicje", a FACHOWOŚĆ na poziomie ZEROWYM!!! emotka emotka emotka emotka emotka wwrrrrr..... emotka emotka emotka emotka I jeszcze do tego egoistyczne postawy roszczeniowe w rodzaju "mnie siem nalerzy, mam chorom curkię"!

Startujesz w wyborach emotka ? Brzmi jak apel kandydata, który pierwszy raz posmakował polityki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159293 Napisano: 15.02.2024 08:21:56 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

Wkurza mnie że ciągle zapominam  o czymś ciągle coś mylę, ciągle coś mi się kilka. 
Konkurs alpro w żabce oczywiście produkty kupione a udział nie wzięty bo zakodowałam sobie że to do 15ego czyli do dziś:(

Polecam sobie wyrobić nawyk i sprawdzać każdego dnia "konkursy, które dziś się kończą". Wiele razy uratowało mi to paragony  emotka Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, cb656 0

notta

#7159256 Napisano: 14.02.2024 21:36:26 w Paragony na trwające konkursy
ma ktoś silana do wydania? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159251 Napisano: 14.02.2024 21:12:19 w Paragony na trwające konkursy
kod Xbox Game Pass Ultimate: dostęp na 1 miesiąc wymienię na jakiś aktualny paragon, lub kody kinley czy cola Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159249 Napisano: 14.02.2024 20:57:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
tarczyński II stopień, kto ma mój sygnet? emotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7159195 Napisano: 14.02.2024 16:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

https://www.e-kon...u-tak-latwo-pokochac

Chyba pora kupić gitarę - nasz ulubiony gitarzysta zgarnął główną nagrodę

Masakra

Odpuściłam.. szkoda mi było moich nerwów. Jakoś konkursy na fb mniw odstraszają jak widzę ile jest komentarzy. Wolę wysłać sms lub formularż i nie mieć tej świadomości ile osób zrobiło tak samo jak ja emotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7159146 Napisano: 14.02.2024 13:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bonawentura23 napisał(a):

Czy ktoś już korzystał z bonu do Allegro z Northfish?

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby dać znać czy to trzeba wykorzystać u jednego sprzedawcy Czy mogę u kilku?

Będę wdzięczna za podpowiedź;)

można u kilku Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159122 Napisano: 14.02.2024 11:00:29 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

panasa napisał(a):

"wyzwania" w żabie

Aż zajrzałem z ciekawości czy coś nowego jest...
https://www.mafiairl.theessa.pl/

Dali te sztabki, żeby ktokolwiek wziął udział i dało się wybrać laureatów głównych nagród emotka
Powodzenia w pisaniu tak dobrze, żeby wygrać, ale nie tak dobrze, żeby zająć 1-2 miejsce emotka

u mnie w żabie to nawet tego picia nie ma... z alpro było to samo. Były 2 sztuki na całym sklepie i koniec, mieli zamówić, ale nawet w zamówieniu nie dojechaało. Więc albo wszystko się tak sprzedało, że na magazynach brak, albo kiepsko ogarniają te dostawy.

z tego co widzę, sztabka złota wiecej warta za 3 miejsce niż główna nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

notta

#7159113 Napisano: 14.02.2024 10:38:53 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

notta napisał(a):

A maile ze szmolastego były?

Mam nadzieję, że nie.  emotka  Widzę się na liście, czekam na info emotka

mam tak samo, jak Ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7159095 Napisano: 14.02.2024 09:24:43 w Czy informują/ informowali?
A maile ze szmolastego były? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7158951 Napisano: 13.02.2024 12:41:22 w Paragony na trwające konkursy
mam na wymianę paragony tymbark Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7158779 Napisano: 12.02.2024 11:18:49 w Czy informują/ informowali?
atena03 napisał(a):

Oshee ktoś coś?

cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7158585 Napisano: 10.02.2024 19:08:35 w Opisy z paragonów
monikar napisał(a):

Gdzie kupiliście dobrze opisane Maoam?

Lewiatan Wyświetl w wątku >>
0 0