Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3719841 Napisano: 23.09.2010 04:31:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ramka cyfrowa z DN dla córki emotka a dla mnie nagroda pocieszenia - album emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3715320 Napisano: 21.09.2010 06:48:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
beciala napisał(a):

agamaty napisał(a):

targicola napisał(a):

3 razy to co większość forumowiczów w dniu dzisiejszym emotka


a dlaczego większość z was nie mogła zadowolić sie jednym? to dla wszystkich by starczyło a nie ja znów nie zdążyłam...


bez przesady, ja nie zdążyłam, ale jakoś nie rozpaczam emotka


O, tu się pochwalę, że zadowoliłam się jednym emotka
Chociaż przez moment sie zastanawiałam, czy jeszcze rodzinki nie zaangażować... To już chyba jakaś chytrość odruchowa w człowieku tkwi... emotka
A dzisiaj bardzo mnie śmieszyły teksty na FB, typu mąż dostał, a ja nie!!! Rozdzielność majątkowa, czy jak? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3715245 Napisano: 21.09.2010 06:31:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

margo466 napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

anik01 napisał(a):

i jak tu zwykły gracz może wygrać?
http://www.storck...eatow-2010-09-10.pdf emotka

Jaworzno gora
emotka emotka emotka emotka


ta lista to czysta kpina emotka




jaka kpina , bez przesady , to był konkurs smsowy, kobita włożyła kase w towar, smsy , własny czas ( a czas to pieniądz) - teraz trzeba ją ukamieniować za sukces?

Nie ukradła nikomu hasła, nie popełniła przestępstwa

dajta spokój , dziś wy jutro my, bezsensowna ekscytacja z nutą zazdrości

Pani z Jaworzna nie znam , ale gratuluję zapału , sposobu i samozaparcia emotka


Dawno się tak nie ubawiłam, jak patrząc na tę listę emotka emotka emotka emotka emotka
To mnie utwierdza w przekonaniu, że zwykłe szaraczki jak ja nie mają szans w czasówkach. Jak to miło, że mnie diabeł nie podkusił do kupna Mamby li tylko po udział w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712452 Napisano: 20.09.2010 04:49:53 w skojarzenia
smród - polityka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712336 Napisano: 20.09.2010 04:20:29 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

dla mnie te 3 setki to wcale nie ochłapy, bardzo sie cieszę, gratki wszystkim



uogólniam,że ochłapy, bo laptopy lepsze

co mi tam - i tak inter w całej wawie nie ma a po jakąś setkę turystki konkursowej nie warto uprawiać emotka


Dla mnie też nie ochłapy to raz.
Dwa - sklep mam 5 minut drogi od domu.
Trzy - zrobiłam normalne codzienne zakupy dwa razy i wrzuciłam dokładnie dwa zgłoszenia.
No więc, podsumowując, uważam, że mam powód do radości emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712319 Napisano: 20.09.2010 04:16:11 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się jak głupia z 300 zł w Intermarche, z nadzieją, że to przerwie złą passę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712316 Napisano: 20.09.2010 04:14:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
merynosek napisał(a):

Witamy,

W związku zakończonym konkursem i wyłonionymi laureatami, podjęliśmy WYJ¡TKOWO decyzję o przyznaniu Pani nagrody pocieszenia za zdjęcie opatrzone loginem merynosek.

Prosimy o uzupełnienie danych adresowych w Pani profilu.

Pozdrawiamy,
Drogerie Natura


Ciekawe...


Dzwoniłaś, czy tak sami z siebie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712283 Napisano: 20.09.2010 04:03:46 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

leelee napisał(a):

InterMarche: ,,Inteligentna'' kasjerka - wg reg. komisja składająca się z 3 osób. Najlepsze dokończenie to według niej jedno zdanie(pokazała mi paragony). Na nic moje rymowanki i jedna laurka. emotka emotka emotka DNO!!!


W moim mało kumaty pan stwierdził, że chyba wybrali już wczoraj (?!), nie wie czy dzwonili do wybrańców, a nazwisk jeszcze nie wywiesili... emotka
Poezja! emotka



Metafora... dna emotka emotka emotka


A jednak muszę odwołać wszystko* co mówiłam złego o moim Intermarche!
Przed chwila dzwoniła przemiła pani jest 300 zł! emotka emotka emotka

* - z wyjątkiem tego, że pan niekumaty emotka



a dla mnie jedna wygrana jak jedna jaskółka wiosny nie czyni emotka


Ale przynajmniej czyni nadzieję na wiosnę emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712247 Napisano: 20.09.2010 03:48:17 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

mia napisał(a):

leelee napisał(a):

InterMarche: ,,Inteligentna'' kasjerka - wg reg. komisja składająca się z 3 osób. Najlepsze dokończenie to według niej jedno zdanie(pokazała mi paragony). Na nic moje rymowanki i jedna laurka. emotka emotka emotka DNO!!!


W moim mało kumaty pan stwierdził, że chyba wybrali już wczoraj (?!), nie wie czy dzwonili do wybrańców, a nazwisk jeszcze nie wywiesili... emotka
Poezja! emotka



Metafora... dna emotka emotka emotka


A jednak muszę odwołać wszystko* co mówiłam złego o moim Intermarche!
Przed chwila dzwoniła przemiła pani jest 300 zł! emotka emotka emotka

* - z wyjątkiem tego, że pan niekumaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3712100 Napisano: 20.09.2010 02:49:17 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

InterMarche: ,,Inteligentna'' kasjerka - wg reg. komisja składająca się z 3 osób. Najlepsze dokończenie to według niej jedno zdanie(pokazała mi paragony). Na nic moje rymowanki i jedna laurka. emotka emotka emotka DNO!!!


W moim mało kumaty pan stwierdził, że chyba wybrali już wczoraj (?!), nie wie czy dzwonili do wybrańców, a nazwisk jeszcze nie wywiesili... emotka
Poezja! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3711725 Napisano: 20.09.2010 11:55:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, bo nie było mnie na forum w czasie weekendu, ale widzę, że zmienili zasady w konku Tyskiego emotka


A na jakie? - opisali to gdzieś na stronie?...


U mnie pokazały się na głównej stronie przy pierwszym wejściu dzisiaj. O ile dobrze pamiętam, poszukiwanym obrazkiem nie będzie znaczek, a zwykłe zdjęcie & zamiast kodu z obrazka, będzie trzeba podać pseudonim osoby, która go dodała.


To rychło wczas zmienili... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3711715 Napisano: 20.09.2010 11:52:02 w Wkurza mnie...
Normalka od dłuższego czasu, tzn.:
emotka wkurza mnie, że nic nie wygrywam
emotka wkurza mnie, że tracę bezowocnie czas na konkursy zamiast zabrać sie do roboty
emotka wkurza mnie pogoda...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3711708 Napisano: 20.09.2010 11:49:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, bo nie było mnie na forum w czasie weekendu, ale widzę, że zmienili zasady w konku Tyskiego emotka


A na jakie? - opisali to gdzieś na stronie?... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3711695 Napisano: 20.09.2010 11:46:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sambolera napisał(a):

ej nagrody! gdzie jesteście? emotka


Może tam, gdzie i moje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3706928 Napisano: 17.09.2010 06:44:26 w Rossmann
dotusia napisał(a):

czy ktokolwiek dostał już potwierdzenie weryfikacji paragonu z konkursu Wygraj z drogeriami Rossmann?? Zastanawiam się, ile zwykle taka weryfikacja trwa? To był pierwszy raz, kiedy odsyłałam paragon, zawsze odbierałam nagrody w sklepie emotka


Bardzo różnie trwa; raczej potwierdzenia weryfikacji od nich nie dostaniesz, po prostu w swoim czasie wyślą nagrodę...
Tak więc, jeśli Cię to niepokoi, to napisz do nich maila z pytaniem, czy wszystko ok... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3706199 Napisano: 17.09.2010 01:04:46 w Rossmann
karla0689 napisał(a):

olciazzz napisał(a):

agamaty napisał(a):

dziś punktualni, ale co z tego, skoro i tak mnie lubią... grrr


mnie też emotka


i mnie też nie lubią...ale co tam będę się czuć świeżo i bez wygranej hehehe emotka


No to miło, że jesteśmy w większym towarzystwie emotka
Co napiszę ostatnio, to najwyraźniej jak kulą w płot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3705160 Napisano: 17.09.2010 06:31:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
Więc po co było całe to głosowanie
Nagrodę główną wygrały osoby, którym na początku skasowali głosy.
No i właśnie, tego nikt nie wie, po co było to całe głosowanie...
I po co robiłam z siebie durnia przez pół miesiąca na dwóch forach, tracąc czas i prosząc o głosy? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3704932 Napisano: 16.09.2010 09:21:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
merynosek napisał(a):



Ciekawe co mi przez tel powiedzą przytoczę fragment regulaminu...

Pięćdziesiąt zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów trafi w ręce komisji Drogerii Natura. To właśnie ona wybierze laureatów i przyzna I, II, III nagrodę oraz nagrody pocieszenia.

Nie odpuszczę! emotka


Obawiam się, że niewiele zwojujesz - w odpowiedzi przytoczą pewnie dalszy ciąg:
5. Spośród Prac konkursowych użytkownicy sieci Internet dokonają - poprzez głosowanie na daną Pracę konkursową - wyboru 40 (czterdzieści) najciekawszych ich zdaniem Prac konkursowych, spośród których Komisja dokona wyboru Laureatów nagradzanych nagrodami, o których mowa w § 3 ust. 1 niniejszego Regulaminu.

a) Komisja ma decydujący głos przy wyborze laureatów konkursu. Decyzje Komisji są ostateczne i niepodważalne. Komisja zastrzega sobie prawo nie przyznawania żadnej Nagrody lub tylko niektórych z Nagród.

6. Komisja zastrzega sobie prawo do wyboru Prac konkursowych spośród wszystkich przesłanych przez Uczestników w ciągu całego trwania Konkursu.

Ten regulamin jest bardzo pokrętnie sformułowany emotka
W każdym razie nie przypominam sobie, żeby komuś na Naturze udało sie wpłynąć na zmianę decyzji komisji... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3704085 Napisano: 16.09.2010 03:36:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Patrzę sobie właśnie na wyniki Ajaxa z Reala emotka


niestety, też sobie popatrzyłam, a liczyłam na to ze część esów nie doszła
marzenie ściętej głowy emotka


Takoż i ja...
W dodatku szlag mnie trafił, bo moim zdaniem hasełka były ładne i przynajmniej jedno powinno się załapać
emotka
A jak chodzi o listę, tę i inne z ostatnich konkursów, to jedno nazwisko (rodzinne) śni mi się już po nocach emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3703455 Napisano: 16.09.2010 10:43:01 w Rossmann
mia napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja korespondowalam w sprawie BabyDream z dwiema Paniami - Pani Monika nie odpisala.Odpisuje mi tylko Pani Maja Justyna Maja_Justyna@rossmann.com.pl
Mail do p. Moniki monika_kolinska@rossmann.com.pl


Dzięki!
No to wysyłam jeszcze raz na oba emotka emotka emotka


He he, na razie odpowiedzi nie ma, ale przynajmniej z mety doszło potwierdzenie, że przeczytano... Zawsze coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0