Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6500905 Napisano: 21.06.2018 19:25:47 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

androm napisał(a):

moniazr napisał(a):

Moja 12 latka (...) Została zawieszona, bo wraz z dwiema koleżankami założyły profil na facebooku, koledze z klasy z autyzmem, bez jego wiedzy (nie zamieściły tam żadnych obraźliwych uwag). Wiem, że zrobiły źle, ale została ukarana tylko moja córka, bo wzięła to na siebie.

Moim zdaniem, skoro był to profil bez złośliwości, bez naśmiewania się, to zawieszenie w prawach jest zbyt dużą karą na to. Stawiałabym raczej na uświadomienie, jakąś lekcję wychowawczą w szkole, pogadankę, aby wiedzieli, że nie można bawić się czyjąś tożsamością. Myślę, że skoro Twoja córka wzięła sprawę na siebie ratując dwie koleżanki, to jako matka masz powód do dumy, że jest taka honorowa, ma charakter!

emotka Matko Buzka... co ja czytam...
Matka takiego dziecka ma być dumna, że dziecko nie rozróżnia co dobre, a co złe?! I pewnie szkoła winna, "bo to oni powinni wychowywać młodzież, po to są"?! A gdzie rodzice, którzy powinni dziecko nauczyć elementarnych PODSTAW? Madka wie, że dziecko zrobiło źle, ale ma żal, że "inni nie zostali ukarani, a tylko MOJA córka".
Cieszę się, że nie mam dzieci i takich problemów.  emotka

cb656 od razu widać, że nie masz dzieci, bo nie masz pojęcia o wychowywaniu dzieci. Nie jestem dumna, że córka popełniła błąd i żaden rodzic by nie był. Wiem, że zrobiła źle i ona też o tym wie i żałuje. Sprawa, którą opisałam dotyczy nieprawidłowości w szkole. Nauczycielom nie chciało się  dogłębnie zbadać problemu i poszli na łatwiznę. To oni szukali kozła ofiarnego. Profil był założony z telefonu innego dziecka, które się nie przyznało. Pedagog mówi, że wie, że zrobiły to w trójkę ale nie miała czasu porozmawiać  z wszystkimi dziećmi. Szkoła nie poinformowała rodziców - dyrektorka jest zdziwiona, bo wychowawca miał taki obowiązek.
Oczywiście, że to rodzice powinni wychowywać dzieci, wcale nie twierdzę, że od tego jest szkoła. Szkoła jest od nauczania. Ale szkoła powinna dawać też dobry przykład - a nie uczyć, że kłamstwo popłaca, jak w tym przypadku. Nie masz dzieci i nie wiesz, jak ważna dla nastolatków jest grupa rówieśnicza i jak czasami trudno jest nad wszystkim zapanować.
Mimo wszystko, dla mnie, macierzyństwo to najwspanialsza rzecz na świecie. A dzieci zawsze rozrabiały i będą rozrabiać. Tak już jest ten świat stworzony. Wyświetl w wątku >>
3 joan, mia, edi999a 0

moniazr

#6500897 Napisano: 21.06.2018 19:03:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Mnie w ogóle dziwi, że (nawet nie w sensie policyjnym) można przesłuchiwać osobę nieletnią w czasie nieobecności jej rodziców.

Mnie to dziwi, że oczekujesz wzywania na dywanik do dyrektora szkoły najpierw rodziców dziecka, które nabroiło.
Pierwszy krok to przecież normalna rozmowa wyjaśniająca, jak szkoła ma to technicznie realizować? Przykładowo dzieciak pobił na przerwie drugiego, to co, najpierw wołamy starych, a bez ich obecności nie odzywamy się do dziecka-bandyty? Bo to co, bardziej wychowawcze jest?
Jakaś chora polityka zapanowała w zakresie wyimaginowanej "ochrony interesów dziecka". Ten strach nauczycieli, by się nie wychylić, nie dotknąć (dosłownie też), nie urazić biednego dziecka. A potem są historie z włażeniem nauczycielom na głowę albo zakładanie na tę głowę kosza na śmieci. Nie, no sorry, coś tu jest nie tak w tym systemie emotka

i masz rację i nie masz. Ok nauczyciela, dyrekcji obowiązkiem jest wezwać ucznia w celu wyjaśnienia co i jak itd., i tu rodzice nie są potrzebni, jednak powinni rodzica poinformować, że coś się stało lub coś się dzieje i zostają wyciągnięte konsekwencje takie a takie, bo nie wyobrażam sobie, by moje dziecko nabroiło i wszyscy by wiedzieli tylko nie ja, najpierw jemu bym nogi z d...powyrywała, a potem zrobiła szum w szkole, bo jak mamy reagować kiedy nie wiemy, że coś się dzieje....

Byłam dzisiaj w szkole u pedagoga.  Pani pedagog przyznała, że popełniła błąd, bo szła na wolne i zdążyła porozmawiać tylko z moją córką. Resztę zostawiła wychowawczyni, która sobie nie poradziła. Poinformowała mnie, że od dzisiaj córka nie jest już zawieszona w prawach.
I co ciekawe byłam też u dyrektorki, która twierdzi, że córka nigdy nie była zawieszona, bo tylko dyrektor daje taką karę a ona o nią nie wnosiła. Dyrektorka była zdziwiona, że nikt nie poinformował rodziców o tej sprawie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

moniazr

#6500400 Napisano: 20.06.2018 16:53:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Moja 12 latka w zeszłym roku miała: czerwony pasek na świadectwie, stypendium naukowe i Nagrodę Burmistrza za wysokie miejsce w konkursie ogólnopolskim.
A w tym roku jest zawieszona w prawach ucznia od tygodnia. Dzisiaj dowiedziałam się o tym przypadkiem, bo nie mogła pojechać na wycieczkę. Szkoła nie raczyła mnie poinformować o problemach mojego dziecka. Jestem przewodniczącą rady rodziców w klasie. Jak potrzebowali pomocy w imprezach szkolnych to kontaktowali się ze mną bez problemów. Jestem wściekła na wychowawczynię, pedagoga i dyrektora.
Została zawieszona, bo wraz z dwiema koleżankami założyły profil na facebooku, koledze z klasy z autyzmem, bez jego wiedzy (nie zamieściły tam żadnych obraźliwych uwag). Wiem, że zrobiły źle, ale została ukarana tylko moja córka, bo wzięła to na siebie. Uważam, że powinny być potraktowane sprawiedliwie i ukarane wszystkie albo żadna i uważam, ze szkoła powinna w takich sytuacjach informować rodzicówemotka
Musiałam to z siebie wyrzucić, bo jestem mega wkurzona, nawet bardziej niż po wczorajszym meczuemotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6497896 Napisano: 14.06.2018 11:13:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj piłka z rezerwy coca cola w Biedronce 1/5 zgłoszeń.emotka . Super, bo mój syneczek jest kolekcjonerem piłek. Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6497329 Napisano: 13.06.2018 11:07:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też nagroda z Gosh, II stopień. Sprawdziłam maila ponownie dzięki Waszym wpisom, bo wylądował w kategorii "oferty", których raczej nie czytam emotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6496897 Napisano: 12.06.2018 13:04:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
W dniu urodzin, po wielu próbach, udało mi się ustrzelić ręcznik z Belriso o godz. 13.00 emotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6493947 Napisano: 02.06.2018 10:24:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie torba Belriso o 10.00. To moja pierwsza nagroda od 2 miesięcy emotka . Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6491969 Napisano: 24.05.2018 14:31:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pioge7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Halszka napisał(a):

witegz napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Kinder 0 chyba na 50 zgłoszeń. Jeszcze jest szansa,że coś u rodzinki wpadło. 

Mam tak samo emotka
Chyba wpisali mnie na czarną listę z zemsty, że nie odesłałem im danych i paragonów na książeczki w poprzednim etapie. emotka . Wtedy miałem 100% skuteczności emotka

Nad tym samym się zastanawiam! Nawet jednej książeczki dziś nie ma, o innych nagrodach nie wspomnę - tez pogardziłam broszurką w poprzednim etapie emotka
Świetnie! emotka

mam to samo, hehe

u mnie zero A książkami nie pogardziłem w pierwszym etapie emotka

U mnie też 0 wygranych na wiele zgłoszeń. Książeczkami z pierwszego etapu pogardziłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6491751 Napisano: 24.05.2018 00:16:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Myślę,że czas się wpisać.Prawie koniec maja,a u mnie od początku kwietnia pusto.
Wszystkie nagrody mijają mnie szerokim łukiem emotka emotka emotka
Nie będę wymieniała wszystkich wysłanych zgłoszeń, bo jak dotychczas, to zajmuję się zbieractwem emotka
W loteriach- pusto,
w hasłowych-pusto
i w czasówkach pusto emotka
nico, nico i jeszcze raz nico emotka emotka

Mam podobnie od 2 miesięcy nic nie wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6486819 Napisano: 06.05.2018 09:45:48 w SZUKAM....
Szukam kodów do Multikina na dzisiaj emotka
Nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6486780 Napisano: 05.05.2018 20:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdal14 napisał(a):

xpac napisał(a):

magdal14 napisał(a):

Konkurs Lewiatan żółty rower - pisał ktoś reklamację? Zrobiłam dzisiaj zakupy w swoim Lewiatanie, wszędzie banery, plakaty wielka urna, a Pani na to, że konkurs się zakończył, kiedy ją uświadomiłam, że się myli odparła, że nie mają kuponów i to od jakiegoś czasu. Dobrze znam właścicielkę i jestem pewna, że to jej przekręty, zresztą nie pierwsze. Ma ktoś podobne doświadczenia?

też znam swoją "właścicielkę" i jestem w 100% przekonany że wszystkie rowery idą po rodzinie....

dokładnie, w "mojej" pewnie będzie to samo, znam bo miałam wątpliwą przyjemność pracować tam x lat temu 3 tyg. - tyle wytrzymałam 

U nas, jak skończyły się kupony, dawali kserokopie. Dzisiaj dostałam ostatnią kopię i kasjerka powiedziała, że więcej nie będą kserować, bo konkurs kończy się jutro. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6482515 Napisano: 17.04.2018 13:10:16 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że firma IQ Marketing, po mojej reklamacji kodu Crocs, który nie działał, wysłała mi błyskawicznie nowy kod na buty emotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6478384 Napisano: 29.03.2018 23:32:35 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie strasznie, że mój kod na crocsy, okazał się wykorzystany. Kod wygrałam samodzielnie. Czy IQ wysłało ten sam kod do 2 osób, czy ktoś mi go ukradł w dniu 25.03.2018 r? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6478195 Napisano: 29.03.2018 13:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moniazr napisał(a):

agata6 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Zamawiał ktoś dzisiaj crocsy? Kody nie działają a na infolinii nikt nie odbiera telefonu. Kody są ważne do dzisiaj.

Napisz do nich @ bardzo szybko odpowiadają

Napisałam jakąś godzinę temu i czekam.

Ma ktoś regulamin "Odkrywców jesieni" z Lubisiów. Odpisali mi, że mój kod został wykorzystany przez inną osobą. Kod wygrałam sama. Regulamin już się nie otwiera. Nie wiem czy mogę jeszcze pisać reklamację. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6478174 Napisano: 29.03.2018 12:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata6 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Zamawiał ktoś dzisiaj crocsy? Kody nie działają a na infolinii nikt nie odbiera telefonu. Kody są ważne do dzisiaj.

Napisz do nich @ bardzo szybko odpowiadają

Napisałam jakąś godzinę temu i czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6478170 Napisano: 29.03.2018 12:17:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zamawiał ktoś dzisiaj crocsy? Kody nie działają a na infolinii nikt nie odbiera telefonu. Kody są ważne do dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6477618 Napisano: 27.03.2018 20:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Coś ktoś wspominał o konkursie Prince Polo... Coś ktoś wie? 

Milka przez pomyłkę wysłała maile z inf. o wygranej z Prince Polo zamiast termosów Milki. Ten konkurs Prince Polo organizowali w 2016 r., bo wysłali wyjaśnienie. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

moniazr

#6477608 Napisano: 27.03.2018 19:25:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Jordan. Bardzo się cieszę, bo od dawna nie wygrałam nic w konkursie kreatywnym emotka Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6477384 Napisano: 27.03.2018 11:16:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jezynka napisał(a):

Dziś są moje urodziny i co ? Nagród brak, nawet Wizaż nie dał perfum do przetestowania. Buuu

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6477353 Napisano: 27.03.2018 10:28:13 w Informują
Milka informuje o losowaniu dodatkowym termosów - meil o 10.17 Wyświetl w wątku >>
2 andii, pablo75 0