Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rutka

rutka

#6408573 Napisano: 27.09.2017 20:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Nacisnęłam na nagrodę i coś cały czas się ładuje - żółty znaczek na środku ekranu. Co to oznacza?

Może się zawiesilo. Czasami się zawiesza.

a u mnie zegar dziala moge przesuwac ale od 20 minut jest tylko jeden zolty znaczek i nowych nagrod brak  Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6408478 Napisano: 27.09.2017 17:06:39 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

Czy Almette informowało już o wynikach losowań za zgłoszenia z zeszłego tygodnia (18.09-24.09)? emotka

ktoś sie chwalił na forum i smsm i mailem

Uuu szkoda ;( Dzięki za odpowiedź! emotka

wyniki sa dawno na stronie mozna sobie samemu prawdzic czy się wygrało Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6408276 Napisano: 27.09.2017 12:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nadeim napisał(a):

rutka napisał(a):

czy wiadomo ile jeszcze zostało tych nagrod w desperadosie na dzisiaj?

co 7 minut pojawia się nowa nagroda.

to wiem ale chodzi mi o to skad wiadomo czy dzisiaj byly juz drony czy nie bo jest ich tylko 2? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6408265 Napisano: 27.09.2017 12:32:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wiadomo ile jeszcze zostało tych nagrod w desperadosie na dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6406924 Napisano: 23.09.2017 18:24:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kinder bueno przychodzą zwrotki?Chciałabym tez zapytać czy ktoś z was kupił Kinder bueno mini i ile tam jest tych kodów bo jak chcialam sama sprawdzić to akurat trafiłam na opakowanie bez kodów. Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6405816 Napisano: 20.09.2017 21:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

karola-00 napisał(a):

ID  686931zgłoszenia w konkursie https://www.almette.pl/loteria-2017/Czy az tak duzo osób tam gra ? Moja uwagę przyciągną licznik ID... co 15s zwiększa się o 1 ;/Czy ktoś wbija przypadkowe kody licząc ze coś trafi a później wieczko wydrukuje ? Czy to taki popularny konkurs ?

Ok. 80tys to tak dużo? Bede tez maja ID - bo mi sie opakowania  w lodówce przestawiły - to po wbiciu tego samego kodu, byla zwrotka z ID zgloszenia, plus kontakt, jesli chce cos wyjaśnić. 

a skąd wiesz że 80 tys? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6405206 Napisano: 19.09.2017 16:21:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

rutka napisał(a):

mountain napisał(a):

czy wam sie tez tak zawiesza strona desperadosa ?

dzisiaj kupiłam desperadosa chciałam zobaczyc jak to sie gra i jestem rozczarowana,wcale nie widzę tu zabawy jest to tak napaćkane że szkoda gadać dojechalam do 90 m i dalej nie idzie czy to tak ma byc ?

Tak do około 90 m się dojeżdża i koniec w dół lub na boki. A czasami jest tak że nagrody są widoczne zaraz po około 1 minucie a raz kod zmarnowalam bo przez 30 minut żadnej nagrody nie było! I gra się zablokowała!

ale czy te wszystkie nagrody maja takie same ikonki i czy jak odbiore tą nagrode to tych kóleczek ubywa czy czały czas jest ich tak duzo Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

rutka

#6405199 Napisano: 19.09.2017 16:13:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

czy wam sie tez tak zawiesza strona desperadosa ?

dzisiaj kupiłam desperadosa chciałam zobaczyc jak to sie gra i jestem rozczarowana,wcale nie widzę tu zabawy jest to tak napaćkane że szkoda gadać dojechalam do 90 m i dalej nie idzie czy to tak ma byc ? Wyświetl w wątku >>
1 mmika26 0

rutka

#6404837 Napisano: 18.09.2017 22:03:16 w Czy informują/ informowali?
Czy auchan informował z drugiego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6403427 Napisano: 14.09.2017 14:34:43 w Dyskusje o loteriach
Niebieska_Laguna napisał(a):

stamp2 napisał(a):

na stronie almette jest już podanych 70 zwycięskich kodów,a chwaliło się conajwyżej 5 osób....ciekawe emotka emotka

Ja się nie dziwię, bo niektórzy tutaj z każdej nagrody innych rozliczają  emotka

ja tam nie widzę w tym nic dziwnego,w loterii grają wszyscy a nie tylko uczestnicy forum Wyświetl w wątku >>

rutka

#6401537 Napisano: 10.09.2017 09:47:46 w Wkurza mnie...

rutka

#6401347 Napisano: 09.09.2017 10:40:18 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

za córci tel za ostatni miesiąc dostałam rachunek -ponad 300 zł emotka  w tym 265 smsy premium! normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera na tych cwaniaków, przychodziło jakieś cholerstwo z numerów 60909, 60617 które bagatelizowała a okazuje się że za to g..o trzeba zapłacić (...) co teraz można zrobić

xena napisał(a):

ja pierdziu, normalnie rozbój w biały dzień! Jakieś cwaniaki bogacą się kosztem ludzi bo przecież kompletnie nic sensownego w tych smsach nie przychodzi! A u młodych oczywiście blokady na wszystkich tel nie do przejścia i jak tu kontrolować?? emotka   

Wydaje mi się, że warto przejść z abonamentu na kartę - po czym doładowywać wyłącznie małymi kwotami na bieżąco. Bo gdy jest abonament, to kasę po prostu dopisuje do rachunku, który rozliczasz z operatorem na koniec okresu rozliczeniowego, a gdyby cała kasa z doładowania dajmy na to 10 PLN zeszła po tych SMSach premium, to szybciej byś się zorientowała, że coś jest nie halo i można by było w porę zareagować, podjąć jakieś kroki. Przemyśl sobie takie rozwiązanie.

to nie takie proste, z abonamentu nie da się tak ot zrezygnować, umowę się podpisuje i to w moim przypadku na długo -36 mies:( a za 10 zł, to nawet 1 by nie przyszedł, bo każdy kosztował mnie 11 zł! Mało tego -mojemu szwagrowi nawalili smsów (po 30 zł każdy) w ciągu mies na kwotę 800 zł! emotka  Jak w ogóle taka działalność może mieć miejsce to mnie zadziwia:( przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby świadomie subskrypcji tych kompletnie bezsensownych smsów nawet gdyby były po 1 zł! Tak więc 100% ich zysków pochodzi ze zrobienia ludzi w balona! No jak tak k...a można??

Sprawdz czy twój operator (tzn córki) nie udostępnia limitów na rachunek. U mnie w nju jest taka opcja, mam ustawione 100 zł i powyżej nie da sie juz wysyłać innych smsów. 

ale to nic nie da bo ona nie placi za sms ktore wysyla tylko za te ktore otrzymuje,sprobuj wyslac na te numery sms STOP  Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6401069 Napisano: 08.09.2017 15:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy to mozliwe zeby dzwonili z tabletami z biedronki z I  lub II etapu bo jakoś sobie nie przypominam żebym grała w III i IV Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6400247 Napisano: 06.09.2017 22:48:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

synk napisał(a):

pesele sprawdzajcie na RMF, 5 dni jest na reakcję

oni tam jakos losowo wybieraja pesel? a wpisac sie mozna tylko po to, zevy alert przychodzil, dobrze rozumiem?

nie musisz sie wpisywać oni wybieraja pesele na chybił trafił czyli tak około 30 milionow Polaków ma szanse,jesli podasz swoj pesel to cie poinformują ze cie wylosowali a tak to musisz sama sobie codziennie sprawdzić ale szansa na wygraną mniejsza niz 6 w lotto. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

rutka

#6399681 Napisano: 05.09.2017 16:53:34 w Mam problem...
Pomocy jestem w sklepie I chce kupic kinder bueno czy moge kupic kila na jeden paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6397840 Napisano: 01.09.2017 15:36:23 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

może mnie to nie wkurza ale nie wiem gdzie to napisać napisałam dzisiaj wiadomość do konkursowicza na forum i użyłam pewnego słowa wcale nie obrażliwego a po wysłaniu wiadomości slowo zmieniło sie na słowo cenzura.Ciekawe co to ma być?

Pionas stworzył mechanizm, który ma zapobiegać używaniu wulgaryzmów. Najprawdopodobniej to słowo znajduje się na liście wulgaryzmów, zostało podmienuione w locie podczas wysyłania wiadomości i już. Ten mechanizm działa na forum i w wiadomościach prywatnych.Strasznie mnie korci, by się dowiedzieć, jakie to s.ł.o.w.o konkretnie, skoro twierdzisz, że nie było niegrzeczne. Wpiszesz je ponownie tutaj, rozdzielając litery kropkami, by mechanizm podmiany nie zadziałał?

f.r.a.j.e.r a właściwie chciałam napisać że się s.f.r.a.j.e.r.z.y.ł.a.m Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6397750 Napisano: 01.09.2017 13:19:29 w Wkurza mnie...
może mnie to nie wkurza ale nie wiem gdzie to napisać napisałam dzisiaj wiadomość do konkursowicza na forum i użyłam pewnego słowa wcale nie obrażliwego a po wysłaniu wiadomości slowo zmieniło sie na słowo cenzura.Ciekawe co to ma być? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6392670 Napisano: 21.08.2017 15:30:39 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Czy jest tu ktoś kto wypełnia ankiety na TNS,zastanawia mnie ta formułka która jest w kazym zadaniu otrzymasz np 30 punktów i masz szanse na zdobycie dodatkowych np 300 punktów ale co trzeba zrobić by te 300 punktów zdobyć to nie wiem,czy to jest jakies losowanie czy co ? Wyświetl w wątku >>
0 0

rutka

#6391811 Napisano: 19.08.2017 13:29:56 w Lotto i inne

rutka

#6390983 Napisano: 17.08.2017 17:51:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agakaz2 napisał(a):

pierwszy raz ułożyłam wydaje mi się fajne hasło życzenia i kicha. sama muszę zapłacić za je zakupy z allegro bu

moje zyczenia tez były sueper,a najśmieszniejsze jest to ze akurat dzisiaj około godziny 11 odbieram telefon z Vivusa i Pani mnie informuje że ma dla mnie niespodziankę pożyczkę z 5% rabatem. Wyświetl w wątku >>