Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniazr

moniazr

#6445597 Napisano: 23.12.2017 21:09:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
malineczka23 gratulacje!!! To jest prezent pod choinkę!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6445460 Napisano: 22.12.2017 21:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

moniazr napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne kody do Multikina z konkursu "Szał na Schaumę", który był organizowany latem w Carrefour?

ja dostałam odpowiedz że do  29.12.2017

Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6445451 Napisano: 22.12.2017 20:37:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne kody do Multikina z konkursu "Szał na Schaumę", który był organizowany latem w Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6445450 Napisano: 22.12.2017 20:34:57 w PODZIĘKOWANIA
agakaka13
Bardzo, bardzo dziękuję za prezent. Wyświetl w wątku >>
1 agakaka13 0

moniazr

#6445214 Napisano: 22.12.2017 09:58:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego konkursu są te bilety do Multikina ważne do 23.12.2017 r? Byłam pewna, że takie mam, obiecałam dzieciom kino i nie mogę ich znaleźćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6445123 Napisano: 21.12.2017 21:01:54 w Oddam za darmo
Halszka napisał(a):

LZZ6R7XA3

Bardzo dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

moniazr

#6445041 Napisano: 21.12.2017 17:26:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
3 chusty i 2 długo wyczekiwane pierwsze kubki z Actimela. Szkoda, że skończyły mi się kody, bo w porze obiadowej chyba grało mało osób. Wyświetl w wątku >>
1 edytka301 0

moniazr

#6444226 Napisano: 19.12.2017 22:51:42 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie "Nocna wyprzedaż w Mediaexpert"
Dzisiaj wybrałam sobie na ich stronie deskorolki elektryczne za 899 zł za sztukę.
O 20.00 kiedy zaczęła się ich "Nocna wyprzedaż" cena tych deskorolek wzrosła do 1099,99 złemotka . SUPER są te polskie wyprzedażeemotka Wyświetl w wątku >>
2 jokan, defed 0

moniazr

#6443999 Napisano: 19.12.2017 14:52:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Chciałabym kupić dla dzieci pod choinkę deskorolki elektryczne (dzieci są w wieku 10 i 12 lat). Czy ktoś ma wiedzę, doświadczenie, czy te na tych większych kołach (dmuchanych) są lepsze? Pracownicy w Mediaexpert, których się radziłam nie są zgodni. Jeden twierdził, że na dmuchanych kołach są lepsze na nierówne, dziurawe drogi (a takie są w mojej wsi), drugi pracownik namawiał mnie na te mniejsze, mówiąc że dla dziecka deskorolki na większych kołach są za ciężkie.

nie są za ciężkie, mój syn śmiga na dużych u koleżanki i na małych u nas, a większe koła faktycznie lepsze na nierówny teren

Dzięki. Więc kupię te większe. W sklepie były tylko te mniejsze, więc nie mogłam porównać sama.

sama bym też kupiła większe, a że wygrałam w konkursie z mniejszymi kołami, to musi się zadowolić tym co ma emotka

Ja też chciałam wygrać, ale mi się nie udalo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6443995 Napisano: 19.12.2017 14:37:41 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Chciałabym kupić dla dzieci pod choinkę deskorolki elektryczne (dzieci są w wieku 10 i 12 lat). Czy ktoś ma wiedzę, doświadczenie, czy te na tych większych kołach (dmuchanych) są lepsze? Pracownicy w Mediaexpert, których się radziłam nie są zgodni. Jeden twierdził, że na dmuchanych kołach są lepsze na nierówne, dziurawe drogi (a takie są w mojej wsi), drugi pracownik namawiał mnie na te mniejsze, mówiąc że dla dziecka deskorolki na większych kołach są za ciężkie.

nie są za ciężkie, mój syn śmiga na dużych u koleżanki i na małych u nas, a większe koła faktycznie lepsze na nierówny teren

Dzięki. Więc kupię te większe. W sklepie były tylko te mniejsze, więc nie mogłam porównać sama. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6443987 Napisano: 19.12.2017 14:12:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Chciałabym kupić dla dzieci pod choinkę deskorolki elektryczne (dzieci są w wieku 10 i 12 lat). Czy ktoś ma wiedzę, doświadczenie, czy te na tych większych kołach (dmuchanych) są lepsze? Pracownicy w Mediaexpert, których się radziłam nie są zgodni. Jeden twierdził, że na dmuchanych kołach są lepsze na nierówne, dziurawe drogi (a takie są w mojej wsi), drugi pracownik namawiał mnie na te mniejsze, mówiąc że dla dziecka deskorolki na większych kołach są za ciężkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6442584 Napisano: 15.12.2017 12:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

moniazr napisał(a):

benasia napisał(a):

joan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy jest na tym forum ktoś oprócz mnie kto nie gra w Heinekena?  emotka
Czy tylko ja nie wiem co tracę? emotka


Również nie gram. Nawet specjalnie weszłam w info o konku - myślałam, że oprócz piwska są jeszcze jakieś nagrody główne. Nie ma.

Kolejny konek, gdzie tylko czekam, aż dobiegnie końca emotka

ja też nie gram - szkoda mi czasu na taki konkurs   ;)

Jest nas więcej. Też nie gram i nie zamierzam emotka

A nie macie nawet komu dac tego w prezencie? To przynajmniej ma jakas wartosc, a ja za to nie rozumiem jak mozna grac o swiezaka. emotka
Ale jak widac, na kazda nagrode sie chetny znajdzie emotka

Oczywiście, że maż by się bardzo ucieszył, znajomi jeszcze bardziej. Chodzi mi o to, że nie mam czasu na wymyślanie haseł, kiedy nagroda nie jest aż tak bardzo mi potrzebna. Ostatnio jestem tak zmęczona, że ograniczam się do loterii, bo nie muszę wysilać mózguemotka . O swieżaka grałam (jak większość rodziców) dla dziecka. Mój malec je uwielbia. Oczywiście nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

moniazr

#6442565 Napisano: 15.12.2017 12:28:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

joan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy jest na tym forum ktoś oprócz mnie kto nie gra w Heinekena?  emotka
Czy tylko ja nie wiem co tracę? emotka


Również nie gram. Nawet specjalnie weszłam w info o konku - myślałam, że oprócz piwska są jeszcze jakieś nagrody główne. Nie ma.

Kolejny konek, gdzie tylko czekam, aż dobiegnie końca emotka

ja też nie gram - szkoda mi czasu na taki konkurs   ;)

Jest nas więcej. Też nie gram i nie zamierzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6441836 Napisano: 14.12.2017 09:07:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

Dostałam doładowanie z Orange i ważne tylko do 14.01.2018 a jeszcze lepiej nie da się z tego doładowania wysłać na sms premium przynajmniej u mnie chyba ,że tylko u mnie   emotka

Wysłali te 30 zł jako środki promocyjne. Można je wykorzystać tylko na rozmowy i sms w Orange. U mnie ważne do 08.03.2018r - czyli tyle, ile ważne środki są na koncie głównym. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

moniazr

#6438422 Napisano: 07.12.2017 11:06:15 w Informują
Duracell dzwoni, ale na zgłoszenie z III etapu (w dodatku z ostatniego dnia, tj. 03.12.2017) Wyświetl w wątku >>

moniazr

#6437680 Napisano: 06.12.2017 11:57:40 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie że taki fajny konkurs przegapiłam z Tymbarka emotka  Dopiero dzisiaj go zobaczyłam -fajne nagrody ... Trudno

a ja nawet miałam zamiar zagrać poszłam do lewiatana ale....nie mieli takich soków jakie były wymienione w regulaminie

A ja kupiłam soki ale nie zagrałam, bo nie miałam "natchnienia". Nagrody, według mnie, nie takie fajne, bo te zakupy można robić tylko z wybranych marek. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6435824 Napisano: 01.12.2017 16:06:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Worki Puma z rezerwy Milka - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6435132 Napisano: 30.11.2017 11:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

xpac napisał(a):

mariolakal napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy ktoś słyszał, żeby ktoś wygrał w promocji Luksja zniknał kolor? Bo nie przyuważyłam żeby ktoś się chwalił? Pewnie ściema z tymi promocyjnymi opakowaniami. Bo kto to sprawdzi... emotka

Właśnie pół godziny temu otworzyłam luksję zakupioną dawno temu i okazała się przezroczysta...  emotka  Co prawda tylko nagroda gwarantowana: zestaw kosmetyków, ale zawsze coś...  emotka

Nie wiem gdzie znalazłyście te promocyjne opakowania, ale ja od 3 dni na nie poluje i nigdzie nie ma ! Rossman, Natura, Stokrotka, Biedronka, lokalny.... masakra jakaś !

Kupiłam w Rossmannie, ale wieki temu i nie chciało mi się sprawdzić... Ostatnio nie widziałam nigdzie tych promocyjnych chociaż przyznam, że nie szukałam... 

Ja kupiłam na początku konkursu w Carrefour i w Tesco, łącznie ok. 10 opakowań, nie trafiłam żadnej przezroczystej. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniazr

#6433702 Napisano: 27.11.2017 17:56:26 w WC - rozmowy o wszystkim
petunija1 napisał(a):

moniazr napisał(a):

petunija1 napisał(a):

moniazr napisał(a):

Robił ktoś zakupy w tym sklepie? Podejrzenie niskie ceny. Dostałam ofertę na email, kusi mnie, ale boję się zamawiać. 
http://www.jewels-elegant.com/

wysyłka 52 zł? emotka
z ciekawości dodałam jeden produkt do koszyka emotka

Tak wysyłka bardzo droga, produkty idą nie wiadomo skąd i oficjalna strona Pandory wygląda inaczej. A ja jak typowa sroczka napaliłam się na te błyskotki. Moja koleżanka jest wielką fanką Pandory i wiem, że ceny tam są o wiele wyższe. 

brak wysyłki za pobraniem...osobiście bym nie ryzykowała... emotka

To ja tez nie zaryzykuję. Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0