Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6718680 Napisano: 29.07.2020 09:55:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Ja napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy z pepsi shell przychodziły zwrotki? bo niestety u mnie nic nie przyszło

Przychodziły. Moje trafiały do spamu.

Nie na każdą pocztę przychodziły...
Ale zgłoszenia były dostarczone do organizatora, bo zostało to z nimi potwierdzone.

Ale generalnie powinny przyjść. Regularnie jest problem ze zwrotkami na niektórych pocztach, nie wiem czemu nie pozakładacie sobie poczty gdzieś, gdzie tego problemu nie ma;)

A na której poczcie nigdy nie ma problemu ze zwrotkami? Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6717730 Napisano: 23.07.2020 17:56:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Colian Intermarche wygrał ktoś mając w haśle duże litery? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6717230 Napisano: 21.07.2020 16:32:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Wawel Zręcznie Robiona po każdym zgłoszeniu dostaje się potwierdzenie na e-mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6711975 Napisano: 25.06.2020 12:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Czy SOMERSBY od 15.06. informował? ostatni wpis chyba w poniedziałek za 14.06.

15.06 tez juz był - smsy były 23.06. Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

wrrrryyy

#6703983 Napisano: 19.05.2020 18:35:24 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Oswiadczenie Góralki:

srutututu majtki z drutu...chyba też zacznę wysyłać plagiaty i później oświadczać, że to moje i już. Bez sensu się wysilać   Cóż za głupie oświadczenie w obliczu tak wielu dowodów, d-n-o!

odpowiedź organizatora to jak farsa w sądzie. Zapytali zwyciężczynię jak sędzia oskarżonego: ukradł pan ten rower? Wysoki sądzie, nie! Ale widziano pana z tym rowerem przy sklepie. Wysoki sądzie, to nie mój rower, ale ja tylko pożyczyłem ten rower od kogoś, już nie pamiętam od kogo i zapomniałem oddać:P a tu pani idzie w zaparte, że jej twórczość. Może beknie za to, jak dalej forumowicze nie odpuszczą.

Przy takim podejściu organizatora, jedynym "beknięciem" laureatki będzie te...po wypiciu coli na Times Square.


Góralki są tak miłe, że dają do wyboru kasę lub wyjazd do NJ. Wiec Pani najwyżej obleje się rumieńcem, gdy wpłynie przelew. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6703929 Napisano: 19.05.2020 15:06:38 w PLAGIATY
Oswiadczenie Góralki:
"Drodzy Uczestnicy konkursu „GO! Po nagrody!”, ze względu na Wasze liczne komentarze i uwagi w stosunku do nagrodzonego hasła, które bardzo nas zaniepokoiły, podjęliśmy działania w celu wyjaśnienia wszelkich zarzutów i wątpliwości. Zwróciliśmy się do Zwyciężczyni naszego konkursu, aby wyeliminować ewentualne naruszenia regulaminu. Zwyciężczyni udzieliła nam wyjaśnień i złożyła oświadczenie, iż jako autorka posiada pełnię praw do nagrodzonego hasła, a jego poszczególne elementy nie zostały zaczerpnięte z jakichkolwiek prac i haseł zgłoszonych w innych konkursach, organizowanych przez inne podmioty i są w całości rezultatem jej twórczości. Zwyciężczyni oświadczyła także, że według jej wiedzy, zgłoszone hasło nie narusza autorskich praw majątkowych i osobistych oraz dóbr osobistych innych osób, a zgłoszenie go w Konkursie nie jest działaniem w złej wierze lub niezgodnym z dobrymi obyczajami. Zwracamy uwagę, że fakt podobieństwa haseł zgłoszonych w różnych konkursach, nie świadczy automatycznie o tym, że autorem danego hasła jest osoba, która zgłosiła je w innym konkursie wcześniej. Zapewniamy, że chcemy oferować Wam dobrą zabawę i atrakcyjne konkursy, w których mamy na celu nagradzanie Waszej kreatywności. Zgłaszanie nam informacji o pracach naruszających prawa innych osób zawsze spotykało się z naszą reakcją i nigdy nie pozostawiliśmy takich uwag bez odpowiedzi. Nagradzanie prac naruszających prawa innych osób jest niezgodne z naszymi ideami i wartościami, a także celami naszej marki, dlatego zawsze odpowiednio badamy i weryfikujemy wszelkie zarzuty w tym zakresie. Zdarzało nam się pozbawiać laureatów praw do nagrody, gdy tylko, niejednokrotnie z Waszą pomocą, stwierdziliśmy jakiekolwiek naruszenie Regulaminu. Mamy nadzieję, że Wasze wątpliwości zostały odpowiednio rozwiane, a pomimo ich zaistnienia, konkurs przysporzył Wam dobrej zabawy i wspaniałych nagród. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych Uczestników i Obserwatorów, zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!" Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6683956 Napisano: 18.02.2020 11:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

mam problem z loterią oreo, nie przechodzi nr paragonu na którym uzyty jest "/" ktoś tak miał?

Tak, tez tak mialem. Napisałem do nich i odpisali, by numer paragonu wpisywać bez znaków specjalnych, same cyfry ciągiem bez przerw. Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

wrrrryyy

#6680921 Napisano: 07.02.2020 20:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mozecie wyslac zgloszenie do Oreo? U mnie caly czas pojawia sie komunikat o błednym e-mailu lub numerze telefonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6680768 Napisano: 07.02.2020 11:40:40 w SZUKAM....
joan napisał(a):

Szukam informacji, co to są za produkty Oreo "najmniejsze po 1,60 zł" - bo nic mi nie przychodzi do głowy, a nie chcę kupić na forum paragonu, który się potem okaże nieprawidłowy.

Bardzo proszę o podzielenie się linkiem lub grafiką emotka

A takie ci one: https://www.frisc...niliowym/stn,product Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6680210 Napisano: 05.02.2020 20:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Z Prince Polo macie problem z wysłaniem ? Zmieniałam przeglądarkę I nic to nie dało

Z tego co widzę, tylko w Internet Explorerze jakoś to to wygląda... no i nie wyrzuca błędu Jawy po przesłaniu zgłoszenia...

u mnie też na Explorerze nie działa 

Ta strona Wam nie działa? https://princepolo.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

wrrrryyy

#6676910 Napisano: 24.01.2020 15:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Dobijcie ale nie umiem znaleźć emotka Czy w Fantasii można wygrać więcej niż raz ?

Tak można. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6672327 Napisano: 10.01.2020 13:37:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Fantasia udało się komuś wygrać dwa razy na te same dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6671953 Napisano: 09.01.2020 17:10:04 w Smolar
Ktoś wie z jakiego numeru dzwoni Smolar z głównymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6671948 Napisano: 09.01.2020 17:06:29 w SZUKAM....
Szukam informacji z jakiego numeru dzwoni Smolar z głównymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

wrrrryyy

#6656083 Napisano: 11.11.2019 18:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy zostawił ktoś dla siebie czytnik z Tic Tac? Ten model ma reklamy? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6651654 Napisano: 25.10.2019 20:33:31 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś rejestrował karty MR Lewiatan. U mnie ciągle "nieprawidłowy numer karty"

Dokładnie, nie da się ani sprawdzić salda, ani zarejestrować. Kobieta z Benefit mi odpisała, żeby wysłać screen komunikatu...


Olałem rejestracje. Wypłaciłem gotówkę z bankomatu i żegnam te karty. W City Handlowy można wypłacić całość bez prowizji emotka Wyświetl w wątku >>
1 Reni 0

wrrrryyy

#6651543 Napisano: 25.10.2019 13:49:11 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy ktoś rejestrował karty MR Lewiatan. U mnie ciągle "nieprawidłowy numer karty" Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6638599 Napisano: 11.09.2019 10:25:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Śniadaniowa ABC - najchętniej za doładowanie, proponuje 10zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6633369 Napisano: 26.08.2019 16:20:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Nestle Sniadanie jest mozliwość dowiedzieć się który paragon odesłać? Wyświetl w wątku >>
0 0