Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#6468598 Napisano: 01.03.2018 13:33:30 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wkurza mnie gościu z allegro. Kupiłem telefon u niego, szybko się rozładowywał dałem na reklamację, po reklamacji to samo... później wymienił telefon na nowy i dalej to samo... Jak wystawiłem mu negatywa to straszy sądem....
MAKABRA!

Są takie modele telefonów, w których nowa bateria nie trzyma nawet dnia. Warto przed zakupem poczytać w necie. Sama się nacięłam na 2 modele telefonów, niby tańsze ale baterie o emotka rozbić
Wg mnie negatyw był niesłuszny skoro wymieniał Ci na inny telefon

Wymienił, i to samo było... mama wzięła telefon do roboty i sie rozładował chociaż miał ponad 40% a nie używała go prawie wcale bo raz na 10 minutowej przerwie. I po pracy tel już wyłączony był. Pisałem do gościa to mi pisał że nie wierzy mi... No i mam tel co nie działa emotka  tzn działa ale nie wiadomo ile ...  j

a jaki to model telefonu? może masz włączoną jakąś aplikację "żrącą" baterię? a może nie sformatowałeś baterii jak należy? Przy pierwszych 3 ładowaniach bodajże trzeba wykonać jakiś myk żeby bateria trzymała energię. Dziwne że gościu Ci wymienił cały telefon a nie baterię. Mogłeś zażądać od gościa kasy na nową baterię i po prostu sobie ją kupić (przynajmniej ja bym tak zrobiła).

ja do swoich tel musiałam kupić zupełnie inną baterie, ciut grubsza ale trzyma 5 dni. Co prawda telefon juz dobrze się nie domyka ale mam przynajmniej spokój z ładowaniami. tak jak pisałam najlepiej przed zakupem poczytać informacje na wielu forach bo mniej nerwów jest po zakupie A nie miał gościu opcji zwrotu towaru?

Wlasnie czytałem i dość opinie fajne były. 
Mial, ale telefon używany po reklamacji i nie da się zwrócić. 
Pale już se dałem spokój z nim. Nic już mu nie pisze. Pójdę gdzieś do nas na miasto może znajdę kogoś kto mi z nim zrobi emotka  
już się odwkurzyłem emotka  nowy tydzien, nowy ja emotka  

Chyba najgorsze co można zrobić to formatować baterie . Absolutnie , w smartfonach takich rzeczy nie wolno robić (to działało w tel.komorkowych na innych bateriach) Mało tego telefon nie powinien być rozładowywany do końca ( to skraca żywotność baterii ,a czasami potrafi sie juz nie uruchomić i trzeba robić twardy reset ) . W wielu telefonach w kartach gwarancyjnych jest zapis. Żeby unikać rozładowywania telefonu) Czesto baterie trzymają krótko , bo albo są powgrywane aplikacje ,które pobierają duzo baterii (bywa ,ze człowiek nawet o tych aplikacjach nie wie)  lub telefon ma kiepski zasięg i wciąż go szuka ( z tym zasięgiem w każdym modelu telefonu jest inaczej ) . 
A mnie wkurza choroba ... tydzień czasu mnie trzyma , a o L4 mogę zapomnieć.  Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6465442 Napisano: 20.02.2018 12:46:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
gocha542 napisał(a):

toudikot napisał(a):

Coś z Colgate C4 bez podania rodzaju nagrody.

u mnie również  emotka

I u mnie SMS bez podania nagrody . 
I wczoraj doładowania po 300 zł,które w całości przeznaczę na smsy wspomagające zwierzęta . Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6461127 Napisano: 08.02.2018 11:42:36 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

joan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie moja 15letnia córka . Notorycznie podbiera mi kosmetyki  emotka  kupiłam sobie apteczkę na kluczyk ,żeby nie miała do nich dostępu i co dziś widzę wchodząc do łazienki , wyłamała zamek  emotka  jakoś przeżyłam to ,że potrzebuje pomalować rzęsy , brwi czy ukryć „niewidoczne dla mnie” mankamenty cery . Dostaje kasę na kosmetyki (bo kiedyś przyłapałam ja na kupowaniu pudru w chińskim markecie ) - ale standardowo wtedy budzi sie w niej jednak dziecko i woli kupić sobie słodycze i inne cenzuray niż porządne kosmetyki ...No po co jak stara ma tyle kosmetyków . Złoje jej dziś skore emotka to jej te „niewidoczne pryszcze „ spadną  emotka  

To kup jej zestaw kosmetyków, a nie dajesz na nie kasę i po problemie emotka  Moje koleżanki, gdy byłyśmy w tym wieku dostawały np. kasę na korepetycje - chyba nie muszę mówić na co ją wydawały emotka

Ona ma większy zestaw kosmetyków niż nie jedna kosmetyczka emotka  co zrobić jak uwielbia drogie kosmetyki , ale jak ma kupić podkład za 60 zł , to zdecydowanie stawia na podkład za 15 , a resztę na jedzonko . Potem okazuje się ,ze kosmetyki mamusi ,która woli kupić podkład za 60 ,niż kupić sobie slodycze , jednak jest o niebo lepszy emotka  No to trzeba sie wbić do tej apteczki .  Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6461051 Napisano: 08.02.2018 10:50:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja 15letnia córka . Notorycznie podbiera mi kosmetyki emotka  kupiłam sobie apteczkę na kluczyk ,żeby nie miała do nich dostępu i co dziś widzę wchodząc do łazienki , wyłamała zamek emotka  jakoś przeżyłam to ,że potrzebuje pomalować rzęsy , brwi czy ukryć „niewidoczne dla mnie” mankamenty cery . Dostaje kasę na kosmetyki (bo kiedyś przyłapałam ja na kupowaniu pudru w chińskim markecie ) - ale standardowo wtedy budzi sie w niej jednak dziecko i woli kupić sobie słodycze i inne cenzuray niż porządne kosmetyki ...No po co jak stara ma tyle kosmetyków . Złoje jej dziś skore emotka to jej te „niewidoczne pryszcze „ spadną emotka   Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6460989 Napisano: 08.02.2018 10:15:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
agusia222 napisał(a):

Stock buteleczka wpadła emotka

Mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6460954 Napisano: 08.02.2018 09:44:02 w Informują
aurorcia napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Albedo -Somat Biedronka dzwonią 618...

Początkowa data, końcowa czy chaos?

Z 30.01  Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6460950 Napisano: 08.02.2018 09:37:06 w Informują
Albedo -Somat Biedronka dzwonią 618... Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6460947 Napisano: 08.02.2018 09:34:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zmywarka z somat biedronka emotka Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6459420 Napisano: 03.02.2018 20:52:01 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
erychta00 napisał(a):

TAJEMNICZY KLIENT - czy ktoś dorabiał w ten sposób? Znalazłam kilka takich ogłoszeń i nie wiem czy w ogóle warto.

PS. Szukam pracy w Siedlcach emotka

Tajemniczy klient -moja zmora emotka  od strony TK - płaca Ci kasę za 10-15 minut badania .  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6457889 Napisano: 30.01.2018 21:31:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To miał być rok ,w którym znowu zaczynam grać (a nie szukać pretekstu by nie grać ) - ale żeby tak się stało trzeba by było napędzić koło konkursowe... a tu cisza i cisza. Niech już coś się zadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6450792 Napisano: 09.01.2018 19:14:03 w Dziś cieszę się z.....
Ze Szyszko juz nie jest ministrem . Bardzo się cieszę .  Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6448386 Napisano: 03.01.2018 18:23:39 w Informują
Columbit lactacyd SMS  Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

maria1980

#6444519 Napisano: 20.12.2017 16:42:07 w Visa Konkursy
Przed chwila tez z 8.12  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6441532 Napisano: 13.12.2017 15:27:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

KONKURS WAKACJE Z ORANGE!


Koleżankę poinformowano, że wygrała Samsunga S8 a na liście laureatów ma Samsunga J3, napisała reklamację i taką odpowiedź dostała.

Ja się pytam jak ONI nagradzali ludzi! Na bieżąco czytali i dzwonili! NA CHYBIŁ TRAFIŁ? LOSOWANKO? Zresztą poczytajcie sami! Pogrubiłem potwierdzające to fakty. I jeszcze na koniec ta rekompensata... śmiech!


Zgodnie z zapisami regulaminu (pkt. 6, § 4) „Organizator skontaktuje się telefonicznie ze
Uczestnikami Konkursu, wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród, o
których mowa w ust. 5 lit. a) - d), w celu potwierdzenia uczestnictwa
Uczestnika w Konkursie oraz podania przez Uczestnika danych (imię,
nazwisko lub nazwa (firma), adres zamieszkania lub siedziby, adres
email, numer rachunku bankowego oraz numer PESEL) w celu weryfikacji
warunków uczestnictwa w Konkursie i wydania nagrody.” Była Pani osobą
wstępnie wytypowaną do wygrania nagrody w konkursie. Kontakt
telefoniczny miał na celu pozyskanie od Pani danych do wysyłki nagrody
oraz uzyskania potwierdzenia udziału w konkursie. Rozmowa telefoniczna
nie stanowi przyrzeczenia wydania konkretnej nagrody, a jedynie stanowi
czynność weryfikacyjną. Kontaktując się z Panią, nasz pracownik nie znał
ostatecznej listy zwycięzców, gdyż była ona na etapie tworzenia.

Prawdopodobnie podczas rozmowy telefonicznej zapytała Pani naszego
pracownika o to jaką nagrodę wygrywa. Ten z kolei, próbując udzielić
Pani jak najpełniejszej informacji, próbował wskazać na domniemaną
nagrodę zgodnie z jej/jego aktualnym stanem wiedzy. Niestety wskazanie
konkretnej nagrody na etapie nie było możliwym z uwagi na dwa fakty:

• Proces wyłaniania zwycięzców nie był zakończony
• Procesem kontaktowania się z potencjalnymi laureatami zajmowało się równolegle kilku pracowników


Dodatkowo proszę zauważyć, iż w przypadku braku możliwości kontaktu z
uczestnikiem konkursu, traci on możliwość wydania nagrody na rzecz
innego uczestnika, ponieważ niemożliwym staje się wydanie mu nagrody w
przypadku braku danych do jej przekazania.
Podsumowując, kontakt telefoniczny ma na celu weryfikację uczestnictwa
oraz pozyskanie danych do wysyłki nagrody. Proces kontaktu ze wszystkimi
osobami „wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród” jest tylko etapem
procesu wyłaniania zwycięzców konkursu.


Nie mniej jednak, mając na względzie fakt, iż zakładała Pani, iż przyznana zostanie Pani nagroda
o wyższej wartości, chcielibyśmy zaproponować Pani darmowe zasilenie
numeru telefonu wskazanego w konkursie XXX XXX XXX kwotą 200 zł.

Czy jest gdzieś jeszcze ta lista , muszę sprawdzić na jaka nagrodę ja spadłam . Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6441077 Napisano: 12.12.2017 20:54:00 w Połączenia nieodebrane
Z zastrżezonego o 13:50 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6440510 Napisano: 11.12.2017 21:01:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka emotka Gratuluje wszystkim mega wycieczek  Wyświetl w wątku >>

maria1980

#6439382 Napisano: 08.12.2017 22:11:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
magisterek napisał(a):

aleksandra31 napisał(a):

nelunia napisał(a):

magisterek wielkie gratulki emotka , szkoda, że nie widzieliśmy samby odtańczonej po telefonie o nagrodzie emotka

Ja również gratuluję serdecznie. Kiedy wylot??? emotka


Szczegóły i terminy do wyboru poznam dopiero jak przejdę weryfikacje - póki co odesłałem PARAGON, którego autentyczność będą sprawdzać w sklepie.

A za gratulacje dziękuję Wam i życzę każdemu takiej adrenaliny, emocji i myśli, że Nowy Rok przywitam z myślą o kawie wypitej na Copacabanie emotka

Gratulacje
emotka Wyświetl w wątku >>
1 aurelito 0

maria1980

#6438884 Napisano: 08.12.2017 00:09:40 w Mam problem...
emotka cb656 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Przypominacz ? Gdzie znajdę ten wynalazek 

Choćby w smartfonie emotka
...a jeśli pytasz o e-konki to na górze strony, a ustawiasz własne przypomnienie przez koniczynkę przy opisie wybranego konkursu emotka

Dzieki za wytłumaczenie emotka  będę z tego korzystała ️ a jeśli chodzi o smartfony , to chodź dziennie sprzedaje ich kilkanaście i opowiadam o super funkcjach to wcale z nich nie korzystam Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6438878 Napisano: 07.12.2017 23:37:38 w Mam problem...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

mastah napisał(a):

Zniknęły mi z profilu dodane konkursy - ktoś mi powie dlaczego?   emotka

Przeminęły z wiatrem... skończyły się i trzeba dodać nowe. Chyba o to chodzi. One nie są dodane raz na zawsze.

Niezupełnie emotka Nie zniknęło ich przypisanie do konta tego, który zgłosił. Nadal "autorem zgłoszenia" jest ten sam użytkownik (w bazie nic nie ginie emotka )
To jak z przypominaczem w kalendarzu - kiedy minie termin, przypominacz też się wyłącza. emotka
WSZYSTKIE konkursy dodane przez mastah · znaleziono: 4 emotka

Przypominacz ? Gdzie znajdę ten wynalazek  Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#6438867 Napisano: 07.12.2017 23:00:50 w NA CO CZEKAMY?
donia7 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

08.12 - "Wakacje z Orange" info na www (40dr komisja +10dr) + pow tel, ale nie wiadomo kiedy 
08.12 - "Słodycz wygranej" Auchan (Radna) 06.12 + 2 d.r. sms
11.12 - "Kuchnia pełna niespodzianek" Carrefour (NAV) 4 dni kalend. + 5 d.r. sms lub tel
12. 12 - Stock Sparkling- I etap
13.12 - "Podróżuj na kawę do Brazylii" Kaufland (Karlsbad) 06.12 + 5 d.r. tel
15.12 - (strona) Pol Speed Bajka i papier
16.12 - (tel) Fantastyczna regeneracja 7.12+ 7dr
19.12 - Gdy przychodzi jesień (Żabka, Durex)- 8.12+7dr
19.12 - ( sms) Spraw sobie prezent na święta Życiec Zdrój 14.12+ 3 dr
20.12 - PREZENT NA PREZENT Stokrotka 6.12 komisja+ 10dni r  na tel
21.12 - "Konkurs Garnier w Carrefour" (Columbit) komisja 23.11 - 12.12, powiadomienie sms do 21.12
03.01 - (tel) Bonbowa promocja w Intermarche 15.12+10dr
10.01 - Garnier ITM

złota jesień, złote nagrody w Leclerc usunęłam, bo były wyniki emotka   i Auchan Radna chyba też?

Garnier w Carrefour też już poinformowany . Wyświetl w wątku >>
0 0