Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika infatne

infatne

#6334070 Napisano: 16.03.2017 18:31:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z was brał udział w konkursie na fb poczta kwiatowa próbuje od 2 godzin znaleźć produkt z hiacyntem i chyba oślepłam bo nigdzie go nie ma. Może mnie ktoś poratuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6332687 Napisano: 14.03.2017 11:26:49 w Informują
Albedo Kaufland imię piękna wygrana nerka mail 11:24 emotka Wyświetl w wątku >>

infatne

#6331803 Napisano: 11.03.2017 20:11:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

infatne napisał(a):

karkocka napisał(a):

infatne napisał(a):

Może ktoś powiedzieć gdzie najlepiej kupić aktivię żeby zostać zakwalifikowanym ze streetcom ? Bo podobno niektóre sklepy nie opisują paragonów odpowiednio

kupowałam w Piotr i Paweł na paragonie jest pełna nazwa + smak, kupowałam tez w Carrefour i jest Activia 2 x 120 g.jo bez wyszczególnionych smaków, wgrałam zdjęcia paragonów na tle jogurtów

ale nie wiesz czy przeszło to z carrefour ? Ja mam kaufland obok siebie ale pojecia nie mam jak opisuja......

Ja miałam paragon z Kaufla, dobrze opisany : Activia/smak/gramatura , zdjęcie zakupionych jogurtów udostępniłam na fb tak jak chcieli i mnie
odrzucili... Napisałam do nich ale nie raczyli odpisać.

Wow to przeginaja . Chyba chca nabic sprzedaz Activi.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6331789 Napisano: 11.03.2017 19:20:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

infatne napisał(a):

Może ktoś powiedzieć gdzie najlepiej kupić aktivię żeby zostać zakwalifikowanym ze streetcom ? Bo podobno niektóre sklepy nie opisują paragonów odpowiednio

kupowałam w Piotr i Paweł na paragonie jest pełna nazwa + smak, kupowałam tez w Carrefour i jest Activia 2 x 120 g.jo bez wyszczególnionych smaków, wgrałam zdjęcia paragonów na tle jogurtów

ale nie wiesz czy przeszło to z carrefour ? Ja mam kaufland obok siebie ale pojecia nie mam jak opisuja...... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6331760 Napisano: 11.03.2017 17:05:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś powiedzieć gdzie najlepiej kupić aktivię żeby zostać zakwalifikowanym ze streetcom ? Bo podobno niektóre sklepy nie opisują paragonów odpowiednio Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6327637 Napisano: 02.03.2017 00:12:08 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy gdzies mozna znalezc liste wygranych z kauflandu ?


Ale po co?

żeby zobaczyć kto wygrał.....
Nie mam przy sobie jednego telefonu i myślałam , że sobie szybko sprawdzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6327593 Napisano: 01.03.2017 21:19:43 w Kaufland konkursy
Czy gdzies mozna znalezc liste wygranych z kauflandu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6326620 Napisano: 28.02.2017 10:00:12 w Kaufland konkursy
Masza86 napisał(a):

madlette napisał(a):

harnas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

monisss napisał(a):

infatne napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy w tym konkursie ze Spa jest jakiś limit znaków? Czytam i czytam i doszukać się nie mogę tej informacji...

Chyba nie ale pisza o hasle wiec ja napisalam 1 zdanie

Ja napisalam 2 zdania ... potem do mnie dotarko ze to haslo:(

Irytuje mnie podanie wszystkich danych łącznie z peselem,bo uważam,że pesel powinnam podać dopiero,gdy wygram nagrodę.Skąd mogę wiedzieć,czy nie zrobią z tego użytku,gdy nie wygram? Dosyć,że do tego nie chcą jeszcze numeru dowodu osobistego wrrrr emotka

jak były audi do wygrania to też trzeba było napisać hasło a wygrywały poematy na kilka stron A4 i filmiki, także luz emotka

Też się właśnie zastanawiałam, jak to rozkminić. Jak widać- regulamin swoje, sposób nagradzania swoje. Hasło=poemat, filmik, zdjęcie, może jeszcze przedstawienie na żywo- NORMA emotka

skąd wiecie ze wygrały filmiki i zdjęcia ?? były gdzieś opublikowane ?? emotka

No wlasnie ? Szczególnie, ze lukasz pisal do organizatorow i odpisali, ze zadne filmiki nie beda przyjmowane.
To jest plotka dotyczaca jakiegos starego konkursu nie tego z audi. Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6326614 Napisano: 28.02.2017 09:55:33 w Informują
3 etap Lays z carrfoura mail o wygranych iglove Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6326200 Napisano: 26.02.2017 23:43:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

infatne napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

infatne napisał(a):

Wygrani nive baby karuzela fisher price. Czy gdzies cos trzeba potwierdzac czy wysylaja od razu na adres zgloszenia ?

Trzeba kliknąć w link z maila, sprawdzić ew potwierdzić dane i tyle emotka

Tylko, ze ja nic nie dostalam na maila. Tylko takie potwierdzenie na koncie nivea.
GRATULACJE Twoje zgłoszenie zostało wybrane spośród tysięcy innych! Wygrałaś konkurs o karuzelę Fisher Price.

Jakies info na mailu, ktory podalam do konta powinnam miec ?? emotka

Tak przyszedł również @ o wygranej

Ani ja ani kolezanka nie mamy zadnego maila emotka  Nawet nie widze do nich kontaktu na stronie..... nie wiem gdzie mam napisac w tej sprawie Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6326198 Napisano: 26.02.2017 23:37:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziulka21 napisał(a):

infatne napisał(a):

Wygrani nive baby karuzela fisher price. Czy gdzies cos trzeba potwierdzac czy wysylaja od razu na adres zgloszenia ?

Trzeba kliknąć w link z maila, sprawdzić ew potwierdzić dane i tyle emotka

Tylko, ze ja nic nie dostalam na maila. Tylko takie potwierdzenie na koncie nivea.
GRATULACJE Twoje zgłoszenie zostało wybrane spośród tysięcy innych! Wygrałaś konkurs o karuzelę Fisher Price.

Jakies info na mailu, ktory podalam do konta powinnam miec ??emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6326195 Napisano: 26.02.2017 23:26:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrani nive baby karuzela fisher price. Czy gdzies cos trzeba potwierdzac czy wysylaja od razu na adres zgloszenia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6325395 Napisano: 23.02.2017 21:50:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam stojak  z kamisa. Dalam 2 zgloszenia, niestety 1 paragon diabel ogonem nakryl. Jak oddzwonie to powiedzą, ktory wygral? Bo nie bede ryzykować 5,50 z nadzieja, czy to ten wlasciwy. 
W zyciu wczesniej paragonu konkursowego nie zgubilam emotka
Dzwonil ktos kiedyś i powiedzieli nr?

Nie powiedzą,mało tego każą wysłać wszystkie. Mi w ten sposób nóż zabrali, na ileś paragonów ,jeden zaginą. I nagrody nie wydali.

Też miałam tą sytuacje. Nie chcieli mi powiedzieć który wygrał . W końcu wysłałam zły paragon  Potem mi kazali dosłać inny jak mam ale dalej nie chcieli powiedzieć jaki jest numer prawidłowy.................... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6325246 Napisano: 23.02.2017 16:48:01 w Kaufland konkursy
monisss napisał(a):

infatne napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy w tym konkursie ze Spa jest jakiś limit znaków? Czytam i czytam i doszukać się nie mogę tej informacji...

Chyba nie ale pisza o hasle wiec ja napisalam 1 zdanie

Ja napisalam 2 zdania ... potem do mnie dotarko ze to haslo:(

powiem Ci ze nikt tego nie wie. Zadałam pytanie w watku dyskusje i nikt mi nie odp. Ktoś kiedyś mi mówił, że ludzie pisali jakieś poematy i wygrywali wiec ja już nie mam pojęcia ale staram się trzymać regulaminu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6325229 Napisano: 23.02.2017 16:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oświeci mnie ktoś jaki dzisiaj jest dzień w Laysach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6325225 Napisano: 23.02.2017 16:02:16 w Kaufland konkursy
ewka656 napisał(a):

Czy w tym konkursie ze Spa jest jakiś limit znaków? Czytam i czytam i doszukać się nie mogę tej informacji...

Chyba nie ale pisza o hasle wiec ja napisalam 1 zdanie Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6324734 Napisano: 22.02.2017 15:47:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 razy Kamis - paragony wyjęłam z kosza bo wczoraj robiłam paragonowe porządki.
Moja dzisiejszą wygraną jest to, że go nie wyrzuciłam emotka Wyświetl w wątku >>

infatne

#6324442 Napisano: 21.02.2017 21:27:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

czy udaje wam się zalogować do klubu mojanivea? łączę konta, komunikat jest że wszystko ok, prośba o zalogowanie i za chiny zalogować się nie da emotka

tez mialam problem ale trochę inny, nie wysylali mi linka aktywacyjnego na gmaila Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6323953 Napisano: 20.02.2017 22:51:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

emotka
1.Czy eski z Mili były z ostatniego tygodnia??
2. Czy może ktoś wie coś więcej o SPA w Kauflandzie?? Może ktoś się dowiadywał co to za cudo?? ( gdzie,kiedy )

dziękuję emotka

Nie znam szczegółów ale rozbawiło mnie info o wynikach po wysłaniu zgłoszenia. Trochę późno....
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 
na tej stronie do 31 maja 2017 r. Wyświetl w wątku >>
1 mahuska 0

infatne

#6323925 Napisano: 20.02.2017 22:08:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie jak to jest z tymi kauflandowymi konkursami. Zawsze mają w regulaminie napisz hasło i brak max ilości znaków. Pisałam hasła ale nigdy nie wygrałam.... czy ktoś może się wypowiedzieć jak to jest naprawdę ? Faktycznie są to hasła, a nie jakieś epopeje bo ja już nie wiem.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0