Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrmax

mrmax

#6773597 Napisano: 04.04.2021 14:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie/pamięta do kiedy są ważne kody travelist z Odido Coca-Cola? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6772543 Napisano: 29.03.2021 09:48:11 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon wiosna w euro (taniej niż wartość zakupu) Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6772376 Napisano: 27.03.2021 16:01:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

santi333 napisał(a):

Czy ktoś może mnie uświadomić jak te same osoby/rodziny wygrywają multum kart 500 zł do Ikei z Delicji lub 100 zł z Lisnera?  Np. Anna S. w Delicjach jest prawie każdego dnia lub nawet parokrotnie danego dnia emotka Czyżby kupowała dziennie po kilkaset opakowań Delicji i wklepywała je przez całą dobę... emotka ?
W obu przypadkach loterię organizuje agencja AdValue.

Siedzi na kasie w ,swoim lub nie, sklepiku z godzina recznie ustawiona na kasie  emotka
Poslizg zegara o 5 minut albo godzine daje szanse grania na paragon przyszlosciowy, wydrukowany po wygranej a czas jest u niej na kasie jak Faro do Warszawy  emotka
Ot i tyle ... plus kazde ciastka za 5zl sprzedane w sklepie, dzieki pieczateczce staja sie "delicje", a ludzie paragony zostawiaja na ladzie....

Albo ktos moze kupowac i zwroty sobie robic, ale to zbyt problemowe  emotka

Jakkolwiek by się to nie odbywało, klany rodzinne, które rządzą np w Lisnerze ,rządzą w prawie każdej loterii bramkowej tego typu ... był czas przywyknąć, więc przestałam się tym przejmować i te loterie sobie całkowicie odpuściłam ... myślę,ze po pewnym czasie takich "odpuszczających" sobie osób będzie coraz więcej. Czy to komuś da do myślenia? Pewnie nie... chociaż mogłoby zleceniodawcy - to przecież jego pieniądze a efekt ...żenua  emotka

Co innego jest w sytuacji gdy loteria jest z kodami w opakowaniach. Zobaczcie że wtedy już tak te klany tak nie wygrywają, nagle nie mają takiego szczęścia i farta, gdy trzeba faktycznie wyłożyć kasę na produkt i go otworzyć, wtedy nawet nie mogą odsprzedać towaru, jeśli kod jest wewnątrz opakowania, i takie loterie są jedynie uczciwe. Niestety koszty organizacji są wtedy znacznie większe, bo trzeba zmieniać linię produkcyjną, ale tylko takie loterie mają sens w walce z nieuczciwymi drukarzami i kombinatorami. Wyświetl w wątku >>

mrmax

#6772341 Napisano: 27.03.2021 04:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBemilia6 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

santi333 napisał(a):

Chodzi mi o to, że wbija ten 584 i nie trafia i ten sam już jej nie przejdzie drugi raz. Także co wbija 585, 586, 587, 588, 589 itd. Jeżeli siedzi przy kompie i wbija co chwile kody to może dojść np. do numeru 1584 i co wtedy? Żeby nabić na niego delicje musi najpierw wydrukować 1000 poprzednich paragonów...

Przecież nie musi nabijać non stop, może to robić np. po każdym kliencie. Wklepuje 584- wygrywa, to klepie delicje, wklepuje 584- nie wygrywa, to z tym numerem ma paragon klient.
Możliwości jest wiele, skoro nawet ludzie robili sami paragony... 

Ta metoda występuje o dziwo ciągle w tej Agencji. Wg mnie to nie paragony (może po części) ale coś nie teges z Agencja. zawsze 1 nagroda wypasiona i pieniądze co godzina (stały schemat) i we wszystkich ich loteriach- Anna S i rodzina, Violetta Z i rodzina, Piotr T, ród K. Nie wierzę, że trafiają, oni znają czas bramek albo ingerują w system emotka

Zwróćcie uwagę że przez pierwsze dni prócz imienia była jeszcze miejscowość, dziwnym przypadkiem szybko to zniknęło  emotka   jakby mieli cos do ukrycia emotka Wyświetl w wątku >>

mrmax

#6772254 Napisano: 26.03.2021 16:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

Czy bony z Auchan też wysyłali ? Widzę, że wysyłali prostownice emotka
https://www.e-kon...warzkopf-auchan.html

Bonow jeszcze nie wyslali emotka

bony wysyłali kurierem pocztexu, dotarły wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6771171 Napisano: 21.03.2021 09:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wielkanocny konkurs muszkieterów - macie zwrotki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6763217 Napisano: 05.02.2021 11:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy z Winiar przejdzie paragon z napisem majonez dekoracyjny, czy muszę lecieć po pieczątkę ?

U mnie był majonez Winiary i nie przeszło, musiałam po pieczątkę jechać. emotka

ta agencja ma wyjątkowego pier***ca na punkcie pieczątek, bardzo lubią utrudniać proces weryfikacji, a nagrody wysyłają możliwie najpóźniej, raz informują o weryfikacji,  raz nie, potem nagle potrafią zaatakować znienacka z taką prośbą. Podobno z cashbackiem z Listerine też robią spory cyrk, z paragonami z rossmanna, gdzie nie ma info o pojemności butelek, więc jak gracie na konkurs, to od razu gnajcie po specjalne wydruki albo pieczątki. Jak dla mnie robią wszystko, by nie wydać nagród. Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

mrmax

#6758376 Napisano: 14.01.2021 11:06:58 w Smolar
roksana2802 napisał(a):

Jest zakładka w laureatach do konkursu "Poranny smak wygranej"-Dino, ktoś potwierdzi czy wyniki są podpięte?

podpięte Wyświetl w wątku >>

mrmax

#6750504 Napisano: 08.12.2020 09:28:48 w Smolar
jokan napisał(a):

w nowym konkursie Smolara - Tchibo Dino - brak rezerwy....czyżby uczyli się od innych? No szkoda...bo tak jeszcze pozostawała jakaś nadzieja.... emotka


ta nowa loteria w carrefour, leclerc, shell z piwami Desperados, Heineken i Żywiec - tak samo, bez losowania dodatkowego z nagród niewydanych, a tam nagrody są przypisane do numerów porządkowych zgłoszeń emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

mrmax

#6742202 Napisano: 06.11.2020 14:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY????

Przy kamerkach też miało być @ a po dłuższym czasie i tak chcieli paragon pocztą

Kamerki.....po 2 miesiące weryfikują.

ta agencja to dramat, i lubią utrudniać weryfikacje dokumentów, właśnie takim ganianiem na pocztę o byle g... Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6742069 Napisano: 06.11.2020 09:35:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6742067 Napisano: 06.11.2020 09:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Stokrotka Berlinki

- na bon 100 zł wysyłać listem poleconym/ czy mailem?
w regulaminie zdaje się mailem/ a przez tel pani powiedziała poleconym...

2 dni czekam na odp mail- nie ma...

niestety kazali poleconym  Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6736979 Napisano: 16.10.2020 21:35:48 w Kupię...
Kupie plecak designual z lecha Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6736479 Napisano: 15.10.2020 10:56:11 w Paragony na trwające konkursy
jutro będę mieć paragony Schweppes Polomarket po 6 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6734371 Napisano: 07.10.2020 14:23:20 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam paragon Lay's/Pepsi Tesco 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6734165 Napisano: 06.10.2020 17:36:26 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon lays Pepsi z tesco za 9 zl  Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6731891 Napisano: 26.09.2020 20:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

wea86 napisał(a):

soulfly napisał(a):

nataliii napisał(a):

Podpowiecie jak z agnecja First Jesli chodzi o weryfikacje paragonow? Chcą pieczątki czy nie? Bo właśnie kupiłam Jacobs w C4 i opis jest tylko Kawa ziarnista Jacobs. I zastanawiam się czy nie będzie potem problemów;)

Z c4 przejdzie.

Też miałam taki opis w C4 i kazali pieczatke

Ja też i nie kazali.


mi też kazali, szwagrowi też, więc chyba robią wyrywkowe kontrole Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6731260 Napisano: 23.09.2020 21:31:22 w Kupię...
kupię kody ps store i karty netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6717594 Napisano: 23.07.2020 09:18:25 w Kupię...
kupię torbę żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#6709577 Napisano: 15.06.2020 13:01:32 w Kupię...
kupię voucher Twoje soczewki w dobrej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0