Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#4443080 Napisano: 13.06.2011 01:28:17 w Wkurza mnie...
leona napisał(a):

ewaewa napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

ewaewa napisał(a):

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak toyota, którą kierowała pijana kobieta uderzyła w renaulta, a ten w citroena. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu (1.06) Około godz. 16.30 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego na ul. Sienkiewicza w Mielcu. Kobieta wiozła dwoje swoich dzieci (3 i 4 lata). Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. (źródło: korso.pl)

wkurzają mnie takie głupie baby!!! emotka



A gdyby za kierownicą siedział pijany facet, to by było OK emotka Picie i prowadzenie samochodu jest nie dopuszczalne, niezależnie od płci.



oczywiście, że niezależnie od płci, ale ja coraz częściej słyszę o pijanych kobietach zajmujących się dziećmi!


Baby nie mają patentu na głupotę - podobno dziś mówili w tv o gosciu co trzyletniego synka zostawił na parkingu a sam poszedł się bawić do nocnego klubu (a przy tym nie stronił od alkoholu). Tymczasem maluch zaczął odbywać wycieczkę po parkingu...na szczęście jakaś przytomna kobieta zainteresowała sprawą wałęsającego się dziecka policję.
emotka



W TVN24 przed chwilą omawiali dwa przypadki, wyżej wymienionego Pana z klubu nocnego oraz Pani, która poszła do centrum handlowego na zakupy, ponoć na chwile, i zostawiła 8-miesięczne bobo w aucie. Jakaś kobieta w ostateczności wybiła szybę w aucie i wyciągnęła rozpłakanego bobasa. Mamusia oczywiście zjawiła się po chwili, po kilku nawoływaniach przez megafony i przyjeździe pogotowia.

Wiec całkowicie popieram delfinke, powinni wprowadzić egzaminy na rodziców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4442822 Napisano: 13.06.2011 11:49:33 w Inne mniejsze markety
wojtekgra napisał(a):

olus15 napisał(a):

a dziwicie im się?
już oprócz tych , którzy obcykali jak tam wygrywać nikt nie bierze udział w ich konkursach,więc i zyski z smsów mniejsze


ja przestałem do nich wysyłac sms-y, bo oni handlują numerami i dzwonią potem ci milionerzy i sms-y z 72303 podajże to od nich!



Ja nigdy nie grałem w Groszku a spam z wyżej wymienionych konkursów i tak dostaje emotka Niestety wiele agencji handluje danymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4441752 Napisano: 13.06.2011 07:01:21 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak toyota, którą kierowała pijana kobieta uderzyła w renaulta, a ten w citroena. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu (1.06) Około godz. 16.30 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego na ul. Sienkiewicza w Mielcu. Kobieta wiozła dwoje swoich dzieci (3 i 4 lata). Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. (źródło: korso.pl)

wkurzają mnie takie głupie baby!!! emotka



A gdyby za kierownicą siedział pijany facet, to by było OK emotka Picie i prowadzenie samochodu jest nie dopuszczalne, niezależnie od płci. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4439596 Napisano: 12.06.2011 12:28:30 w Wkurza mnie...
wrrrryyy napisał(a):

eveliina napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś jest większość sklepów zamknięta o czym dowiedziałem się, gdy pocałowałem klamkę emotka Co to za święto emotka



Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki) - dzień ustawowo wolny od pracy, też się dziś o tym dowiedziałam...



No kurcze, super emotka Wczoraj byłem w kilku sklepach i nigdzie nie było żadnej kartki, że dziś nieczynne. To samo w telewizji, cały dzień TV24 wczoraj tylko piep… o konwencji PO i PIS emotka



A tak chciałem pojsc w procesji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4439592 Napisano: 12.06.2011 12:26:51 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś jest większość sklepów zamknięta o czym dowiedziałem się, gdy pocałowałem klamkę emotka Co to za święto emotka



Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki) - dzień ustawowo wolny od pracy, też się dziś o tym dowiedziałam...



No kurcze, super emotka Wczoraj byłem w kilku sklepach i nigdzie nie było żadnej kartki, że dziś nieczynne. To samo w telewizji, cały dzień TV24 wczoraj tylko piep… o konwencji PO i PIS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4439566 Napisano: 12.06.2011 12:11:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dziś jest większość sklepów zamknięta o czym dowiedziałem się, gdy pocałowałem klamkę emotka Co to za święto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4432711 Napisano: 09.06.2011 08:56:50 w Inne mniejsze markety
rashu napisał(a):

tam ma być przedstawiciel henkela ? oni mają tyle kasy i biurokracji żeby wysyłać ludzi do każdego sklepu na całą polskę do 90 iluś sklepów ? i to jeszcze tak żeby pasowało obu stronom godziny ? nie może wystarczyć pani Krysia przy kasie wręczająca telewizor ? emotka



Ja kiedyś w Smolar wygrałem dużą nagrodę (gabarytowo i wartościowo), również z odbiorem w sklepie. Wszystko umówione na konkretną godzinę, łącznie z ściskaniem łapy przez przedstawiciela i fotką ku pamięci. Stawiłem się na miejsce, ale oczywiście przedstawiciel nie dojechał, kierownika sklepu już nie było a nagrodę pokwitował mi kierownik ochrony emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4428285 Napisano: 08.06.2011 03:58:48 w Inne mniejsze markety
barcza napisał(a):

pola731 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Ja na real puściłem przed północą i z playa zwrotek brak emotka Z Plusa były.


wczoraj nie grałam , ale 2 dni temu tak - na Playa zwrotka nie przyszła wcale - puściłam to samo hasło z Ery ; ciekawe czy z Playa im dotarło czy nie


Niestety tak jest z Paly ja juz zrezygnowałam z tej sieci bo 8 na 10 skow do nich nie docieralo to normalka



Play jest bardzo nieprzyjazny dla konkursowiczów emotka Ja mam kilka starterów, ale juz dawno odpuściłem sobie zabawę z tą siecią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4421185 Napisano: 06.06.2011 11:21:08 w TESCO konkursy
Ktoś się orientuje, czy TopDrive to marka Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4407938 Napisano: 31.05.2011 01:04:40 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

ronikar napisał(a):

poczta głosowa mnie witała, więc najwyraźniej zajęty...


Wyłączył komórkę, przeca pisałam emotka



Nie ładnie, najpierw się umawia a potem nie odbiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4407692 Napisano: 31.05.2011 11:06:48 w TESCO konkursy
ronikar napisał(a):

za 15 minut wiele się wyjaśni, mam umówiona rozmowę z zajętym obecnie panem emotka



Jak znam życie Pan powie, że laureaci zostali już poinformowani emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4398060 Napisano: 27.05.2011 09:20:24 w Carrefour konkursy
Jest jedno wyjscie, olać konkursy TQG.
Wtedy nie będą mieć zleceń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4389612 Napisano: 24.05.2011 04:48:36 w Inne mniejsze markety
alaalex40 napisał(a):

a jaki jest 3 konkurs w leclercu- chyba cos z zelmerwm o ile dobrze kojarze emotka



Jest jeszcze promocja Zelmera, ale chyba ogólnopolska.
http://www.podkrecswojstyl.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4389601 Napisano: 24.05.2011 04:46:30 w Inne mniejsze markety
pola731 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

smsowicz napisał(a):

ronikar napisał(a):

bethan napisał(a):

To Ronikar pisała, że 1 osoba to 1 nagroda. Ale w reg. nic na ten temat nie ma, więc można wygrać np. w 2 sklepach.



chodziło mi o to, że jedna osoba tym samym zestawem imion i nazwisk może wygrać raz w całym konkursie


Ale jaki konkurs?
Jeśli Henkel to nikt nie ma racji.
4.5 Każdy Uczestnik Konkursu może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń jednakże jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe” Organizator rozumie ten sam adres zameldowania Uczestników Konkursu) może otrzymać tylko jedną nagrodę główną w całym konkursie. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba, będzie przesyłać zgłoszenia z różnych numerów telefonicznych a zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrody.



Jesli się nie myle to chodzi o Bricomarche.

Szukam regulaminu do konkursu Vizir w Leclerc, może ktoś namierzył emotka


jest na stronie od rana emotka http://www.e-kupo...m.html?title=Wakacje z Vizirem



Fuuuj, e-kupon emotka Odpuszczam, ale za link dziękuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4389589 Napisano: 24.05.2011 04:44:54 w Inne mniejsze markety
alaalex40 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

smsowicz napisał(a):

ronikar napisał(a):

bethan napisał(a):

To Ronikar pisała, że 1 osoba to 1 nagroda. Ale w reg. nic na ten temat nie ma, więc można wygrać np. w 2 sklepach.



chodziło mi o to, że jedna osoba tym samym zestawem imion i nazwisk może wygrać raz w całym konkursie


Ale jaki konkurs?
Jeśli Henkel to nikt nie ma racji.
4.5 Każdy Uczestnik Konkursu może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń jednakże jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe” Organizator rozumie ten sam adres zameldowania Uczestników Konkursu) może otrzymać tylko jedną nagrodę główną w całym konkursie. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba, będzie przesyłać zgłoszenia z różnych numerów telefonicznych a zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrody.



Jesli się nie myle to chodzi o Bricomarche.

Szukam regulaminu do konkursu Vizir w Leclerc, może ktoś namierzył emotka


i z adidasa...;P i jeszcze 1 chyba jest... emotka



Adidas juz jest dodany do bazy, ale Vizira brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4389578 Napisano: 24.05.2011 04:42:11 w Inne mniejsze markety
smsowicz napisał(a):

ronikar napisał(a):

bethan napisał(a):

To Ronikar pisała, że 1 osoba to 1 nagroda. Ale w reg. nic na ten temat nie ma, więc można wygrać np. w 2 sklepach.



chodziło mi o to, że jedna osoba tym samym zestawem imion i nazwisk może wygrać raz w całym konkursie


Ale jaki konkurs?
Jeśli Henkel to nikt nie ma racji.
4.5 Każdy Uczestnik Konkursu może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń jednakże jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe” Organizator rozumie ten sam adres zameldowania Uczestników Konkursu) może otrzymać tylko jedną nagrodę główną w całym konkursie. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba, będzie przesyłać zgłoszenia z różnych numerów telefonicznych a zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrody.



Jesli się nie myle to chodzi o Bricomarche.

Szukam regulaminu do konkursu Vizir w Leclerc, może ktoś namierzył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4380223 Napisano: 20.05.2011 11:37:17 w Inne mniejsze markety
Chyba nie ma co dziś czekać na telefony ze Smolara. Weekend już mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4379299 Napisano: 20.05.2011 07:16:43 w Paragony
olus15 napisał(a):

Poszukuję Olay Carrefour , najchętniej wielkopolska
Nie mogę mojego znaleźć:(

Bardzo mi zależy na ipodziku , więc proszę o pomoc

w zamian gotówka albo jakikolwiek inny paragon

Fresco, Rossmann Always i wiele wiele innych



W Carrefour Olay podawało się miasto i ulice sklepu, wiec musiz chyba mieś paragon z konkretnego sklepu. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4370176 Napisano: 16.05.2011 07:36:27 w Carrefour konkursy
asiabuczkowska napisał(a):

ziolko napisał(a):

Joanka - ogromne gratulacje emotka

może pochwalisz się hasełkiem? co tak ujęło komisję? emotka


gratulacje raz jeszcze emotka z chęcią przeczytamy emotka emotka emotka emotka emotka



Joanka nie daj się namówić i nie publikuj hasła. Ci, którzy się skusili i pochwalili się zwycięskim hasłem, szybko tego pożałowali, gdy przeczytali swoje hasło zgłoszone przez „życzliwych” do innych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4362323 Napisano: 13.05.2011 06:17:08 w Inne mniejsze markety
ziolko napisał(a):

a ja zrobiłam spację... załamka... i może dlatego nie mam zwrotki emotka emotka



Ja dałem kropke i tez nie mam zwrotki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0