Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#4520274 Napisano: 09.07.2011 08:44:17 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

że mnie głowa boli i od paru dni nic nie idzie po mojej myśli

kto mi powie ile to jest milion zł na nowe?
10tyś czy 100tyś czy ile?



100zł. Denominacja: 10000zł = 1zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4520022 Napisano: 08.07.2011 10:17:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

nie ma to jak jeździć na wakacje z fotografem, z produktami do następnych konkursów (bo i w Turka miała ze sobą emotka ) itd emotka



Zdjęcia z Turkiem nie były chyba z wakacji. Może się mylę, ale odniosłem wrażenie, że były chyba robione na jakimś trawniku, czyli mogła je zrobić w ogrodzie swojej rezydencji. Poza tym bohaterka na zdjęciach z Turkiem była znacznie okazalsza, niż na tych z plaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4518959 Napisano: 08.07.2011 01:59:04 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

Ludzie konkursy to nie najważniejsza rzecz na świecie, ja gram zazwyczaj w gwarantowane, drobiazgi mnie cieszą, ale jak czytam, jak ludzie angażują się w to, to jestem przerażona, konkursy to nie powód do stresu emotka emotka



Dla wielu konkursy to praca i jesli nie wygrywają to nie zarabiają, dlatego niektórym szajba odbija emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4518680 Napisano: 08.07.2011 12:21:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Jeśli chodzi o te wszystkie prezentacje, to czy ktoś jest zorientowany, jak wygląda sprawa praw autorskich do piosenek, użytych w takich zgłoszeniach emotka



trzeba mieć wykupioną licencję na użycie, zwłaszcza, że to cel komeryjny




Może ktoś się orientuje ile kosztuje taka licencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4518661 Napisano: 08.07.2011 12:13:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeśli chodzi o te wszystkie prezentacje, to czy ktoś jest zorientowany, jak wygląda sprawa praw autorskich do piosenek, użytych w takich zgłoszeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4518567 Napisano: 08.07.2011 11:39:55 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

wkurza mnie moja kotka! nie dość że zaciążyła mimo zastrzyku, nie dosć ze pierwsze kocię urodziła w łóżku syna (przylazła w nocy do niego i myk do łóżka), nie dość ze jaśnie pani zanosimy do legowiska (wysciełana budka, umieszczona pod zadaszeniem, na wysokości ok 1 metra, osłonięta od wiatru) mleko podgrzewane z dodatkiem skondensowanego i puszeczki,
to jeszcze cholera jedna dzień w dzień robi nam taki numer że bierze w mordkę po kociaku(tygodnia nie mają) i przynosi nam do domu próbując sobie tu rządzić spanko!
Szkoda mi tych bidnych miauczących maluchów, jednego nazwaliśmy Wojtek, po Cejrowskim, taki z niego podróżnik!



Może kocia mama stwierdziła, że dla maluchów jest za zimno w tej budce. Kocury lubią ciepełko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4514341 Napisano: 07.07.2011 10:04:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
brunetka napisał(a):

Odezwał się już do kogoś Absolwent lub Magnefar ?
Dziś mają powiadamiać laureatów ...



Cisza, ale dzień jeszcze się nie skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4514287 Napisano: 07.07.2011 09:47:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Odnośnie smiejżelków, cytac z FB:
Han Bright Witamy, podczas publikacji ostatecznej listy wkradł się mały błąd. Jeszcze dziś zostanie naprawiony. Na przyszłość zapraszamy na mail kontaktowy poświęcony konkursom, gdzie odpisujemy dużo szybciej zespol@hanbright.com Pozdrawiamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4512646 Napisano: 06.07.2011 06:13:17 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie lenor w mdw emotka emotka



Po karniaku im, co będą się cenzuraralami chwalić emotka

A na poważnie, gdyby nie te Lenory, torby z Wawel, jakieś koszulki i inne pierdoły, wątek MDW powoli by się zwinął, bo mało kto chwali się czymś cenniejszym i niepowtarzalnym.
Większość ma dużo instynktu samozachowawczego i woli nie ryzykować, że zostanie zlinczowana.
Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4511112 Napisano: 06.07.2011 12:21:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dla tych, którzy czekali na potwierdzenie przeczytania maila z Magnefara mogą się już nie doczekać emotka
Dzwoniłam oczywiście nie połaczyli mnie z osobą zajmującą się konkursem, a jak już w końcu się zlitowali to nikt nie odbierał emotka Pani z recepcji powiedziała tylko, że konkurs już jest zamknięty, a jak powiedziałam jej, że napewno kilku zgłoszeń nawet nie przeczytali to powiedziała tylko, że i tak już nic z tym nie zrobię bo laureaci wybrani emotka

A mam pewność, że nie przeczytali bo specjalnie dołączyłam link i wiem, że nie otworzyli go emotka



A mieli obowiązek otwierać linki dołączone do e-maila?
Może zapoznali się z odpowiedzią na pytanie i poszli dalej.



dopisałam im, że zdjęciami mają się nie sugerować, aczkolwiek napewno jakby otworzyli tego maila to z samej ciekawości zerkneliby tam...

zresztą Pani z recepcji jakoś nie kryła tego faktu i nie próbowała się tłumaczyć emotka



Może podziałała akcja z forum, by agencje trzymały się regulaminów i nie zwracały uwagi na dodatki i ozdobniki.

Skora sama im napisałaś, by się nie sugerowali zdjęciami, to tylko posłuchali.
Nie każdy jest tak ciekawy by zaglądać w każdy link, który dostaje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4511082 Napisano: 06.07.2011 12:14:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

Dla tych, którzy czekali na potwierdzenie przeczytania maila z Magnefara mogą się już nie doczekać emotka
Dzwoniłam oczywiście nie połaczyli mnie z osobą zajmującą się konkursem, a jak już w końcu się zlitowali to nikt nie odbierał emotka Pani z recepcji powiedziała tylko, że konkurs już jest zamknięty, a jak powiedziałam jej, że napewno kilku zgłoszeń nawet nie przeczytali to powiedziała tylko, że i tak już nic z tym nie zrobię bo laureaci wybrani emotka

A mam pewność, że nie przeczytali bo specjalnie dołączyłam link i wiem, że nie otworzyli go emotka



A mieli obowiązek otwierać linki dołączone do e-maila?
Może zapoznali się z odpowiedzią na pytanie i poszli dalej.
Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4510692 Napisano: 06.07.2011 10:55:11 w TESCO konkursy
kammaro napisał(a):

Ale wczoraj przed 22 dwie osoby pisały o Olay emotka



Pisały o Olay Real a my czekamy na Olay Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4504030 Napisano: 04.07.2011 12:12:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
raia2006 napisał(a):

Ja dzisiaj z kolei poczułam delikatne zniesmaczenie, gdy zobaczyłam co wypisuje partner naszej wiolifasoli.
W konkursie Alma - trochę mi jej było szkoda.
Pomyślałam - świadomie, nieświadomie cholera wie...
Ale przez sympatię za świetne zdjęcia w Cin Cin, jakoś jej żałowałam.
Ale gdy czytam na jednym z portali opis: jak to jej facet zbierał ileś tam miesięcy pieniądze, żeby zabrać ją na wycieczkę na Bali (tą od Cin Cin) - żeby zobaczyć jej uśmiech i jeszcze zdjęcie z podróży - to trochę go ta wyobraźnia poniosła chyba!!! I to w złym kierunku...
Nie idźcie tą drogą...
emotka



Daj link, przypomnimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4502685 Napisano: 03.07.2011 09:25:48 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

Wiecie co, my też z mężem zawsze dajemy. Mój mąż od dziecka zna to z autopsji i nigdy nie wychodził na ulicę zbierać, tylko pracował od 6 roku życia. Jakieś butelki itp. A to poczucie winy, towarzyszy mu do dzisiaj. Nie raz, nie dwa daliśmy pieniądze, jedzenie wiadomo.

Teraz odwozimy za darmo rzeczy po synu, do domu samotnej matki. Ubrania, zabawki itp.

Ale bardzo często było tak, że mąż mówił wprost do osoby, która wyciągała rękę, słuchaj choć ja Ci dam pracę. Potrzebuje ludzi, wyszkolę Cię, nie zarobisz kokosów, ale co najmniej najniższą krajową przyniesiesz do domu. Zero reakcji i tak było baaaaaardzo często.

A kiedy oddawałam wózek za darmo czy ubrania za darmo, to wózek dwa dni później znalazłam na allegro emotka . Ręce opadają !



Zapewne wielu z nas sprzedawało butelki, lub zbierało truskawki, czy ziemniaki, mając po lat kilka czy kilkanaście... To była niestety normalna sprawa. I teraz mamy inne podejście do życia
Aktualnie rzeczywistość jest inna i wiele osób wychodzi z założenia, że czy się stoi czy się leży…
Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4502644 Napisano: 03.07.2011 09:13:27 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

wkurzyły mnie dziś 2 sprawy,
jedna to użalanie się na FB, co chwilę ktoś gdzieś pisze, że nigdy nic nie wygrywa, ma pecha i w danym konkursie pewnie też nic nie wygra - no z takim podejściem na pewno! Na Big Milku przed chwilą jedna kobieta się zaczęła tak użalać... emotka


A druga sprawa to lewe konta na FB i oszustwa z tym związane. Przed chwilą przeczytałam też post o jednej takiej oszustce na tablicy sklepu Bellugio. Zbierała lajki na lewe konto, sama sobie nabijała głosy, a jak ktoś ją rozgryzł to się podobno wypierała wszystkiego. Teraz już ktoś na 100% udowodnił, że oszukiwała, więc siedzi cicho emotka



Na FB jest jeden sposób... WYPISAÆ SIÊ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4502621 Napisano: 03.07.2011 09:03:19 w Wkurza mnie...
Swego czasu, korzystając z moje konkursowego hobby i potrzeby serducha, nadprogramowe produkty oddawałem potrzebującym. Była to rodzina, znajomi, ale również osoby przypadkowe.
Pracowałem w placówce, gdzie współpracowałem z osobami zajmującymi się pomocą charytatywną i mając bardzo duży zapas słodyczy (towar świeży z długimi terminami przydatności) zapytałem jednej z klientek, czy nie zna kogoś, komu przydadzą się te słodycze. Umówiła mnie z kierowniczką osiedlowej świetlicy dla dzieci z biednych rodzin. Tego jak potraktowała mnie ta „kierowniczka” nie zapomnę do końca życia. Kobieta od progu zawołała, że jak któreś z dzieci rozchoruje się od tych słodyczy, to spotkamy się w sądzie. Dodała, że bardzo podejrzany jest fakt, że produkty pełnowartościowe oddaje dzieciom za darmo… Ja rozumiem, że strach przyjmować produkty spożywcze od przypadkowych osób, może bała się że chce otruć te dzieciaki, ale ona znała moje dane, wiedziała gdzie pracuje, polecała mnie poważana osoba a ta „baba” od progu z pyskiem.

No cóż, chciałem połechtać swoją próżność a zostałem potraktowany tak ja zostałem.
Ale mam nadzieje, że cel został osiągnięty i dzieciaki dostały te słodycze.
Teraz mam inne sposoby, na pomoc potrzebującym, Ale wspomnienie tej „baby” nadal mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4490949 Napisano: 29.06.2011 03:20:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Machina Rozpieszczania. Czekam jeszcze na 2 nagrody a oni dziś, po ponad 2 miesiącach od odesłania oryginalnych paragonów, informują mnie, że przesyłka nie dotarła. Oczywiście chcą by im ponownie odesłać oryginalne paragony, tylko skąd ja mam je wytrzasnąć. Zrobiłem wcześniej ksero, ale ksera nie chcą uznać. Kij im w ... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4490878 Napisano: 29.06.2011 02:31:39 w Połączenia nieodebrane
696356xxx może ktoś kojarzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4486275 Napisano: 27.06.2011 09:54:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
musztarda napisał(a):

jenny21 napisał(a):

widze ze udalo sie wplynac na wyniki knku alma, gratulacje ziolko i innym emotka oszustka nie pojedzie na wycieczke!


wyszlo na to ze sama zrezygnowala a nie ze ja zdyskwalifikowali emotka



Na jedno wychodzi emotka
Gratuluje dla walczących emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4485655 Napisano: 27.06.2011 06:06:49 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

To już jest jakieś wydziwianie... ja całe życie adresuje kartki na święta czy z wakacji na np. imiona dziadków, wujków bo pozdrowienia są dla obojga... a teraz mam wysyłać im osobno? to jest chore emotka emotka


ok, zwykłych listów to NIE DOTYCZY.
Tylko poleconych.



Poczta Polska zapewne wącha czas i stwierdziła, że dostarczanie listów, gdzie widnieje dwóch adresatów, jest zbyt niebezpieczne. Szczególnie w obecnych czasach, gdy jest coraz więcej rozwodów i innych podobnych, niemiłych akcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0