Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6695891 Napisano: 09.04.2020 12:37:32 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

Velvet z C4 informowali może?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6695256 Napisano: 06.04.2020 19:50:35 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

A BIC carrefour?

Był. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6694873 Napisano: 04.04.2020 17:10:05 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

asia670 napisał(a):

posłuchajcie sobie-https://www.youtube.com/watch?v=0JbWO....mozna wierzyc,mozna nie.ja trafiłam wczoraj na ten film przypadkiem,gdy było tylko 200 wyswietlen, dzis juz 188 tys.czytalam tez komentarze i jeszcze inne linki,co dodaja internauci....

Manipulacje, manipulacje, bogaci jeszcze bogatsi. "Matka Kurka" ostatnio krążą jego artykuły. Zawsze inne spojrzenie, przytomniejsze. Od początku nie miałam wątpliwości, że to taki wirusowy Dyzma ale żeby tak kłamać i nawet trumien nie podmienić. Czytałam statystykę zmarłych we Włoszech, jest ich o wiele mniej niż w zeszłym roku, a cały czas trąbili, że nie nadążają chować. Czy firmy pogrzebowe poupadały? 

W takim Ekwadorze na przykład oficjalnie na Covid zmarło 145 osob. A poczytaj w anglojęzycznych mediach co tam tak naprawdę się dzieje, zwłaszcza w Guayaquil. Ja bardziej skłaniałabym się ku temu, że wszelkie statystyki są mocno zaniżone. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6694816 Napisano: 04.04.2020 10:41:19 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

od 3 kwietnia do 11 kwietnia włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasów...

Jestem w stanie to zrozumieć i zaakceptować patrząc na dotychczasowe zachowanie "miastowych" zjeżdżających tłumnie do podmiejskich lasów. 
Wkurzają mnie ceny i to, że przymusowa kwarantanna zawodowa uniemożliwiła mi realizację/ doprowadzenie do końca tego, co już zaczęłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6694377 Napisano: 02.04.2020 13:03:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa2333 napisał(a):

u mnie koleżanka wygrała w Persil Biedronka ale zgubiła paragon...
Będzie rezerwa ktoś coś wie?

Zawoalowana próba zakupu?  Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6693724 Napisano: 31.03.2020 15:06:56 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

synk napisał(a):


W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie.

rządowe źródła nie odnotowały śmierci z powodu koronawirusa żadnego młodego mężczyzny - musiał umrzeć z innego powodu
https://tvn24.pl/...0-marca-2020-4514590

https://iotwock.i...-koronawirusa/943998
Nie mnie odpowiadać na pytania, dlaczego rządowe źródła tego nie odnotowały. Jest wpis siostry na FB. Jest wpis znajomych na FB, jeśli dobrze poszukasz.
Cóż, może tu też przyczyną była ostra niewydolność krążeniowo- oddechowa, zapalenie płuc albo inna sepsa....

Widziałam ten wpis na fejsie...i też zastanawiałam się dlaczego oficjalne źródła nie wspominają o żadnym młodym mężczyźnie. Zaczęłam nawet myśleć, że ten wpis to jakiś fejk, ale fejki nie są aż na taką skalę (wpisy znajomych).

Statystyka uwzględnia tylko zdiagnozowanych i leczonych z powodu koronawirusa.Pewnie , gdy ktoś umrze nagle w domu  to nikt nie docieka dlaczego.Dlatego mamy takie niezłe statystyki.I istną epidemię chorób współistniejących.

Ten mężczyzna, o którym wspomniałam wyżej to ten sam -> https://wiadomosc...ch-6494828175952001a
Wg podanych informacji zmarł w szpitalu.
Wkurza mnie zawyżanie cen. Na początku marca kupowałam rękawiczki za 19.99 zł 100 szt. teraz te same od 50 zł wzwyż. Chore! To samo ceny maseczek i środków antybakteryjnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6693613 Napisano: 31.03.2020 09:45:16 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):


W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie.

rządowe źródła nie odnotowały śmierci z powodu koronawirusa żadnego młodego mężczyzny - musiał umrzeć z innego powodu
https://tvn24.pl/...0-marca-2020-4514590

https://iotwock.i...-koronawirusa/943998
Nie mnie odpowiadać na pytania, dlaczego rządowe źródła tego nie odnotowały. Jest wpis siostry na FB. Jest wpis znajomych na FB, jeśli dobrze poszukasz.
Cóż, może tu też przyczyną była ostra niewydolność krążeniowo- oddechowa, zapalenie płuc albo inna sepsa.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6693610 Napisano: 31.03.2020 09:24:35 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Joan: Firmy się szykują, bo rząd zapowiada ograniczenia jak na Zachodzie. A w niektórych krajach jest dozwolony dojazd do pracy (tu potrzebne zaświadczenie od pracodawcy, a kadry w dużej części firm przeszły do pracy zdalnej, wiec woleli to załatwić wcześniej) i lekarza/apteki, wyjście z domu do najbliższych sklepów na osiedlu (do ok. 200 metrów) i krótki spacer po swoim osiedlu.
Mnie to wszystko coraz bardziej wkurza, bo wirus, jak widać, dobrze i szybko się roznosi w kręgach rządowych  emotka Powinni siebie bardziej pilnować i swoje pomysły ograniczać, a nie nas. Nie zauważyłam w weekend jakichkolwiek grupek (poza panami pijącymi zawsze w swoim kilkuosobowym towarzystwie)  emotka

To mieszkasz w dobrym miejscu, wśród rozsądnych ludzi. W miejscowościach nad Wisłą, czy blisko parków/ rezerwatów mnóstwo było przyjezdnych. A w Warszawie miejscami tłumy spacerujących. Człowiek na człowieku.
Bawi mnie to odejście od domu na 200 m do sklepu. Ja 200 m od siebie to mam najbliższego sąsiada emotka
Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze zaostrzenia emotka .
W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6692642 Napisano: 26.03.2020 13:29:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
t- mobile doładowuje konta 30 PLN. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6692346 Napisano: 25.03.2020 09:01:34 w Informują
Informują z Konkurs "T-Mobile: KIERUNEK NA NAGRODY"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
nagroda dodatkowa- doładowanie 30 PLN Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6691567 Napisano: 21.03.2020 20:52:29 w SZUKAM....
Czy jest jakiś problem z NJU mobile teraz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6691007 Napisano: 19.03.2020 09:31:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

W Regulaminie Smart Pranie Persil piszą, że na maila przychodzą potwierdzenia zgłoszenia. Ja nie dostałam. Dochodzą do Was?

Nie.  Wyświetl w wątku >>
1 nique 0

zaczytana-pola

#6690568 Napisano: 17.03.2020 14:12:45 w SZUKAM....
Czy działa Wam poczta na WP? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6690480 Napisano: 17.03.2020 10:04:50 w Wkurza mnie...
U mnie karma dla psa( jedyna, jaką mój pies zjada) o 100 procent w górę poszła już w sobotę. emotka  Teraz strach do sklepu jechać...  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6689640 Napisano: 12.03.2020 21:22:03 w Biedronka
Mam pytanie dotyczące promocji w Biedronce z voucherem za zakup tekstyliów. Czy ten voucher można wykorzystać tylko na artykuły przemysłowe, czy na cały asortyment( oprócz alkoholu i tytoniu)? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6686620 Napisano: 29.02.2020 05:43:31 w Auchan
Monika11 napisał(a):

Dają tylko jedna kartke , protokół I on ma być podstawą do gwarancji

A gdzie ewentualnie tę gwarancję zgłaszać? 
Udało nam się wczoraj odebrać w lokalizacji, z której pochodził paragon. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6686023 Napisano: 26.02.2020 19:39:31 w Auchan
bibeck napisał(a):

bibeck napisał(a):

a czy komuś udało się załatwić odbiór w sklepie z miasta z którego był paragon?

O matko, udało się emotka , normalnie jak wygrana na loterii. Nie dość, że moje miasto, to jeszcze mogę w sobotę emotka

U nas też emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6683423 Napisano: 17.02.2020 06:14:09 w Pożegnanie Amif
Dziękuję dziewczyny za to, że zajęłyście się organizacją .   Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

zaczytana-pola

#6683014 Napisano: 15.02.2020 08:33:24 w Żegnamy zmarłych
anialistopad napisał(a):

asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Y, może tylko ktoś jej się na konto włamał...!?


Też mi to przeszło przez myśl... Potwierdzi ktoś?

Tez właśnie pisałam do koleżanki o tym . Nie mogę w to uwierzyć ...... emotka

Niestety wygląda na to, że nie emotka
http://nekrologi....19,-kondolencje.html Wyświetl w wątku >>